Dynamica Sp. z o.o.

4.2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Dynamica Sp. z o.o.

Janusz
Inne

Porażka, jako klient nie polecam. Brak kompetencji pracowników. Dużo by pisać o moim przypadku, omijajcie szerokim łukiem.

Jacek
Były pracownik

niestety nie polecam pracodawcy. w firmie brak podziału obowiązków oraz organizacji pracy co przeklada sie pozniej dla na jakosc dla klientów. Niestety nie polecam tego pracodawcy. Place na niskim poziomie brak umów o prace.

Agnieszka
Inne
@Jacek

Płace na niskim poziomie - powiadasz. To ciekawe, ile taki człowiek ze średnim wykształceniem zarobi jako asystent w dziale sprzedaży albo doradca handlowy? Chyba że jednak ostatecznie okazuje się, że mając wyższe wykształcenie wpadnie coś więcej za miesiąc...

Krystyna
Inne

Weszłam tutaj z zamiarem tego, żeby dowiedzieć się czegoś o tym, jakie warunki oferuje pracodawca Dynamica. Bardzo interesuje mnie konkretnie jedna rzecz, mianowicie to, czy jest tam organizowany transport z pobliskich miejscowości. Czy pracodawca oferuje darmowy dojazd?

Adrian
Inne

Zauważyłem, że prawie wszystkie opinie na temat Dynamici są negatywne. Rzeczywiście aż tak źle oceniacie tego pracodawcę? Nie znajdą się żadne plusy, takie jak chociażby dobre wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie? Dajcie proszę znać jak to wszystko wygląda na tę chwilę.

5
 Rozmowa kwalifikacyjna
Aplikowałeś na stanowisko Pracownik myjni / polerni / detailingu w dziale przygotowania aut do sprzedaży oferowane przez firmę Dynamica Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
Pytanie
 Pytanie

Dziewczyny jaki styl panuje w Dynamica Sp. z o.o.?

Grzegorz
Inne
@Pytanie

Dlaczego jest tak, że ta firma jeszcze jest na rynku, oddałem do nich auto do naprawy a oni wycenili naprawę, która warta była 3000zl na 31000 aż nie do wiary i auto trzymali prawie 3 miesiące, ktoś musi zabrać się za ta firmę i ją skontrolować tym bardziej że to nie jedny mój przypadek.

Michalina
Inne

Napisze ktoś rzetelnie pare słów ?

Radek
Inne

Gdyby tak było to z całą pewnością firma nie miałaby opinii dobrego pracodawcy!

Były pracownik
Były pracownik
 Rekomendacja
@Radek

Nie ma ani jednej pozytywnej opinii na tym portalu więc chyba nie jest takim dobrym pracodawcą.

Bartosz
Inne

@Były pracownik Skoro jest tak źle to jakim sposobem firma jest oceniana jako dobry pracodawca?

Były pracownik.
Były pracownik
 Pytanie
@Bartosz

To ciekawe dlaczego taka rotacja na stanowiskach ?? Czyżby ludzie nie czuli się dobrze w takiej "super" firmie??

Były pracownik.
Były pracownik

Nie polecam. Nieuczciwi , niewiarygodni. Janusze biznesu bez szacunku do pracowników. Omijać z daleka.

Niki

Nie polecam pracy na dziale przygotowalnia/myjnia ze względu na ich nowego kierownika .

Ewa
Inne
@Niki

Zła atmosfera? Czy o co chodzi? Powiesz więcej?

Były pracownik

Nie polecam pracy w firmie Dynamica Warszawa. Dużo mówią, mało robią. Porwyczy i hamski właściciel. Firma jest niewyplacalna, ciągle trzeba walczyć o swoje zarobione pieniądze, blokowanie premii i nieterminowe wypłaty. Ogromna rotacja, brak możliwości awansu. Zmienione ustalenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Praca po 9, 10 godzin dziennie plus co druga sobota za darmo! Nie pozdrawiam firmy Dynamica.

Anonymous

Z mojej strony nie polecam. Niezdecydowani przełożeni, ogromna presja wywierana zarówno przez wyżej wymienionych, jak i przez współpracowników, wynagrodzenie nieadekwatne do ilości wykonanej pracy. Na rozmowie kwalifikacyjnej słyszymy wiele obietnic, z których zręcznie potrafią się wymigać, a nowym osobom bardzo ciężko jest dostać umowę o pracę.

Zostaw merytoryczną opinię o Dynamica Sp. z o.o. - Jawornik

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Dynamica Sp. z o.o.?

    Zobacz opinie na temat firmy Dynamica Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Dynamica Sp. z o.o.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 21 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dynamica Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii