Opinie o Famor S.A. w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Famor S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Famor S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż oświetlenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Famor S.A. w Bydgoszcz

czesiek

Witam, Chciałbym się dowiedzieć jak pracuje się w tej firmie w dziale projektowym?

Odpowiedź do cześka
@czesiek

Nie wiem jak teraz ale jakiś czas temu zarobki były 300-400zł wyższe niż średnia płaca w biedronce - wynika z tego że warto, bo podobno wiekszy prestiż :) I wieczny lament że dali by podwyżkę ale nie ma z czego, urlopu nie weźmiesz bo zawsze robota jest, jak już weźmiesz to traktuja cie jak (usunięte przez administratora)na telefon bo wiecznie coś. A jak mozna by urlop wziąć to dają wolne piątki bo nie ma zamówień. Na zimę gruby polar bo w biurze 15 stopni, na lato jakiś wiatrak bo 30 stopni. Jak złożysz wypowiedzenie to nagle środki na podwyżkę są ale wtedy to już jest po zawodach. A jak odchodzisz to ci jeszcze mówą jeszcze że źle robisz bo gdzię bedziesz miał lepie. j Tak poza tym atmosfera na szczeblu pracowniczym fajna, potencjał w ludziach jest duży, ale jest skutecznie tłumiony i kompletnie niedoceniany. Być może się coś zmieniło, nie wiem albo raczej wątpię

pdk

Bo dzisiejszych czasach o pracownika trzeba dbać, powoli w firmie widać, że zaniedbano politykę kadrową, ekipa robi się coraz starsza, częściej choruje itp. a nie potrafią znaleźć młodych pracowników. Odwaga nie ma tu nic do znaczenia, pracuje się po to żeby zarobić, a nie żeby w zimnie i brudzie być nieszanowanym popychadłem przełożonych.

Famor

Jak się ma tatę prezesa to wiadomo że jest dobrze:)

@Famor

To nie o to chodzi.Pracuje w Famorze 30 lat.A Ty?To nie ma znaczenia że mój ojciec jest prezesem.Trzeba zapieprzac to nie ma wyjścia.po cholere przychodzić do pracy,żeby odbębnic 8 godzin i iść do domu i narzekać. A tak nawiasem to zapraszam na Furuno to pogadamy.Chyba że masz się boisz.Pozdrawiam

@Famor

Trochę odwagi.Na necie każdy potrafi cwaniakowac.

Mike

W Famorze jest dobrze.Większość z pracujących nie narzeka.Sa dyspozycyjni i całe serce wkładają w swoją pracę. Np. wydział P-4.Spawacze,ślusarze .Ci którzy narzekają to są ludzie którym się nic w życiu nie chce robić. Nic totalnie.Ich karmą jest wieczne narzekanie na wszystko,dosłownie.Pozdrawiam. Michał

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Famor S.A.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku MONTER TABLIC ROZDZIELCZYCH (NR 2782)?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
ksyk

Wszystko się wali. Mało pracy. Bez prspektyw. Praca w zimnym bunkrze z lat 50tych. Słaba kasa. Ciągle dni wolne bez wynagrodzeń.

@ksyk

Bzdura

robotnik

Zamarzniemy.. siem stopni nna maszynach. nie wytrzymam. czy w tym kraju niie ma przepisów/

Trzeba uciekać. Żadnych perspektyw. Praca od poniedziałku do czwartku. Obcinają wynagrodzenie o 20 %. O tym nie mówią przy zatrudnianiu.

sss

Młodzi uciekają z firmy bo widzą że to wszystko na głowie stoi

moimili

Ja mam wrażenie, że sporo takich negatywów wylewają z siebie osoby, które po prostu chcą pracy lekkiej, w której nie muszą za wiele dac od siebie. A przecież to nie tędy droga

Mike

Jest za dobrze.Narzekają tylko lewusy.Zrozumieją jak dobrze było kiedy wszystko się skończy. A skończy się tylko i wyłącznie dzięki nim,lewusom którzy poza narzekaniem nie potrafią nic zrobić. Tylko patrzą na zegarek,kiedy będzie czternasta godzina.Pozdrawiam Famorowców.Większość to uczciwi i solidni ludzie.Resztę wywaliłbym za działanie na szkodę firmy.Niestety ale takie są fakty.

