Opinie o MMP Neupack Polska w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy MMP Neupack Polska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie MMP Neupack Polska o rekrutacji.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MMP Neupack Polska w Bydgoszcz

Inspekcja pracy

Haniu wiesz co to mobbing bo jeśli nie to wklep sobie w wyszukiwarce i przeczytaj na czym polega i jakie są tego konsekwencje. Jak już to zrobisz i zrozumiesz że twoje podejście do pracowników jest takie jak tam opisane m.in.twoje straszenie zwolnieniem to zastanów się nas sobą i wyciągnij wnioski bo ktoś kiedyś pójdzie z tym dalej A o świadków ciężko nie bedzie bo stałaś się jeszcze mniej lubiana niż Tomek czy super Mariusz twoi poprzednicy

noe
@Inspekcja pracy

Tu nic nie zmienisz.To taki charakter.Ale może wreszcie ktoś znajdzie w sobie tyle godności i zgłosi to do PIP.Ile można?

Byly wolny operator klejarek
@Inspekcja pracy

Wyjmijcie wkoncu te skarpety ze stanika i wytrzyjcie te czerwone wary to moze zmadrzeje franca

Śmiech na sali

O tak zgadzam się w 100 % z tobą koleżanko Mareczek lubi napastować seksualnie wszystkie młode dziewczyny jak i starsze Panie :) Teraz Mareczek zdjęty z roli lidera i musi (usunięte przez administratora)chore normy w pocie czołą i dobrze mu tak :)

Śmiech na sali

Ciekawe co na to jego kobieta Asia :) Pozdrowienia od byłego pracownika ;)

Ktoś kto tam był
@Śmiech na sali

Powiem wam szczerze, że były dni, że nienawidziłem Marka, ale mimo swoich "Sporych" wad, potrafił również pomagać, nawet temu najmniejszemu w zespole. Wyznawał jedną zasadę, Ty żyjesz dobrze z nim, to on z Tobą. Jego sprośne żarty itp. były znane od pierwszego dnia, czasami zdawało mi się, że tak właśnie sprawdza nowych pracowników. Typu czy są do pracy i do wódki, czy jednak kapusie i dupki. I przypominam, że jak był Brygadzistą to tylko u niego zawsze wszystko szło...więc dziwiło mnie jego nominacja na Lidera. Ps. Nawet nie wiem czy on jeszcze jest z Asią...budowali razem dom itp....ale jako to jest teraz...???

Haha
@Ktoś kto tam był

Odpoczywaj sobie mareczek????

Elektronik

Byłem na tej rozmowie nawet nie oddzwonili a obiecali tragedia ogólnie praca po 12h o weekendzie zapomnij wymagania Bóg wie jakie a zarobki niskie,i do tego obsluga 2 zakładów na Równej i Petersona chyba was ....... nie polecam pozdro

Kret

Drodzy pracownicy z Toruńskiej. Jeszcze parę miesięcy i drukarnia zostanie zamknięta. Pozdrawiam cieplutko.

Drukarz
@Kret

Skąd takie info? Chociaż to by wyjaśniało brak podwyżek, premii i nie zatrudnianie nowych pracowników, a także umowy przedluzane na 10 miesięcy...

kolo
@Kret

To było do przewidzenia, wykupili konkurencje i zostali monopolistą w Bydgoszczy. Teraz mają dodatkowe hale magazynowe, a maszyny można przenieść do innej lokalizacji w mgnieniu oka.

Stjepan
@Kret

Kret,co za bzdury piszesz?! To chyba jest prima aprilisowy żart.Nikt by nie inwestował w nowe komputery, sieć informatyczną jeżeli by chciał zamknąć za parę miesięcy zakład.

Guru
@Stjepan

W tych czasach komputer to żaden wydatek

Kierownik Utrzymania Ruchu

Atmosfera , miła ale brak jakichkolwiek posłuchania jeśli chodzi o kwestie pomysłów na usprawnienia.

Bez sensowne , i nie mające celu.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
vódkakoksykurwyzroxy

Ktoś kto tam był .ja znim pracowąłem jakiś czas i to co teraz powiem to jest tak że gnebił psychicznie nowych ludzi np mnie potrafił tylko morde drzeć jak coś nie szło na maszynie i kazał pisać wyjaśnienia całą nocą siedział w akwarium oglądał porno demoty a rano wyszedł wystawił swój bebzon gruby od nic nie robienia i piwska sie przeciągnął i to była jego praca jako brygadzista na 1 zmianie wychodził i udawał że coś pomaga żart roku 2018 bardziej (usunięte przez administratora) jak poprawił wywali go na maszynę to nie wiedział jak maszynę do kodowania ostawić to leciał po kogoś ze zmiany żeby mu przyszli ustawić bo nie ogarniał tematu bo wolał siedzieć w akwarium jak iść na szkolenie Bardzo dobrze Karma Wraca był tylko mądry w gadaniu i oglądaniu.

