Opinie o H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. w Gądki Magazynowa 3

Branże: Usługi magazynowania

XX

Czy będzie wyprzedaż?

Generał Lomel

Kapustka cieszy? Będzie lepiej. Nowy hologram czy coś... ;)

Ekspedycja

Ha ha ha jestem na nocce w pracy na 100/%nic nie robie

Ewcia

To kiedy w końcu ten strajk włoski?

Magazynier

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
Mysza

Czy ktoś się może wziąć za liderów na zm. A. Booki g nie robi nic. Nie pamiętamy też kiedy glr się pojawił, chociaż może lepiej bo jak jest to też z liderami tylko pogadanki. W każdym razie teraz to tylko spotkania jak nie na starym to na nowym.

Saszaaa
@Mysza

A co cię to interesuję jak masz taka potrzebę to tez rób oblotowke tak jak oni. A druga sprawa nie wiesz w jakich sprawach się spotykają no chyba ze stoisz nad nimi i podsluchujesz.

Mmm
@Mysza

Nie tylko tam jest problem na ekspedycji zrobiło się ciężko i niesympatycznie .Króluje Radek i Justyna nagminnie mobingujac pracowników z nimi nie da się pracować choć sami nie idealni to własną chora ambicja niszczą wszystkich w koło

XXX
@Mysza

Na Bookingu Ania sztucznorzęsa jazgocze jakby miała menopauzę. Ciągle nie zadowolona. Pozostali nie lepsi tylko chichy śmichy na nowym. TL robią za nich robotę to nie trzeba nic robić.

pjedatoj
@Mmm

Radek? Może coś bliżej. Chyba nie mówisz o tym korporacyjnym vipie, który wyciąga miesięcznie 12k, nie licząc makulatury z STS i TOTO-mix.

Szaza

I delegacje dla swojaków

eselu
@XXX

Ogólnie to się tyczy wszystkich zmian. Pozdrawiam

monstrum
@Mysza

pamiętaj, że nikt Ci (usunięte przez administratora) nie truje a w tej sytuacji może zacząć. Pytanie kto zyska ???

Ktośtam
@XXX

To sobie też zrób rzęsy :) i weź się za prace a nie zajmuj się pierdołami.

Ooo
@Mmm

Jeśli odsuwaja cie od zajec bo nic cala zmiane nie robisz to to jest mobbing?Jak dbasz tak masz.

Will
@Ooo

Ordynator nie może się mylić, to wina paleciaka :)

Ktoś

Witam, właśnie skończyłam pracować 6 dzień, i więcej się tam nie pojawię. Team Liderzy są okropni, Ukraińcy mogą wyjść przed czasem - natomiast my mamy siedzieć do dzwonka. Sama praca, kobiety pracujące tam wiecznie mają pretensję, dziś usłyszałam ponieważ stanęłam z koleżanką ( nie wyrabiamy normy jeszcze ) że jesteśmy popieprzone, a osoba która się zgodziła na to, ma nierówno z głową, i nie powinnyśmy być traktowane jak inni. Uprzedzam, że mialam tydzień szkolenia, na którym wyrabiałam ponad 400 rzeczy, a norma to 687. Booking - stanie 8h, przekładanie i grzebanie w ciuchach. A jak usiądziesz? O matko, jak stare baby się czepiają! Cały ten H&M Gądki to jakaś kpina, dosłownie można to nazwać drugim obozem jak w Auschwitz było. H&M - haruj i milcz. Każdy z kim rozmawiałam, ucieka stamtąd po miesiącu! Najgorsze w tym wszystkim jest zachowanie team liderów, którzy traktują pracowników jak niewolników, a dziś sama usłyszałam jak podszedł do nas pracownik, że osoba która zwróciła mi uwagę lubi się " (usunięte przez administratora) " Uważajcie też kobietki na Panią M, która jak zobaczy błąd, to albo wybuhniecie płaczem przez nią, albo zostaniecie zlinczowane tak że odechce wam się wstawać do pracy. Jeśli chcecie zarobić, lepiej idźcie gdzie indziej.

Harujący, ale nie Milczący
@Ktoś

Cześć. Jestem ex pracownikiem z grodziskiego HM-u. Teraz wchodzę na to forum zarówno wasze jak moje ex z samej ciekawości jak ten cyrk dalej funkcjonuje. Pierwsze co przyszło do głowy to świetlana myśl, że całe szczęście że sam stamtąd odszedłem po ponad pół roku. Sporo porównując do ciebie, ale mniejsza z tym. W Gądkach jest jeszcze gorzej jak w Grodzisku. Tam o Gądkach są przekazywane legendy, ale chyba styl AntyLeaderów i towarzyszących przydupasów jest podobny. Czy w Gądkach też liderami zostają 20-latki z (usunięte przez administratora) wzięci o wiedzy i rozumie gimbusów ? Cackanie się Ukraińcami ? Može jeszcze ciekawe spostrzeżenia ? Jestem bardzo ciekaw... Mimo tak krótkiego czasu pewnie jesteś w stanie już coś stwierdzić ...

