Opinie o P.R.B. Agro-Service w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie P.R.B. Agro-Service. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w P.R.B. Agro-Service o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.R.B. Agro-Service w Katowice

mzjp

Oczywiście jak dobrze zapłacą to mogą wymagać ale nie mają prawa! podkreślam żadnego prawa wyżywać się psychicznie i stosować mobbing.

x

Zgadzam się z opiniom KIKUSIA6 w 100%

KIKUSIA6

ludzie nie podejmujcie pracy w tej firmie to jedna banda i ...... wymagania maja jak by czlowiek pracowal na wawelu a placa groszowa a dotego prowadzony mobing i wykanczaja psychicznie .Zwlaszcza w krakowie na jednostkach wojskowych a przede wszystim brygadzistka z kozi (usunięte przez administratora) traba BOZENA ,ktora sama nic nie pracuje a ludzi terroryzuje . A kulak jej placi krocie TO OBOZ,,,,,,,,,,,,,,

psp

Nie polecamy nikomu pracować w tej firmie z dnia na dzień wykańczają psychicznie człowieka po dłuższym okresie pracy trzeba się leczyć u specjalisty. Nikt kto nie pracował w tej firmie nie ma prawa się wypowiadać. Jeśli koniecznie potrzebuje cię pieniędzy to wszędzie tylko nie w agro.

Brałeś udział w rekrutacji do P.R.B. Agro-Service. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Katowice
dorian

do WALIK ! dopiero interesujesz sie ta firma ale juz wiesz ze ta firma ma problemy ale ja polecasz albo inaczej reklamujesz ? my czytajacy tego nie rorumiemy ????

dorian

walik jak sie dopiero ta firma interesujesz to w jaki sposob chcesz (????) innym pomoc nie znajac tej firmy ! :) cos nie logiczne albo ...jestes juz tam i to te ROZGORYCZENIE ??? :))))

Dorian

do walik bylo to wolanie o rorgoryczenie i wolanie o pomoc tej firmy ???

G.S Lümbstein

tak tak . Jak w temacie . . .tylko warunki też są istotne . ! Wszystkim firmą startującym w przetargu życzymy dużo szczęścia , i poszerzeniu horyzontów buissnesowych . . (ostatni post )

George S. Lümbstein

może na początek plusy pracy w Agrrro-servis . . Jesli chodzi o pozytywy to możnaby tu wspomniec o ludziach z którymi mam przyjemnosc pracować, ludzie w większości mili, pomocni i życzliwi. . I myśle że to są jedyne zalety tej firmy . .może słówko o zarobkach , jest to 800-1000zł w zależności od wykonywanej pracy . Jest to nie wysoka suma lecz pieniadze sa placone punktualnie . . własciwie to też jakby plus. Co do pracy na "JW" To troche partyzantka i trzeba miec siłe i cierpliwosc . . Jesli chodzi natomiast o prezesa i jego zaplecze , pozostawiam bez koment . . . ( praca ciezka, bywa trudna zaleźna od stanowiska, i niskoplatna , . . Ludzie w porzadku) tyle .

swistak

ci ktorzy nie pracowali w tej firmie nie maja czego zalowac dziwie sie niektorym ze tak dlugo tam wytrzymuja ja niedawno uwolnilem, sie od niewolniczej pracy na rzecz firmy zwyczaje jakie tam panuja przypominaja czasy niewolnictwa.Praca bez normalnej umowy za psie pieniadze to cechuje ta firme jesli ktos ma konskie zdrowie to polecam i stalowe nerwy to polecam .....

Jasia

Drakula ty chyba w tym grobie sie czegos nacpales ze takie glupoty wypisujesz

dracula

wspaniala firma porzadne place a i koordynatorki ok na dzisiejsze czasy wcale niezle slyszalem ze od wrzesnia firma przechodzi na rozliczenie w euro a najnizsza proponowana stawka to 6.5 eu na godz wydaje mi sie ze niezle

Dlaczego do starych wpisow sa dodawane nowe daty ile mozna czytac to samo gdzie sa naprawde nowe wpisy robicie sobie z ludzi jaja i usuwacie niewygodnych ale prawdziwych

lidia

pani ksiegowa jest droga,bo ma firmowego leona!!!

EMIL

HEJ KULAK Z TWOJA PANIA KSIEGOWA !!! NIE PRZESADZACIE Z WYKORZYSTYWANIEM LUDZI CHCACYCH PRACOWAC !!!! ALBO PANI KSIEGOWA JEST DROGA ????

blondi

Pracowałam w tej firmie nie polecam placa 800 na miesiac a wymagaja jakby dawali co najmniej 2000.

lech

Powyższy wpis to robota kogoś z biura Agro-Service.

draco

ile ma lat pan prezes ?

lech

Firma P.R.B. Agro-Service s.c. oraz jej "córka" bez P.R.B. zarządzane przez tego samego prezesa i jego panią "dyrektor-księgową"???. Obiecują umowę zlecenie i wypłatę 1050 zł (jak w obecnej ofercie) po podjęciu pracy dostaje się umowę o dzieło (bez składek ZUS), a po miesiącu pracy wypłata maleje do 800zł. Pracowników traktują jak "śmieci" uważając się prawie za bogów. Prezes i jego pani nie mają pojęcia o wykonywanych pracach, zwłaszcza na terenach zewnętrznych . Pan prezes obiecuje zleceniodawcom rzeczy niemożliwe do wykonania a następnie dostaje ataku furii (kopanie po samochodach, rzucanie narzędziami itp). To co zawali muszą prostować inne osoby wysłuchując jego wrzaski

klusia07

dziwne przepracowałam z ta firma ngdy nie miałam problemu zdazały sie tylko osoby ktore myslały ze za nic dostana zapłate .pani ksiegowa ok .polecam firma ok

Zostaw merytoryczną opinię o P.R.B. Agro-Service - Katowice

P.R.B. Agro-Service
1.9/5 Na podstawie 53 ocen.
  • ul. Obroki 130
    40-833 Katowice