Dynamica Sp. z o.o.

4.2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Dynamica Sp. z o.o.

Pracownik Nowy wpis
Były pracownik

Praca w firmie Dynamica to jedna wielka loteria. Codziennie możecie spodziewać się rozmowy kończącej waszą współpracę bez wcześniejszych przesłanek, by do tego miało dojść. Szczerze nie polecam z uwagi na niestabilny stosunek pracodawcy do pracowników.

anonim Nowy wpis
Inne

myślę nad tym, czy złożyć w to miejsce CV. zastanawiam się, z ilu etapów składa się rekrutacja. czytam w komentarzach, że na pewno są to dwa etapy. ale może jest ich więcej? dajcie znać. poza tym, czy jesteście w stanie powiedzieć, ile trzeba czekać na feedback po pierwszej rozmowie i po każdej kolejnej? pytam, aby wiedzieć, na co ewentualnie się nastawić. :p

Warszawa
Kandydat

Jak wygląda praca jako mechanik

kandydatka Nowy wpis
Kandydat

Rozmowa trwała ok 45 min, napierw były pytania o moje doświadczenie czym sie dokładnie zajmowałam, co lubiłam a czego nie . Co chciałabym robic w przyszłości, a nastepnie był opis stanowiska na które aplikowałam, jakie są zadania i możliwości. Podobno dopiero na drugim etapie dowiedziec się można o zarobkach

 Rozmowa kwalifikacyjna
Aplikowałeś na stanowisko Pracownik myjni / polerni / detailingu w dziale przygotowania aut do sprzedaży oferowane przez firmę Dynamica Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
Kandydat Nowy wpis
Kandydat
 Pytanie

Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna?

Kasia
Pracownik

jestem po rozmowie, rozmowa szybka zwiezła , byłam w innych salonach i tak za wiecej pracy oferowali mniej kasy niz tu , nie wiem czy sie dostane ale na razmowie nie miałam pytan bo Pani z która miałam rozmowe opisała wszystko bym powiedziała mega szczegółowo.

Jakub
Kandydat
@Kasia

Cześć. Jakiego stanowiska dotyczyła Twojego rozmowa? Od razu zapytam, co tam Cię na tej rozmowie pytali i, czy sprawdzali jakoś Twoje umiejętności? Szukam właśnie informacji o procesie rekrutacyjnym tu i ciężko coś aktualnego znaleźć. Pomożesz?

Kandydat
Kandydat
 Pytanie

A jak wyglądała rekrutacja na mechanika?

kandydat
Kandydat
 Pytanie

jak rozmowa na mechanika? widziałem ze maja otwarta rekrutacje? ktos cos wie?

kandydatka
Kandydat
 Pytanie

jak wyglada rozmowa na recepcjonoistke? ktos był?

Bolek
Pracownik

Andrzej wszystko zalezy od doswiadczenia , ja w zaleznosci ile miałem roboty ale od 7 w gore

Bolek
Były pracownik

pracowało sie ok

Andrzej
Kandydat
@Bolek

To napisz więcej szczegółów o warunkach jak byłeś zadowolony z pracy. Co było na plus według ciebie? Kasa dobra? Bo wszyscy w komentarzach piszą że tak, ale nikt nie podał widełek. A mnie przydałyby się konkrety.

Przemek
Kandydat
 Pytanie

jak wygląda rozmowa na mechanika?

Andrzej
Pracownik

pracuje od 5miesiecy jak narazie jest wporzadku

Magda
Pracownik

Byłam na rozmowie, przedstawiono mi opis stanowiska które miałabym objać, sama rozmowa bardzo rzeczowa, troche długo trwała, ale jesli chodzi o feedback otrzymałam go od razu po 3 dniach wiec na plus, mimo ze była to odpowiedz negatywna.

Marzena
Kandydat

miła rozmowa, podali cały zakres oraz czego wymagają i ile płaca. jasno przedstawili formę rozwoju.

Kasia
Kandydat

Podali zakres, jak kształtuje się pensja i jaka jest opcja rozwoju.

Kasia
Kandydat

Byłam na rozmowie, wszystko przebiegło bardzo sprawnie , jasno przedstawione obowiązki jak wygląda proces rekrutacji itp. Nie mam zastrzeżeń, dali znać co i jak.

Agnieszka
Inne
@Kasia

A na jakie stanowisko aplikowałaś? Dowiedziałaś się może jakie widełki płacowe u nich w firmie występują? Czy rozmowę miałaś tylko z rekruterem czy może był na niej też potencjalny przełożony?

Łukasz
Kandydat

Byłem na rozmowie wszystko przebiegło sprawnie. Miła atmosfera jasno postawione cele .polecam

Agnieszka
Kandydat
@Łukasz

Oooo....a na jakie stanowisko aplikowałeś? Rozmowa była kilkuetapowa? Zdradziłbyś z kim miałeś rozmowę i jakie padały pytania? :> Mój chłopak chce do nich aplikować na stanowisko Mistrza serwisu, bo mają na stronie internetowej info, że poszukują, może aplikowałeś do nich na to stanowisko i wiesz na jakie zarobki można liczyć?

Administrator

Dynamica Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Asystent/-ka. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji? Podzielcie się swoimi wrażeniami.

Kandydat
Kandydat
@Administrator

Pani „Prawa Ręka Kierownika” po rozmowie rekrutacyjnej obiecuje telefon w danym terminie z odpowiedzią po czym nie dzwoni… Brak szacunku do czasu przyszłego kandydata

Andrzej
Inne
@Kandydat

Nie dostałeś żadnego feedbacku? A sam próbowałeś zadzwonić i się coś dowiedzieć? W ogóle na rozmowie dobrze Ci poszło? Zaproponowali jakieś warunki czy to dopiero miało być w późniejszym etapie?

Kandydat
Kandydat
@Andrzej

Feedbacku nie było, mimo ustalonej daty. Zadzwoniłam na recepcję, bo numer z którego do mnie dzwoniono nie odbierał. Pani z recepcji mi powiedziała, że przekaże wiadomość, po czym nadal cisza, nie fajnie.

kandydatka
Kandydat
@Kandydat

ja otrzymalam INFORMACJE WIEC NIE ZGADZAM SIE Z OPINIĄ

Jerzy
Inne

Polecam DYNAMICA-JAWORNIK !!!. To już mój 3 seat w tym salonie. Są NAJLEPSI ???? i oczywiście polecam Pana Mateusza Kosek za fachowe podejście do klienta. Dzięki i napewno tam jeszcze wrócę!

Mirek
Pracownik
@Jerzy

Zgadzam się z tą opinią ,bo od 3 lat jestem klientem Dynamica Jawornik

Zostaw merytoryczną opinię o Dynamica Sp. z o.o. - Jawornik

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Dynamica Sp. z o.o.?

    Zobacz opinie na temat firmy Dynamica Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Dynamica Sp. z o.o.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 21 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dynamica Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii