counter
3 16 14 5 1
Adrian Nowy wpis

Zauważyłem, że prawie wszystkie opinie na temat Dynamici są negatywne. Rzeczywiście aż tak źle oceniacie tego pracodawcę? Nie znajdą się żadne plusy, takie jak chociażby dobre wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie? Dajcie proszę znać jak to wszystko wygląda na tę chwilę.

Dziewczyny jaki styl panuje w Dynamica Sp. z o.o.?

Grzegorz Nowy wpis
Klient
@Pytanie

Dlaczego jest tak, że ta firma jeszcze jest na rynku, oddałem do nich auto do naprawy a oni wycenili naprawę, która warta była 3000zl na 31000 aż nie do wiary i auto trzymali prawie 3 miesiące, ktoś musi zabrać się za ta firmę i ją skontrolować tym bardziej że to nie jedny mój przypadek.

Michalina Nowy wpis

Napisze ktoś rzetelnie pare słów ?

Radek

Gdyby tak było to z całą pewnością firma nie miałaby opinii dobrego pracodawcy!

Były pracownik Nowy wpis
 Rekomendacja
@Radek

Nie ma ani jednej pozytywnej opinii na tym portalu więc chyba nie jest takim dobrym pracodawcą.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Bartosz

@Były pracownik Skoro jest tak źle to jakim sposobem firma jest oceniana jako dobry pracodawca?

Były pracownik.
@Bartosz

To ciekawe dlaczego taka rotacja na stanowiskach ?? Czyżby ludzie nie czuli się dobrze w takiej "super" firmie??

Były pracownik.

Nie polecam. Nieuczciwi , niewiarygodni. Janusze biznesu bez szacunku do pracowników. Omijać z daleka.

Niki

Nie polecam pracy na dziale przygotowalnia/myjnia ze względu na ich nowego kierownika .

Ewa
@Niki

Zła atmosfera? Czy o co chodzi? Powiesz więcej?

Nie polecam pracy w firmie Dynamica Warszawa. Dużo mówią, mało robią. Porwyczy i hamski właściciel. Firma jest niewyplacalna, ciągle trzeba walczyć o swoje zarobione pieniądze, blokowanie premii i nieterminowe wypłaty. Ogromna rotacja, brak możliwości awansu. Zmienione ustalenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Praca po 9, 10 godzin dziennie plus co druga sobota za darmo! Nie pozdrawiam firmy Dynamica.

Anonymous

Z mojej strony nie polecam. Niezdecydowani przełożeni, ogromna presja wywierana zarówno przez wyżej wymienionych, jak i przez współpracowników, wynagrodzenie nieadekwatne do ilości wykonanej pracy. Na rozmowie kwalifikacyjnej słyszymy wiele obietnic, z których zręcznie potrafią się wymigać, a nowym osobom bardzo ciężko jest dostać umowę o pracę.

Jak wygląda oferta u nich w firmie Dynamica Sp. z o.o. w miejscowości Jawornik? Są jakieś nowe miejsca? Oczekujemy na nowe komentarze. Może pojawi się osoba aktualnie zatrudniona, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

Zostaw merytoryczną opinię o Dynamica Sp. z o.o. - Jawornik

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Dynamica Sp. z o.o.
3/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • 525