Opinie o Synthaverse S.A. w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Synthaverse S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Synthaverse S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Synthaverse S.A. w Lublin

ŻAL.PL

- Kadra 55+ - Brak podwyżek, robisz za najmniejszą krajową w firmie farmaceutycznej i nie, nie mowa tu o dziale konfekcjonowania, - Mobbing, - Kolesiostwo, - W większości ludzie nawet bez wyższego wykształcenia już nie mówiąc o wykształceniu kierunkowym, - Komuna umysłowa, - Ludzie którzy się wyróżniają, są inteligentni i wykształceni są tłumieni przez kadrę kierowniczą, która obawia się konkurencji :) Omijajcie ludzie, szkoda waszego zdrowia i czasu!

Distreptaza
@ŻAL.PL

Na palcach jednej ręki można tam policzyć ludzi kompetentnych którzy mają pojęcie o biznesie farmaceutycznym. Reszta to kolesie zarządzających od piwa i latania bez wiedzy i umiejętności.

@ŻAL.PL

Potwierdzam! Mobbing i kolesiostwo na każdym kroku

Mikołaj
@ŻAL.PL

Mobbing to bardzo poważny zarzut i nie powinno się o tym pisać na forum publicznym,jeśli nie jest to dokładnie sprawdzone. Pracodawca oferuje najniższą krajową?A może skoro "brak podwyżek", jak sam napisałeś/aś, to są jakieś dodatki?

Mikołaj
@ŻAL.PL

Dziękuję za ten komentarz. Co określasz poprzez "komunę umysłową"? Wspominasz o mobbingu, a pamiętaj, że to forum publiczne i tego typu opinia zawsze musi mieć swoje uzasadnienie. Nie wspomniałeś o zarobkach, odniesiesz się do tego?

Czy w BIOMED S.A. Wytwórnia Surowic i Szczepionek jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

NIe, nikt nie reaguje na to co pracownik ma do powiedzenia .... Była jedna, która słuchała to ją zwolnili....

już tam nie pravuje

Nie płacili pemsj9 na czas

Nie płacili na czas pensji

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Synthaverse S.A. na stanowisko Audytor Wewnętrzny? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
Świętochłowice
Job Point Sp. z o.o.
Andrzej Bondyra

Nie płaciliśmy pensji pracownikom. Były dyrektor finansowy.

Barnaba

Rotacje zawsze były i będą a powody są bardzo różne. Ważne, że zmiany dają efekty.

Globus
@Barnaba

To nie są rotacje! Młodzi, którzy złapali już trochę doświadczenia i wiedzą że Biomed to nie jest żadne eldorado, bez problemu znajdują lepszą pracę - wystarczy chcieć. A ci co przychodzą popatrzą, zorientują się co się dzieje i spierniczają. Zostają tylko przywiązani, tylko do czego ...

Pytający
@Barnaba

Witam, jak wygląda wynagrodzenie po okresie próbnym na produkcji?

Pytający
@Barnaba

Dzień dobry, praca na produkcji w dziale konfekcjonowania, jakieś opinie?

Pracujący

< 2500 brutto.

Malkavv
@Globus

pracowałem tam, ale dość sporo czasu temu...to miejsce to istne muzeum PRL, taka ciekawostka, nic co można by brać na poważnie, za moich czasów firma miała tylko jeden kontrakt -na czopki,jak była okazja na więcej to większa część pracowników się zbuntowała na wieść o drugiej zmianie, normalnie kabaret byl i przynajmniej trzy razy były opóźnione wypłaty, większa czesc pracowników to 55+ również w kierownictwie, więc o postępie czy nowoczesnym myśleniu, rozwoju czy karierze nie ma co myśleć . Praca na chwilę, na przetrwanie.

Malkavv
@Malkavv

Przepraszam pomyliłem biomedy z tym z Warszawy????

Balbinka
@Pytający

Jeśli chodzi o WSZ to na przedłużeniu umowy dostałam tyle samo czyli najniższa krajowa.

@Pytający

Po okresie próbnym nie zmienia się nic ;p jeśli jesteś zwykłym, szarym pracownikiem jedziesz na najniższej krajowej ....

Teksas
@Pytający

Konfekcjonowanie to taki dom spokojnej starości... Panie 55+ czekające na emeryturę. Cisza i spokój. Kierowniczka w porządku, praca niezbyt ciężka

Zuzanna

@były pracownikjak dawno to było? Możliwe, że była to sytuacja przejściowa. Co mogą powiedzieć na ten temat obecni pracownicy?

tomekJ
@Zuzanna

Jest jeszcze gorzej teraz

Bartek
@tomekJ

jakie są zarobki na produkcji ? pytam noiwych i pracownikow z wiekszym stazem

pick
@Bartek

Zarobki na produkcji nowych pracowników-2100 brutto. Starzy pracownicy na produkcji od 2100 brutto do 2800 brutto. Po prostu wstyd na firmę farmaceutyczną. Omijajcie ją szerokim łukiem!!!

