Opinie o ITC Grupa - Polski HR sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie ITC Grupa - Polski HR sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w ITC Grupa - Polski HR sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ITC Grupa - Polski HR sp. z o.o. w Kraków

Zecer

Każdą firmę można przedstawić w złym świetle. Obserwując ludzi widzę, że najwięcej pretensji mają ludzie, którzy nie lubią się przepracowywać. Tacy mają postawę jedynie roszczeniową i zawsze będą narzekać. Ja wiem, że pracuję w dobrej firmie i jest mi dobrze.

Andy

Cześć wszystkim ! Kto jest teraz na wyjeździe ?? Wiece kiedy to sie kończy ? By już inna lepsza robotę móc ogarniać . Bo tu katastrofa. Ale lepszy rydz jak nic :)

Kundzia

Witam , wraz z koleżanka bylismy na wykladaniu towaru w grudniu , i od tamtej pory nadal nie wplyneło wynagrodzenie , moze nie jest jakies duze ale za darmo nikt nie bd zachrzanial . miały byc dwa tyg temy a nadal nic , kontakt z nimi wcale , nie odpisują.

Zerówka

Jak zawsze opinie są tak skrajne , że jak człowiek sam nie sprawdzi to nie wie kto mówi prawdę!. Słyszałem opinię, że są dobrą firmą i chcę tu pracować. Ile można zarobić? Czy są jakieś dodatki do pensji?

Tomi
@Zerówka

Wita. Niestety zarobki mijają się z celem. Każdy myśli że będzie tak jak obiecuje przez telefon koordynator. Przyjeżdżasz i zderzasz się z prawdą. Mało godzin . Po 3 h na sklepie. Godziny gwarantowane tylko dla osób które pracują pełny msc . Warunki jakie dostajesz na mieszanie rzadko spełniają oczekiwania. Grzyb, pleśń po 4 osoby w pokoju. Za każdy dzien odciągają za ubezpieczenie. srednio zarobisz 400 zł . Dodatkowo podlicz sobie że musisz tutaj się urzymać zarabiasz w zł a wydajesz w E. Szukaj czegoś z przyszłością... Tutaj jej nie ma...

Tomi
@Zerówka

Pracownik Produkcji

Rozmowa bardzo rzeczowa. Pytania profesjonalnie, nie wnikające w sferę prywatną. Ogólnie przygotowanie konsultanta profesjonalne. Miła rozmowa, bez jakiejś spiny.

PYtania ogólne na temat wcześniejszego doświadczenia w branży produkcyjnej. Ile pracowałem, jakie miałem obowiązki, za co odpowiadałem.

smerfetka

Powiem Wam, że ja omijałabym szerokim łukiem Polski HR, lecą w (usunięte przez administratora) a z człowiekiem jak nic. Byłąm zatrudniona przez 3 miesiące przez PHR, od 1 stycznia nie robię i też od tego czasu ku****wa nie mogę doprosić się, żeby wystawili mi zaświadczenia o okresie wykonywania zlecenia wraz z informacją o opłacanych składkach. Kadry czas czas są atakowane mailami i telefonami i jakoś kurfa nie wysyłają tego zaświadczenia. Niech (usunięte przez administratora) ruszą bo kończy mi się ubezpieczenia i trza zapisać się do UP.

verygood
@smerfetka

W sumie to mnie cieszy że już nie zaprosili na wyjazd osoby która w ten sposób się wypowiada...

smerfetka
@verygood

A ja się cieszę, że nie muszę pracować z tak fałszywymi osobami jak Ty. Bo z Twojej wypowiedzi widać, że PHR d***ę liżesz :)

nie dziękuję

Byłem na jesienno-zimowym turnusie inwentaryzacyjnym w DE (październik-grudzień). W listopadzie (za październik) zapłacili tyle ile powinni. Dopiero później zaczął się cyrk. W grudniu (już po zakończeniu projektu) wypłacono najpierw niepełną kwotę za listopad a następnego dnia niby za grudzień. Kwoty niczym z sufitu wzięte. W styczniu znowu dorzucili dwa razy po kilka stów. Pierwszy przelew miał być wyrównaniem za listopad (mało!!!) a drugi (+200zł) za (nieprzepracowany) styczeń (!?). Biorąc pod uwagę fakt że po zakończeniu projektu powinny zostać wypłacone dodatki urlopowe za każdą przepracowaną godzinę (ok. 80ecentów) myślę, że jestem stratny na parę ładnych stów. :) Aha rachunków do wypłat nie dostałem. Sprawdzałem też swoje konto w ZUS-ie. Do tej pory składki emerytalne za październik, listopad i grudzień nie wpłynęły!!! === Podsumowując tylko formalne sprawy stwierdziłem, że lepiej poszukać sobie pracę w Niemczech za pośrednictwem innej agencji.

