Opinie o Eco Vital w Poznań

Eco-Vital sp. z o.o. sp. komandytowa www.eco-vital.pl Eco Vital opinie i praca tylko na gowork!

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eco Vital w Poznań

lukas303

pracuje juz tu 5miesiecy i prawda jest taka ze ludzie chcacy pracowac i zarabiac maja w eco bardzo duze szanse rozwoju osobistego i zawodowego, a leniuchy odpadaja jak tyn ze starego budynku. najprawdopodobniej najwyzsze place w branzy tyle. pozdrawiam

j00000zol

eco vital to petarda jestem zaje zadowolony z pracy!

Rumcajs

Wyjadacz - 2013-06-27 12:27:45 Witam, Mnóstwo pytań a niewiele odpowiedzi. Postaram się wyjaśnić mniej więcej jak wygląda praca w eco-vital: Wszystko zaczyna się w telemarketingu, tam umawiane są osoby na pokazy. Następnie grupy sprzedażowe jadą do danej miejscowości by przeprowadzić pokazy (ok 3-4 dziennie) przez 3 dni. w skład grupy sprzedażowej wchodzi: - prelegent: to on "dowodzi" grupą. Ma prawo nałożyć karę finansową na niesubordynowanego pracownika. On prowadzi cały pokaz i zarabia najwięcej średnio ok 10 tys, ale najlepsi znaczenie więcej. - 2x Przedstawiciel Handlowy: a konkretnie asystent prelegenta :) do jego obowiązków (w zależności od płci) należą takie rzeczy jak: rozkładanie sprzętu, ustawianie stolików, zmywanie naczyń itp. Zarabia ok 3-4 tys, ale najlepsi znacznie więcej. - kierowca: on zawozi grupę do danej miejscowości, rozwozi klientów, robi zakupy. Samochód odbiera z "bazy", następnie odbiera towar z magazynu. Samochód NIE jest do jego dyspozycji i po powrocie musi go zdać. Zarabia podobnie do PH ok 3-4 tys, ale najlepsi znacznie więcej - nowa osoba: prawie na każdym wyjeździe w grupie znajduje się również osoba dodatkowa, czyli nowy pracownik na "szkoleniowym" wyjeździe, który jest bezpłatny, ale warto się starać by mieć przyzwoity wynik. I teraz najważniejsze: KAŻDY członek grupy po pokazie zaprasza potencjalnych klientów do swojego stolika i przeprowadza rozmowę handlową i tak naprawdę tylko wyniki w tym aspekcie mają wpływ na twoją wypłatę. Podstawa wynosi 1500, a konkretnie 125 zł za każdy dzień. A prowizja jest liczona od sprzedaży, ale jej obliczenie jest bardziej skomplikowane, ponieważ liczy się: - osobisty wkład w grupie (np. na całym wyjeździe grupa sprzedała towar za 50 tysięcy, a ty sprzedałeś za 5, więc twój wkład to 10%) - indywidualny wynik - ilość pokazów (żeby pokaz był "liczony" musi się pojawić przynajmniej 8 osób) w rzeczywistości jeśli osób jest mniej pokaz również się odbywa i jeśli uda się coś sprzedać to wynik przepisuje się do innego pokazu, oczywiście jest to korzystne dla pracownika, ponieważ wynik jest dzielony przez mniejszą ilość pracowników. występuje jeszcze coś takiego jak "widełki", jest to specjalna premia wypłacana "do ręki" po 3 dniowym wyjeździe...otrzymuje ją wszycy za wyjątkowo dobry wynik całej grupy. Jest to nawet kilkaset złotych! Teoretycznie pracuje się 3 dni w tygodniu, ale w weekendy również odbywają się pokazy tzw. "eventy", które teoretycznie są dobrowolne, ale w praktyce często jesteśmy "zachęcani" aby w nich uczestniczyć. Sprzedaż na nich jest całkiem niezła, ale nie każdy chcę pracować 24/7. Reasumując praca w eco-vital należy do przyjemnych. Świetna atmosfera, cudowni ludzie, naprawdę DUŻE pieniądze. Oczywiście nie jest to bajka, trzeba mieć żyłkę do handlu by zarobić naprawdę duże pieniądze, ale nawet osoby bez doświadczenie nieźle sobie radzą, ponieważ sam produkt jest dobry i ludzie często sami chcą kupować. Mimo wszystko czuć wszechobecne "parcie", ale dla mnie osobiście jest to pozytywne, ponieważ każdy odpowiada za swój wynik indywidualnie. Pozdrawiam :)Rozbawiłeś mnie tym "ale najlepsi znacznie więcej" szczególnie przy kierowcach, dużą propagandę tam macie i dlatego prawdy nie idzie się w żaden sposób dowiedzieć bo negatywne opinie są usuwane a te co zostają giną w natłoku tego co piszą pracownicy. Ogólnie firma taka jak "Kaja" i tym podobne wynalazki, żerują na naiwności ludzi sprzedając śmieciowe produktu na światowej otoczce. Gratuluje pomysłu właścicielowi

