Opinie o H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. w Gądki Magazynowa 3

Heheszki
@Zmiana C

Dobre

cHaMowiec

Po zmianie C na zmianie B jest (usunięte przez administratora) Balagan. Nic nie sprzataja. A liderzy w tym nie widza nic zlego.

Taki tam
@cHaMowiec

Rozumiem, że kontrolujesz to na wszystkich działach i obszarach? Czy tylko biedny Ty miałeś niewyniesione śmieci?

@Taki tam

(usunięte przez administratora) Zmiana C idzie do piachu, a liderzy na złom. Byliście zbyt zajęci Pokemonami i nie potrafiliście nawet po sobie posprzątać. (usunięte przez administratora)

Bartosz
@Taki tam

Na zmianie ''C'' najwięcej czasu poświęcali na kablowanie na kolegów. A donosili właśnie ci od pokemonów. Robiłem na tej zmianie czasami i wiem co tam się działo.

cHaMowiec

Szkoda,ze nie bedzie sobot i niedziel. I dobrze ze likwiduja zmianeC.

dcc
@cHaMowiec

szkoda ze to nie zmiany A i B nie są rozbite

Pawełek

No fakt.........jeżeli naprawdę zlikwidują zmianę ''C'' to będzie jakiś przejaw sprawiedliwości w tej firmie. Liderów ze zmiany ''C'' to bym zdegradował do mycia kibla.

dcc
@Pawełek

licz się z tym ze to są tez liderzy ze zmiany A i B po rotacji

Magazynier

logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
LiLiPuT

W sumie dzisiejsze zebranie nie wniosło żadnych nowych informacji jakie miały zostać nam dzisiaj przedstawione szkoda Nie chciałbym opuszczać mojej zmiany i ludzi tutaj poznanych czy w takiej sytuacji można się przenosić ?

Ona

Po co takie brzydkie odpowiedzi ?

Bartek
@LiLiPuT

A co...?? Tak bardzo jesteś przywiązany do swojego ukochanego lidera ??? A może jesteś jednym z tych co sobie grają w Pokemony...?? To nie jest przedszkole Ogarnij się chłopie...!!

A co z agencjami co pracują??

H&M
@Ania

Przecież agencja jest tylko do końca roku

@H&M

Ludzie z agencji nic o tym nie wiedzą.Szkoda ich..

Pawełek

Widzę, że w tym HM coraz większa lipa się robi. Chyba czas na zmiany..........

A to tylko grudnia dotyczy czy przyszłych miesięcy też?

Czytelnik

Jejku a co teraz ze zmianami będzie, mam z żoną poukładane życie we dwoje i wogole :( taka różnica mijania się zmianami negatywnie u nas wpłynie... Dzieci itd...

Czy to prawda, że od grudnia będziemy pracować od pon-pt i weekendy będą wolne?

kkk

z tego co czytał menager tydzień temu to w grudniu dwie zmiany a weekendy do dyspozycji firmy czyli np. w tygodniu mogą ogłosić że trzeba przyjść w weekend

Pewien człowiek

I ogłosili coś oficjalnego jak mają wyglądać te dwie zmiany, czy nadal takie lanie wody?

Łukasz

Na zmianie ''A'' przynajmniej jest sprawiedliwie i wszyscy tak samo się opi**dalają, a na zmianie ''C'' panuje taka chora zasada, że część zespołu uczciwie pracuje, a druga część Towarzystwa Wzajemnej Adoracji siedzi sobie i gra na telefonie. Miałem nie raz okazję obserwować jak w nawale pracy jeden pracownik zasuwał, a kilku gości zamiast mu pomóc to sobie obok siedziało i zachowywali się jakby byli na pikniku. Mało tego to był pracownik z support'u, czyli oni ściągają sobie ludzi na support, żeby mogli się sami opi**dalać. Kiedy przyszedł lider to myślałem, że poleci każdemu rozejść się do swoich obowiązków, zaszokował mnie fakt, że lider dołączył do nich i razem sobie bumelowali. Zmiana ''C'' to jakaś kpina To zmianę ''C'' powinni zlikwidować, nienawidzę liderów ze zmiany ''C''

zmac
@Łukasz

I wyobraź sobie ze któraś zmiana dostanie liderów z zmiany C jakby co jedna tych lepszych, druga zmiana tych innych . Pozatym nikt nikomu w prace nie powinien wnikać, bo możne akurat byli odpowiedzialni w tym dniu za coś innego i jak sobie zorganizowali i zrobili to świadczy o ich organizacji, a pomagać komuś nie znaczy robić za niego. I raz mam takie obowiązki a raz takie, może dobrym rozwiązaniem była by grupa serwisowa z mężczyzn. Tzn zrobisz swoje na picku, idziesz od razu na refill, jak na refillu wyniesiesz to idziesz na booking składać rzeczy, bo nie może być tak ze pracownicy jedni będą już siedzieć a inni na innym dziale jeszcze pracować, trzeba od swoich obowiązków jak je kończysz odejść i iść na inny dział, pomagać innym w nawale pracy. Być rzucanym z jednego miejsca na drugie, bo żaden pracownik nie ma prawa choć chwili oddtchnać od swoich obowiązków. Koniecznie z gpsem i pomiarem tętna , jak za bardzo ci spada to się nudzisz i cyk od razu na inny dział, bo jak się nudzisz to już swoje skończyłeś. A jakaś Pani na bookingu jeszcze ma sporo pracy i sama nie skoczy. :D I niech pierwszy rzuci kamień który jest 100% święty w pracy i nie wnosi telefonu nawet na hale bo jest zakas wnoszenia telefonów na halę. Wiec nie bądźmy hipokrytami.

@zmac

1.Skoro kilka osób siedzi sobie i gra na telefonie bo cierpią na brak pracy to dlaczego ściągają ludzi na support ????...........??....????????? 2.Czy tak wygląda dobra organizacja pracy ????????????..??..........................??????????? 3.Czy określenie ''odetchnąć'' oznacza grać na telefonie przez połowę zmiany ......???........?? 4.Ile rzeczy na zmianę musi zebrać osoba na pick'u, żeby mogła już sobie zacząć grać w bilarda na telefonie, ponieważ może uznać, że wykonała już swoje obowiązki ( podaj ilość w sztukach na osobę ) ???.................??..................????????????????????? 5.Czy nie uważasz, że twoje wytłumaczenie jest żałosne ????..........???

@zmac

Może dobrym rozwiązaniem byłoby to gdybyście się w końcu zabrali do pracy (usunięte przez administratora)

@Łukasz

Sami na siebie bata krecimy. Pokazujemy, że można wymagać od nas wyższych norm, kiedy są już na tyle wysokie, że tracimy na jakości. Już nie mówiąc o naszym zdrowiu :( I za co? Za klepanie po garbie na plecach... Firma na tym korzysta, my tylko tracimy - kiedy to sobie uświadomicie? :(

@Jox

Jeśli nastąpią odpowiednie zmiany, gdzie wszyscy pracownicy będą uczciwie pracować to niech będą nawet te zmiany po 12 godzin. Stracą tylko ci, którzy do tej pory przychodzili do pracy, żeby sobie pograć w bilarda albo łapać Pokemony jak 15 letnie dzieciaki kosztem innych pracowników za przyzwoleniem lidera. Taką postawą sami na siebie kręcą bata. Mam nadzieję, że już niedługo takie osoby zostaną rozliczone ze swojego postępowania, liderzy też.

Karol
@Jox

Problemu nie stanowi wysoka norma. Problemem jest to,że te normy obowiązują tylko określoną grupę, a ci których nie obowiązują to właśnie sobie grają na telefonie bo trochę popracowali i uważają, że już wykonali swoje zadanie i mogą sobie do końca zmiany bumelować.

