Opinie o Reserved (Lpp S.A.) w Warszawa Ostrobramska 75c

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy LPP S.A. Reserved. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie LPP S.A. Reserved na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LPP S.A. Reserved w Warszawa Ostrobramska 75c

Henryk

Osoby, które jakimś cudem chcą aplikować do tej za**anej firmy muszą pamiętać o jednym - będzie pracować MINIMUM 5 dodatkowych godzin w tygodniu ZA DARMO. Policzcie sobie ile robicie za niewolników w ciągu miesiąca lub nawet roku. Załatwcie też sobie kręgarza jak już postanowicie zrezygnować (nie liczcie na to, że dostaniecie dzień wolny na lekarza w ciągu tygodnia), bo gwarantuję, że plecy zaczynaja siadać po już tygodniu. Jak ktoś jest zdesperowany, może i to dobra droga chociaż wolą osoby z doświadczeniem (mimo, że głównie będziecie sprzatac), dla reszty - szanujcie się.

Justa
@Henryk

To ja nie wiem gdzie Ty pracujesz. U mnie jak występują nadgodziny to są potem do odebrania jako dni wolne.

Lidia
@Justa

to ciekawe bo my mieliśmy tak samo z góry od razu powiedziane, że codziennie po pracy te 30 minut - godzina mamy poświecić na sprzatanie i to nie wlicza się w pensję ani jako nadgodziny, tylko porządek po pracy. Czyli faktycznie wychodzi 4-5 godzin roboty za nic

sabina
@Lidia

Hej Lidia,gdzie pracujesz tzn.w jakim salonie Reserved?bo jesli jesteś zatrudniona w Retail Lpp ?bo to o czym piszesz jest zabronione tzn. musisz poinformować o tym kadry.

Magda
@Justa

U mnie tak samo nadgodziny są rozliczane, więc nie ma opcji, żeby ktoś pracował za darmo. Wydaje mi się, że w innym przypadku to kierownik zachowuje się nie w porządku i trzeba to zgłosić. Wątpię, żeby "góra" dawała na to przyzwolenie, jeśli nie ma o tym nic w umowie.

Adrianna

Odradzam wszystkim pracy w firmie Reserved oraz całym LPP, zanim zaczniecie pracę popytajcie znajomych... wynagrodzenie według ustawy czyli najniższe, niewielka premia frekwencyjna a do tego ogromny zakres obowiązków, który jest praktycznie niemożliwy do zrealizowane w sklepie, w którym jest duży ruch. Warto tutaj zaznaczyć, że w moim wypadku kadra kierownicza była po prostu nie do opisania, ciągłe nękania, żale i pośpieszania bo Pani regionalnej, która przyjeżdża na chwile i nie widzi całokształtu wszystko przeszkadza. Atmosfera w pracy tragiczna, wszyscy popadają w wyścig szczurów, po wyższe stanowiska uprzykrzając życie innym pracującym. Kolejnym problem jest grafik, który jest bardzo często zmieniany bez poprzedniej konsultacji z pracownikiem, trzeba ciągle obserwować go na stronie www. Jeżeli szukacie pracy na 1 - 2 i jesteście odporne psychicznie to śmiało można spróbować, na dłuższe etaty szkoda psychiki.

Iza

@Igi praca w placówkach handlowych jest pracą ciężką i wyczerpującą, zwłaszcza jeśli trafia się na trudnego klienta. Personel powinien być wsparciem dla siebie, tak samo jak przełożony. Jeśli tego nie ma, warto poruszyć to na forum grupy. Czy sytuacja, o której piszesz została już może rozwiązana? Doszło do rozmowy? Czy obecnie zauważasz jakieś zmiany sytuacji w LPP S.A. Reserved? Zapraszam do dyskusji na temat pracy oraz warunków jakie oferuje ten pracodawca.

Grażyna

Może trzeba rozmawiać o takich drobnych sprawach?

