Opinie o ITC Grupa - Polski HR sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie ITC Grupa - Polski HR sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w ITC Grupa - Polski HR sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ITC Grupa - Polski HR sp. z o.o. w Kraków

Witam mam , pytanie być może razem z dziewczyną pojedziemy z tej agencji na inwentaryzację do Niemiec .Ktoś może już tam pracował an ten inwentaryzacji idzie zarobić są godziny jak tam z mieszkaniami bo gadali że oni załatwiają je

ewela

Widziałam, że nadal mają dużo ofert. Sama pracowałam z nimi w zeszłym roku w Tesco i poleciłam 3 znajomym prace z nimi i z tego co wim to wszyscy zadowoleni :) ja ogólnie oceniam ich na mocne 4

Palinka95

Ja pracowałam z nimi na feriach zimowych. Byłam odpowiedzialna za rozłożenie towaru na półkach w jednym z marketów w Krakowie. Kasa ze względu na umowę przyszła dopeiro teraz. Ale dostałam kasę i chciałam od razu dać pozytywa na goworku, bo wszystko zgodnie z umową i kasa również się zgadzała. Pozdro

Kicia22

Się ciesz że wgl ci zapłacili

Pracownik Produkcji

Rozmowa bardzo rzeczowa. Pytania profesjonalnie, nie wnikające w sferę prywatną. Ogólnie przygotowanie konsultanta profesjonalne. Miła rozmowa, bez jakiejś spiny.

PYtania ogólne na temat wcześniejszego doświadczenia w branży produkcyjnej. Ile pracowałem, jakie miałem obowiązki, za co odpowiadałem.

Gosia

Za pracę w grudniu w Tesco, wypłata 23 marca! Po licznych telefonach.

jerzy

Pracuje z nimi od 3 miesiecy. Właściwie to dorabiam, bo jestem zatrudniony na etacie gdzieś indziej, ale stawki mają ok plus praca tylko w weekendy. Wypłata na koncie w terminie, ogólnie kontakt czasem utrudniony, ale jak mają tyle ludzi pod sobą to nie dziwie się. Jestem zadowolony, nie można się z abardzo do czego przyczepić. Pozdrawiam

mirek

Ja nie mialem opoznienia ani razu. Pracowałem z nimi 4 miesiace w zeszlym roku i kasa przychodzila nawet 1-2 przed terminem ;) Dlatego polecam ich wszystkim!

W,K,

Nie narzekam , choć wypłaty mogły by być w terminie , są niezłe

Kicia22

Jeśli to jest dobra firma to ja jestem święta

krosno

Witam, nie polecam tego pośrednika! Umowy skonstruowane w taki sposób że większość to kary a do tego strasznie długo trzeba czekać na wypłaty. Wypłaty nie są w terminie. Póki co pracuję już ponad dwa miesiące a dalej nie dostałem wypłaty. Nie ukrywam że jest to denerwujące. Człowiek prędzej z głodu zdechnie niż wypłatę dostanie. Jak tu żyć?! Praca w InPost. Wszystkim odradzam! Nie dość że godziny pracy długie to człowiek wraca padnięty. Odradzam wszystkim tego pośrednika!

fałek
@krosno

InPost to najwieksze (usunięte przez administratora) w jakie mozna wdepnąć, bylem tylko jeden dzień na ich smiesznej sortowni i dziekuję. PHR również za pracę poniżej godności człowieka.

Ciekawa

Hej. Czy ktoś kto wyjechał na inwentaryzacje z tą firmą mógłby mi przedstawic jakie warunki panowały w Niemczech. Tzn nocleg dojazdy wypłata. Mój e-mail sabatonka@Interia.pl z góry dziękuję.

wojtek

Czy ktoś z Was pracował w Niemczech w 2015 i wie jak otrzymać z tej firmy pit-11, lub jakieś inne zaświadczenie o uzyskanych dochodach, lub na jakiej podstawie lozlicza się w US?

kretus

3 koła? Nie sądzę, żebyś mogła tyle zarobić... Mówmy o bardziej przyziemnych sumach :D

Stefan

Ja załatwiałem wszystko w Warszawie na Jerozolimskich. Bardzo ładna i fajna Pani mnie obsługiwała i o co tylko chciałem zapytać to mi wszystko mówiła. Dzisiaj prawie miesiac i ogolnie jestem zadowolony, godziny pracy spoko, robota nie jest ciężka (pracuje w markecie budowolanym). Ogólnie duży plus dla nich.

słoik

ja dostawałem zawsze w terminie, dlatego mogę ich polecić!

Xpi

Dzięki za odpowiedź :) a jeśli chodzi o wynagrodzenie, po jakim czasie dostaliscie? :)

W.K.

A gdzie był Lider ?Też Ćpał?Sorry jadę 3 raz na inventury z PHR.Mnie się jakoś udało utrzymac grupę w ryzach

Xpi

cześć :) czy był ktoś ostatnio na inwentaryzacji w Niemczech? czy warunki i wynagrodzenie się zgadzają? proszę odpowiedź ;)

Prawda

Była grupka naćpanych kolesi na inwenturze w Niemczech i nawet chwalili się,że zjarani przyjechali do Krakowa podpisać umowy,a mimo to zostali przyjęci.A potem ściemnianie w pracy,spanie po kiblach i jumanie w sklepach na których pracowali.PHR mógłby sprawdzać niekaralność kandydatów.

Małgorzata

Nikogo nie obrażam, a niemożność zarejestrowania się w Urzędzie Pracy, bo PHR robi łaskę z wydaniem mi papierka, nie najlepiej o nich świadczy. Na razie tylko po rozmowie z "moim" konsultantem wstrzymałam kwestię podjęcia stosownych kroków prawnych i czekam.

@Prawda

Prędzej psychotesty, a niekaralność musiałaby być "świeża", bo papier jest ważny tylko 3 miesiące. I mówiąc szczerze, byłabym jak najbardziej "za", bo po takich "występach" co niektórych Niemcy mają później złe zdanie o Polakach. Niech rekrutacja trwa dłużej, ale żeby nie było dziadostwa na wyjazdach. PS. były i lepsze numery, nie tylko ćpuny

Małgorzata

Sam PHR szuka konsultanta ds. rekrutacji w Krakowie (ogłoszenie ze środy) i doradcy zawodowego/pośrednika w Warszawie (dzisiejsze). Hehe, może jednak był bałagan? ;) @Marzena - w tych ogłoszeniach nie piszą nic o orzeczeniu od psychiatry, choć podejrzewam, że przydałby się papierek, że się ma schizofrenię (nie wiem co gadam), albo zaawansowanego Alzheimera (nie pamiętam co mówiłem). PS. Żeby nie było, akurat do "swojego" konsultanta ds. wyjazdu do Niemiec, nie mam zarzutów.

Zostaw merytoryczną opinię o ITC Grupa - Polski HR sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w ITC Grupa - Polski HR sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ITC Grupa - Polski HR sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ITC Grupa - Polski HR sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w ITC Grupa - Polski HR sp. z o.o. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ITC Grupa - Polski HR sp. z o.o.