czytammałymdrukiem
@nie dziękuję

Ja też sprawdzałem ale nie ma się co dziwić skoro umowa była na 3 miesiące to składki płacą po zakończeniu tej umowy czyli po 3 miesiącach. Jak ktoś już taki wnikliwy jest to może zacznie od czytania umowy :)

Anty PHR

Witam ja byłem na 6ciu projektach i nie polecam tej firmy z każdym wyjazdem co raz grzej z noclegami godzinami pracy itp. a w szczególności jak się trafi pod pana Piotra K. to osoba nie kompetentna jest mily jeśli cos od ciebie chce tak to potrafi być bardzo złośliwy praca wypłaty dalej nie dostałem za tamten rok bo ponoc Niemcy zle podatek naliczyli ciekawe czy oni miele za co żyć co jeszcze dodam mam dowody od znajomych z ivalisu ze phr dostają za nas diety a my ich nie widzimy maja czysta kase na pokoje dostają ponad 40e na osobe za dobe zwrotu a jada po kosztach żeby sobie jak najwięcej zostawc za liczenie na ogrodach dodatek do każdej godziny więcej o jeden euro tez tego nie widzimy i tak dalej to jest złodziejska firma nie polecam nikomu tam jechać ja zaluje bo wiazalem przyszłośc z ta firma ale nie da się tak dalej zyc a im kieszenie napychać bo nas maja za nic tyle

inwentaryzacja w Niemczech

Za listopad kasa przyszła w ratach. Trudno się doliczyć całości. W styczniu doszło jeszcze parę stów niby jeszcze za listopad, ale ciekawe czy wypłacą cokolwiek za prawie 3 tygodnie przepracowane w grudniu... Masakra.

ROZCZAROWANY

Ta firma to porazka . DO TEJ PORY NIE MAM PIENIEDZY TAKICH JAK ZOBOWIAZALI SIE W UMOWIE ,PRACOWALEM W LISTOPADZIE I DO TEJ PORY TYLKO MNIE ZWADZA,A KASY BRAK...

persing

Wlanie odbierać telefon ulungi bo jak zajade tam to niebedzie tak słodko

The Priest of PHR16

Odradzam zdecydowanie - chyba, że ma się dużo czasu i cierpliwości i jest się gotowym w sądzie pracy walczyć... Pracowałem w listopadzie 2016 - w grudniu, po świętach dostałem "zaliczkę na poczet wypłaty" - coś 5 euro za godzinę (przy stawce umówionej 8,50 euro). Do tej pory (4 stycznia 2017) czekam na wyrównanie. Kontakt telefoniczny (prawie) niemożliwy.

Heniek
@The Priest of PHR16

Do sądu pracy możesz sobie iść z Umową Zlecenie. Powodzenia.

powiem jedno (usunięte przez administratora)

darek

To biuro to jedna wielka pomyłka , ludzie którzy tam pracują nie mają zielonego pojęcia o tym co robią , wypłata nigdy nie przychodzi na czas , nigdy nie przychodzi w całości ,trzeba dzwonić i dopominać się o pieniądze , kiedy pojawia sie problem to koordynatorzy nie odbierają telefonów , mieszkania również to jedna wielka porażka. Ogólnie nie polecam , szkoda nerwów i czasu na zabawę z tak nie odpowiedzialnymi ludźmi

Krakowska dama
@darek

Ja takze ostrzegam firma na ciche miano "oszusta" od lat jest napisane duzo tutaj zlych komentarzy na temat firmy ItC musze was zdziwic ale firma PHR to takze ITC tylko ze zmieniona nazwa, poniewaz kilka lat temu oglosili upadlosc i nie wyplacili pracownikom ani grosza, dzis dzialaja podobnie tylko w nieco innym schenacie, wiem bo pracowalam w tej firmie lata. Pozdrawiam polecam takze firme Ranstad lub Adecco tam takze mozna znalesc prace za granica, z pewna wyplata wypkacana w terminie i z umowa o prace. Ciesze sie ze odeszlam i ostrzegam firma ta to naciagacze.

ochoocho
@Krakowska dama

Ocho mamy od Krakowskiej Damy małą krypto reklamkę :) Niestety obie wymienione firmy to jest dużżżżo gorzej niż w phr. przerobiłem wszystkie i jeszcze Invent i zostałem w phr. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma!

sylwek

Jak tam wyplaty ? Zadowoleni ?

