Opinie o P.R.B. Agro-Service w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie P.R.B. Agro-Service. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w P.R.B. Agro-Service o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.R.B. Agro-Service w Katowice

Draco

ale ja sie przyjme by pani ksiegowa miala jeszcze lepij :) wiadomo dlaczego :)

malgosik

Dostałam ofertę z Urzędu pracy w gruniu 2013r.za 8oo zł, Po przepracowaniu 2 dni Pani przyjmujca obniżyła z 8oozl.na 450zlprzy sześciu godzinach,więc podziękowałam za współpracę. (usunięte przez administratora)

siemc

tak tam pracuje taki gosciu operator ma duze doswiadczenie w pracy bardzo dobry fachowiec wali z ucha jak nic jest bardzo skuteczny w swych dzialaniach polecam go napewno niezawiedzie

?

kurna to musi byc firma git !!! a zarobki super git !!! serdeczne kondolencje

Brałeś udział w rekrutacji do P.R.B. Agro-Service. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Katowice
byla kierowniczka

Pamiętam fajnych ludzi z agro--Roberta(chulał lublinem),,Irka(chulał żukami),,Kube(chulał starami).....Na tą chwile został z tego co wiem tylko Irek---ale chyba już niedługo.... To byli najfajniejsi goście jakich znałem...Aż dziw bierze że ten (usunięte przez moderatora sie ich pozbył....Wszystko z nimi załatwiłem...Normalni ludzie na poziomie..

TAYSO

SZACUN DLA (usunięte przez moderatora) PRZEPRACOWALEM Z NIM KILKA LATEK TO W PORZADKU GOSC MYSLA ZE JESZCZE SIE KIEDYS Z NIM W PRACY SPOTKAM

MALGOSIK
@TAYSO

to są świnie za pieniądze,,tzw. p. madzia. dlugo nie bedzie egzystowac.

asik
@MALGOSIK

mam zamiar się przyjąć do tej firmy możesz mi powiedzieć gdzie tak przyjmowali nie chciała bym wtopi . a teraz przyjmują na U.S

matrix

No..zwolnili (usunięte przez moderatora) i innych....Woli przyjąć ludzi na umowe o dzieło lub bez umowy jak(nie będe pisał imion) bo po co....Płaci im 6zł/h...I tak się firma rozwija....Tą firmą powinna sie zająć odpowiednia instytucja państwowa......PS-Niech sobie lepiej kobitki z zabrza z poczty polskiej pracy szukają....CDN

dyzma

doszły mnie słuchy że zwolnili (usunięte przez moderatora) rzekomo najlepszego pracownika !! CHYBA FIRMA NA ŁEB UPADŁA ! niech robią tak dalej to szanowny Kulka będzie sam na kosie śmigał hahahahaah.

lim

anonim - 2013-06-28 13:36:47 klaudia jeżeli piszesz ,że w firmie P.R.B Agro-Service to oszuści czy to oznacza, że zostałaś przez nich oszukana?ach szkoda wogole pisac ze takie ludzie jeszcze zyja to az dziw bierze

pierog

klaudio co ty tam gadasz bmw kupil bo charuje ciezko i ma dobre serce bo rozdaje leon obrotny gosc

klaudio

A pan (usunięte przez moderatora) jezdzi teraz BMW(najnowszy zakup)...Więć już wiecie czemu kasy nie płacił tyle co mówił....A seatem leonem teraz wozi się (usunięte przez moderatora) inaczej Pani ksiegowa z w.w.firmy...Więc nie jest tam żle....Heeeeeeeeeeeeeeee

bylypracownik

Witam Jeżeli chodzi o słownictwo to dotyczyło to hwdp. Natomiast drogi Talizmanie jeżeli masz takie dobre zdanie o tej firmie to je oczywiście szanuje. Natomiast nie wymagaj żebym pisał pozytywne opinie jeżeli agro service to dno kompletne a (usunięte przez moderatora) to skończony (usunięte przez moderatora) Jeżeli ktoś bedzie sie sugerował Twoim wpisem to bardzo sie rozczaruje ale coz takie życie. Ja pracy w tej firmie nie życze najgorszemu wrogowi !!!!!!!! A wypłata przed 10 ok ale chyba 1/4 z tego co na umowie bo pan (usunięte przez moderatora) stwierdza ze wiecej nie zaplaci i koniec hehe

talizman

WITAM O JAKIE SŁOWNICTWO CHODZI-NIE ROZUMIE JEZELI FIRMA JEST OK TO DLACZEGO MAM DAWAC ZŁA OPINIE .PRACOWALEM ROK FIRMA NAWET PRZED 10 WYPLACALA .COS NIE TAK Z TOBA.DODAM ZE W DRUGIM DNIU OTRZYMAŁEM UMOWE ZLECENIE ALE DOSTAŁEM .WIEC COS Z WASZEJ STRONY NIE TAK .

Witam Anonim ma 100% racji. Pan (usunięte przez moderatora) typowy krętacz!!! Nie daje umowy, nie płaci w terminie, oczekuje rzeczy niemożliwych i nie będących w kompetencjach pracownika !!!Dopiero jak pijani kosiarze przychodzili po wywpłate to płacił bo sie bał o własną skóre !! Proszę zwrócić uwagę na słownictwo i styl osób piszących pozytywne komentarze pod tą firmą :) mówią same za siebie.

TALIZMAN

TO PRAWDA FIRMA AGRO-SEVICE MOZE NIE PLACI KOKOSOW ALE WIE SIE ODRAZU ILE WYNOSI DOCHOD A NIE JAK INNE FIRMY OBIEDUJA ZLOTE GORY A POZNIEJ WOGOLE NIE WYPLACAJA ALBO PLACA ZALICZKOWO .PRACOWALEM ROK FIRMA OK Z WYPLATAMI ALE SKONCZYL IM SIE KONTRAKT .POLECAM FIRMA WIARYGODNA NA 1000%.

talizman

agro -sevice uwazam za firme mala ale bardzo dobra wyplacalna w terminie zadnych poslizgow.polecam

aaaa

A zuk firmowy czyj jest? Jego czy nie?

U tego faceta pracować to jak samemu zawiązać sznur i stanąć na krześle. (usunięte przez moderatora) Pracowałem krótko i nigdy więcej. Nie bierzcie od niego pracy pretekstem \"byle było cokolwiek\", więcej potem będziecie musieli wydać na psychiatrę. To jest(usunięte przez moderatora) wydziera się, mówi administracji jedno a Tobie każe robić co innego, potem jedzie i mówi, no oczywiście miało być zrobione ale ten pracownik się nie nadaje. Wykorzystuje ludzi. Dozorcom płaci marne pieniądze, gdy inne firmy dają z 300zł - 400zł więcej na dzień dobry. Rzadko podpisuje umowy o pracę i jeszcze straszy, że nie wypłaci. Nie byłem dozorcą a ich nadzorowałem. Kazał odbierać część wypłat, bo nie miał kasy na wypłacanie innym. Nie polecam. Dużo mówi a gdy przychodzi co do czego to ucieka, niejeden go z grabiami gonił. Facet potrafi pokopać auto bo musi się wyładować, oczywiście żuka należącego do firmy ale nie swoje. (usunięte przez moderatora)

Zostaw merytoryczną opinię o P.R.B. Agro-Service - Katowice

P.R.B. Agro-Service
1.9/5 Na podstawie 53 ocen.
  • ul. Obroki 130
    40-833 Katowice