Opinie o ITC Grupa - Polski HR sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie ITC Grupa - Polski HR sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w ITC Grupa - Polski HR sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ITC Grupa - Polski HR sp. z o.o. w Kraków

Marzena

Jeżeli nawet Tesco wysyla późno pieniądze, to co Nas to obchodzi? W umowie nie ma mowy o tym, ze kasa będzie w zależności od tego kiedy Tesco dokona przelewu. A tesco wysyla szybko, beetsma ma kase na 20-tego kolejnego miesiąca, a nie jak w itc 20-tego, ale dwoch kolejnych miesiacy. Albo i wcale jak w moim przypadku.

Marzena

Banda bezczelnych złodziei. Czekam na kase za grudzien i styczeń. Jak łaskawie odbiorą telefon, co rusz inna śpiewka. Jednego dnia bank winien, drugiego Tesco, kolejnego, przelew dawno wyszedl i zdziwienie, ze nie doszedl, a następnego, przelewy wyszly dzis. I rece związane, bo umowa o pracę podlega prawu cywilnemu. A robisz to samo co na umowę o pracę. Swoja drogą, jakie schorzenie i tym samyn orzeczenie od psychiatry trzeba mieć, żeby pracować jako konsultant w tej firmie.

marcinw.

ja nie mam do nich zastrzerzeń. Pracowałem i pracuję nadal jako kasjer w Szczecinie, w jednym z hipermarketów (nie bede podawał nazwy, bo usuną pewnie komentarz). Praca ciezka szczegolnie w wekeendy, bo multum ludzi przychodzi robić zakupy. Swoja drogą to konsumpcjonizm rozszerza sie w zastraszającym tempie, ludzie kupują tyle rzeczy, a później i tak połowa do smietnika idzie. Nie narzekam na nich, bo jak pracowałem u konkurencji, job..n.pl to było 46 razy gorzej... Z nimi szału nie ma, ale przynajmniej praca jest pewna i dostaję kasę na czas. Ogólnie polecam, bo nie ma tragedii ze stawką godzinową, ale zawsze jakieśpieniądze.

Pracownik Produkcji

Rozmowa bardzo rzeczowa. Pytania profesjonalnie, nie wnikające w sferę prywatną. Ogólnie przygotowanie konsultanta profesjonalne. Miła rozmowa, bez jakiejś spiny.

PYtania ogólne na temat wcześniejszego doświadczenia w branży produkcyjnej. Ile pracowałem, jakie miałem obowiązki, za co odpowiadałem.

Małgorzata

Może uwierzyłabym w przypadek, gdyby nie fakt, że do Niemiec pojechało również za nami jakieś dziwne wygłupiające się towarzystwo (naćpane?). Selekcja kandydatów do wyjazdu też wyglądała na przeprowadzoną w dość dziwny sposób, bo niektórzy za bardzo nie wiedzieli po co przyjechali. No cóż, najwyżej będę ściągać papiery potwierdzające zatrudnienie od niemieckiego klienta PHR.

Małgorzata

Chwaliłam ich za wyjazd, za wypłatę, ale mają bałagan w papierach i mam problem z rejestracją w Urzędzie Pracy (w końcu ślubu z nimi nie brałam): brak dokumentu kończącego umowę (potwierdzającego zatrudnienie) oraz nie wyrejestrowanie mnie z ZUS (nadal pracuję?). Na razie dostali ode mnie pisemko, że mają to uregulować w 3 dni, jak nie, pójdę do sądu pracy. A ponieważ taki bałagan też był u poprzedniego mojego pracodawcy, może być i prokuratura. Nie będę robić za przykrywkę do czyichś wygłupów i nieprzytomnych pracowników w kadrach (bo potem można mieć dopisanych do ubezpieczenia ZUS czyjegoś męża z dziećmi).

student z Wrocławia

Kumpel ze studiów keidyś jakoś przypadkiem się do nich załapał i polecił mi ta firmę. Faktycznie jak chce się dorobić na studiach to ta praca jest spoko. Sam pracowałem jako marchandiser i kasa była całkiem niezła. Szukałem w międzyczasie jakiejś innej pracy, ale jak przychodziło co do czego, to stawki były dużo niższe niż tu. Miałem 8zł/h co przy takiej pracy jest dużo. Wypłata przychodziła po miesiącu, ale praca za taką kasę wynagradzała to czekanie. Osobiście polecam, nie miałem z nimi problemów.

