Dynamica Sp. z o.o.

Opinie o Dynamica Sp. z o.o.

Rysa

Serwis super . 21.02.2023.tam byłem wszystko szybko i sprawnie zostało załatwione. Polecam

Maurycy

Serwis mega profesjonalny, polecam

gosc

Salon bardzo przyjemny, szybka i łatwa obsługa. Realizacja zamówienia stosunkowo szybko bioraca pod uwage inne salony

Filip

Swietny serwis. Wszstko szybko i sprawnie załatwiłem

Aplikowałeś na stanowisko Pracownik myjni / polerni / detailingu w dziale przygotowania aut do sprzedaży oferowane przez firmę Dynamica Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
Hans

Experience that I had was great. Perfect service

Miejsce przyjemne do pracy

Klient

Wszystko sprawnie i na czas

Ola I Franek

Bylismy wybrać auto dla zony. Pan który nam doradzał mega profesjonalnie podszedł do sprawy . Najpierw wypytał żonę co lubi czego oczekuje i dopiero wtedy przedstawił nam pełna ofertę. Polecamy

@Ola I Franek

Klient

Byłem z autem w serwisie wszystko zrobione szybko u sprawnie polecam

Serwis

Serwis na wysokim poziomie. Polecam z całego serca

Warsaw servis

I was in Warsaw . Servis is very good , very recommended . And people are very nice

Bartek

Pojechalem z autem na kosmetyke. Swietny zaklad. Super specialisci.

Krakow

Serwis na dobrym ppziomie. Mila obsluga

Pracodawca Ok, praca Ok, atmosfera super

Pracuje od roku. Atmosfera jest na prawdę Ok, w porównaniu do innych korporacji.

Asia

Miła i sprawna obsluga

Kupujacy

Kupiłem od nich auto, wszystko na czas . Jestem zadowolony

Bylam w serwisie w Warszawie , wszystko poszlo sprawnie I gladko. Polecam z calego serca to miejsce

Bylem w salonie w Warszawie. Bardzo dobra obsluga, doradzili co trzeba , jestem zadowolony

Marzena

Bylam w salonie , przemili ludzie w obsludze . Świetnie doradzili polecam ten salon w Krakowie

Zostaw merytoryczną opinię o Dynamica Sp. z o.o. - Jawornik

• Jak się pracuje w Dynamica Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dynamica Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dynamica Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 21 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dynamica Sp. z o.o.