@Jox

Skoro jesteś taki mądry to odpowiedz na pytanie ile sztuk na Pick'u mam zebrać w ciągu zmiany, żebym już mógł uznać, że wykonałem normę i mogę sobie też zacząć grać na telefonie w Pokemony ???????? CZEKAM NA ODPOWIEDŹ (usunięte przez administratora)

Haha
@Karol

Wiecie co to organizacja jeśli mam spikowac 240sztuk na godzinę tzn ze na cały dzień 240x 7,75 daje nam ilość na dzień, i wystarczy tego nie przekraczać. A to idzie zrobić nawet szybciej, a czas pozostały można wykorzystać na wodę lub rozmowę. Ale jeśli dasz sobie wejść na głowę nie masz swojego zdania to liderzy zawsze będą chciał byś pikowal więcej, i sztuka jest tak robić by zrobić, się nie narobić a i procenty i sztuki się zgadzały i jeszcze by ci został czas nawet na granie w pokemony. I to jest dobra organizacja pracy swojej. Ale trzeba mieć w sobie godność i odwagę i nie pozwalać sobą pomiatac

@Haha

No spoko.......... to jest jakieś rozwiązanie. (usunięte przez administratora)

@Karol

Widocznie są mądrzejsi od nas i tak się ustawili, że zrobią normę i jeszcze mają chwilę żeby odetchnąć. A my dążymy chyba do miliona. Jak już nam się uda zrobić normy to robimy ponad normę. Za chwilę norma jest podwyższa, bo szef widzi, że przecież można. I tak bez końca. Nie potrafimy powiedzieć dość, robię do tylu sztuk co trzeba i koniec. Nie mówię żeby się położyć, czy grać - bo mam normę, ale zawsze można wtedy zrobić coś, co nie jest rozliczane a też może być docenione.

Dawid
@Rzeźnik

(usunięte przez administratora) "Kasta liderów" wzajemnej adoracji która całe siedzą przy biurkach z telefonami , albo chodzą jedni do drugich na ploteczki. 60 % procent ludzi niewiadomo co robi , chodzą całe dnie , a to na fajke, a to pogaduszki, a to herbatke. Kolesiostwo i nepotyzm, przychodzi na dzień dobry na lidera 19 latek , nie mając pojęcia o robocie tylko dlatego bo kolega lider go wkręcił.

Liderzy wkreceni
@Dawid

Jak sądzisz że to takie łatwe to sam zgłoś cv lub w talencie wystartuje. Każdy ma prawo do rozwoju. Pokaż że będziesz najlepszym liderem w firmie, a zaś awans na responsibka i menago np, dopiero po zmieniasz. Prawda jest taka że największe lenie narzekają, psiocza po alejka h i wylewaja żale na forum, bo cwaniak w necie a życiową ładnie mówiąc niedirajda w swiecie

Liderzy wkreceni
@Jox

O to chodzi, brakuje ci do normy 100 sztuk a resztę zrobiłeś wcześniej i do końca jeszcze 3 h to rozloz sobie tak byś miał do końca albo zrobił jeszcze z 250 ale już bardzo powoli, bo i tak procenty w skali dnia się zgadzają. A jak ktoś spyta czemu tak wolno w ostatnich godzinach to trzeba wytłumaczyć, że trzeba dbac o z dr wie i niech Ci pokażą os be która np o 11 ma już prawie normę a robi na drugą lub 3 normę no jak lubi niech robi, zdrowie jest jedno

