Opinie o Synthaverse S.A. w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Synthaverse S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Synthaverse S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Synthaverse S.A. w Lublin

Bobo

Przestańcie pisać głupoty nie pasuje to Was na siłę nikt nie trzyma zawsze możecie zmienić pracę. To że potrzeba zmian każdy wie, a najbardziej odzywają się "niezastąpione nieroby". Niech się nie zdziwią jak dostaną wypowiedzenia i przyjdzie na ich miejsce ktoś kto chce pracować a nie ...... Wy chyba nie pracowaliście w normalnych firmach gdzie trzeba coś dać od siebie a nie bo mi się należy, nie tędy droga (spróbujcie gdzie indziej stokrotka biedronka Lidl......) a docenicie co macie wrrrrr... . Firma na + tylko stare próżniaki na - . POWTÓRZĘ JESZCZE RAZ NIE PASUJE CI ZMIEŃ PRACĘ I NIE MĘCZ INNYCH KTÓRZY CHCĄ TU PRACOWAĆ!!!

@ex pracownik

Ogólny brak poszanowania dla produkcji, opiera się na niej firma a ludzie robią za prawie minimalną, kasę kosi absurdalnie rozrośnięta kadra kierownicza. Dodatkowo pracownicy produkcji muszą poza swoimi wydziałami nosić fartuch, nie ma to żadnego praktycznego uzasadnienie ale pozwala odróżnić (usunięte przez administratora) na korytarzu.

Praktykantka

Firma OK ale kierownictwo pozbywa się nowych i porządnych pracowników wszelkimi metodami aby ich zniechęcić do pracy. Może nowy prezes i dyrektor w końcu weźmie się za ten proceder.

@Praktykantka

Oczywiście że tutaj trzeba nowych ludzi bo starzy się zasiedzieli i nie mają pojęcia o życiu w przypadku braku pracy i mają Cię za nic bo im się należy. Ja bym zlikwidował kilkanaście stanowisk bo są zbędne i wredne.

Edzia Nowy wpis

Witam. jak to jest z praca zdalną w przypadku Specjalisty ds. BHP i PPOŻ? Normalnie w ogłoszeniu wpisane jest, że to forma stacjonarna ale w sekcji z benefitami wskazano na opcje zdalną. chodzi o jakieś wybiórcze dni w tygodniu?

Gdzie premia Nowy wpis

Jest taka Magda co poniewiera ludźmi jak na tą osobę trafiasz to Ci się wszystkiego odechce przerzuca z wydziału na wydział. Nie rozumiem czemu zarząd na to pozwala.

Jak jest teraz dostępna oferta dla operatora urządzeń do produkcji farmaceutycznej to piszą w niej o tym, że praca wykonywana jest również w weekendy. Jak wtedy może być płatna? Opiszecie ten cały tryb zmianowy i to czy warto w ogóle się zgłaszać?

Jolka Nowy wpis

Hej czy tutaj jeszcze będą może w najbliższym czasie potrzebować elektromechanika? Partner będzie niedługo czegoś sobie szukał a wiem ze ma doświadczenie. tutaj jeden Pan pisał w tamtym roku o warunkach jakie występują i chyba wyszło, że płacili dość słabo. Zastanawiam się mimo wszystko jak może być w tym roku? ile na rękę elektromechanik będzie miał?

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Synthaverse S.A. na stanowisko Audytor Wewnętrzny? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Dietetyk
logo firmy Technik Farmacji
Ruda Śląska
SMART-HR
Mirka

Likwidacja stanowisk? To byłoby w ogóle możliwe? taka sugestia się teraz pojawiła względem starszych pracowników. Ile lat stażu trzeba mieć by być nim mianowanym? Po ile lat ludzie średnio pracują i czy jest jeszcze dodatkowy przywilej z takiego stażu?

Praktykantka

Unknown
@Praktykantka

Zgadzam się z Twoją opinią ta firma upadnie jak dalej będą zasiadać tacy kierownicy 4 nieroby i 2 osoby które starają się pracować. Pozdrawiam kierownika Mariusza K. do zobaczenia w sądzie.

