Opinie o H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. w Gądki Magazynowa 3

Branże: Usługi magazynowania

MARIANNE

OKROPNA OBSLUGA KLIENTA !!!!!!!!! MOJ EMAIL DO NICH W SPRAWIE POBRANIA PIENIEDZY Z KARTY KREDYTOWEJ A NIE SFINALIZOWANIA ZAMOWIENIA : wlasnie pobraliscie 135,80 PLN za Watowana parka 129,90 PLN 199,00 PLN Nr prod.: 0641525001 Kolor: Czarny Rozmiar: 140 Zostało tylko kilka sztuk! Suma: 129,90 PLN ale nie otrzymalem potwierdzenia kupna i numeru zamowienia POMOCY ODPOWIEDZIELI: Witaj, dziękuję za Twoją wiadomość. Po pierwsze, na naszej stornie można dokonać płatności wyłącznie karta typu Visa oraz Master Card oraz polską waluta. Karty zagraniczne nie są honorowane. Dodatkowo jakichkolwiek informacji dotyczących zamówienia możemy udzielić wyłącznie właścicielowi konta, z uwagi na Ochronę Danych Osobowych. Pamiętaj, że możesz skontaktować się z nami również pod numerem telefonu: 800-999-888 oraz na czacie. Pozdrawiam serdecznie, Weronika Z. Obsługa Klienta H&M JA ODPOWIADAM: Ok wiec dlaczego moge podac kraj karty i adress zagraniczny Twoja odpowiedz nie adekwatna do tego co na stronie. Nie jestes wogole wykwalikowana na obsluge klienta Very rude and not helpful Pobraliscie 135,70 pln jak na zdjeciu NIGDY NIE PISZ DO KLIENTA PO PIERWSZE RESPECT! ODPOWIEDZIELI Dzień dobry, tak jak napisała moja koleżanka poniżej, prosimy o kontakt właściciela konta. Pozdrawiam, Kinga S DZIEKUJE ZA POMOC!!!!!!! OSOBY TAKIE POWINNY WYLECIEC Z OBSLUGI KLIENTA BO ZAMIAST NIESC POMOC TO CZLOWIEKA DENERWUJA

Prawda
@MARIANNE

Co mogę powiedzieć, szkoda mi klientów, ale jaka płacą taka praca. Do tego prawdopodobnie na maila odpisal ci agent tuz po szkoleniu bo takich z doswiadczeniem prawie, ze nie ma. Wyplata troszkę wieksza od minimalnej krajowej, nadmiar pracy (w czasie wyprzedaży maile czekaja na odpowiedz 4-5dni bo jest ich ok 2000 dziennie a pracuje ok 30 osob, do tego telefony czekaja po 30-40 min i każdy agent odbiera dziennie ok 100-150 polaczen) do tego pracujące są weekendy i święta a klienci cały czas oburzeni ze ich się olewa i nie odpisuje. Przeciętny agent wytrzymuje w pracy ok 2-3 miesięcy, po czym przechodzi do innej firmy za lepsze pieniądze. Rotacja taka ze co miesiąc odchodzi 5-10 osób a na ich miejsce cały czas szukają nowych.

Mysza

Info ze związków Jeden plus 150, dwa plusy 160, trzy plusy 170. Do tego jednorazowy bonus

@Mysza

A co to za jednorazowy bonus ??? Ile kasy ???

Anonimowy pijak
@Mysza

Trzeba być po prostu głupim by wierzyć w różnice ledwie 10 zł między plusami:)

Mysza
@Anonimowy pijak

Poczekam na przeprosiny aż dostaniesz aneks

Yoyo
@Mysza

Podobno 2 zmiana już dziś podpisuje aneksy. Ktoś coś wie?

A
@Yoyo

Dziś podpisujemy

Ludwig von Mises
@Anonimowy pijak

Trzeba być głupim, żeby robić w tej firmie.............

