Opinie o H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. w Gądki Magazynowa 3

Branże: Usługi magazynowania

Ktosiek

I gdzie ta wypłata na 100%??

Nuta
@Ktosiek

Pewnie w Charkowie

Ola

Jak płacą teraz na stanowisku pracownik magazynowy? Jakie są dodatki w postaci premi?

Ech
@Ola

Płacą tyle ,że prawnie mniej nie można.

Mała Mi
@Ola

250zł brutto Nagroda Jestem tutaj płacone każdego 10dnia miesiąca ale musisz cały miesiąc przepracować bez L4 i nie możesz brać uż w dni nie dozwolone czyli przed świętami weekendy itp.

Megu

Jak najmniej mogą.

Misiaa

Kiedy wypłata za marzec ktoś coś ?

Mała Mi

Kiedy wypłata za marzec ? Coś wiadomo.

Magazynier

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Kierowca Transportu Żywca Wieprzowego
Anka

Czy ktoś co wie o wyprzedaży ? Podobno ma być ale kiedy.

Trudny charakter
@Anka

Kiedy niby ma być? Na hali produkcja zenujaca, agencje odwołują bo pracy nie ma więc można y było dla nas ogarnąć wyprzedaż. Wiecie coś może o rozmowach ewaluacyjnych i podwyżka h?

Dfgf

Witam. Pytanie. Zwrot z rekreacji i sportu co zbierane faktury... Na jakiej zasadzie czy faktury muszę być miesięczne czy jak

Lolita

Kiedy będzie wypłata za luty dziś czy jutro?

Sroda

@Nono

To chyba masz złe info :)

Yeno
@Lolita

A jakie Ty masz skoro pytasz?

@Yeno

No właśnie, jak wiesz lepiej to po co pytasz?

@Nono

Zanim zdążyłeś/zdążyłaś odpisać to już zdążyłam przeczytać kilka wiadomości wstecz.

Zobaczymy :)

Wypłata
@Lolita

Będę jutro... Albo w środę.. Albo kuźwa w czwartek.. Gospodaruj piniondzem jak należy to 2-3 dni nie zrobi różnicy.. Pozdrawiam

@Wypłata

Akurat jeśli chodzi o gospodarowanie pieniędzmi to chyba nie jest twoja sprawa. A o wypłatę każdy ma prawo zapytać tymbardziej ze co miesiąc jest inaczej. Wiec zamknij pysk jak nie ma nic mądrego do napisania. Bez pozdrowień.

Barbi
@Wypłata

Racja .a jak nie masz to weź zaliczkę.

@Barbi

Barbi znajdź lepiej swojego Kena a nie sprawa dorosłych się zajmujesz.

Landi
@Lolita

A zaległe drobne z ubiegłego roku pojechały już pewnie na Kijów

Obserwatorka

Ktoś zna Trenera Procesu taki przystojniak na jednej ręce ma dziary ... A jak go widzę aż mi przechodzą ciary ???? Chciałabym aby był moim osobistym Trenerem Procesu nie koniecznie w pracy ????

H&M
@Obserwatorka

A możesz go bardziej opisać ? Bo kilka chłopaków ma tatuaze na ręku

Obserwatorka
@H&M

Ale nie każdy to takie ciacho ????

Senter
@H&M

Masz seksowny nick ;)

Ineedmoney

Kiedy wypłata ? Bo dziś a środa to wielka różnica mówiąc że ma być w poniedziałek lub wtorek 100 procent ...

Misio
@Ineedmoney

Chyba jednak w środę będzie bo dziś się nie zapowiada.

Ineedmoney
@Misio

No chyba tak bo po 18 raczej już nie zrobią przelewu

Misio

Kiedy wypłata za luty jedni mówią ze dziś inni ze w środę ?

Ktosiek

Wiadomo kiedy będzie kasa za luty?

Hmek
@Ktosiek

Poniedziałek popołudniu lub wtorek na 100%

Zygmunt III Faza

No i jak ? Podliczyliscie 2 miesiące w H&M? Wszystko było podane brutto i nie starczy na ajfona z kijem do podpierania zmarszczek? Plus minus premia za survival w nakręcaniu normy :) Nawet Biedronka i Lidl podnoszą płacę. Wy chyba rozumiecie że obecna stawka jest porażką :-) Zawsze bedziecie wycieruchami z taką placą !!!!! Minimalny % od g...wna bedzie zawsze g..wnem !!!!! A jak Wasze pity ? 5 koła dochodu macie? buahauauauuauuauuuuauaua!!! :)))

Dopman

Oszczędzają na wszystkim. Na odchodne wymusili urlop, żeby nie wypłacać ekwiwalentu. Komu potrzebne wolne zamiast pieniędzy z końcem umowy?

wqa
@Dopman

Pracownik jest tylko narzędziem do zarabiania kasy dla pracodawcy - jest niepotrzebny to go się zmienia :)

Wf
@wqa

Wypowiedział się znawca (usunięte przez administratora)