Znawca

Mobbing to także zastraszanie zwolnieniem z pracy także Natalio nie wypowiadaj się jeśli nie doczytalas do końca znaczenia tego słowa. Gdyby z pracy wyleciały wszystkie osoby którym groziła to dzisiaj nie byłoby kim tam pracować i znowu Filip musiałby pozbierać kierownictwo oraz ludzi z biur by zapewnić obsługę na maszynach

jumi
@Znawca

Akurat Ten Pan zatrudnił Tą Panią na tym stanowisku.Na pewno pamiętał co robiła w kontroli jakości,następnie jako kierowniczka kebaba.Jak traktowała ludzi.Ile było skarg,rozmów na dywaniku,obiecywaniu poprawy.Widocznie bat na ludzi to norma.Szef to preferuje.Dlatego brak ludzi i normalnej produkcji.

@jumi

(usunięte przez administratora) ze wsi zawsze wyjdzie...wieś z (usunięte przez administratora) nigdy.

noz_do_bawelny

A kierownictwo robi herbatę z wody po pierogach!

Natalia

@lolo, @vódkakoksykurwyzroxy, @Koko, @Hihihi, przed zamieszczeniem komentarza w przyszłości proszę was o zapoznanie się z regulaminem serwisu (https://www.gowork.pl/regulamin) i przestrzeganiem go. Wasze komentarze łamią jego postanowienia, w związku z czym zostały zgłoszone do administracji i mogą być usunięte z wątku. @Inspekcja pracy, według definicji mobbing to "działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników.". Jesteś pewien że takie właśnie działania miały miejsce? Wypowiadasz się na forum publicznym.

@Natalia

To nie mobbing.Taki charakter.Zgadzam się z resztą,nic nie można zrobić.

Inspekcja pracy

Takie właśnie działania w wykonaniu tej pani to codzienność reszte wiedzą osoby pracujące tam. Zarzuty kierowane na tym forum pod jej adresem to niestety prawda.Pracownicy niestety nie mają odwagi iść z tym dalej bo nie ma do kogo. Tzw. góra nie widzi lub nie chce widzieć jakie jest podejście do pracowników produkcji. Gdyby tylko zmieniła swoje podejście nikt tutaj nie czytałby stale żali ludzi z klejarek A i praca na dziale byłaby przyjemniejsza i zapewne efektywniejsza.Pozdrawiam

lolo

Swego czasu obrosl tak w piorka ze ludzi mial za nic. Myslal ze pozjadal wszystkie rozumy i co to nie on a przyszlo co do czego to sie motał jak dziecko. Najwiekszy cwaniak i leser w firmie.

@lolo

Motał się jak dziecko we mgle karma wróciła doigrał się mobbingowiec kolesiostwo poleciało z góry to niech teraz tyra

@lolo

Obciąć mu tego ptaka -9 cm..

vódkakoksykurwyzroxy

No Mareczek już w akwarium nie siedzi i nie ogląda pornoli albo porno demotów to się ślini na (usunięte przez administratora)

Lo2la

Ogólnie ta Pani to porażka.Pracowałam tam i musiałam wysłuchiwać jej wyzwisk i krzyków.Ludzie nie raz przez nią płakali i woleli się zwolnić niż byc poniżani.Radzę wam na przyszłość nagrać ja na telefon-wrzucić na YT niech przełożeni zobaczą .jak bawi się kadra.

Tob

Chwalą się dobrym socjalem i stabilnymi miejscami pracy, a tak naprawdę w tej firmie pracownik jest na ostatnim miejscu, ile można tak bawić się ludzmi? Zwolnienia grupowe na święta w nowej lokalizacji, ciągłe niezadowolenie góry i wieczny brak załogi. Na papierze międzynarodowa firma ą ę, a potem wychodzi wielkie zdziwienie. Robota na przeczekanie ok, ale taka rotacja ze nikt nawet nie zauwazy czy jestes czy cię już nie ma

Pyzdra

Janosik jak tak dalej będziesz latać jak opętany po tych klejarkach to Ci się kierpce zetrą !

Zniesmaczony

Tak samo jak brygadziści niby mają napis na koszulce "BRYGADZISTA" a są tak naprawdę zwykłymi operatorami i tacy z nich brygadziści ze tylko zapie******* na tych sklejarkach jak na akord by robili a Dariusz Budnik podkręca normy jak poje**** mimo to że są normy z kosmosu. Tak chorego zakładu to jeszcze nie widziałem

@Zniesmaczony

Dariusz lepiej idź do dentysty bo z mordy ci śmierdzi jak z kibla

Ktoś

W MMP Premium ludzi pozwalniano, a teraz ogłoszenia wiszą na OLX.

