Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Halina Stelmach w Osielsko

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Halina Stelmach. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Halina Stelmach o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż oświetlenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Halina Stelmach w Osielsko

Były pracownik. Nowy wpis

Praca ok.Atmosfera ok do czasu przebycia męża szefowej.Wtedy pada strach na załogę.Nikt nic nie mówi,wręcz nie oddycha.Sam spędziĺem tam kilka miesięcy i zastanawiałem się,dlaczego ludzie się zmieniają po przybyciu tego człowieka.Przychodzi ok 8.00 z ponurą miną i tylko patrzy do kogo by się doczepić.Nawet przy śniadaniu nikt nic nie mówi.Jest wszech wiedzący, nikt nie może podważyć jego zdania.Z nikim się nie liczy.(usunięte przez administratora).Uważa,że pracownik jest nikim.Liczy się produkcja a nie ludzie.Nikomu nie polecam tej firmy.Odeszłem stamtąd,gdy nawrzeszczał na mnie.Tego było już za wiele.Nie pozwolę,by byle kto mnie obrażał.

Były pracownik Nowy wpis

Firma byla by ok gdyby nie właściciel, FIrmą rzadzi Pan Stelmach. Typowy Pan i władca swoich (usunięte przez administratora) Gbur, (usunięte przez administratora) toksyczna osoba. Nie szanujących nikogo włącznie ze swoja małżonką. Dziwie się , że ta Pani, na którą jest firma nie weźmie sprawy w swoje ręce. Pojawianie się tego człowieka na hali paraliżuje produkcje. Ludzie odchodzą z pracy przez tego gościa. Typowy (usunięte przez administratora)

Bogdan

Jest praca dla ślusarza z pensja od 3000 zł brutto z firmy PPU Halina Stermach. Czy stawkę podaną w ogłoszeniu można negocjować po skończonym okresie próbnym? Jest możliwość podwyżki? Jeśli tak to o ile procent?

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Halina Stelmach - Osielsko

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Halina Stelmach?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Halina Stelmach tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Halina Stelmach?

Kandydaci do pracy w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Halina Stelmach napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Halina Stelmach
  • Żonkilowa 10