Work Service Team Leader

Kochani! Nowy Rok 2019 to rok nowych możliwości. Zadania, które stawiamy przed Wami to zadania potrzebne i zadania najpotrzebniejsze. Pracując dla H&M pracujecie także dla Polski. Ponieważ Polska jest najważniejsza w Waszym życiu. Polska Was karmi, Polska Was ubiera, Polska Was ceni... bardzo. Aplikujcie na nowe stanowiska pracy z atrakcyjnym wynagrodzeniem 16 zł brutto i premią, darmowym dojazdem, elastycznym grafikiem z gumy, konkursami :), przyjazną atmosferą w pracy (zakłócaną czasami przez mobbing), etc. Nie bójcie się podjąć nowego wyzwania, jakim jest praca dla szanowanej na całym świecie szwedzkiej firmy stosującej wyzysk ludzi pracy. To dzięki Waszej ciężkiej pracy bogaci są jeszcze bogatsi. APLIKUJCIE!! Kompletowanie zamówień- PRACA DLA STUDENTÓW Pracownik Działu Wysyłki i Zwrotów za 16 brutto Pracownik kompletacji zamówień (praca dla Pań i Panów) PRACUJ I STUDIUJ- kompletowanie zamówień na magazynie odzieżowym Pracownik działu pakowania i sortowania odzieży PRACUJ w te dni, które możesz - czynności na magazynie odzieżowym Praca dodatkowa- magazyn odzieżowy. Aplikuj ! Kompletacja zamówień. Magazyn odzieżowy. Magazyn odzieżowy. Elastyczny grafik Упаковщик на склады брендовой одежды H&M APLIKUJCIE!! Prezentujemy najnowsze oferty pracy w H&M z ostatnich 3 dni.

Mufasa
@Work Service Team Leader

darmowe dojazdy ? To chyba zalezy od danej agencji . W agencji ż której pracuje osoba która znam , musiała płacić nawet za kartę i buty .. brawo... za autobus też musi płacić 80zl miesięcznie.

Mela
@Work Service Team Leader

Hahaha!!! Pracuj w te dni w które możesz??? Jak przyniosłam zaświadczenie ze szkoły następnego dostałam SMS ze nie ma dla mnie pracy! Liderzy to wredne buraki ! Niczego nie da się od nich dowiedzieć! Przerwe 30 min trzeba odrobić ! Ludzie nie idźcie tam do pracy! Najgorsza praca jaka miałam!!!! Piekło

Kowboj Szymona
@Work Service Team Leader

Nie polecam agencji, jest nie wypłacalna.. co miesiąc jakieś przeboje z wypłatami a jak nie zawalczysz o swoje to tym bardziej twoje pieniądze znikną w zapomnienie. Praca wyłącznie dla osób starszych ludzi, dla młodszych jest to praca pozbawiająca życia.

Aleksandra

Pytanie do ZMIANY C, jakie agencje/ grupy poprzenosili na inne zmiany?

Tala

Miały być szkolenia z dwóch tematów a szkola nas ciągle z czegoś nowego. Jeden dzień to drugi tamto. Do tego liderzy siedzący na łosiowni w niczym nie pimajaga. Wszyscy teraz to kierownicy. Kiedyś był jeden i pomagał teraz nawet skanera nie chcą podać.

Parolek
@Tala

Honorata liczy na nowe figurówki

Tony

Rozsyłali już pity do ludzi? Dodam, że byłem zatrudniony przez worka. Jeżeli nie rozsyłali to kiedy będą lub gdzie się kontaktować w sprawie pitów. Pozdrawiam

Pracuję tu już długo..

Największym minusem tej firmy są te wszystkie atencyjne ameby umysłowe piszące tutaj, które sobie uroiły, że przyszły do pracy nic nie robić.. (Matki polki kuźwa).. Jedynym faktem jest, że jak grasz tak masz.. Idziesz do pracy robić i zarabiać a jak robisz swoje to masz spokój... Jest wiele problemów drobiazgowych ale wystarczy robić swoje... Weźcie się za robotę zamiast gnić 3/4 zmiany na herbie, kawie i innym meetingu a nie odczujecie jakiegokolwiek wysiłku..

Kazimierz
@Pracuję tu już długo..

Proszę, abyś w swoich wypowiedziach nie używał tego typu zwrotów w kierunku osób, które pracują w firmie H&M Hennes & Mauritz Logistics. Rozumiem, że mogą nie podobać Ci się pewne zachowania poszczególnych osób, jednak forum publiczne to nie jest miejsce, gdzie takie sprawy należy poruszać. Wracając do treści Twojego wpisu, to chciałbym dowiedzieć się, czy w firmie jest może osoba odpowiedzialna za kontrolę pracowników? Rzeczywiście jest tak, że to sami pracownicy decydują o tym, ile pracy w danym dniu zdołają wykonać? Liczę, że opiszesz dokładnie, jak to wygląda.

Profesor Bodzio
@Kazimierz

To się nadaje na rozładunek :)

alojzy

powiem tak h m to nic dobrego ta firma nie ma wyzysk narobisz sie jak wol dramat

Superadvancedtrainer

Kiedy wyprzedaż?

Tina
@Superadvancedtrainer

A ma być wyprzedaż? Podobno to plotki.

Mysz
@Superadvancedtrainer

Skąd wiesz że będzie?

Zostaw merytoryczną opinię o H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. - Gądki

• Jak się pracuje w H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 481.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.?

H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 4842 ocen.

H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.