Jarmi
@Łukasz

@Łukasz pamiętaj że to są liderzy ze zmiany A i B byli wymieszane

@Jox

O Matko koleś !!........................zastanów się co ty bredzisz ???.....chłopie ogarnij się. Jeżeli już..... to oni nie są mądrzejsi, tylko jak napisał kolega dostali swoje posadki za pomocą znajomych, którzy ich wciągnęli na stanowisko i teraz cwaniakują, że oni się rozwijają i mają do tego prawo, dla mnie liderzy to klauny. Wiadomo, że gdyby ktoś obcy chciał się dostać do takiego Towarzystwa Wzajemnej Adoracji to zaraz by go wykolegowali z tego środowiska. Były przypadki, że usuwali ze swoich szeregów liderów, którzy nie grali w takt ich muzyki albo doprowadzali, że sami się zwalniali, znałem takich liderów i to byli w porządku liderzy dlatego ich niszczyli. Jeżeli chodzi o lenistwo to największymi nierobami w firmie są właśnie liderzy. Anglojęzyczny ''Lider'' to odpowiednik polskiego ''Brygadzisty'', który pracuje razem z całą brygadą, natomiast co robi lider w H&M......?????..........Idzie sobie na kawkę i ciasteczka, albo głupczy po magazynie cały dzień jak ofiara losu, jak idziesz do lidera z jakimś problemem to on mówi...... -'' załatw to ''...... dlaczego ja mam to załatwiać skoro to należy do obowiązków lidera ??? Przecież to liderowi płacą 3 200 zł na rękę to niech ruszy du*psko i to załatwi. Mam nadzieję, że wprowadzą takie zmiany, że liderzy będą musieli pracować chociaż ze 4 godz. dziennie zamiast grać na telefonie z kolegami od Pokemonów.

Płacą
@Łukasz

Lider ma tylko 3200 za ciężko pracę, tylko tylko płacone. Za co żyć się pytam.

Krystian
@Jox

Skoro niektórzy mają tyle czasu, że przez pół zmiany grają sobie na telefonie to oznacza, że mają za niską normę w stosunku do tych co pracują uczciwie.

@Krystian

Albo to osoby, które uczciwie pracują mają za wysoką normę :) Kablowanie nic nam nie da. Bierzemy przykład!

@Łukasz

Jesteś sfrustrowany, ale obrażanie ludzi w necie nic Ci nie da. Chciałem się podzielić swoimi przemyśleniami, że warto dbać o zdrowie fizyczne i psychiczne. I warto żebyśmy my, zwykli pracownicy zaczęli trzymać się norm, by przestali je wciąż podbijać, bo nie ma się co łudzic - piniendzy z tego nie ma, tylko grubszy bat. Chyba, że uśmiech lidera wynagradza komuś pot spływający po dupi3 hehe

Hm
@Jox

Normy nie wyrabia ten kto zawsze jej nie zrobil ! Narzekanie i plucie sobie w twarz niczego nie zmieni :) A jeśli chodzi o jakość no wybacz ale w tym systemie trzeba być kretynem by zrobić błąd.Bat kręcą sobie osoby starsze które gderają po kątach nakrecajac jedną drugą jak to nie jest ciężko- no i normy nie zrobią !

Na 95% zmiana A będzie zlikwidowana, nie wiadomo tylko czy od grudnia czy od stycznia

Trenerprocesu

Od grudnia beda zwalniac cwierc kadry bo maja wymieszac zmiany

Ciekawa

A niby skąd wiesz, że zmiana A?

DoCiekawej
@Ciekawa

Po analizie produktywności ta zmiana wypadła najgorzej. Dlatego musza cześć wymieszać a cześć zwolnic

Sławek
@Trenerprocesu

Niech w końcu w tym HM zaczną traktować wszystkich pracowników sprawiedliwie, a nie tak jak do tej pory, że jedni pracują uczciwie a inni się (usunięte przez administratora) Zawsze mnie zadziwiało, że firma utrzymuje tylu nieproduktywnych pracowników. Najwyższy czas to zmienić.

zmiana BC
@Ciekawa

Kiedyś miałem okazje być na zmianie A i widziałem co się tam dzieje. Nareszcie się za was wezmą........................... nieroby.

