Text Service

Łódź

Opinie o Text Service

anonim 2011-10-18 15:59:49
Text Service to firma która dba o własny image, ma piękną, rozbudowaną stronę internetową, oferuje na niej usługi 24 godziny na dobę i informuje o prowadzonych 4 projektach unijnych z zakresu szkoleń. Druga strona medalu poniekąd związana jest z adresem mailowym z jakże wymownym słowem "friko", jest to bowiem niewątpliwie biuro tłumaczeń odpowiednie jedynie dla tych tłumaczy, którzy sa gotowi pracować za przysłowiowe" friko". Od ponad półtora roku nieustannie wydeptuję ścieżki do siedziby firmy przy ul. Narutowicza 4 w Łodzi, "żebrząc" o częściowe wypłaty za duże tłumaczenie wykonywane w trybie ekspresowym w marcu 2010 roku ('kapane" co kilka miesięcy, zapisywane w zeszycie, w którym nie jestem jedynym wierzycielem, ani razu nie wypłacone z inicjatywy firmy). Panie w recepcji "umywają ręce", nie podają kontaktów do właścicieli, tłumaczą, że wstydzą się odbierać telefony (zapewne nie te od potencjalnych klientów). Wszystkim potencjalnym współpracownikom biura, jak również klientom ze wszech miar odradzam współpracę z biurem a pokrzywdzonym tłumaczom proponuję pozew zbiorowy przeciwko zarejestrowanym w KRS partner(k)on p. [usunięte przez moderatora], Łódź, ul. Piwna 39/41 oraz nie ujawnionej z adresu p. [usunięte przez moderatora]
tłumacz 2016-04-06 16:38:57
Zgadzam się z poprzednim wpisem. Biuro Text service w Łodzi jest bardzo nierzetelną firmą, jeśli chodzi o wypłatę wynagrodzeń za wykonane tłumaczenia. Już kiedyś się na nich sparzyłam, nie mogąc przez 1,5 roku uzyskać pieniędzy za swoją pracę. Dopiero, kiedy poprosiłam o pomoc firmę windykacyjną, pracownica biura się ugięła i mi wypłaciła. Teraz jest podobna sytuacja. Od prawie 4-ch miesięcy wciąż ponawiam prośby o należne mi wynagrodzenie. Biuro Text service zbywa mnie za każdym razem, aż w końcu mnie zmusi do wystąpienia na drogę sądową, bo jestem bliska tego. Jest to firma, która chyba utrzymuje się głównie z niewypłaconych wynagrodzeń dla tłumaczy. Nigdy więcej współpracy z takimi hochsztaplerami, chyba, że ktoś ma ochotę charytatywnie wspierać biuro Text service w Łodzi.
Zostaw swoją opinię o Text Service - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Text Service