Opinie o H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. w Gądki Magazynowa 3

Hryhorij Kuklov

A co z AU?

Tadek
@Hryhorij Kuklov

A kogo obchodzi co się stanie z AU ???? Niech się bujają.

Szykujcie się na jedno... nie wrócą już nocki, góra ma zawsze tajemnice przed Wami i będzie mieć... nawet jak kierowcy dostali info o dwóch zmianach nadal sciemniali że to plotki... patrząc teraz z boku na to wszystko widzę że ta firma to Titanic... dopóki są ludzie, dopóki gra orkiestra jeszcze jakoś to idzie ... jak zabraknie tych co chcą pracować, jak nie będą mieli czym ich zatrzymać, pójdą na dno ... po co są otwarte magazyny H&M prowadzone przez firmy zewnętrzne? ... po to zeby nie miec problemu... firma zewnetrzna wystawia faktury, hm odpisuje sobie to od podatku i szafa gra... nie jestem zlym prorokiem ale konkurencja dziala o wiele lepiej i juz dawno zostawiła hm w tyle ...

Cos
@Adam

Coś w tym jest. Jak szło się w ilość nie w jakość. Ilu było pracowników z agencji polskich i UK co nic nie wnosili a kasę brali, panowie co z pracy z hm szli jeszcze na dwa etaty a w hm odsypiali. Albo osoby co wiecznie z powodu choroby na kantynie przesiadywali jak tylko się od startu zmian okazywało że pracy jest dużo. To po co przychodzili jak byli chorzy na l4 trzeba było iść. Zawsze tu był przerost formy nad trescia

Marcinek
@Adam

Nareszcie ktoś w tej firmie mówi z sensem. Masa pracowników tej firmy to nadęte błazny. Wiem bo pracowałem tam. Miło wiedzieć, że jeszcze są tam ludzie, którzy potrafią dostrzec prawdę. Co do konkurencji to powiem więcej, nie tylko zostawili H&M w tyle, ale coraz bardziej się oddalają. Gdyby w tej firmie rządzili kompetentni ludzie to zastanowili by się dlaczego tak jest, zamiast tego oni coraz bardziej brną w kanał i twierdzą, że tylko oni mają racje.

@Adam

Firma, która się rozwija nie zwalnia pracowników tylko zatrudnia nowych. Chociaż w H&M jest inny zasadniczy problem. W tym zakładzie jest masa pracowników nieproduktywnych, którzy głupczą sobie po hali, bumelują po kątach, grają na telefonie albo po prostu siedzą sobie na L-4. Szwecka filozofia pracy powoduje tą całą nieudolność.

Leon
@Cos

Agencje robily wiecej niz my, taka prawda. Kiedy potrzeba bylo duzo pracownikow,oni pracowali i to pracowali efektywnie ale dlaczego? Poniewaz mieli ladna stawke godzina, premie frekwencyjna, premie wydajnosciowa. Pracownicy z agencji jak odbierali wyplaty 2700 albo 2800 to im ta robota pasowala, nie byli tak uwiezieni jak my chodzi mi o to ze wolne kiedy chcieli to mieli, a my? Chodzic sie i. Prosic o zamiane.. Najbardziej irytujacymi pracownikami byli pracownicy z Ukrainy, ktorzy mieli wymagania z kosmosu i ciagle podsluchiwali ale jak przyszla zjebka to nagle oni nie pani maju

@Romek

firma zwalnia pracowników i liderów - tych którzy potrafili być ludźmi a nie tworami korpo - tak to wygląda - zostają ci którymi łatwo rządzić albo lizusy i karierowicze.. tyle że w tej firmie czasem można spaść szybciej na dno niż się wydaje.. cieszę się że mnie już tu nie ma... naprawdę żal mi tych znajomych których tu poznałem... jest też kilka osób przez które nie będę mile wspominał pracy w hm, ale to inna bajka, na złość im idzie mi bardzo dobrze :)

Hm;mmmmmm...

Dodatek na swieta tyljo dla tych co wyrabiaja norme,i nie pija kawy i innych niedozwolonych napojow w czasie pracy przy tasmie refilowej przy lokalizacji Q. Gdzie sie mozna w alejke schowac.

matoł

Czy ten kierownik z porannej zmiany nadal pracuje?

Magazynier

logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Rzeźnik

Jak myślicie, dzieci w Bangladeszu szyjące te ciuszki z skandalicznych warunkach po 0,84 zł za sztukę też dostaną dodatek na święta...?? Może chociaż dadzą im czystą wodę do picia z okazji świąt..................albo może rozdadzą im koszulki z napisem ''I love H&M''.

Dodatek swiateczny

Dodatek na święta będzie dzisiaj?

Kasa
@Dodatek swiateczny

Dodatek był, ale jakis wysoki czy oprócz tego będzie coś przelane tego 19.12?

Chodzi mi o ten cały socjal

Leon

H&M !!!! Najlepsza firma na swiecie!

Bartosz

Możecie wypisywać różne farmazony, ale fakty są następujące : To wartość danej firmy w 2017 r : ( w mld USD ) 1.Nike, 32 2.H&M, 19 3.Zara, 14.4 4.Louis Vuitton, 13 5.Adidas, 10 6.Uniqlo, 9.6 7.Hermes, 8.31. 8.Rolex, 7 9.Gucci, 6.8 10.Cartier, 6.7 To są wyniki z pierwszego kwartału 2019 r. Zysk H&M przed opodatkowaniem spadł siódmy kwartał z rzędu, osiągając wartość 1,04 mld koron szwedzkie (100 mln euro), co oznacza spadek o 18 proc. rdr. Analitycy zakładali jednak, że zyski spadną do poziomu 708 mln koron (68 mln euro). To wartość danej firmy w 2019 r: ( w mld USD ) 1. Nike - 47,3 2. Zara - 22,5 3. Adidas - 13,3 4. Uniqlo - 9,8 5. Lululemon - 6,9 6. H&M 6,3 7. Under Armour - 3,9 8. The North Face - 2,8 9. Levi's - 2,4 10. Ralph Lauren - 2,4 Z tego zestawienia wynika, że H&M dużo stracił na wartości, ale najbardziej niepokojące jest to,że dalej traci. Wnioski wyciągnijcie sobie sami.

Romek

Zmiana ''C'' to największe nygusy, konfidenci, lamerzy, miernoty i zakały H&M. A liderzy to dno, kamienie i dwa metry mułu. Pozdrawiam serdecznie

Hahaha
@Romek

Przypominam że w niedzielę padł rekord produkcji, głównie na popołudniu pracowała zm c i nieliczne osoby z zm b oraz ich liderzy, było tak ponieważ nie szło grafiku inaczej zrobić i zm b miała wolne. I gdyba sama zm c robiła rekord i tak by padł może nie na 20o tys ale 190, wniosek nasuwa się sam kto jest nygus

@Hahaha

A dlaczego rozwalili zmianę C? Tylko z jednego powodu, bo mieli największą produkcję. Podzielili ludzi by robili za zmianę A i B. Przychodziło się po zmianie A to nadrabiało się jeszcze po zmianie B....i za zmianę A się robiło. Ale zmiana B zawsze z pretensjami do zmiany C bo musieli czasem coś po zmianie C zrobić i wielki krzyk na hali był...ale że oni zostawili (usunięte przez administratora) dzień wcześniej to już zapomnieli... A wiadomo najgłośniej krzyczały osoby, które nic nie robiły. Dlatego trzy zmiany są chyba najlepszym rozwiązaniem. Już nie wspomnę o grafiku, gdzie schodzisz w sobotę z nocki a w niedzielę masz ranki...Tragedia... I jak zawsze my zmiana C :(.

@ja

Tylko prawdziwe PAŁY mogą się tak wywyższać ponad normalnych pracowników, to typowe dla zmiany ''C'', według was wszyscy kiepsko pracują, a wy jesteście najlepsi. Wystartujcie wszyscy na konkursie talentów na lidera.

@Hahaha

Po pierwsze to my tu niczego nie produkujemy, bo te ciuchy są produkowane przez dzieci w Kambodży. Po drugie jeżeli uważasz, że 200 tys. to rekord wysyłki to za krótko tutaj pracujesz bobasku i nie masz pojęcia o czym piszesz. Po trzecie jak się przychodzi do pracy w niedziele to nie po to, żeby robić rekord. Wniosek nasuwa się sam....................zgadnij jaki, geniuszu.

Haha
@Rzeźnik

Rekord padł w nowym systemie, teraz masz jaśniej. Typowo nie produkujemy, produkt je jest to u nas określenie na to co się dzieje u nas w trakcie zmiany. Pracując i wysyłając paczki "produkujesz kasę" dla firmy która ci płaci. Nawet na ekranach użyli zwrotu podobnego do produkcji. Do pracy przychodzi się pracować nawet w niedzielę. Jak się nie chce to prace zmień lub zostań wolnym strzelcem, a nie się ubolowesz bo w niedziele do pracy, życie masz tak zjebane że hm cie ratuje dając ci wogole wypłatę. W innej firmie długo byś miejsca nie zagrał. Dawniej były duże cele w hm i niejedno z płaczem uciekali a uwierz nawet na starym systemie praca w hm jest lekka i przyjemna. Zwłaszcza dla facetów a raczej młodych facetów co jeszcze pewnie z mamą mieszkają i kasę maja dla siebie.