Igi
@Grażyna

Nikt nie słucha. U nas miały być rozmowy z dyrektorka, sama zapowiadała... Od lutego cisza. Szkoda nerwów i zdrowia młodych ludzi

Sprzedawca

Rozmowa trwająca kilka minut na kanapie w galerii. Kilka godzin po rozmowie zadzwonili do mnie, że zapraszają na dzień próbny. Nie miałam żadnego doświadczenia. Potrzebowali ludzi i brali dosłownie każdego, można powiedzieć, że "z ulicy"

Czy jestem dyspozycyjna, czy odpowiada mi praca w późnych godzinach. Żadnych pytań modowych.

neverendingstory

Opinia wystawiona po roku pracy w RE Szn. Odradzam na wszystkie możliwe sposoby... Grafik zmieniają z dnia na dzień, często o 22 przychodzi sms, że na drugi dzień masz pojawić się o 6 w pracy. Robienie kilku rzeczy na raz, podczas których jak się nie wyrobisz, mimo informowania i proszenia o kogoś do pomocy, musisz zostać po godzinach. W ciągu miesiąca zwolniło się 75% pracowników damskiego. Kolejne trzy (i ostatnie z naszej ekipy) przynoszą na dniach wypowiedzenie. Ciuchy kompletowane przez jakąś kosmitkę chyba- nie da się tego nosić. Koleżanka chciała urlop, zaznaczyła odpowiednio wcześniej trzy tyg. i co usłyszała po 3 tygodniach bez odzewu? 'A może ktoś inny będzie chciał wtedy urlop?" Poucinali ludziom godziny a później kazali odrabiać. (usunięte przez administratora)do wszystkiego się przyczepi, a na dodatek nie dba o swoją higienę, aż stać się obok niej nie da.. Ciągłe obgadywanie na klipsowaniu, często zdarza się tak, że w grafiku mimo zaznaczenia "szkoła" i tak wstawią Ci pracę, a później sam musisz się zamieniać. NŻ nie dają wcale. Człowiekowi po roku psychika siada. Nigdy więcej. Zwalniają za jakieś wyimaginowane akcje albo nie przedłużają umów, bo mimo iż byłeś na ich zawołanie, one mają cię w(usunięte przez administratora):)

Małaalekolczataninja

Rzeczywiście, największe problemy są chyba z grafikiem.. albo jesteś pare dni pod rząd po 12 godzin albo jak masz wolne to dzwonią jak inkwizytorzy czy może przyjdziesz i wielkie litanie na temat tego jak im ciężko bo nie ma osób do pracy ( NIE MÓJ PROBLEM ) Dodatkowo 6 osób na stanowisku kierowniczym gdzie niewiadomo kto jest od czego i z czym się można zgłosić... Wpisanie swoich preferencji to pikus ale nie daj boże jak ci wyskoczy jakiś egzamin czy lekarz, wtedy jedna z tych kierowniczek która się niby tym zajmuje wznosi oczy do nieba i niewiadomo co dalej... Stoisz jak (usunięte przez administratora) już wyspowiadales się gorzej niż u księdza co gdzie o której itd a oba jedne co powie to ahaaaaa nawet nie spojrzy na ciebie ani nic i ni cholery nie wiesz co z tb będzie tylko musisz co pare godzin albo dni latać i dowiadywać się co dalej

Sabina
@Małaalekolczataninja

Hej ,a jak Was zatrudniają to macie przedstawione warunki pracy?czy się dopytujecie jak coś nie jest jasne ?bo to co piszecie .... mam takie wrażenie ...to nic innego jak brak komunikacji . Zgodziliście się na warunki podpisując umowę, jesteście dorośli, nie bawimy się w przedszkole i nikt nie musi godzić się na preferencje , preferencje to dobra wola osoby zarządzającej.Firma Lpp dała taką możliwość,nie nakaz.Jak potrzebujcie wsparcia zgłoście się do Rks-a waszego regionu , jak nie chcecie, to nie obrzydzajcie pracy w firmie, bo to bardzo źle o Was świadczy, dla mnie nie jesteście wiarygodni.Narzekać to ja też potrafię , ale zmienić to, to zupełnie co innego.

Jasmin25
@Sabina

No własnie najgorsze jest to, ze sprzedawcy wolą rozmawiać miedzy sobą, obgadywac kazdego kogo mogą, a wszyscy musza sie wszystkiego domyslac. Wystarczy zwykla rozmowa i mozna dojsc do wszystkiego. Pracowałam tam, wiec wiem jak jest. Jest ciezko, ale to nie jest dziwne na taki salon. Zero komunikacji i tyle.

