Opinie o H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. w Gądki Magazynowa 3

Branże: Usługi magazynowania

Work service

Praca sama w sobie nie jest zła. Lecz czasami sie konczy jako osoba sprzątająca na magazynie.. agencyjni jezdza rozwalonymi autobusami gdzie zima sie marznie. A latem nie ma klimatyzacji... z autobusu trzeba iść okolo km zeby wejsc do zakładu.. jedziesz do pracy nie ma Cię 12 lub więcej H A masz płacone za 8h. Jak ktoś jest z daleka. . Leaderzy za wysoko głowy noszą. Bo nawet się nie potrafią przywitać normalnie. A o załatwieniu jakis spraw przez nich to brak słów.

Przypał
@Work service

Jeśli masz tak daleko do pracy to poszukaj czegoś bliżej, a nie narzekaj ;)

Majk
@Work service

Czy to prawda że idziecie w Boże Ciało do pracy? Czy to tylko plotka. Przecież to nie legalne

Lili

Jakieś dodatki w ramach wakacji wczasy pod grusza coś takiego jest w tej Firmie i bez zbędnych Hejtów..?

@Lili

zamiast na lato, to na Wielkanoc i gwiazdkę, Oczywiście również zależne od dochodów.

Skaner

Dział hr dał mi znać o podwyzkach. 200,300 i 400zl. W zależności kto ile plusów miał pewne info

Realistka
@Skaner

Tak. Kryteria są tak wyśrubowane, że z zasady będzie to co najwyżej 200.

konkret
@Realistka

No kryteria, jak kryteria, sa też słuchy ze 300 za 21 plusa by osoby będące trenerami a im nie przedłużono funkcji nie były pokrzywdzone czy coś

Ononaono

Dobre żarty

Tobiasz
@Skaner

Hej a kiedy planują dać aneksy do umów związanych z podwyżką? :-)

Kluska
@Tobiasz

Jakie aneksy ? Podwyżki były w 2018

coroczne podwyzki
@Kluska

Podwyżki są co roku, od 1 czerwca obowiązuje aneks. W zeszłym roku były dodadkowe podwyżki w kwietniu, iż nasza firma odstawała tak bardzo od okolicznych zakładów, że by ludzie pouciekali. Wystarczy teraz popatrzeć ile dają okoliczne zakłady, sąsiedzi hm. Co prawda teraz mamy automatyzację więc nie będzie szału z kasą przy podwyżkach. w zeszłym roku jakby ludzie się zwalniali to by nie dotrzymali do startu nowego systemu, a wiadomo w sapie az tylu ludzi do pracy nie jest potrzebnych. Stary system miał przerost formy nad treścią w pewnym momencie.

nie ma sprawiedliwości
@Skaner

a dlaczego mają dawać za plusy? skoro ktoś ma białą kamizelkę nic nie robi ma automatycznie 3? a pracownik który robi o wiele więcej nie ma szansy na 3 plusy, bo nie startował do żadnej kamizelki?

O boze
@nie ma sprawiedliwości

To nie jest prawdą, trenerzy którzy dostali jednego plusa już nie są trenerami, przedłużanie tym co dostali dwa lub więcej plusów, rekrutację były na trenerów dodatkowe zawsze można się zgłosić i zobaczyć co i jak a zaś się wypowiadać że to nie sprawiedliwe

ech
@O boze

haha, tak ja rozumiem, każdy trener jest inny. Są jednak osoby które pracę mają w (usunięte przez administratora)a dostały 3 plusy. Pamiętaj, że nie każdy nadaje się na trenera. Jeśli znasz produkcję doskonale wiesz ze czasem szary pracownik wie o wiele więcej niż trener. Po za tym sens wypowiedzi był inny, normalny pracownik nie mógł dostać 3 plusów, a nierób trener mógł. I powtórzę nie każdy trener jest nierobem, bo znam naprawdę ogarniętych i pomocnych. Przykładem jest to ze trener prosi szarego pracownika o przeszkolenie. Bo on nie wie jak to zrobić. pytanie było dlaczego mają być podwyżki za plusy skoro szarzy pracownicy na pewno 3 nie dostaną, takie było założenie automatyczne rozmów. Chcesz 3 plusy startuj na kamizelkę. i przepraszam jeśli kogoś mój wpis uraził.

