Opinie o Famor S.A. w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Famor S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Famor S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż oświetlenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Famor S.A. w Bydgoszcz

Generalnie na początek nie jest źle przynajmniej na produkcji. Pracowałem kilka lat, trochę wkrętów się wkręciło i nitów zacisnęło. Fakt że firma trochę zmęczona, ale widać postępy. Atmosfera jest fajna no poza nagonką na dział projektowy - czasem aż za bardzo widać złośliwości kierowane w ich stronę. Ale jak mi mówiono to podobno normalne.

kokokok

Relikt jakich mało, firma ogólnie mówiąc zaniedbana i zniszczona. Wystarczy popatrzeć na obejście które swoim wyglądem po prostu odstrasza.

qwerty

Średnio jest, zarobki też średnie

romek

mi się wydaje, że spokojnie mozna u nich popracować jakiś czas, a tak poza tym to chyba też dobrze płacą? też pewnie to wszystko zaley od tego jakie się ma konkretnie stanowisko i jaki zakres obowiązków.. a poza tym to zastanawiam się czy warto teraz u nich pracować jeśli chodzi o atmosfere w firmie.

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Famor S.A.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku MONTER TABLIC ROZDZIELCZYCH (NR 2782)?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik remontowo budowlany
Krzysztof Liberadzki Axel
q

Łazienki napewno nie spełniąja norm sanitarnych,nie wspominając o tym że nie ma w nich papieru - trzeba sobie z domu przynieść. Generalnie chlew, jak przyjeżdża jakaś delegacja to jest akcja czystość czyli pudrowanie pryszcza.

Gniot

Zarobki słabe!!!Do emerytów mic nie mam niech pracują jak mają siłe a jak ktoś twierdzi że zakład niedogrzany w zimie to niech sie za robote wezmie.

MIKI

Famor jest ok ja tam nie narzekam

angi

Zarobki słabe, brud, smród, przemądrzali szefowie nie znający się niczym (szczególnie taki jeden niski), socjal nie istnieje, łazienki gorsze jak na dworcach w minionej epoce. Generalnie mogło by być lepiej

onnn

jedna wielka żenada,ten Famor pracowałem tam i brak słów co do wynagrodzenia i do organizacji pracy.

misiek

Ile tam zarabia spawacz na aluminium Tig lub Półautomat?? Warto z nimi wchodzić w spółke typu podwykonawcy u siebie w warsztacie na własnym sprzetem??

poiu

Emerytów jest dużo, ale to chyba wina zarządu, tak jak wiecznie niedogrzanie w czasie zimy. Młodzi choć z małym doświadczeniem, często wnoszą nowe, fajne pomysły - ale niestety lepiej płacić komuś 40 lat za to samo niż zatrudnić kogoś nowego i patrzeć jak firma się rozwija.

?

Gdyby nie okrągły stół Famor byłby w dobrej kondycji .Gdy emeryci zakończą pracę,to będzie koniec !.

harper1
@

Tylko przez takie myślenie,wszyscy młodzi tracą szanse na stałą prace. Emeryci już dawno powinni odejść,zostawić pole do działania swoim dzieciom lub rówieśnikom.Wiara i chęć jest wstanie zmienić wszystko!

roci
@harper1

niema ludzi nie zastąpionych ,emeryci w domach a niech pracują ci co niemają pracy.

temp.

Potwierdzam...prawdziwy [usunięte przez moderatora] relikt...na zamówione kilka sztuk opraw czeka się średnio 5-6 tygodni - jest to nie do zaakceptowania przez dzisiejszego klienta. Zero marketingu, dział zaopatrzenia to w ogóle nie wiem czy tam ktoś pracuje - nigdy nic nie wiedzą...brak handlowców w Polsce...myślą, że klient sam będzie dzwonił...podsumowując: nigdy nie wiadomo o co chodzi...nie polecam tego pracodawcy.

D..k
@temp.

Dział zaopatrzenia to dział na potrzeby firmy, zaopatruje poszczególne działy w odpowiednie materiały. Dobry zaopatrzeniowiec nie siedzi za biurkiem tylko pracuje w terenie. Jednak niektóre sprawy trzeba załatwiać telefonicznie. Najwidoczniej zamiast dzwonić do działu handlowego dzwonisz do zaopatrzenia. Kilka tygodni na realizację zamówienia tak małego to nie jest aż tak dużo biorąc pod uwagę że nikt nie zaryzykuje zawalenia kontraktu dla kilku opraw. Kilka opraw można kupić w jednej z hurtowni z którymi współpracujemy. Famor to producent a nie hurtownia. Produkujemy wyroby specjalistyczne wymagające odbiorów Inspektorów odpowiednich jednostek certyfikujących. Stąd te terminy.

ssak

prawdziwy [usunięte przez moderatora] relikt

Zostaw merytoryczną opinię o Famor S.A. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Famor S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Famor S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 65.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Famor S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 57, z czego 27 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Famor S.A.