studencina warszawska

Ja też pracuje dorywczo, najczęściej w marketach jako marchandiser albo przy remanentach. Praca nie jest zła, problematyczne jest jedynie to, że są to zazwyczaj godziny nocne. Więc jak mam rano iść na uczelnie to często kończy się to byciem zombie :D Fajne jest to, że odzywają się dość szybko od wysłania cv, no i stawka jest niczego sobie. Jak mam możliwość dorobienia "na piwo" albo coś innego to korzystam.

słoik

Zależy co definiujesz jako "rozwinąć". Ja traktuję tą praće jako możliwość dorobienia. Nie mam czasu, żeby szukać parcy na stałe, bo studiuję, ale idzie sie dogadać z nimi, żeby pogodzić studia z pracą. A dodatkowa kasa oprócz kredytu studenckiego i manny od rodziców zawsze się przydaje :) Nie wiem jak z referencjami, bo nie brałem nigdy od nich, ale to musisz przedzwonić i pewnie dadzą bez problemu.

słoik

A ha pracuje cały czas w wwa i sobie chwale. Godzę robotę ze studiami i mi to odpowiada. Pieniądze nie są duże, ale i praca nie jest po pierwszen a cały etat, po drugie nie jest jakaś ciężka. Jak ktoś chce dorobić np. tak jak ja jako student, to idzie wyżyć i źle nie ma :)

Bartłomiej

Stanowczo odradzam pracę przez tą agencję w InPost na magazynie w Warszawie. Wysyłają ludzi do pracy a potem lecą se w ch... , nie płacą w terminie albo w ogóle. Udają potem, ze nie mają z wami nic wspólnego. Darujcie sobie jeżeli nie chcecie nabawić się nerwicy.

K Endru
@Bartłomiej

Ja pracowalem w Bolesławcu w grudniu i dostałem kasę bez problemu, chyba się jeden dzień spóźnili może nie dałeś im jakiś kwitków? Ja w listopadzie nie dałem raportu godzinowego i miałem poślizg bo sie doszukac go nie mogli, ale donioslem i za 4 dni kasa na koncie byla. Z nimi trzeba krotko i tresciwie gadać.

Bartłomiej
@K Endru

Trudno rozmawiać z kimś, kto unika kontaktu. W oddziale w Warszawie sytuacja jest inna. Nawet nie dostajesz do ręki miesięcznego raportu godzin. Prowadzeniem ewidencji czasu pracy zajmuje się firma wynajmująca pracowników i musisz zdać się na ich łaskę. To jest zwykłe lekceważenie pracowników i ich praw.

Draża

A ja się zapisałam na wyjazd do Niemiec do fabryki czekolady:)tylko babka z biura mówiła, że nic nie wiadomo kiedy to będzie i w jakie miejsce...ogólnie mówiła, że trzeba czekać na telefon od nich...a w ogłoszeniu pisze, że praca jest od marca...czy może ktoś się dowiedział czegoś więcej na temat tej pracy???

Aga M
@Draża

Ja też słyszałam o to i też się zapisałam, ale dostąłam dokładnie tą są informacje co Ty. Trzeba czekać w takim razie, może się odezwą jakoś w najbliższym czasie.

Kicia22

Patrzcie czego się dowiedziałam... myślałam że jebne ze śmiechu.otóż- siostra mi napisała że dostałam pita z tej agencji (usunięte przez administratora) po roku

Małgorzata

I kasa wpłynęła, choć był poślizg 2 dni, ale kwota mi się podoba. Za taką kasę mogę łazić po regałach ze skanerem. :)

Ryfa ri

dla mnie odziwo wszystko spoko. Przepracowałam ile miałam przepracować, kasa po wszystkim wpłynęła na konto, bez upominania się o swoje. Jeden minus, to tak skonstruowana umowa, że się czeka na kase ponad miesiać.

Kicia22

To ci współczuję...

A czy mają wyjazd do Irlandii, bo są ogłoszenia.Podaje wysłałem, ale nie dzwonia.Ktoś jedzie z nimi ?

Texas

Z okolic Krk...i chętnie wyjadę gdzieś, gdzie będą płacić więcej niż 7 zł za godz...

Sylwunia21

A skąd jesteś ?

Texas

A możecie polecić jakąś inną normalną agencję?bo mi już się słabo robi jak idę do pracy, za którą płacą mi aż 7 zł za godz i umowa zlecenie...Poratujcie człowieka...

Zostaw merytoryczną opinię o ITC Grupa - Polski HR sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w ITC Grupa - Polski HR sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ITC Grupa - Polski HR sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ITC Grupa - Polski HR sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w ITC Grupa - Polski HR sp. z o.o. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ITC Grupa - Polski HR sp. z o.o.