Mysz

Poczekamy zobaczymy

In_out_bound

Jak tam aneksy?

Any

Czy dziś idą przelewy z nadgodzin?

Magazynier

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
bezzębny bliźniak z Bookingu

Czy na terenie parku przemysłowego Gądki znajduje się zakład, gdzie tylko 10% awansów związanych jest z pracowitością i indywidualnymi predyspozycjami danej osoby, kolejne 10% wynika z koneksji rodzinnych, następne 20% stanowi efekt prywatnych znajomości - a aż 60% wszystkich promocji na wyższe stanowiska wiąże się z podjęciem niejawnej współpracy z polskim lub niemieckim kontrwywiadem, lub z członkostwem w tajnym stowarzyszeniu ? Czy każdy zakład przemysłowy kontrolowany przez kapitał niemiecki objęty jest ochroną funkcjonującej na jego terenie komórki niemieckich służb specjalnych, oficjalnie (a zarazem tajnie) zajmującej się osłoną kontrwywiadowczą przemysłu ? Czy każda taka komórka operująca na terenie Polski stanowi przedmiot zainteresowania polskich służb specjalnych, a konkretnie ABW i SKW ? Czy funkcjonariusze wszędzie pracują uczciwie, czy też po obu stronach granicy trafiają się w tych służbach jednostki zdemoralizowane i skorumpowane, które z racji wykonywanej pracy dysponują szerokimi uprawnieniami, zaawansowanymi niejawnymi technologiami, oraz niekiedy poczuciem absolutnej bezkarności - jeżeli ośrodki dowódcze mające sprawować nad nimi kontrolę są niewydolne, dają się zwodzić, wystarcza im udział w zyskach lub stanowią część wielkopolskiej polsko-niemieckiej mafii grupującej bezwzględnych ludzi ze środowisk służb specjalnych i tajnych stowarzyszeń ? Czy tam, gdzie jedni mieli chronić zakład przed sabotażem, infiltracją i szpiegostwem przemysłowym, a drudzy - patrzeć im na ręce oraz obserwować ich metody, mogło dojść do współpracy i wytworzenia mechanizmu nielegalnego procederu, którego ofiarami padły atrakcyjne osoby zatrudnione na terenie zakładu ? Czy w każdym kraju służby specjalne kontrolują zorganizowaną działalność przestępczą, a tym samym rynek obrotu narkotykami, bronią oraz ludźmi ? Czy służby specjalne państw NATO stosują się do tajnych międzynarodowych reguł postępowania, w myśl których handlem ludźmi do celów niewolnictwa seksualnego lub eksperymentów naukowych mogą być objęte osoby skazane za pedofilię lub zdradę własnego kraju ? Czy na terenie zakładu, w którym pracowałem, część kadry kierowniczej oraz goście międzynarodowych wizytacji długo i uważnie zwykli przyglądać się - przez kamery lub z bliska - sylwetkom i twarzom wybranych zatrudnionych tam osób ? Czy później pojawiali się tam pracownicy prywatnej agencji zatrudniającej dorosłe osoby o wyglądzie małych dzieci (jest to wynik pewnego schorzenia) - które podprowadzano do stanowisk, gdzie pracowali młodzi ludzie, w celu uważnego przyjrzenia się im - a następnie w czasie przerwy te same "dzieci" były przyprowadzane na kantynę do tej samej osoby, na widok której udawały szok i atak przerażenia, w obecności nieświadomych całej machinacji świadków z ochrony i odpowiednich służb ? Czy wśród pracowników narodowości ukraińskiej znajdują się osoby rosyjskojęzyczne, w zamian za określone perspektywy gotowe na indywidualnych przesłuchaniach każdego pomówić i wszystko podpisać, łącznie z fałszywym przyznaniem się do bycia rosyjską agentką ? Czy następnie wystarczy, aby taka osoba pod pozorem pytania związanego z wykonywaniem pracy porozmawiała chwilę z innym pracownikiem stanowiącym cel machinacji - aby uznać go za podejrzanego o współpracę z obcym wywiadem, porwać w drodze z pracy do domu, odurzyć środkami psychotropowymi, zahipnotyzować i zmusić do przeczytania przed kamerą oświadczenia, które następnie posłuży do skazania go za zdradę stanu ? Czy osób uprowadzonych po takim wrobieniu nikt nie szuka, ponieważ na koszt państwa zastępują je sobowtóry, wychowankowie domów dziecka z Polski i Niemiec, niewinne osoby przeświadczone o tym, że są tajnymi agentami pełniącymi niebezpieczną misję po wyeliminowaniu wrogiego agenta - i to razem z nimi pracujecie, z nimi jeździcie autobusami ?! ! -Czy są to te właśnie osoby, które różnią się nieznacznie wyglądem i dużo bardziej charakterem, od osób które kiedyś znaliście i darzyliście sympatią, których tożsamość została skradziona ? Czy poznać można je po tym, że nagle nie umieją plastikować, nie umieją księgować i nie poznają dawnych znajomych - a trzymają się we własnym kręgu ? Czy całą sprawę udało się wyjaśnić dzięki uczciwym funkcjonariuszkom i pracownikom niemieckich oraz polskich służb specjalnych, ale dowództwa zdecydowały się przyjąć wielomilionową łapówkę od międzynarodowej korporacji w zamian za nieujawnianie tej afery oraz tego, co naprawdę spotykało pracownice które zaprojektowały interesujące stroje ? Czy przebywacie na terenie sterowanej z ukrytych pomieszczeń jednostki eksperymentalnej, gdzie prowadzone są eksperymenty nad chemiczną i elektromagnetyczną kontrolą wydajności robotników ?