sede

Nikogo nie zwalniają bo przecież niewolników się sprzedaje a nie zwalnia.

sede

Od wiosny są wolne 2 piątki w miesiącu bo roboty nie ma, bo za duzo ludzi pracuje, bo koszty, ale jak chcesz wziąć urlop wypoczynkowy (zazwyczaj z zeszłego roku) to zawsze jest marudzenie i wpędzanie w poczucie winy bo tyle roboty, bo konstruktory wymyslajo zmiany, bo zaopatrzenie nie kupiło na czas, bo nie ma planowania, kto to zrobi zamiast ciebie, zostawisz nas z tym itp. Nadgodziny to fikcja

@sede

Są nadgodziny.Po co bzdury piszesz?

D..k
@sede

Każda firma spotyka się z pewnymi kłopotami. Ważne jak sobie z nimi radzi. Zwolnić zawsze można ale doświadczonego pracownika nie jest tak łatwo zatrudnić, znaleźć. Pierwszy lepszy z ulicy potrzebuje czasem kilku miesięcy żeby poznać wymagania metody przepisy specjalne przyrządy istniejące tylko tu. Urlop - prosta sprawa, piszesz wniosek i masz. Postępuje zgodnie z kodeksem pracy a urlop nie przesadnie. Jak chcesz urlop z dnia na dzień to się nie dziw. Powiadomił z wyprzedzeniem a nie będziesz miał z urlopem kłopotu. Powtarzam kodeks pracy, nie bądź jak dziecko jesteś regularnie szkolony z zakresu BHP wystarczy tylko słuchać a jak nie rozumiesz to pytaj. Potem masz pretensje do wszystkich ale nie do siebie.

stalowy

Toruń wita uczciwością, chyba że chcesz robić w Bydgoszczy, więc o co chodzi?

r2d2

Kolos na glinianych nogach. Oszczędzają na wszystkim, kilkuletnie zalegle urlopy, na ogrzewaniu i na czystości. Znaczna część kadry to emeryci, nowinki techniczne i wszelkie nowosci są niemile widziane. Zarobki jedne z gorszych w bdg Z plusów to można palić i nie trzeba się spieszyć

lulek

Nadgodziny są jak jest robota placą 200%. Najważniejsze że na nadgodzinach nie ma kierownika i mistrza a dalej to wiadomo

lllllllllllll

Nie boją sie o stolki tylko szanują robote- nowy robi za szybko i wtedy nadgodzin nie można brać. Najlepiej sie pracuje w nocy jak nie ma mistrza i kierownikai nie powiedziane ze robisz wtedy dla firmy :)

hmmm

wiec tak pracowałem w famorze przez ponad rok na CNC doświadczyłem mobing ze strony pracowników co pracowali tam od wielu lat bo cos im ciagle nie pasowało co do mnie za wszekla cene chcieli mnie sie pozbyc z zakładu warunki pracy tam sa wrecz katastrofalne !!! oraz czesto łamia kodeks pracy tzn siedzenie w pracy po 16 godzin itp

hmmm

klo

1500 na reke dla slusarza. nawet ukrainiec nie przyjdzie

lok

Wszędzie braki - łazienki zniszczone i nie myte, w zimę zawsze zimno 8 stopni na hali jest normą, w czasie deszczu u kapie na głowę. Co do zarobków to są kiepskie, ci co donoszą na innych maja lepsze. Premii nie ma i nie było, na święta można dostac 200 zł - śmiech na sali lepiej by nic nie dawali. Na urlop iść nie można bo robota - niektórzy mają urlopy z kilku lat i im przepadają. Najlepiej jest jak przyjeżdza jakaś kontrola albo delegacja to i ciepło jest, i odzież ochronna się znajduje, ba nawet władza jest wtedy normalna

Zostaw merytoryczną opinię o Famor S.A. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Famor S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Famor S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 65.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Famor S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 57, z czego 27 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Famor S.A.