Justa
@Małaalekolczataninja

Przy tak dużej liczbie pracowników jaka jest w salonie Reserved czasem nie sposób dogodzić każdemu z grafikiem. Kierownicy nie są magikami i czasami pracownicy muszą się dogadać i jeden drugiemu ustąpić. Normalna spawa. Jak będziesz starsza i pójdziesz pracować do jakiegoś korpo to myślisz, że urlop zawsze będziesz mieć wtedy kiedy się to Tobie podoba? Czasem trzeba dogadać się między sobą, albo jest losowanie.

Iza

@bulwa czyli w dresscodzie salonów LPP S.A. Reserved pracownice nie mają obowiązku mocnego makijażu. A jak jest z ubiorem? Jak często jest wymieniany uniform pracowniczy i jakie ubrania w niego wchodzą?

x
@Iza

tylko na czarno masz być ubrana i to tyle

Chętna do pracy

Być może nie jest idealnie ale czy ktoś to obiecywał. Musicie sami sie dogadywać z godzinami!!

KKarol

Cześć. Czy w sklepach należących do LPP jest możliwość pracy tylko w wakacje?

Dedf3
@KKarol

Zależne czy salon będzie potrzebował, ale najczęściej na wakacje jest duża potrzeba na ludzi, więc myślę że jak najbardziej!

Sabina
@KKarol

Tak, jest taka możliwość.

Fruzia56677

( Marszałkowska ) Pracowałam tam kiedys i zdecydowanie mówię NIE ! Nie można powiedzieć, towarzystwo pracujące na równym stanowisku zarówno męskie jak i damskie to byli na prawdę fantastyczni ludzie, ciepli i zawsze chętni do pomocy ale na litość ,,kierownictwo” to jedna wielka banda idiotów, razem z główną kierowniczką na czele, osoba która wiecznie nic nie wie, nie potrafi nic załatwić ale jak już coś się jej się nie spodoba to czepia się pierwsza i się awanturuje o byle co... reszta tez niczego sobie, osoby które myślą ze jak są szczebel wyżej to mogą traktować resztę jak śmieci - zero pomocy, wieczny problem z grafikiem i wielka laska okazywana w razie jakiegoś problemu. Wiecznie niezadowolona młoda dziewczyna ktora ledwo ci odburkie cześć na dzień dobry i żeby coś załatwić z grafikiem to można się i 10 razy prosić a i tak kawa jest zawsze ważniejsza. Kierownicy to osoby które nie wiem jakim cudem dostały się na to stanowisko ale stanowczo tam nie pasują, doświadczenie bardzo małe, mili są tylko wobec siebie, bo umówmy się przecież są na ,, najwyższym szczeblu kariery zawodowej” wiec nie będą się zniżać do niższego poziomu... ze wszystkimi problemami praktycznie musisz sobie radzić sama no chyba ze łaskawie maja czas i dobry humor to wtedy ci pomogą.. Klienci czekają, kolejka do kasy jak za komuny a oni albo coś ledwo załatwia albo zostawia cie z problemem na zasadzie ,, a weź coś wymyśl” Oczywiście o wszelkich szkoleniach czy dodatkowych rzeczach dowiadujesz się dzień wcześniej bo przecież co możesz mieć innego do roboty, a jak mówisz po raz 100 ze nie możesz to juz zupełnie inaczej na ciebie patrzą ... praca jak praca, obsługa klientów i sprzątanie sklepu po godzinach większych zastrzeżeń do tego nie mam, idąc do sieciówki trzeba się liczyć z tym ze na prawdę jest co robić.. wszystko byłoby dobrze, gdyby nie to pożal się Boze ,,kierownictwo” które nie wiem z jakiej planety zostało ściągnięte...

OF
@Fruzia56677

Jak tacy mądrzy jesteście to składajcie cv na kierownicze stanowiska,zobaczymy czy nie zmieni się wasz punkt odniesienia.