Żaba

Hejka ludziska dostał ktoś ten niby jednorazowo bonus - i o jakiej kasie mówimy - ile ?

Magda

Podobno 200 zł

@Żaba

200 zł :-D kupa kasy. Ta podwyżka to o 1 zł więcej brutto za godzinę. Niedawno Amazon, przy już większej pensji, dał 2 zł podwyżki. No ale i tak znajdą się tacy co będą rękami i nogami bronić pracy w h&m. Już teraz można zauważyć, że średnia wieku pracowników idzie drastycznie w górę bo zostają tam tacy, co czekają na emeryturę i są zadowoleni, że w spokoju mogą do niej zaczekać :-D

Niszczyciel

ZAGADKA: Co to jest ? Robi w dzień i w nocy, w soboty, Niedziele i święta, zarabia żałosne grosze, w robocie spędza tyle czasu, że w domu jest gościem, jego przełożony to nierzadko niekompetentny gamoń, który w innej firmie zamiatałby magazyn a tutaj zarabia dwa razy tyle co jego podwładni, żeby cokolwiek zyskać musi lizać ''cztery litery'' swojego KRÓLA i wciąż ''uprzejmie donosić na kolegów'', firma przeprowadza u niego regularne pranie mózgu, żeby mu wmówić że jest ''wspaniałym miejscem pracy'' jest pozbawiony możliwości rozwoju(raczej zachodzi u niego regres), wstydzi się tego gdzie pracuje, żyje plotkami wygenerowanymi przez tych, którzy chcą tylko wprowadzić dezorientację wśród innych, tkwi w marazmie i monotonni z których nie jest zdolny się wydostać, w okresie zimowym prowadzi życie nietoperza, nie widzi światła słonecznego ponieważ kiedy wychodzi na zewnątrz jest wciąż ciemno. ODPOWIEDŹ: Pracownik magazynowy firmy H&M. Życzę sukcesów w pracy.

Picker

Ktoś coś słyszał jaka gwiazda będzie na Malcie?

Ludwig von Mises
@Picker

To będzie Angela Merkel.........wzięła za to dużo EURO.