Burdel
@Ktoś

Bo nie ma kto robić. Jestem obecnym pracownikiem, (mam nadzieję juz niedlugo) tego (usunięte przez administratora) To jest ponizej krytyki! Nie ma ludzi, zwolnili polowe osob a wydajnosci popodnoszone o 100%,podniesienie norm wiąże się oczywiście z ogromną ilością reklamacji. Prezes firmy nie liczy sie z niczym dla niego ludzie to sa roboty i najlepiej nie chodzic na przerwy, dodatkowo pozabierali wszystkie krzesła spod maszyn. Nie polecam! Kierownik działu DOD jest wielką pomyłka, uwaza sie za kogos ważnego a jest zwyklym pacholkiem, rowniez brak szacunku do pracowników. Co do pieniędzy, lepiej nie mówić bo to jest smiech na sali..

Ktoś
@Burdel

Nie wiem kto jest teraz kierownikiem. Warte śmiechu i pożałowania co tam się dzieje. Życzę obecnym pracownikom, aby jak najszybciej opuścili tę firmę na rzecz lepszych i godnych warunków pracy.

Miej jaja :D
@Ktoś

hehe :) jak tak dalej będą traktować ludzi to na dobre im to nie wyjdzie :D . Pozwalniali ludzi którzy mieli jakieś doświadczenie a teraz produkcja kuleje :D myślą ze przyjdzie jakiś nowy pracownik ( oleje ich po miesiącu ). A co do wszystko wiedzącego Norberta D. który myśli ze jest najlepszy ( Królem hehe boją się mu niektórzy sprzeciwić ) zwykły ludek , a nawet w czasie nie umie ustawić maszyny a jak ma jakaś swoja wizje, to albo nie idzie albo reklamacja :D. Po prostu się wpierdala niektórzy sobie dają wejść na głowę.

(usunięte przez administratora) plodzii (usunięte przez administratora) rodzi (usunięte przez administratora) nigdy nie zawodzi to wiadomosc dla rukszy

Byly pracownik

Czy ktos wie co to za palanty brygadzisci na pakowaniu zachowuja sie jak by prawo skonczyli byly pracownik

Smiech na sali
@Byly pracownik

Ci brygadziści są dla mnie jakąś parodią brygadzisty. Jak zobaczyłem w pierwszy dzień brygadzistów jak na Alpinie karton za kartonem układaja i tak czasami po 120 ciezkich palet to myślalem że ze smiechu nie wytrzymam ale jakoś się powstrzymałem a na dodatek ukladania kartonów to w miedzy czasie maja wiele innych obowiązków tak że nawet po jajach nie mogą się podrapać

Espaniol
@Byly pracownik

Już ci odpowiadam Brygadziści dział Klejarkowo : Pan Daniel C. ,Dariusz K,Marek L,Jarosław A.

Life Loser
@Espaniol

Zapomniałeś jeszcze o Jarosław Sz. I Michał G. jak już wymieniasz strefe.

kaczynski

Żalosna firma banda donoszących na siebie na wzajem obłudnych ludzi. Wśród najwiekszych falszywcow kretaczy i ludzi którzy dla kasy zrobia wszystko trzeba wymienić Hanię . R zwaną (suk...) oraz jej 2 przydupasów jeden to chyba chłopak jej syna, nastepny Dariusz K i jego nałoznica potrafi zakapować nawet brata. Daniel C ucho dyrcia z solca ,oczywiście Czosnek kazdy wie o kogo chodzi, Zal mi tylko adamczyka z mc donalda jest co prawda ograniczony ale wielebna kierowniczka traktuje go jak swojego niewolnika wstyd pani haniu. Kto ma jakieś umiejętności coś potrafi i ma troche rozumu odchodzi z tego obozu pracy zostają sami życiowi nieudacznicy

Life Loser
@kaczynski

Niedomyte maszkarony :) Cebulą pachnie, od Fordonu przez Otorowo aż po Solec. Każdy wie o kogo chodzi.

Niggaz

Dariuszu B moje kondolencje z utraty zlotego precika musisz w tym roku mocniej cisnac na plus olej e daja ludzie na twarz otrzymasz znowu precik i usmiech Filipa i szkoda ze Ci Twojego kogucika zwolnili klejarkowo zal mi was

Smiech na sali
@Niggaz

Dariusz Bud to zwkły przydupas i kamikadze który podkręca normy jak szalony z nadrukiem brygadzista na koszulce a uklada kartony codziennie na palete hahaha :D

Zostaw merytoryczną opinię o MMP Neupack Polska - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w MMP Neupack Polska?

Zobacz opinie na temat firmy MMP Neupack Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MMP Neupack Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 4 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MMP Neupack Polska?

Kandydaci do pracy w MMP Neupack Polska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MMP Neupack Polska