Gg
@sylwek

Phr dal nam zaliczki jedni dostali wiecek drudzy mniej nie wiem co sie dzieje ale na pewno cos kombinuja chce by wyplacili mi pieniadze i nigdy wiecej z nimi nie chce miec nic do czynienia szkoda ze nie czytalem komentarzy powyrzej decydujac sie na wyjazd na inwentaryzacje ale teraz juz wiem i teraz ja was ostrzegam firna to OSZUSCI I KLAMCY OSZUKUJA NA KAZDYM KROKU NIE WYPLACAJA NA CZAS A JAK JUZ WYPLACAJA TO OSZUKUJA. Nie nigdy wiecej.

sylwek

I jak tu zrobic zakupy na swieta jak kasy nie ma

sylwek

Czyzby powtorka z tamtego miesiaca z wyplatami

qwer

nie polecam. Firma niekompetentna. Kiedy już są wszystkie formalności załatwione, nagle piszą, że nie ma już miejsc, choć podczas rozmowy był ich nadmiar. poza tym zostałem zapewniony o tym, że dane miejsce jest już dla mnie zarezerwowane. Wielka niekompetencja oraz naciąganie ludzi. NIE POLECAM !!!!

PIOTR

Witam pracowałem na tej firmie rok umowa cxo miesiac, kasa co 2 miesiace , wiecznie kłamią , każdy pracownik ma inna odpowied na to samo pytanie , zwolniłem sie 31.11 rozwiazałem z nimi umowę i w połowie grudnia dzwonia do mnie ze nie przeslałem im umowy podpisanej za listopad i moje wynagrodzenenie za listopad (które miało byc wyplacone w styczniu) zostaje wstrzymane .. mam potwierdzenie ze wyslalem umowe na czas . Regulamin jest dosyć surowy nie mozna sie przeniesc do innej firmy chyba ze po 2 miesiacach kwarantanny bo inaczej grozi kara...

nmn

Mnie przeraża sam fakt, że koordynatorzy z Krakowa zatrudniają do prac inwentaryzacyjnych w Niemczech liderów grup inwentaryzacyjnych bez znajomości języka niemieckiego! Zwykli liczący, którzy nie znają języka muszą więc polegać na osobach, które posługują się łamaną angielszczyzną! Panie Piotrze, pani Weroniko,... w Niemczech mówi się po niemiecku!!!

śmiech na sali
@nmn

Tak, coś o tym wiem - niekompetentni i często chamscy liderzy busów (tzw. SV). No i kierowcy na podobnym poziomie. Praktycznie mogą wszystko. Jak są jakieś skargi do koordynatorów to ci wysyłają z Krakowa smsy/maile do zwykłych pracowników, że niby liderzy i kierowcy są wybierani przez zarząd i wszyscy powinni uszanować "decyzje zarządu". Śmiech na sali normalnie. :-) Odradzam tą agencję.

pracownik inwentaryzacji w Niemczech

22 listopada a na koncie dalej nie ma wypłaty za pażdziernik. Na PODPISANE przez pracowników PHR umowy liczyć też nie ma co. Dwa tego typu szczegóły decydują, że szczerze odradzam rozpoczęcie współpracy z PHR.

Lena
@pracownik inwentaryzacji w Niemczech

Nie ma wyplat bo praconik działu finansowego firmy blokuje. Nie mozna sie z nim skontaktować. Ok 20 osob nie dostało wypłat w tym ja

xx
@Lena

Nie kumam Lena, jak to pracownik działu finansowego firmy blokuje Wasze wypłaty? Ktoś wyżej wspomniał, że nie ma co liczyć na podpisaną umowę - każdy z Was tak wyjeżdżał? Tzn. bez podpisanej przez PHR International umowy? Ja pierniczę! A ktoś z Was jechał do Irlandii lub wie co tam się dzieje, jak tam jest, po ile godzin w tygodniu pracują?

Gosia
@pracownik inwentaryzacji w Niemczech

dziwna sprawa, bo ja dostałam 21 i wszystkie umowy które podpisywałam mam w domu. Chyba ktoś tu jakieś złości wylewa bo go zwolnili ;)

dociekliwy
@Gosia

Ha ha. A spojrzałaś na te umowy czy są PODPISANE? A może tylko wydrukowałaś je z podesłanych plików pdf??? :-)

Zostaw merytoryczną opinię o ITC Grupa - Polski HR sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w ITC Grupa - Polski HR sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ITC Grupa - Polski HR sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ITC Grupa - Polski HR sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w ITC Grupa - Polski HR sp. z o.o. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ITC Grupa - Polski HR sp. z o.o.