Żaba

I co podpisaliscie już te aneksy ???? Jaka kasa ????

Yoyo
@Żaba

Wczoraj byly podpisywane. Faktycznie jest 150,160,170 i bonus ale niewiem ile. Wyplacone bedzis z lipcowa wyplata łacznie z uregulowaniem za czerwiec.

Gepetto2

@Pick-pack

A co z dwoma i trzema?

Pick-pack
@Kaszub z Gadek

Za dwa niby 140 A o trzech nic mi nie wiadomo ;)

Żaba

Hejka !!! I co z tymi aneksami ? Jak kasa za 1 plus a ile za 2 ????

Lol

To co sie tam odwala aktualnie to smiech na sali, ukraina wrocila, dlubia w nosie, zaczepiaja, patologia kompletna. Odseparowac ich, niech siedza na tym G2 i ani kroku dalej.

Glaca
@Lol

Niestety to prawda a ich liderzy nie lepsi zamiast się za nich wziąć to próbują innych pracowników ustawiać. Na stołówce też nie potrafią się zachować

Anonimowy pijak
@Lol

W dlubaniu w nosie znam kilku naszych specjalistów:)

Roki

Do lol a co w G2 są gorsi? Tacy sami jak Wy. Patrz na siebie i na to co Ty robisz a później oceniaj Ukraine

Grażyna z Konso

Co z kasą? Kiedy jakieś ruchy jeśli chodzi o kasę?

Gosia89

Wypłata dopiero w piątek będzie czy wcześniej?

@Gosia89

@Elelelee

Mi nie doszła

Teresq
@Gosia89

No pewnie już po tych waszych.podwyżkach. haha. Pewnie nie mogą się doliczyć bonusów.

Kasopracuś

Cos ktos juz wie????

hmmm
@Kasopracuś

o czym ?

Lilka

Hej kiedy wypłata za czerwiec?

Hmek
@Lilka

26 czerwca

tosia

Czy H@M sprawdza l4 ciążowe?

Przypał
@tosia

Tak, każą przynieść test ciążowy

Przerywnik
@tosia

To próbuj w Amazonie :)

Tosia
@Przypał

hahaha dobre dobre, a ja się poważnie pytam, H&M ma różne pod tym względem...a wiadomo l4 to l4, musisz być w domku...a zazdrosne koleżanki tylko donoszą że Cię widziały obok domku.

Tosia
@Przerywnik

Co mam próbować w Amazonie? bo za (usunięte przez administratora) nie mam pojęcia/

Przypał
@Tosia

To trzeba zmienić koleżanki ;) Poza tym gdybyś faktycznie była OBOK domku to byś się nie martwiła o donosy ;)

tośka
@Przypał

no właśnie nie wiem czy wiesz na czym polega na l4.... ciąża czy nie ciąża a ze chodzące musisz być cały czas w domu a nie OBOK domku. Chyba dalsza dyskusja jest bez sensu? Bo nie czytasz co się do Ciebie pisze.

Jojo
@tośka

Możesz być obok domku, wyjść na zakupy, do apteki, do lekarza, na spacer - przecież to dla zdrowia. Lepiej sama poczytaj zamiast się stresować :)

Monia

Nie idźcie w Boże Ciało do pracy. Nie dajcie się

marc
@Monia

Nie pójdziemy. Nie damy się

Smutny magazynier

Praca tam to były trzy najgorsze miesiące w moim życiu. Nigdy więcej!

Zbieram info
@Smutny magazynier

Dlaczego najgorsze? Powiesz coś więcej? Jaka zmiana? Dział? Rozważam zmiane pracy wlasnie ja h&m

Bol
@Zbieram info

Odradzam nie przyjemna atmosfera kiepskie zarobki duże wymagania. Liderzy nie przyjemni i chamscy .

Zostaw merytoryczną opinię o H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. - Gądki

• Jak się pracuje w H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 481.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.?

H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 4842 ocen.

H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.