@pick

Na szczęście jest rynek pracownika co oznacza, że jest wiele ofert pracy na rynku i wiele możliwości rozwoju dla kandydatów, więc nie trzeba wybierać na siłę Biomedu. Jeśli komuś nie odpowiadają warunki nikt nikogo do niczego nie zmusza. A jeśli ktoś chce się uczyć od najlepszych w branży biotechnologii to śmiało mogę polecić:)

Texas
@Bartek

Podwyżka co roku - od stycznia - zgodnie z tym co podniesie rząd ;p

Nie płacą pensji na czas

@były pracownik

Jest to naprawdę duży problem. Czy taka sytuacja zaistniała jednorazowo, czy spotkało Cię to w firmie BIOMED wielokrotnie? Z tego co widzę po nicku to już nie masz kontaktu z firmą, czy Twoje doświadczenia są aktualne? Może jednak coś się tam zmieniło na lepsze...

@Ewa

Nic się nie zmienia, pracownicy są wodzeni za nos od kilku lat... Podawane są koleje terminy podwyżek, które są ciągle przesuwane.... i tak co roku, w kółko.... Gdyby nie podwyżki wprowadzane przez rząd nie zmieniało by się nic.

Proszę o opinie na temat obecnej sytuacji w firmie . Warto interesować się ogłoszeniami pracy w tej firmie?jak wyglada praca w dziale walidacji ? Warto aplikować ? Czy praca jest stabilna?

@Zainteresowany

Nie warto, nie ma szacunku do pracownika. Nie docenia się osób z wykształceniem, zaangażowanych, a wręcz są gnębione takie osoby. Wielu specjalistów, którzy pracowali w Biomedzie musiało się zwolnić. Podwyżek nie ma, premii nie ma..... Na niektórych wydziałach panuje mobbing, za przyzwoleniem "góry".

nie płacą pensji

Zuzanna
@były pracownik

Czy sytuacja o której piszesz zdarza się często w firmie BIOMED S.A. Wytwórnia Surowic i Szczepionek? Czy może była to jednorazowa sytuacja? Opóźnienia w wypłacaniu wynagrodzeń to poważny problem. Czy to był powód Twojej rezygnacji z pracy w firmie, czy coś jeszcze miało na to wpływ?

Tymon

Mam wrażenie, że ktoś chce bardzo firmie zaszkodzić! Ideałów nie ma a pracować trzeba wszędzie.

Dyrektor Andrzej Bondyra

Nie płacimy pensji i co nam zrobicie?

Nie płacą pensji na czas

Z doświadczenia wiem że nie płacą pensji na czas, często w nieokreślonych ratach.

Nn
@Adam

Czyjego doświadczenia jak nie wiesz to nie pisz głupoty

Andrzej Bondyra

...acha, niewypłacenie pensji to był jeden z moich lepszych pomysłów

Andrzej Bondyra

Miałem niezły ubaw wdrażając moje eksperymenty w tym bajzlu... (usunięte przez administratora):)

Mają zaległości płacowe. Jednym słowem nie płacą pensji.

nn
@pracownik

kto takich głupot nagadał

Honorata

Od roku bardzo dużo zmieniło się na plus. Nowa struktura organizacyjna, nowa kultura organizacyjna, logo, www, nowa polityka wynagrodzeń, podejście do pracowników, większa samodzielność w pracy, odpowiedzialność, przestrzeń na inicjatywę, nowe projekty, więcej świadczeń propracowniczych. Krótko mówiąc zmiany. I choć dla wielu osób przywiązanych do przeszłości i starych stylów pracy, również byłych pracowników to obrazoburcze, czasu nie da się zatrzymać, bo kto się nie zmienia i nie idzie do przodu ten się cofa. Zmiany czasem bolą ale są potrzebne i ostatecznie wychodzą na dobre. Pozdrawiam wszystkich!

Globus
@Honorata

"nowa polityka wynagrodzeń"? chyba kpina z wynagrodzeń...

Zimowy ludek
@Honorata

Skoro takie zmiany na plus to dlaczego odchodzą doświadczeni pracownicy?

Honorata

Lubię atmosferę w BIOMED S.A. Wytwórnia Surowic i Szczepionek za: Zmiany, zmiany na lepsze

Miko
@Honorata

A moze cos konkretniej?...bo cos mi sie wydaje ,ze są to bzdury pisane pod publike...

Amelia

Lubię atmosferę w BIOMED S.A. Wytwórnia Surowic i Szczepionek za: dobra, rokująca na przyszłość

Zostaw merytoryczną opinię o Synthaverse S.A. - Lublin

• Jak się pracuje w Synthaverse S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Synthaverse S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Synthaverse S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 1 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Synthaverse S.A.