Opinie o Synthaverse S.A. w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Synthaverse S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Synthaverse S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Synthaverse S.A. w Lublin

Ffh

Igufyd7y8hi

Ostatnio zwalniają ludzi i to przed Świętami w Wielki Czwartek - ale wstyd

@Waldi

Raczej zatrudniają.... od stycznia br pracę w Biomed rozpoczęło wielu młodych ludzi na wszystkich praktycznie Wydziałach, rekrutacje trwają cały czas na bardzo różne stanowiska. Naprawdę nie wiem skąd ta opinia.....

Artur B.

ta firma to bankrut do wyprowadzania środków unijnych

Kaśka Z
@Artur B.

Postępowanie układowe mają, środki unijne muszą zwrócić.

Janusz 102
@Kaśka Z

to już przeszłość, firma wychodzi na prostą, za 2017r zarobiła na czysto 600 tysi zeta.

@Janusz 102

Ze sprzedaży produktu LAKCID - wypracowanego przez dawnych pracowników Czym tu się chwalić.

Vera
@anonymous

Przedsiębiorczością i pomysłem jak poradzić sobie z problemami. To zdecydowanie lepsze niż narzekanie i eksponowanie frustracji...

Zuzanna

Widzę, że macie dużo uwag co do pracy przedstawicieli handlowych. Chętnie dowiemy się jak wygląda to z drugiej strony. Ktoś z Was pracuje jako przedstawiciel i mógłby się odnieść do ostatnich komentarzy? Obecnie firma poszukuje również osoby do pracy jako Asystent ds. Walidacji. Co możecie powiedzieć o pracy w tym dziale firmy? Jakie rady macie dla osób zainteresowanych aplikacją na to stanowisko?

Tomasz
@Zuzanna

Był Fajny kierownik, ale nie docenili go i odszedł. Tak dba się o fachowców.

@Tomasz

Były Pan Kierownik był fachowcem, ale to się nie liczyło

Mały głód
@Zuzanna

lepiej aplikować gdzie indziej, gdzie walidacja postrzegana jest jako dziedzina w którą się inwestuje by spełnić określone wymagania

Tobiasz
@TomaszJ

Najlepszy Pracownik

Wuerzyciel
@Najlepszy Pracownik

Jak zarobiła to niech odda 100 milionow swoim wierzycielom i więcej nie naciąga innych.

Lfb
@Wuerzyciel

A nie sprzedaje produkty wypracowane przez pracowników

Vera
@Lfb

Produkty, które powstały w firmie są własnością firmy nie poszczególnych pracowników. Tak to zwykle działa.....

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Synthaverse S.A. na stanowisko Audytor Wewnętrzny? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
Świętochłowice
Job Point Sp. z o.o.

Zechciałby ktoś z Was podzielić się swoim doświadczeniem, które zdobył w firmie BIOMED S.A. Wytwórnia Surowic i Szczepionek?

Lfb

Doświadczenie można było zdobywać za starej dobrej i wykwalifikowanej kadry zarządzającej

@Lfb

Wciąż jest się od kogo uczyć. Biomed Lublin to firma z długą tradycją, a większość pracowników to ludzie, którzy pracują tu od wielu wielu lat, więc ich know-how, wiedza i doświadczenie są ogromne. Dla nowozatrudnianych pracowników i osób przychodzących na praktyki to niewątpliwie ogromna piguła praktyki i doświadczeń.

Waldi

Zobaczcie nowe logo BIOMED-LUBLIN - kozioł w biotechnologii. Ha Ha Ha. Niezła wizja Przydałoby się BARAN

lubelak
@Waldi

kozioł akurat nawiązuje do Lublina, w Polsce są trzy Biomedy, więc czymś trzeba się wyróżnić

Mk
@lubelak

Biotechnologia i Kozioł ależ wyróżnienie ha ha ha Chyba ktoś pomylił branże. Może zmieńcie na hotelarską.

Honorata
@Waldi

Koziołek nawiązuje do Lublina, bo również tu, nie tylko w Wwie i w świecie może zadziać się coś dobrego pod względem medycyny i farmacji i warto tę lubelszczyznę promować. A biotechnologia nie zawsze musi kojarzyć się jedynie z oczywistą kapsułką.... Mnie nowa strona i logo bardzo się podobają. Są świeże i nowoczesne. Pozdrawiam i polecam!

Luidzi

Każdy za swoją pracę otrzymuje wynagrodzenie więc o czym wy tu piszecie? Szkoda utraconej pracy i stąd te złośliwości?

Nanogy
@Luidzi

Szkoda pracy dla tej firmy.Oszukala wszystkich ktorzy uwierzyli ,ze stworza fabryke immunoglobulin...zarowno pacjentow jak I pracownikow.