@Haha

Zdradzę ci pewien sekret geniuszu: to co się dzieje u nas na zmianie to jest tzw. ''konfekcjonowanie towaru'', który firma sprzedaje po tym jak wyprodukują go dzieci w południowej Azji, to w Kambodży, Wietnamie, Tajlandii zajmują się produkcją. Trzeba nazywać rzeczy po imieniu, a jeżeli na prezentacji dla pracowników używają błędnych określeń to tylko świadczy o poziomie kadry zarządzającej tą firmą i nie powinno dziwić, że ''ZARA'' zostawiła ich daleko w tyle. Tylko takie bezmózgi jak ty powtarzają bezmyślnie te zasłyszane frazesy. Sądząc po tym z jakim uwielbieniem wypowiadasz się o tej firmie to raczej ty jesteś kolesiem, który żyje na garnuszku rodziców i nie ma pojęcia o życiu, ale nie martw się tym, H&M potrzebuje właśnie takich matołów bo łatwo nimi sterować.

Przegrane życie

Praca super, elastyczny grafik, możliwość awansu, bardzo dobre zarobki.

Zmiana b

Nie pasuje mi godzina wyprzedaży mam w sobotę na 13.15 potrzebuje od rana

Hao Jun

Ta wyprzedaz to bedzie wojna ?

Pan B

Jaka jest najlepsza zmana, gdzie pracują najlepsi ludzie ?

Pracoholik
@Pan B

Z całą pewnością to zmiana B

Maciej
@Pan B

U konkurencji...

Heniek

No......... to pewnie masz dużo urlopu...

Nina
@Heniek

Heniek całe 52 dni a nie to co plebs taki jak ty hihi

Nina

To widzę że kolega lepiej to robi skoro uważa że to słabo ;)

@Nina

I tak wiadomo że laski z H&M to puszczalskie dzidy, nie kompromituj się...ja bym nigdy nie zrobił tego co ty i tak tanio

Wazelinka
@Rzeźnik

Ci co gadają o innych zawsze palec w (usunięte przez administratora) lidera trzymają, albo i nawet całą rękę.

Marcinek

Siemka robiłem tam u was. Co teraz u was słychać na polu bawełny ? Pewnie taki chlew jaki był taki jest...

Zmiana b

Te dwie zmiany to tragedia. Zmiana C zachowuje się jak by nie wiadomo kim byli a są nikim.

Taki tam
@Zmiana b

Ludzie są dla Ciebie literami?

Ja się pytam

Czy wiecie coś na temat wyprzedaży? Będzie czy nie będzie?

Marzena

Jak oceniacie zmiany ? Dla mnie o wiele gorzej niż było przed tem

@Marzena

Nie możesz tak brzydko pisać. Musisz kochać H&M miłością bezwarunkową. Powtarzaj za mną : ''H&M to wspaniałe miejsce pracy''

Rafał

Jak tam wrażenia na dwóch zmianach ? Według mnie jest świetnie produkcyjnie bardzo ładnie poszliśmy jeśli pójdzie tak dalej pozostaną dwie zmiany więc starajmy się o to.... Pani Menager powinna być zadowolona z wczorajszego dnia, jedyne co jest irytujące to przepchane autobusy i kłótnie o miejsca ale cóż.... Oby każdy kolejny dzień był tak owocny a dostaniemy bardzo ładne podwyżki... Firma jest jednym z lepszych pracodawców w Polsce więc warto się starać i rozwijać się w niej dalej co daje dużo korzyści.

@Rafał

Daj spokoj Pan, dla mnie gorzej, pełno ludu, nie da się przejśc na korytarzu, w kantynie zostają resztki i teraz dają o wiele mniej niż kiedyś, masakra jakaś...

@Rafał

My tu nic nie produkujemy (usunięte przez administratora), H&M to tylko wielka przepakowalnia i nic więcej. Skąd żeś się urwał chłopie ?? Ta odzież jest produkowana w szałasach przez dzieci w Kambodży za 0,84 zł za sztukę żeby potem H&M mógł sprzedawać to w Europie i Ameryce za 300 zł za sztukę.

krzychu

to dobra firma ja lubie hm bo tu fajnie i laski i kawa darmo obiadek i pasuje robota wszendzie czeba pracować bo piniundze nie lezom na ulicy kocham hm bo tu fajnie jest i nie rozumiem dlaczego ludzie narzekajom

DX
@krzychu

Widać że jesteś 19 latkiem , który mieszka z rodzicami, nie musi płacić za czynsz, prąd, żywność. Do tej pory miałeś kieszonkowe 100 zł, a jak odebrałeś wypłate 2 tyś, którą całą możesz przeznaczyć na zabawe to "Świat dla ciebie jest taki piękny" :)))

Zostaw merytoryczną opinię o H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. - Gądki

• Jak się pracuje w H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 480.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.?

H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 4842 ocen.

H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.