Nie jestem leserem
@Ktoś

Ogólnie to się dobrze czujesz? Auschwitz? Szanuj historię i miliony ludzkich istnień. W H&M taki (usunięte przez administratora) że koleżanki ciągle plotki, kawki przy dystrybutorach, żarty, podrywy... Normalne, że norma musi być. Jednak nikt nikogo nie prześladuje. Pracuje 8 lat i swoje wiem.

thethe
@Ktoś

'Harujący, ale nie Milczący' ma sporo racji. Etyka w tej firmie jest pojęciem tak abstrakcyjnym jak butelka wody na A2 w godzinach szczytu. Atmosfera saturowana mentalnością gimbusów to ubaw dla Ukraińców. A najbardziej przykre są osoby nabijające sobie punkty cudzym kosztem, idące po najprostszej linii oporu, często ze wsi i małych miasteczek. Szukają wyjścia na miasto, albo kombinują nad zwolnieniem po amerykańsku.

Wanda
@Ktoś

Dziewczyno, czy wiesz czym było Auschwitz?! Ci co przeżyli obozy zagłady w grobach się przewraca na takie herezje jak wypisujesz! Porównanie niestosowne i nie na miejscu! Oby kolejna Twoja praca nie okazała się gorsza ksiezniczko!

trybik w maszynie
@Nie jestem leserem

Też tu długo pracuję. Kto może pościemniać to może reszta musi harować jak chce tu dłużej zostać. Normy ustalone na takim poziomie , żebyś nie miał czasu iść do toalety lub napić się wody (pik, sort). Osoby , które wyrabiają normę na bookingu same nieoficjalnie przyznają, że udaje im się ją wyrobić kosztem jakości. Najwięcej ściemniają ci pracujący "poza systemem". Oni mają czas na picie kawy na hali, przesiadywanie po kątach, romanse i ostatnimi czasy przeważnie są to pracownicy z zagranicy. Kiedyś Polacy przodowali w leserowaniu ale skoro polscy liderzy nie zwracają uwagi gdy pracownik z innego kraju nie wykonuje swoich obowiązków to czemu się dziwić, liderzy nie są sprawiedliwi tak jakby bali się być posądzeni o dyskryminację narodową. Swoją drogą Polacy to głupi naród, skoro cudzoziemcom pozwala na więcej niż rodakom i lepiej ich traktuje niż swoich. Bo jak można nie widzieć , że ktoś ma słuchawki w uszach i słucha muzyki? Tylko nie posądzajcie mnie o rasizm, nie chcę nikogo tu obrażać ale takie są moje spostrzeżenia. Mam prawo mieć swoje zdanie być może odmienne od reszty i je wyrażać.

Kuku
@trybik w maszynie

Podobno wprowadzą dodatkowe kaloryfery.

Dr Colt
@Wanda

Mistrzu Słowa, odnieś się do treści, a nie tylko do tej jednej niezgrabności. Widocznie jest tam niezaciekawie, że ludzi korzystają aż z takich porównań. A tobie widocznie cieplutko w pupcię, wygodnie i słodziaśnie. Obyś w następnej pracy nie trafiła gorzej niż teraz.

Emelbe
@Dr Colt

Zatrudniają wielu bezdomnych to nie można się dziwić

Malina
@Ktoś

Ja tam wytrzymałam 3 dni więc chyba pobiłam rekord. ????

Lili

Witam czy jak złożyłam wypowiedzenie i dostałam urlop wypoczynkowy i dostane za to pieniądze to czy wypłata przyjdzie 10go tak jak na zleceniu płacą czy normalnie pod koniec miesiąca ?

Xxx

Nie polecam. Umówiłam się z nimi do pracy na nockę, rozmawiając telefonicznie 2 razy pytałam czy „na pewno” z mojej miejscowości dojeżdża autobus do pracy usłyszałam ze tak.. Czekając za autobusem godzinę nie doczekałam się. Okazało sie ze przystanek jest w innej miejscowości niż mieszkam.

Lajap
@Xxx

Nic nowego. Nikt nie aktualizuje rozkładu jazdy. Mam podobne doświadczenie i wielu innych naiwnych.

Snaaaaake

Kiedy wypłata czwartek czy piątek? Coraz bardziej przeciągają te wypłaty..

Laleczka

Kiedy wypłata?

Ktosiek

Którego dnia będzie kasa?

Mistrz wychyłu
@Ktosiek

Jak rozliczą te same bilety co ostatnio ;)

Nana
@Mistrz wychyłu

Czy już ruszyła wyprzedaż -40 na jesienne produkty ?W sklepie stacjonarnym ? W H&M club jest taka wyprzedaż .