Przemo

@zielony z tego co słyszałem to rozmowy są przeprowadzane indywidualnie z każdym kandydatem osobno :)

Telemarketer

Paweł Matys ze swoimi spółkami ucieka z Polski i przenosi wszystko do Charkowa na Ukrainie

przyjmą każdego naiwniaka

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Leszno
KZ

Jak wygląda praca na st. Kierownik Zespołu - Manager ? Jakie zarobki itp; ? Z góry dzięki ;) .

zielony

meg - 2013-06-27 15:55:52 hej! dzis wlasnie dzwonili do mnie na rozmowe na PH, zastanawiam sie wlasnie czy isc. jak wyglada taka rozmowa jakie najczesciej pytania padaja?do mnie również dziś dzwonili, na kiedy masz rozmowę i na którą godzinę. zastanawiam się czy rozmowy przeprowadzają indywidualnie czy kilka osób razem?

może nowa

Czy ktoś pracuje na stanowisku asystent ds. organizacji eventów i mógłby powiedzieć coś na temat rozmowy rekrutacyjnej?

meg

ola

A ile zarabia trener konsultantów telefonicznych?

aga

ja jutro idę :) na którą masz być?

Mery

Hej! Idzie ktoś jutro na rozmowe w Poznaniu jako pracownik biurowy? Po tych wszystkich opiniach nie wiem czy iśc czy nie?

Wyjadacz

wwwwwrrrrr

Mam jedno pytanko... Firma proponuje umowę zlecenie na czas nieokreślony, jaki jest okres ewentualnego wypowiedzenia? Można zrobić to z dnia na dzień? Jak sytuacja z urlopem, można się jakoś dogadać?

darka

byłam dzisiaj na rozmowie na pracownika biurowego we Wrocławiu, sama dyskusja w porządku, warunki średnie, był ktoś też dzisiaj? mają odezwać się do piątku i ewentualnie na szkolenie w poniedziałek do Poznania. Wie ktoś jak wygląda szkolenie na ww stanowisko? Jakieś koszt się ponosi? Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź!

tommy

joasiabb - 2013-06-26 15:20:02 hejka byłam na rozmowie w sprawie podjęcia pracy na stanowisku kierownika hostess i eventów. Był może ktoś jeszcze? dostałam możliwość sprawdzenia się przez 2 dni w Zielonej Górze. Proszę o kontakt ludzi, którzy też mają podobną ofertę. Pozdroodezwij się na music722@wp.pl

music722

Witam, byłem na rozmowie na kierownika ds. hostess, zaproponowano mi doradcę/ przedstawiciela od razu- zdziwilo mnie to . Jak wygląda ta praca? Czytajac te wszystkie opinie sam już nie wiem gdzie jest prawda. Jak wygladaja zarobki przedstawiciela/doradcy? Czy faktycznie jak większość pisze zarobki sa 6-7 tys? Proszę o pomoc ludzi,ktorzy się zatrudnili lub pracują. Zaproponowano mi udział w szkolenie w przyszłym tygodniu- isc, czy dac sobie spokoj z ta firma?

tttttttttt

Jak jest mała skuteczność sprzedaży to po miesiącu wylatujesz i przychodzą nastepni nie ma zlituj się dlatego takie umowy

tttttttttt

Tam preferują dwie umowy umowa zlecenie i działalność innych nie ma i nie będzie nawet po bardzo długim czasie

darka

no właśnie i to mnie też dziwi... Zostałam zaproszona na rozmowę na pracownika biurowego, mam mieszane uczucia. Czy ktoś w tej firmie dostał (po jakimś czasie) normalną umowę o pracę?

ola

Czy trener konsultantów telefonicznych też ma jakieś wyjazdowe szkolenie?

Zostaw merytoryczną opinię o Eco Vital - Poznań

• Jak się pracuje w Eco Vital?

Zobacz opinie na temat firmy Eco Vital tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eco Vital?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eco Vital?

Kandydaci do pracy w Eco Vital napisali 16 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eco Vital