o boze
@ech

Nikogo nie uraził. Jednak ludzie są w błedzie. Żaden trener nie dostał 3 lub 2 plusów z automatu. Co prawda za włażenie w (usunięte przez administratora) lub nieróbstwo są i takie przypadki, ale uwierz, że za lizustwo nawet zwykły pracownik może dostać 3 plusy, trener nie. Jeśłi każdy trener mial dostać 3 bo nim jest, to dlaczego niektórzy już nie są trenerami ponieważ dostali 1 plusa. Poza tym trenerzy sa oceniani jak zwykły szary pracownik, oraz za rolę trener. Jest więcej aspektów do spełnienia i jest to trudniejsze. Więc są trenerzy większość co mają tylko 2 plusy. Ludzie zawsze będą gadać i plotki siać. Kamizelka nie daje 3 plusów, owszem jest łatwiej dostać, a najbardziej boli fakt ze faktycznie ogarniete osoby nie dostały oceny na jaką zadługują :(

ech
@o boze

wyraźnie na rozmowie było mówione, że trzy plusy dostają tylko Ci co do czegoś startowali . Tak przekazywali liderzy na rozmowie. Czyli dla mnie oczywiste że zwykły pracownik jest już przekreślony, chociaż więcej umie i szkoli trenerów. Bo taki przypadek również był. Ale co zrobić.

O boze
@ech

Zwykli też mogli dostać, wystarczy popatrzeć kto niedługo na lidera się będzie szkoli taka osoba musi mies 3 plusy. Trochę źle info ci liderzy mieli, albo sami coś źle zrozumieli i tak przekazali. U mnie trenerzy maksymalnie po 2 plusy dostawali.

Heniek
@Tobiasz

Nie planują po co mają dawać. Przecież i tak będziecie pracować.

Stach
@Skaner

Co za bzdury wyssane z palca. A czemu niby mieli by dać. będą odwlekać tak długo dopóki ludzie będą wyrabiać norme i nie będą się upominać.

Współczuje wszystkim, którzy tam pracują. Zero szacunku dla drugiego człowieka, zero empatii. Sama praca nie jest zla, ale osoby ją tworzące o kant (usunięte przez administratora) Była pracownica z agencji Biznes Partner

Magazynier

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
majk

Cześć jaka agencje zostały w hm

Skaner
@majk

Czarny lotos

Lila

O której będzie dziś ta wypłata?

do lilki
@Lila

pko już ma :P

Megi
@Lila

Pracujecie jak woły za te marne grosze. I nawet wam nie starcza od wypłaty do wypłaty. Przykre

hahaha
@Megi

komu nie starcza to nie starcza :D

Megi
@hahaha

No chyba pracownikom sądząc po wpisach skoro pytają pod koniec miesiąca kiedy wypłata. To chyba są już bez kasy. .Wiadomo że starczy. Np liderom,lub osobą które są na utrzymaniu rodziców i dadzą parę stów na swoje utrzymanie

czekajac na podwyzki

Ktoś, coś na temat podwyżek wie. niby na hali takie plotki, u mnie na zmianie Cisza. Niby tylko za 3+ ma byc 800 2+ 600 + 300 ktoś wie coś więcej

Jutro

Poirytowany

W przypadku 95% wypowiadających się na tym forum pracowników świetnie sprawdza się powiedzenie ‚wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma’ :) ludzie, na siłę nikt was nigdzie nie trzyma, ja po kilku latach pracy i w Amazon i w H&M wychodzę z założenia, że nikt nie jest niezastąpiony. Jeśli się tobie nie podoba to (usunięte przez administratora) i daj szansę innym, którzy potrzebują pracy, proste jak drut. Zmiany, zmiany czasami są potrzebne i albo się do nich dostosujesz albo... (usunięte przez administratora) proste? No oczywiście, że tak. Skoro ktoś pracuje latami w takim sektorze jakim jest logistyka musi być przygotowany na zmiany, logistyka to ciagle udoskonalanie procesu i nawet jeśli wydawać by się mogło, że wszystkie zmiany są zmianami na gorsze to w ostatecznym rozrachunku wcale tak być nie musi i nie jest. Więc albo potrafisz się do tego dostosować albo (usunięte przez administratora)

Twój Ł.S.
@Poirytowany

kocham Cię ruda Kasiu :)

@Poirytowany

No jasne, wiesz jak to jest, ci co narzucają zmiany, to zawsze znajdą klakierów, którzy będą ich chwalić. Nieważne czy zmiana na gorsze, czy na lepsze. Czołgać się przed władzą. Taka folwarczna natura. A teraz idź wycałuj Pana w pierścienie!