A jednak zmiana C...

yyy

Można wiedzieć skaa takie info masz

zm
@Sławek

Sprawiedliwość w H&M :) nigdy nie było i nie będzie. Pierwszy przykład z brzegu, szatnie w starej części magazynu dla liderów, pracowników serwisów i przydu...... A pozostali zapierdala.....ć do szatni agencyjnych .

Zara

H&M rozwija się tak samo jak jego pracownicy. Konkurencja tą firmę już odstawiła.

Dawid
@Sławek

"Kasta liderów" musi mieć mase nierobów , bo to ich lizusy, (usunięte przez administratora) koledzy , albo partnerzy.

Łukasz

(usunięte przez administratora)To najdroższy lumpeks na świecie.

Małgorzata

Kupiłam majtki (czarny kolor) Majtki farbują .Pytanie dlaczego takie rzeczy kierowane są do sprzedaży.

Sławek

Plan jest prosty i bardzo dobry: Likwidujemy bumelantów ze zmiany A i wprowadzamy system 12 godzinny No i pasuje robota.

Polan
@Sławek

Najlepsza opcja może wtedy robota będzie jakoś wyglądała.. mam nadzieję że większisc poleci juz w grudniu

Pracownik hm
@Polan

Ludzie co wy gadacie oficjalnie nikt nic nie mówi A wy już wiecie Poczekajcie za informacjami

Glupoty
@Pracownik hm

Co do zmian to może się skończyć tak że jedną zmiana będzie pół na pół rozbita no ta co miałaby mieć nocki, i tak dwie zmiany pracują i wszyscy pracownicy, po 8h pewnie na wstępie, będzie zero agencji pracy i trochę więcej skumulowanej pracy po 8h przestoju produkcji dziennie, oficjalne info za parę dni. To nie jest narazie tak że jakaś zmianę rozbija na stałe będzie to pewnie rotacyjnie

Hejtoja

Kiedy wypłata za październik?

Hm
@Hejtoja

29.10 -

Ktosiek
@Hm

Gdzie ta wypłata. Miała być dzisiaj

Rzeźnik

Na 95% kosmici wylądowali w Roswell, tylko jeszcze nie wiadomo czy się ukrywają w kraju czy za granicą.

Mężczyźni w firmie H&M są dyskryminowani ponieważ niejednokrotnie pracują o wiele ciężej niż kobiety, co jest oczywiście zrozumiałe, ale problem jest w tym, że zarabiają tyle samo co one. Facet na załadunku ręcznym przerzuca dziennie około 12 ton towaru i zarabia tyle samo co laseczka spacerująca po picku i flirtująca z kolesiami na hali. Zimą chłopaki będą robili w niskiej temperaturze. Czy tak wygląda równouprawnienie ? Faceci są o wiele bardziej przydatni, mogą pracować wszechstronnie, mają większe umiejętności, a kobiety są ograniczone fizycznie, w tej firmie nierzadko też intelektualnie. W HM faceci stanowią 15 % załogi, ale gdyby nie oni to firma nie byłaby w stanie funkcjonować. Przemyślcie to, zamiast się unosić.

Dziubasek23

Moim zdaniem.12godzin jak beda bedzie jakis porzadek. Kto bedzie chcial pracowac to zostanie. Nie wazne czy kobieta czy mezczyzn .wiele ludzi tak pracuje. I musza.i godza dom i prace. Komu sie nie podoba, nech odejdzie. Nikt nikogo tu nie trzyma. Oby byly te 12godzin. Milej pracy rodacy. Do roboty. Marsz,marsz do roboty.

Uuu
@Dziubasek23

O głos rozsądku. Dobrze ze myślisz racjonalnie.

Zostaw merytoryczną opinię o H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. - Gądki

• Jak się pracuje w H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 480.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.?

H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 4842 ocen.

H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.