Bardzo nie miłe sprzedawczynie cytat co powiedziała "tu nie wolno robić zdjęć zaraz wezwie ochroniarza n to nie foto budka odnieźć rzeczy na miejsce "

@anonymous

Tylko na hali nie mozna uzywac telefonow podobno. Sobie moga. Jeszcze na stolowce beda nami rzadzic ????????

Xxxx

Czy każda sobota w miesiącu jest pracująca?

Ciekawy

O co chodzi z tygodniowym przestojem w październiku?

@Ciekawy

Grafik jest powiedzmy "normalny" wiec pewnie nic nie bedzie. Ale oby plotki byly prawda

Czy jak ktos jest na urlopie do soboty moze w zapisac sie na wyjazd do Grodziska

Tajemnicza

Myślę że tak mam koleżankę ktora sie zgodzila jechac niestety zabardzo jej nie pasuje i by sie z chęcią zamieniła

Anonimm

Ile trwa szkolenie i jak to wyglada? Jak traktują nowych pracowników? czy muszę chodzić w soboty? I jaka dają umowę na początek ?

Niezapominajka

Ostatnio wysłałam CV do tego zakładu. Mógłby ktoś mi powiedzieć jak wygląda praca w H&M ? Czy wynagrodzenie jest na czas ? Czy ochrona jest czepialska ? Jak z dojazdami ?

Nie chcesz wiedziec hehe

Niezapominajka

Powiedz coś więcej. Aż tak źle ?

Ostry pieprz
@Niezapominajka

Jest na czas Dojazdy funkcjonują normalnie Praca raczej nietrudna. Jak ktoś ma jakieś ograniczenia fizyczne to bywa męcząca.

Ostry pieprz

Erio
@Niezapominajka

Najłatwiej wygospodarować "zniszczone", i tak połowa to nówki. Chyba że jesteś facetem to paka i klatki. Ale samemu to tylko wyjdziesz na swoje w towarze, dużej kasy z tego niema. I na starych Gądkach tylko malolaty tak robią żeby być do przodu chociasz z pięć stowek

zainteresowana

Witam czy HM przyjmuje na umowe o prace ,bo podobno nie ma przyjęć ,są duże zwolnienia ,jest to prawda ,bo to u.o.p.jest lepsza .

Plotkilotki

Grafik fantastyczny-,- z nocki a ranek z ranek na popki. Brawo. Ciekawe komu to przeszkadzalo! Pogratulowac! Narzekacie ze tak zle, a zmiana zmianie swinie podklada.

Luiza

Co się dzieje z grafikami?Coraz gorsze.Dawniej nie można było mieć 7 dni pracujących pod rząd a teraz od niedzieli do niedzieli a nawet 12 dni jednym ciągiem.Czy to nie przeginka?

serce&rozum
@Luiza

Kto Ci powiedział, że nie można było. Wiele razy szedłem od niedzieli rana do soboty rana. Jakie znowu 12 dni jednym ciągiem? Tak, że weekend 1-3? Lepiej iść jeden weekend tak by z dwa kolejne mieć wolne. Co do innych głupich zagrywek to podziękuj sekcie pana związkowca.

:( :( :(
@Luiza

Okręgowy Inspektorat Pracy w Poznaniu ul. Marcelińska 90 60-324 Poznań tel. 61 628 40 00 (centrala) fax 61 628 40 03 Telefoniczne informacje prawne - zobacz więcej kancelaria@poznan.pip.gov.pl Na anonimy nie odpowiadamy! Korespondencja powinna zawierać co najmniej wskazanie: 1) osoby, od której pochodzi, 2) adresu tej osoby, 3) przedmiotu sprawy, której dotyczy. (art. 63 §2 ustawy z dnia 14 czerwca 1960 r. – Kodeks postępowania administracyjnego). https://poznan.pip.gov.pl/pl/ Jedynie może pomóc Państwowa Inspekcja Pracy

:( :( :(
@Luiza

https://poznan.pip.gov.pl/pl/ Okręgowy Inspektorat Pracy w Poznaniu ul. Marcelińska 90 60-324 Poznań tel. 61 628 40 00 (centrala) fax 61 628 40 03 Telefoniczne informacje prawne - zobacz więcej kancelaria@poznan.pip.gov.pl Na anonimy nie odpowiadamy! Korespondencja powinna zawierać co najmniej wskazanie: 1) osoby, od której pochodzi, 2) adresu tej osoby, 3) przedmiotu sprawy, której dotyczy. (art. 63 §2 ustawy z dnia 14 czerwca 1960 r. – Kodeks postępowania administracyjnego).

Zostaw merytoryczną opinię o H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. - Gądki

• Jak się pracuje w H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 481.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.?

H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 4842 ocen.

H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.