Iza

@Aga masz rację. Jest możliwość potrenowania kompetencji interpersonalnych w pracy z klientem. To również daje możliwość rozwoju młodym ludziom w firmie LPP S.A. Reserved. Czy zatem sklepy marki to dobre miejsce na rozpoczęcie swojej kariery zawodowej?

nie powiem.
@Iza

Prawda jest taka nt pracy w Reserved na marszałkowskiej, że "(usunięte przez administratora)" to ludzie nie potrafiący ułożyć normalnego grafiku. Albo (usunięte przez administratora) 4 dni pod rząd po 12/10h po czym dzień wolny i znów 12h albo dzwonią do Ciebie w trakcie Twego wolnego dnia czy nie przyjdziesz do pracy. Dodam również coś o (usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora)- (usunięte przez administratora) 5-6 kierowników i każdy do niczego. Do każdego 15 dnia miesiąca nalezy składać swoje preferencje dni wolnych do których wgl się nie stosują kierownicy bo po co, czy masz kolosa na uczelni czy masz wizytę u lekarza to nic, masz przyjść do pracy na 12h. Kierownicy nie informują o tym, że masz szkolenie jak sam się człowiek nie dowie. Co więcej brak informacji a gdy spóźniasz się 5 min do pracy to wydzwaniają jak opętani. Zupełnie nie polecam tam pracy. Wyzysk! WYZYSK!!

Olciak
@Iza

Zdecydowanie. Zwłaszcza, że żadne doświadczenie nie jest wymagane. Jako pierwsza praca sprawdza się idealnie. Nie ma sensu iść do pracy, w której jest mało klientów i można się obijać bo taka prac w żaden sposób nie kształtuje charakteru i nie rozwija. W Reserved nie ma miejsca na lenienie się, a wyrobienie sobie nawyku ciężkiej pracy zawsze zaowocuje w przyszłości. Do tego zazwyczaj trafia się na fajnych ludzi, więc pracuje się dobrze.

Iza

Z tego co widzę jesteście raczej zadowoleni z pracy w LPP S.A. Reserved. Wiadomo, że idąc do pracy do sklepu trzeba pamiętać, że to sieciówka i trzeba się nastawić na pracę z klientem. Ale, jeżeli ktoś jest tego świadomy to polecacie?

Aga
@Iza

Praca z klientem to akurat spora zaleta. O ile w przyszłości w pracy umiejętność ładnego składania ubrań niespecjalnie się przyda o tyle kontakt z klientem jest prawie zawsze. A że kliencie trafiają się różni, w różnych nastrojach to można porządnie wyćwiczyć charakter.

E

E

Aneczka

Mam pytanie. Czy naprawdę pracownice reserved czy mohito muszą mieć wymagany ostry makijaż, pomalowane paznokcie i czerwoną szminkę? Ja rzadko się maluję. Jeśli w ogóle to tusz do rzęs i bezbarwna szminka. Po ciężkiej chorobie mam problemy ze skórą. Paznokci nie maluję również ze względu na stan zdrowia. Czytałam o ich lookcodzie. To też było by u mnie ciężko gdyż po 2 operacjach na brzuchu mam dwie duże blizny więc bluzki koszulowe odpadają. No i po operacjach mam już zniekształconą figurę, noszę jedynie spodnie na gumce imitujące dżinsy. Pytanie czy warto składać cv?

dzesika

daj sobie spokoj

@Aneczka

W Mohito mają takie zasady, może nie mocny makijaz, ale czerwone usta. Dress Code co jakiś czas się zmienia, raz są koszule, raz sukienki. No i w Mohito tylko balerinki. Jeżeli mialabys do wyboru pracę w Re, a w Mohito to lepiej Re! Pracuje w Re i nie mamy jakiegoś mocno określonych zasad co do spodni i butów, które mają być czarne, ale jeżeli nie masz to nikt Cię za to nie ukara, przecież nie będziesz kupować na sile. Koszulki (2 na zmiane) i bomberkę mamy od firmy - na dzień dzisiejszy, Ale niebawem dress Code ma się zmienić i dostaniemy spodnie, koszulki i bluzę. Jeżeli chodzi o makijaż to nie ma u nas żadnych zasad co do tego, chcesz to się maluj, nie chcesz to nie. Wiem co piszę, pracowalam w 2 salonach - w Opolu i obecnie we Wrocławiu :)

bulwa
@Aneczka

nie nie muszą. u mnie w salonie sa i dziwczyny w ostrej tapecie i takie wgl bsz makijazu.

Iza

@dgg bo pracujesz zapewne na cały etat i nie jesteś studentem, dlatego dostałaś możliwość posiadania umowy o pracę. @Sylwia nie jesteś studentem? Wtedy masz większą szansę na zatrudnienie na umowę o pracę w LPP S.A. Reserved.

Sylwia

A po jakim czasie zazwyczaj przechodzi się na umowę o pracę?

@Sylwia

Na umowie zlecenie możesz byc maksymalnie 3 miesiące, nie wiem jak w Twoim salonie, ale w moim od startu można zacząć od umowy o pracę.

Lila

Ja przeszlam po 1,5 miesiaca

dgg
@Sylwia

ja przeszłam po 5 dniach z UZ na UoP tylko że jak składałam CV to w mailu otwarcie napisałam że szukam pracy na stałe z umową o pracę

Iza

@addd dokładnie o to mi chodziło. @lula czy nie lepiej jak zapytasz swojego kierownika czy grozi Ci utrata stanowiska? Może jedna z Was zostanie awansowana na kierownika zmiany lub tamta dziewczyna zostanie przeniesiona do innego sklepu LPP S.A. Reserved.

pyśka

Grafik nie jest układany tak jak powinien, a przede wszystkim mamy w umowie pracę dwuzmianową, w dzień a nie w nocy tak jak przychodzimy. Przychodzenie do pracy na 4 rano jest nienormalne, to nie jest fabryka...za takie marne pieniądze komu by się chciało. Nie jest dziwne że co chwilę ludzie się zwalniają, to jak (usunięte przez administratora). Nie polecam nikomu. To się nadaje do telewizji...

Gosia
@pyśka

Hej ,zawsze możesz się nie zgodzić na przychodzenie o tej godzinie.Nie rozumiem tych pretensji,jak was zatrudniają to nie pytacie jakie godziny pracy?

zainteresowana
@pyśka

A jesli moge spytac to jakie sa teraz stawki w reserved ?

agnes

Po co o 4 rano? Ja zaczynam najwcześniej o 8

Lila
@pyśka

W salonie gdzie ja pracuje zmiany sa od 6 albo od 7, kilka razy zdarzyła sie 5 rano

lula

Hej. Pisze głównie nie do sprzedawców tylko do kierowników Re. Pracuje w re już dwa lata od kiedy powstała galeria. Przez rok czasu byłam sprzedawca. Dawalam z siebie wszystko bo zależało mi żebym była w jakiś sposób doceniona i więcej kasy miała z tego. Bo najniższa krajowa to jakaś masakra. Rok temu dostałam propozycję żebym pelnila obowiazki asystenta kierownika ponieważ jedna z lasek zaciazyla. Czyli dostałam tylko aneks z dodatkiem funkcyjnym. Po powrocie tej laski kim.Ja będę? Tamta laska była zastępcą kierownika

Iza

@Asia bo tak jak to było już wcześniej wspomniane to płace w sklepach są zależne od lokalizacji. Niektórzy pracownicy w bardziej obleganych galeriach mają po prostu więcej pracy niż osoby z milejszych miast czy małych galerii. Także płaca w LPP S.A. Reserved jest uzależniona od natężenia pracy. Myślę, że to sprawiedliwe, że Ci co mają więcej pracy zarabiają więcej.

marzena
@Iza

a tak z innej beczki, jak pracowałaś w takim sklepie , zastanawia mnie fakt gdy robie zamówienie online i odbieram w sklepie pracownik widzi zawartość mojej paczki ? w sensie czy wie co zamawiałam ? Czy wogóle ma podgląd do moich zamówien? Jak to wygląda z drugiej strony lady ?

@marzena

Nie mamy do tego wgladu, po paczkę idziemy do magazynu, skanujemy i ląduje w Twoich rękach

addd
@marzena

tak widac co jest w paczce jak skanujesz na komputerze to zawartość Ci się pojawia

Zostaw merytoryczną opinię o LPP S.A. Reserved - Warszawa

• Jak się pracuje w LPP S.A. Reserved?

Zobacz opinie na temat firmy LPP S.A. Reserved tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LPP S.A. Reserved?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 1 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LPP S.A. Reserved?

Kandydaci do pracy w LPP S.A. Reserved napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LPP S.A. Reserved
2.4/5 Na podstawie 259 ocen.

LPP S.A. Reserved