Opinie o Eco Vital w Poznań

Eco-Vital sp. z o.o. sp. komandytowa www.eco-vital.pl Eco Vital opinie i praca tylko na gowork!

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eco Vital w Poznań

Szorstka

Grzybek - 2013-05-28 12:32:29 Dzwonili do mnie z waszej firm zebym przyszedl na rozmowe rekr. na telemarketing jutro. O co pytaja na rozmowach, jak się pracuje w Bydgoszczy, oddział jest od niedawna nie widzę opinii o tej firmie w Bydzi. Dajcie znać ludzie. Leć! Nie masz się o co martwić. Na pewno sobie poradzisz. :D Powodzenia!!!!!

Grzybek

ilia

Witam, ja również byłam w czwartek na rozmowie na stanowisko pracownika biurowego. Nie otrzymałam jeszcze odpowiedzi. Wiem, że do dzisiaj miał być kontakt z kandydatami. Czy może ktoś otrzymał już telefon zwrotny?

informatyk

czytam i czytam , firma jest cud miód wynika z waszych postów i duża kasa... a ja mam pytanie w Łodzi szukają informatyka. Ogłoszenie na pracuj pl jest już kilka razy publikowane, powiedziałbym że drugi miesiąc...co się dzieje ? Nie mogą znaleźć informatyka ? a może kasa wcale nie jest taka wspaniała jak piszecie. Zna ktoś oferowane wynagrodzenie , był ktoś na rozmowie? Proszę osoby zorientowane o naświetlenie tematu. pozdrawiam T.

Telemarketer

Paweł Matys ze swoimi spółkami ucieka z Polski i przenosi wszystko do Charkowa na Ukrainie

przyjmą każdego naiwniaka

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Leszno
?????

Ze Szczecina ktos jedzie ?

alek

A to jest nas trochę, spox

?????

Ja tez zaczynam w poniedzialek szkolenie na ph. Ktos z zs ?

alek

a kto zaczyna w poniedziałek szkolenie na ph w poznaniu? czego sie spodziewać?

Kuna

Poczekaj do poniedziałku, pewnie w piątek trwała rekrutacja. Myślę, że jeśli się na Ciebie zdecydują to w poniedziałek dadzą odpowiedź. Jeżeli nie otrzymasz telefonu do tego czasu, to daj sobie spokój, bo njawidoczniej znaleźli kogoś innego. Tak czy inaczej, trzymam za Ciebie kciuki. ;)

helka

witam,byłam wczoraj na rozmowie w P-niu na pracownika biurowego, czy ktoś otrzymał telefon zwrotny z zaproszeniem na szkolenie?

lolek

A po szkoleniuu udanym ph od razu dostaje auto itp. ?

szkolenie PH

Jak wygląda egzamin końcowy? podobno bardzo trudno go zdać, niektórzy podchodzą kilka razy. O co chodzi? Jakie są zadania?

PH

Ktoś wie jak wygląda sytuacja ze wszystkimi narzędziami (samochód,laptop,telefony), czy są na wyłączność , czy ''ogólnodostępne'', i jaki samochód oferują ? Chodzi mi o PH/prelegenta . Z góry dzięki ;)

?????

A przedstawiciel jaka ma podstawe ? Jak jest po szkoleniu ? Jakieś testy czy coś ?

kamil

prelegent ok 9,5 tysieca. :D mi na poikazie jeszcze sie nie zdarzylo aby nikt nie byl niezainteresowany kupnem. :) na 2 etapie mi tlumaczyli dokladnie jak to jest z zwnagrodzeniem, praca itp.

xxx

jutro wybieram sie na rozmowe kwalifikacyjną, i jestem zaskoczony że 99,99 % opinii jest pozytywnych. I w o ogole praca w tej firmie to bajka... jutro sie przekonam na rozmowie co w trawie piszczy

?????

Powiedzcie mi jak jest na 2 etapie ? O co w nim chodzi bo jeszcze nikt nie odpowiedział na to pytanie ?

onn

ab ile najmniej zrabia prelegent?

pyt

a czy zdarza sie ze na poikazach ludzie nie sa zainteresowani zxakupem i nawet nie podchodza do prelegentow?

johnny

Sylwia - dziekuje Ci bardzo :) Probowalem oddzwonic na nr, z ktorego do mnie dzownili, ale dostaje info, ze nr nie istnieje... A powiedz mi jeszcze tylko - jak jest z umowami? Umowa zlecenie, czy mozna sie spodziewać umowy o prace (na poczatek / po okresie probnym)?

Zostaw merytoryczną opinię o Eco Vital - Poznań

• Jak się pracuje w Eco Vital?

Zobacz opinie na temat firmy Eco Vital tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eco Vital?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eco Vital?

Kandydaci do pracy w Eco Vital napisali 16 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eco Vital