Kiki
@Praktykantka

Firma OK ale ludzie na stanowiskach lider+ to nieporozumienie nic nie robią a resztę gonią do pracy aby tylko te osoby zrezygnowały czyżby się obawiały. Proponuję zweryfikować stanowiska lider+ bo to są same nieroby i katy dla innych prezes powinien się o tym dowiedzieć. Firma mogłaby być super ale przez tych nierobów lider+ to tylko aby działa od wypłaty do wypłaty.

Jacek
@Kiki

No chyba taka jest poniekąd rola lidera? Dziwnym trafem zawsze się słyszy że lider to nierób, to co, miał pracować razem z wami? :D

Wata
@Jacek

Oho, komuś na odcisk nadepnęli?

Blow
@Praktykantka

Zgadzam się może czas zweryfikować pracę na stanowisku lider+ i kierownik w tym zakładzie. Wystarczy zobaczyć na którym wydziale jest największa rotacja pracowników i tam trzeba się zastanowić dlaczego. Ta firma z takimi ludźmi upadnie. Gdzie jest Prezes? Dlaczego pozwala na to? Mają uczyć nowych pracowników w sami nie wiedzą jak co się robi paranoja, a później dziwią się że ludzie się zwalniają po miesiącu pracy. Pytam się gdzie jest dyrektor i prezes? Macie teraz moją opinię dzięki takim osobom podupadła moja psychika ............

Ada
@Praktykantka

No i co dalej najlepsi odchodzą albo wkrótce odejdą a zostają próżniaki. Mariusza się czepiacie a to Katarzyna i reszta katów z kantorka do tego doprowadziły. Oby tak dalej ja też podziękuję nie będę pracować z prozniakami i sciemniaczami co siedzą w telefonach i nic nie robią a inni za nich za. .......... A te chodzą nic nie robią i wymyślają, stołówkę i kantorek czas zamknąć dla nierobów Panie Marcinie. Pozdrawiam Panie które starają się coś robić.

Kolo
@Jacek

Ja pamiętam jednego Jacka...Technolog co latał po wydziałach i palił Jana że wielki Kierownik z niego. Bajki opowiadał że do biura mu proponowali ale nie chciał. z lakcidu go wyhuśtali to na WUA wylądował a teraz tam słowo Boże głosi. Pozer jakich mało. Popatrzyłem jak firma utrzymuje takich jak On (usunięte przez administratora) i im podziękowałem. zgadzam się co do Liderów ,że taka ich rola ale są liderzy i liderzy. Na WUA była Gośka. Ma wiedzę większą niż nie jeden kierownik czy pożal się Boże jakiś technolog. Na Lakcidzie czy WDC tez spoko. Tak było do listopada a teraz nie wiem.

@Ada

Jowita? To ty?

HAHAHA
@Praktykantka

No i co rozczarowana? DOBRA ZMIANA......

Obserwator
@HAHAHA

Dobra zmiana to będzie jak Pani Kasia pójdzie i przestanie wprowadzać mobbing w pracy. Za dużo osób już przez nią z pracy zrezygnowało bo traktowała ich jak ........ Proszę zapytać osoby które się zwolniły Panie Marcinie i te osoby które "jeszcze pracują". Dziękuję i pozdrawiam.

Pies
@Blow

Jaki .... Lider większość nic nie potrafi. Wyślijcie ich na urlopy i reszta da sobie bez nich radę nawet morale wzrosną i zobaczycie że są tylko trutniami :). 1h pracy i 7 h w smartfonie to jest lider w tej firmie.

Elżbieta
@Pies

Czyli Twoim zdaniem liderzy nie mają kompetencji tak? A co ogólnie jest tym spoowodowane, że tak to wygląda?

Nsx
@Praktykantka

To niestety wszystko prawda ludzie się boją odezwać rotacja niesamowita najniższa krajowa odpowiedzialność duża. Na rozmowie obiecują niewiadomo co a jak przyjdziesz to się zdziwisz to (usunięte przez administratora). Wykorzystają Cię i się zwolnisz. Może w końcu ktoś to zmieni. To jest cały bio-med.