Zaciekawiona

Witam, zna ktoś przystojnego pana w czapce z daszkiem do tyłu ze zmiany A, który jeździ hulajnogą zazwyczaj po packu i w razie potrzeby przyjedzie z tabletem i naprawi problem z poketem?

Megr
@Zaciekawiona

Za trzy gwiazdki to może zapytaj w związkach

Zaciekawiona
@Megr

Ani nie pomocne ani nie śmieszne ;)

@Megr

Te kapytalstya, bo jeszcze cię prezesem zrobią.

Nowa

Cześć, jak w firmie wyglądają rozmowy roczne? Czego się spodziewać? Niedługo mam 1 taką rozmowe, będe wdzieczna za jakiekolwiek info jak to przebiega ;)

Anonimowy
@Nowa

To w pracy nie masz znajomych by zapytać?

Nowa
@Anonimowy

Z tego co zauważyłam rozmowa roczna to temat tabu w grupie, gdybym sie dowiedziała to chyba bym nie pytała o to tutaj, prawda? ;)

Lilka
@Nowa

Nie przejmuj się ludzie właśnie tacy są brak jakiegokolwiek wsparcia z ich strony ale do tyłka obrabiania pierwsi ;) Pomogłabym lecz Sama jej jeszcze nie przebyłam.

ona
@Lilka

Rozmowa roczna to nic strasznego - po prostu rozmawiasz z liderem o tym co robiłaś lub nie robiłaś w ciągu ostatniego roku :)

@Nowa

Rozmowa ma ciebie zmobilizować, abyś dawała z siebie wszystko co w twojej mocy. Jak jesteś zbyt pewna siebie, to podetną ci skrzydełka. Masz pokornie czekać i robić swoje. Zęby zaciskać.

mimi

Cześć przyjmują przez agencje

Cieplutka kluseczka
@mimi

Hej Czy cos wiadomo o podwyzkach bo na hali huczy od plotek ana forum grobowa cisza???????

Alfred

+ 50 zł brutto ++ 75 zł brutto +++ 100 zł brutto

Gwiazdorek
@Cieplutka kluseczka

Idź do związków tam ci facet załatwi podwyżkę jak każdemu kto się zapisze hahahaha

Leonid

Szał!

niko
@mimi

znowu dziadkowi numery sie pomylily

ciekawski
@Cieplutka kluseczka

Ciekawe na której zmianie tak huczy od plotek. U nas nic, każdy cicho. Więc podziel się tymi plotkami.

hm
@Alfred

To są podwyżki dla liderów ? Pracownicy muszą dostać o wiele większe kwoty - dzięki naszej ciężkiej pracy H&M ma milionowe zyski. Kwota jaką proponuje H&M 2650 brutto nowym pracownikom jest śmieszną kwotą.

kasieńka
@Alfred

pewnie tak będzie. Bo pracy nie ma, więc ludzie będą sami się zwalniać... szkoda ze nie ma jak w zeszłym roku. porządna podwyżka , a później te plusy

Michael S.

Kiedy wypłata za maj?

@Michael S.

29maja

Kiop

Witam mam pytanie czy w Środzie wlkp jest jakis lekarz medycyny który daje zdolność po długiej chorobie ale ma podpisane z firmą hm

Nicki
@Kiop

29.05

Nieufna

Jakies agencje zostaną czy zostaną zwolnione?

Hmmm
@Nieufna

Ponoć agencje mają jeździć na G2

Mia

Dziś powinna być ok 15/16

Lolek

Kiedy wypłata za kwiecień?

Dexter

Wypłata będzie 26.04 czy raczej 29.04 po weekendzie?

@Dexter

26.04

Mysza

Jest nowa skala ocen czy ktoś wie ile w tym roku wyniosą podwyżki. W ubiegłym roku ogłoszono ile kasy za + ile za dwa ++

Lolita

Wypłata kwietniowa będzie przed ostatnim weekendem czy raczej po weekendzie ?

Zostaw merytoryczną opinię o H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. - Gądki

• Jak się pracuje w H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 481.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.?

H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 4842 ocen.

H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.