Dynamica Sp. z o.o.

Opinie o Dynamica Sp. z o.o.

Pracownik Nowy wpis

Praca w firmie Dynamica to jedna wielka loteria. Codziennie możecie spodziewać się rozmowy kończącej waszą współpracę bez wcześniejszych przesłanek, by do tego miało dojść. Szczerze nie polecam z uwagi na niestabilny stosunek pracodawcy do pracowników.

Ale to jesteś pracownikiem i byłeś w takiej sytuacji ze dali ci wypowiedzenie nagle z dnia na dzień? Zastanawiam się czym jest to spowodowane. Czy zwalniają bez brak pracy czy raczej są niezadowoleni z pracowników i wtedy podejmują decyzje o zwolnieniu? Jaki podają powód?

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Dynamica Sp. z o.o.?

myślę nad tym, czy złożyć w to miejsce CV. zastanawiam się, z ilu etapów składa się rekrutacja. czytam w komentarzach, że na pewno są to dwa etapy. ale może jest ich więcej? dajcie znać. poza tym, czy jesteście w stanie powiedzieć, ile trzeba czekać na feedback po pierwszej rozmowie i po każdej kolejnej? pytam, aby wiedzieć, na co ewentualnie się nastawić. :p

Jak wygląda praca jako mechanik

Aplikowałeś na stanowisko Pracownik myjni / polerni / detailingu w dziale przygotowania aut do sprzedaży oferowane przez firmę Dynamica Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
kandydatka

Rozmowa trwała ok 45 min, napierw były pytania o moje doświadczenie czym sie dokładnie zajmowałam, co lubiłam a czego nie . Co chciałabym robic w przyszłości, a nastepnie był opis stanowiska na które aplikowałam, jakie są zadania i możliwości. Podobno dopiero na drugim etapie dowiedziec się można o zarobkach

Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna?

jestem po rozmowie, rozmowa szybka zwiezła , byłam w innych salonach i tak za wiecej pracy oferowali mniej kasy niz tu , nie wiem czy sie dostane ale na razmowie nie miałam pytan bo Pani z która miałam rozmowe opisała wszystko bym powiedziała mega szczegółowo.

Jakub
@Kasia

Cześć. Jakiego stanowiska dotyczyła Twojego rozmowa? Od razu zapytam, co tam Cię na tej rozmowie pytali i, czy sprawdzali jakoś Twoje umiejętności? Szukam właśnie informacji o procesie rekrutacyjnym tu i ciężko coś aktualnego znaleźć. Pomożesz?

A jak wyglądała rekrutacja na mechanika?

kandydat

jak rozmowa na mechanika? widziałem ze maja otwarta rekrutacje? ktos cos wie?

kandydatka

jak wyglada rozmowa na recepcjonoistke? ktos był?

Bolek

Andrzej wszystko zalezy od doswiadczenia , ja w zaleznosci ile miałem roboty ale od 7 w gore

Bolek

pracowało sie ok

@Bolek

To napisz więcej szczegółów o warunkach jak byłeś zadowolony z pracy. Co było na plus według ciebie? Kasa dobra? Bo wszyscy w komentarzach piszą że tak, ale nikt nie podał widełek. A mnie przydałyby się konkrety.

Przemek

jak wygląda rozmowa na mechanika?

pracuje od 5miesiecy jak narazie jest wporzadku

Magda

Byłam na rozmowie, przedstawiono mi opis stanowiska które miałabym objać, sama rozmowa bardzo rzeczowa, troche długo trwała, ale jesli chodzi o feedback otrzymałam go od razu po 3 dniach wiec na plus, mimo ze była to odpowiedz negatywna.

Marzena

miła rozmowa, podali cały zakres oraz czego wymagają i ile płaca. jasno przedstawili formę rozwoju.

Podali zakres, jak kształtuje się pensja i jaka jest opcja rozwoju.

Byłam na rozmowie, wszystko przebiegło bardzo sprawnie , jasno przedstawione obowiązki jak wygląda proces rekrutacji itp. Nie mam zastrzeżeń, dali znać co i jak.

Agnieszka
@Kasia

A na jakie stanowisko aplikowałaś? Dowiedziałaś się może jakie widełki płacowe u nich w firmie występują? Czy rozmowę miałaś tylko z rekruterem czy może był na niej też potencjalny przełożony?

Łukasz

Byłem na rozmowie wszystko przebiegło sprawnie. Miła atmosfera jasno postawione cele .polecam

Agnieszka
@Łukasz

Oooo....a na jakie stanowisko aplikowałeś? Rozmowa była kilkuetapowa? Zdradziłbyś z kim miałeś rozmowę i jakie padały pytania? :> Mój chłopak chce do nich aplikować na stanowisko Mistrza serwisu, bo mają na stronie internetowej info, że poszukują, może aplikowałeś do nich na to stanowisko i wiesz na jakie zarobki można liczyć?

Dynamica Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Asystent/-ka. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji? Podzielcie się swoimi wrażeniami.

Pani „Prawa Ręka Kierownika” po rozmowie rekrutacyjnej obiecuje telefon w danym terminie z odpowiedzią po czym nie dzwoni… Brak szacunku do czasu przyszłego kandydata

@Kandydat

Nie dostałeś żadnego feedbacku? A sam próbowałeś zadzwonić i się coś dowiedzieć? W ogóle na rozmowie dobrze Ci poszło? Zaproponowali jakieś warunki czy to dopiero miało być w późniejszym etapie?

@Andrzej

Feedbacku nie było, mimo ustalonej daty. Zadzwoniłam na recepcję, bo numer z którego do mnie dzwoniono nie odbierał. Pani z recepcji mi powiedziała, że przekaże wiadomość, po czym nadal cisza, nie fajnie.

@Kandydat

ja otrzymalam INFORMACJE WIEC NIE ZGADZAM SIE Z OPINIĄ

Zostaw merytoryczną opinię o Dynamica Sp. z o.o. - Jawornik

• Jak się pracuje w Dynamica Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dynamica Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dynamica Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 21 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dynamica Sp. z o.o.