Wiki

Jeśli ktoś zaczyna pracę to dostaje najniższą a po stażu jest normalnie

Wiki

Czy aktualnie potrzebują pracowników?

Nn
@Wiki

Cały czas szukają za 2100 brutto

szkolenia

Z bogatej gamy szkoleń oferowanych naszym pracownikom mogę śmiało wymienić szkolenia z zakresu BHP czy też PPOŻ. Dokładamy szczególnej staranności by nasza załoga gruntownie poznała wiedze z tego zakresu. By wychodzić na przeciw oczekiwaniom naszych pracowników szkolimy ich również w szeregu innych dziedzin jak: właściwe rejestrowanie czasu pracy nieodpłatnie udostępnianymi czipami lub licznymi szkoleniami z przeróżnych zakresów prowadzonymi w ramach wypełniania formularzy potrzebnych do spełnienia wymogów ISO.

@szkolenia

Najpierw musi być zatrudniony fachowy bhp-owiec z dogłębną wiedzą

Jarek
@szkolenia

Firma nie ma już sysyetu ISO

Waldi

Firma ma coraz mniej fachowców - dużo ludzi odeszło by nie tracić czasu i nerwów na "liderów"

zzz

szkoda

@zzz

Witam, a jak ma się stawka netto na produkcji po 3 msc próbnych ? jak to wygląda ? jak wygląda stawka np po 2 latach pracy ? prosze o odpowiedz

kiedyś tam pracowałem, rzeczywiście nie płacili pensji na czas. Firma relikt, chore klimaty...

@były pracownik

Opinia zasadna

student

boska robota, nawet aparat władzy oparty na systemie bóg ojciec, syn boży i duch święty. Każdy kierownik to anioł który rąbka nieba przychyli pracownikowi. Polecam każdemu kto chce mieć styczność z cudami na co dzień i kroczyć pośród chmur nie dotykając ziemi.

ALASzym
@student

Firmy tej nie należy polecać

Podpowiedzcie czy warto aplikować na przedstawiciela? Bardzo różnie piszecie o firmie.

gosia
@Zainteresowany

witaj, zawsze warto....firma proponuje dobre produkty, dobrze odbierane przez lekarzy. tereny są różne....zależy gdzie aplikujesz. Minusem jest samozatrudnienie - co nie zdarza sie w dzisiejszych czasach....i liczba wizyt....ponad duza przecietna. zapierdziel niezły. Ludzie ze starej gwardii fantastyczni....skoda fabia kombi nie masz dzieci rodziny...aplikuj duzo sie nauczysz.

@Zainteresowany

nie nie warto na żadne stanowisko aplikować

Miłosz
@Zainteresowany

nie nie warto aplikować - szukaj normalnego pracodawcy

gg

no z tymi szkoleniami, to dałeś po całości :DDDDD

@gg

Jakie szkolenia? jaki rozwój?

TomaszJ

Nie polecam tego pracodawcy kiedyś ta firma funkcjonowała zupełnie inaczej, teraz nie jest warta polecnia

Tadeusz

Ludzie, dla własnego dobra. Im dalej tym lepiej... Szkoda zachodu, aplikuj jedynie jeśli nie masz jakiegokolwiek doświadczenia i nie zależy ci na pieniądzach.

@Tadeusz

lepiej pracować w innej normalnej firmie, gdzie docenia się pracowników, ich wiedzę i zaangażowanie

BIOMED LUBLIN

To już chyba koniec. Spółka ujawnia olbrzymie straty.

Biomak
@BIOMED LUBLIN

Mylisz się kolego, widać, że nic nie wiesz co się w środku dzieje ;)

Biomak
@Biomak

księgowa świeża wypoczęta wróciła do pracy - będzie się działo ;)

@BIOMED LUBLIN

Racja strat jest bardzo dużo

Nadzieja

Mój Synek po podaniu szczepionki BCG na gruzlice zmarl na zapalenie opon mozgowo rdzeniowych w 24 dniu swego krótkiego zycia.zapalenie opon mózgowo rdzeniowych jest ciezkim skutkiem w/w szczepienia.Kto jest winny smierci mojego Dziecka?Czyje sumienie obciaza?W tym systemie winni nie poniersli odpowiedzialnosci karnej ani innej.Ale nie ujda sprawiedliwosci Bozej.Mój Synek Dennis bedzie znów wkrótce zyl ,gorzej natomiast z winnymi Jego smierci.

Zostaw merytoryczną opinię o Synthaverse S.A. - Lublin

• Jak się pracuje w Synthaverse S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Synthaverse S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Synthaverse S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 1 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Synthaverse S.A.