Agacia

Nie mam pojęcia jak ostatecznie wychodzi z tą walidacją, o którą ktoś podpytywał, ale czy może ktoś z tu obecnych byłby rozeznany w eksporcie? Od polowy grudnia już widnieje taka oferta. podobnie jak w innych ogłoszeniach, nie ma wskazanych stawek, ile wiec mogą wynosić? i czy podejmował się może ktoś współpracy w 100% zdalnej? Jak jest oceniana?

A specjalista ds. walidacji ile zarobi? jakiś czas temu była taka oferta wystawiana w sieci, nie jest już aktualna ale może jeszcze wróci? Ktoś niedawno pisał o najniższej krajowej, dlatego weryfikuje, pod które stanowiska to podlega, czy mi ktoś napisze?

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Synthaverse S.A.?

Jak oceniacie rotacje? Chodzi mi o to, że jeszcze ze dwa tygodnie temu ktoś pisał tutaj o naborach do kadr mnie właśnie wyświetla się oferta dla specjalisty ds. badań i rozwoju. Ja akurat doświadczenia nie mam, to nie wiem czy w ogóle jest sens się zgłaszać? Wymagają min 1-ego roku. a jakieś oferty stażowe? czy będą dostępne od kolejnego roku?

Ktoś

Panie Zby.. kierowniku może czasami trzeba się umyć i ubrania uprać bo nie da się z Tobą siedzieć w jednym pokoju i nie pij tyle bo masz pracowników którzy nic nie robią teraz u Ciebie i wegetują, szkoda Ci na premię dla ludzi? Nawet W już nie może z Tobą wytrzymać.

Jak dużo osób pracuje na stanowisku Elektromechanik w firmie Synthaverse S.A.?

Elektromechanik?

Jak pracowałem to było 7 na głównej, pewnie tyle samo na uniwersyteckiej. Ciągle mnie dziwi że w Polsce jest stanowisko elektromechanik. Albo jesteś elektrykiem albo mechanikiem. Za dużo jest tego żeby wszystko ogarnąć. A jak rozbić na specjalności, ciecze, gazy,elektronika,automatyka, itd. Elektromechanik do wszystkiego i do (usunięte przez administratora) A pensja 5 brutto.

@Elektromechanik?

A to nie można tego jakoś inaczej od kwestii organizacyjnej ugryźć? Wskazanych zostało siedem osób na rejon, to w sumie nie ma jakiegoś jasnego podziału obowiązków? i co do zarobków każdy ma te sama podstawę? Co z premią lub czymś podobnym?

Honorata
@Elektromechanik?

Ale czemu tak cię to stanowisko dziwi? Uważasz, że elektromechanicy tutaj mieli jakieś braki? Braki zawsze można zlikwidować szkoleniami czy kursami, jeżeli firma takie organizuje. Tutaj organizują w razie potrzeby?

Alexis

Chciałabym zapytać jak wyglądają tam praktyki? Bo na stronie mają zamieszczone ze się odbywają

Były Pracownik

Ogłoszenia o pracę na produkcji starają się przyciągnąć młodych ludzi po studiach, obiecując możliwość "nauki biotechnologii od profesjonalistów". Obecnie w firmie trwa ostra modernizacja, jednak jest to robione mocno impulsywnie, wprowadzając chaos przez co między innymi szkolenie nowych pracowników wlecze się w ślimaczym tempie. Nowa osoba nierzadko trafia na wiele miesięcy na mopa lub zmywalnię, a do konkretnej produkcji wdrażana jest okazjonalnie gdy akurat brakuje wyszkolonego pracownika. Dodatkowo demotywuje niska płaca. Praca na stanowiskach związanych z nadzorem produkcji bardziej spełniałaby oczekiwania świeżo upieczonych absolwentów. Tutaj jednak potrzebne są osoby zaznajomione z procesem produkcyjnym, a jak już wspomniano owe wdrożenie jest strasznie chaotyczne i dużo dłuższe niż powinno. Oczywiście trwają zmiany. Próbują podnieść wydajność produkcji, oprócz idących na plus zmian technologicznych, dochodzi do zmian w podejściu do pracownika. Niestety tutaj postawiono na większą kontrolę nad pracownikiem, zamiast na zwiększenie satysfakcji z pracy.

