Dynamica Sp. z o.o.

Opinie o Dynamica Sp. z o.o.

Marzena

Bylam w salonie , przemili ludzie w obsludze . Świetnie doradzili polecam ten salon w Krakowie

Pracodawca jest ok. Praca daje duze mozliwosci rozwoju. Mila atmosfera

Dobry

Pracpdawca jest ok. Pracy jest sporo ale za to jest dobre wynagrodzenie

Jawornik

Praca jest na bardzo spoko. Dobre wynagrodzenie i traktowanie fajna atmosfera

Aplikowałeś na stanowisko Pracownik myjni / polerni / detailingu w dziale przygotowania aut do sprzedaży oferowane przez firmę Dynamica Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
Krakow

Wszystko ok

Zakład w Warszawie daje na prawde duże doświadczenie. Można nauczyć się pracy na nowoczesnych sprzętach. I w końcu normalna atmosfera

Pracownik byly

Po 6 latach moge zdecydowanie powoedziec ze polecam takoego pracodawcę.

Grzes

Polecam. Jest na prawdę ok

Byly pracownik

Polecam tego pracodawce

Aplilant

Byłem na rozmowie . Polecam , dobra atmosfera i przejrzysty plan wspolpracy

Jest ok

On

Zatrudniłem się już ponad dwa lata temu. Nigdzie się nie wybieram. Dobre wynagrodzenie oraz miła atmosfera panuje w tej firmie

Bartek

Świetny zakład pracy. Nie wiem skąd są te negatywne opinie.

Dobry pracodawca

Asia

Pracuje jiz od paru lat, atmosfera jest znakomita , pracpdawca jest bardzo wyrozumiały. Bardzo polecam

Ona

Świetny pracodawca, daje mozliwosci rozwoju

Marcin K.

Dokładne i solidne mycie jestem zadowolony

Speedline

Nie polecam tej firmy nikomu! Salonu na plowieckiej oczywiscie.Zarówno potencjalnym pracownikom jak i klientom. Zastanowcie sie 10 razy zanim tam pojedziecie. Po drodze miniecie o wiele wiecej lepszych i solidnych a przedewszystkim uczciwych firm. Prezes ala Włoch zachowuje sie jak lepszy (usunięte przez administratora) Przechadza sie obserwuje i siedzi w kamerach chocby chcial byc w blysku fleszow to jednak nigdy nie bedzie. Naobiecuje pracownikom na rozmowie a potem nic z tego nie ma. Niesłowność to jego podstawowa cecha. Chciałby złapać wiele srok za ogon ale nic z tego nie ma. Kadra kierownicy to jakies nieporozumienie! Zwlaszcza sprzedazy, marki,magazynu. To tylko kumuterstwo i jego wierni jak psy popleczniki. Uklady ukladziki i donoszenie a to objawia sie slaba orgnizacja firmy wewnatrz pomiedzy pracownikami działami a potem obsluga klienta. Teraz szukaja do magazynu bo tam nikt z magazynu nie umie odpowiedziec na kazde pytanie. Przychodzisz a tam cisza pytasz nic jakby im geby pozamykalo. Przeciez to jakies nienormalne jest. Szefunio magazynu darex ich broni i nic z tym nie robi. Kolejna rzecz to lizanie (usunięte przez administratora) i donoszenie na kolegow w pracy. Tutaj liderem jest wytatuowany Masa. Chodzi i donosi na mechanikow i kolegow z pracy lize (usunięte przez administratora) kiciusiowi i jest dwulicowy. Chce byc miszczem i swinskim podpieprzaniem na kolegow awansowac ale slabo mu to idzie. Uwazajcie na niego mechanicy! Ogolnie atmosfera w pracy slaba brak szans rozwoju i awansu ze wzgledu na to co wyzej. NIE POLECAM NIKOMU PRACY TAM. MY PRACUJEMY ALE Z TEGO CO WIEM KAZDY SZUKA CODZIENNIE DALEJ.!!!

leon

Niestety nie polecam tego pracodawcy. Panuje w tej firmie straszne niechlujstwo i brak oragzniacji w miejscu pracy. Zaczynajac od prezesa firmy, a koncząc na kierownikach działów. Póżniej przekłda sie to na niezadowolonych klientow z poziomu usług i serwisu. Brak szeroko pojętych szkoleń aby podnosić kwalifikacje zawodowe.. Scieżka awansu w firmie pogmatwana i nie jasna oparta na koneksjach i znajomosciach. Mnostwo osób to znajomi, pociotki itp. nie majacy odpowiednich kwalifikacji zawodowych. Mierni, bierni ale wierni. Wynagrodzenia słabe. Dlatego polecam tego pracodawcy chyba ze dla zdesperowanych osob, które chcą sie znalesc na kozetce u psychiatry.

Iza
@leon

W każdym dziale jest tak samo?

prawda..
@leon

to jest firma tylko dla AMBITNYCH ludzi. jak jesteś słaby to wypadasz!!!!!

Aneta
@prawda..

Akurat w ostatnim zdaniu chyba zjadł "nie" i w sumie wyszło normalnie jakby polecał pracę tutaj, więc może jednak jest ambitny? ;) A tak serio to zauważyłeś, że jest tu więcej osób tego pokroju czy właśnie tych ambitnych, o których wspominasz?

Gigi

Jaka atmosfera panuje w firmie w Jaworniku? Co z zarobkami?

Zostaw merytoryczną opinię o Dynamica Sp. z o.o. - Jawornik

• Jak się pracuje w Dynamica Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dynamica Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dynamica Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 21 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dynamica Sp. z o.o.