Baffulo
@Bobo

Co ty za brednie wypisujesz???Do Biedronki,Lidla czy Stokrotki nie nadaje się żadna z tych pseudo kierowniczek z tej firmy.Fakt.Trzeba szukać innej pracy bo jeszcze kilka miesięcy temu ta firma funkcjonowała.Teraz się komuś rewolucji zachciało.Przypomnij sobie kilka lekcji historii w jaki sposób kończyli rewolucjoniści.Ciężko jednak będzie to sobie przypomnieć po nie pełnym podstawowym.

@Bobo

Największe prostactwo to grożenie zwolnieniemi! I to powinien sobie wziąć do serca każdy "szef". Tzw. dobre zmiany nigdy tej firmie na dobre nie wyszły. A karierowicze którzy rozgrzebują porządek swoimi "ambitnymi" pomysłami zawsze (usunięte przez administratora) gdy zaczyna się wszystko walić. NIKT w tej firmie nie zastąpi doświadczonych pracowników! A uwierz mi, że młodzi potrafią liczyć i wybiorą wykładanie chemii na regałach w dyskoncie za większe pieniądze. Policz sobie ilu już "nowych" przewinęło się przez firmę , a ilu z nich zostało. Firma naprawdę mogłaby być dla każdego trampoliną do sukcesu gdyby wszyscy ze sobą normalnie rozmawiali, a póki co jest miejscem straconych szans i kapitału jakim są ludzie. Tym bardziej powinien zdać sobie z tego sprawę ktoś kto sam zaczynał od ściery. Czasami naprawdę warto spojrzeć dalej niż czubek własnego nosa albo przypomnieć jak to samemu się siedziało i nic nie robiło ;)

@Bobo

No i to też po części prawda.

@:)

A co siedzisz za biurkiem i nic nie robisz? To za co pieniądze bierzesz pewnie to jedna osoba z tych co siedzą i się wyżywają innych pracownikach nie wnosząc nic do firmy. Nie pasuje do widzenia ale jest tu duże osób które chcą pracować i pewnie nie będą przez takich nierobów jak Ty Kolego cz Koleżanko. NIE PASUJE PRACA TO JĄ ZMIEŃ I NIE MĘCZ INNYCH.

@Bobo

Zgadzam się z tą opinia. Trzeba zmian i właśnie dyrektor próbuje to zrobić. Tylko są osoby które się przyzwyczaiły do sytuacji jaka panuje na wydziałach i jest im z tym dobrze. Ciężko będzie zmienić coś w firmie z takim nastawieniem ludzi.

Alicja

to jako dyr nie powinien próbować wpłynąć na to całe nastawienie? atmosfera zawsze taka była czy kiedyś nie bardzo? ostateczne plany jakie są, będą coś zmieniać?

ex pracownik
@:)

Brak szacunku do "młodych" i przekazywania im wiedzy jest problemem od zawsze. Jeśli nic się nie zmieni w tej kwestii rotacja na poziomie 80% będzie dalszym problemem

@ex pracownik

Alicja

Jeśli z tym wspomnianym łamaniem prawa to prawda, to w dniu dzisiejszym co takiego mogło się wydarzyć w trakcie pracy? I tak jak wspomniany wyżej czemu do teraz nikt nie zareagował o ile to jest faktycznie konieczne?

@Alicja

Dokładnie tak jest firma jest podzielona na trzymających się jej nierobów którzy wykorzystują nowe osoby które się po chwili zwalniają. Może w końcu ktoś weźmie się za ten proceder. Nie ma osób niezastąpionych tylko trzeba im zlikwidować ciepłe posadki i może w końcu zrozumieją jak inni na nich robili.

@Ktoś

co do sugerowanej likwidacji miejsc pracy czy kiedykolwiek dochodziło do tego typu sytuacji? w drugą stronę natomiast, w którym dziale były one w ostatnim czasie tworzone? w których obszarach można zauważyć ewentualny rozwój?

boolee

Tylko współczuć. A prezesi? Też nie dogadywali się z nikim? Teraz to naprawdę nie wiem, zainwestować w akcje waszego zakładu, czy dać sobie z nim spokój?

Były pracownik.

Jeśli ktoś chce być zdrowy psychicznie polecam nie iść tam do pracy ! Jakie stanowisko ,co by się nie robiło brak szacunku ,poniewieranie człowiekiem , staranie się ,stawanie na uszach nic nie da , mobbing , ingerowanie w prace innych. Szalony Pan Jerzy .Chodzi robi zdjęcia. Nie umie szanować ludzi , rozmawiać z nimi , umie poniewierać jak śmieciami. Każdy kto z nim ma większą styczność przechodzi piekło ,tego człowieka powinni zwolnić ! Ktoś z tak chora głowa nie powinien pracować na takim stanowisku i mieć pod sobą ludzi !!! Ciągle przyjmuje i zwalnia , terroryzuje. Koniec końców potrafi angażować się w życie ludzi prywatne ! Dyrekcja tego zakładu powinna tego Pana odesłać na leczenie ,a przestać jego puszczac płazem mu te pajacowanie .

Dawnypracownik
@Były pracownik.

W tej firmie zawsze tak było.A firma to ludzie.I dlatego szkoda czasu i energii na pracę w takiej firmie.

Crash
@Były pracownik.

Jak daję się podwyżki ludziom co nic nie robią to tak jest nawet jedna pani co całą serię spuściła do kanału dostała najwięcej a reszta co pracuje i się stara grosze. Kierownicy to jedna wielka porażka. Trzymajcie się z daleka od tej firmy.

Poszukuję pracy na stanowisku Mechanik. Zainteresowała mnie ta oferta pracy na Mechanik. Czy jest tu ktoś, kto ma doświadczenia z firmą Biomed-Lublin Wytwórnia Surowic i Szczepionek SA i może się nimi podzielić? Czy pracodawca oferuje benefity pozapłacowe?

Dawaj do biomed, słabo płacą ale za siedzenie 8h na (usunięte przez administratora) kasa nie jest zła.

A to nie jest tak, że coś tu trzeba robić i to w dodatku znając się na rzeczy, by się dostać do pracy? Jakie kwalifikacje są przepustką na stanowisko mechanika i jaką kasę dają?

@Marek

Widełki od 5000-7000 brutto. Jak potrafisz pić kawę, herbatę to się nadasz.

Jerzy6o8

Nie

Alicja

tego raczej na rozmowie nie sprawdzają? a z tych poważniejszych kompetencji? bez jakich na pewno się nie obejdziesz i dlaczego? to 7 tys uważacie za adekwatne przy takich pracy? jakieś szersze odniesienie?

Alicja

Do dziś nie mam pojęcia o jakie "bunkry" konkretnie mogło komuś chodzić w jednym z wątków a chciałam się zorientować za aktualnymi praktykami. Czy ktoś w niedawnym okresie je odbył i mógłby napisać na ich temat coś więcej? Na stronie piszą, że są one całoroczne. Jak z ich organizacją i przebiegiem?

Crash
@Alicja

Ta firma to totalna porażka fałszywi i podli ludzie ja nawet miesiąca tu nie wytrzymałem, a wszystko tak pięknie na rozmowie i po studiach najnizsza krajowa. Omijajcie to z daleka bo tylko strata czasu i jeszcze Was wykorzystają ile się da. Czegoś takiego nie widziałem.

Zostaw merytoryczną opinię o Synthaverse S.A. - Lublin

• Jak się pracuje w Synthaverse S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Synthaverse S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Synthaverse S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 1 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Synthaverse S.A.