Opinie o Kredytum.pl SA w Kołobrzeg

Jako niezależny operator na rynku finansowym, specjalizujemy się w przejęciu funkcji dystrybucyjnych produktów finansowych. Oferujemy skuteczny, planowany outsourcing na rzecz instytucji finansowych (banków, leasingodawców, pożyczkodawców). Nasz najbardziej zaawansowany na rynku system informatyczny umożliwia przejęcie procesu dystrybucji produktów finansowych włączając w to zarządzanie ryzykiem kredytowym, scoring (w oparciu m.in. o raporty BIK/ BIG), przetwarzanie i weryfikacja dokumentów, callcenter. Nasz bezpieczny system informatyczny błyskawicznie wymienia dane z systemami informatycznymi stosowanymi przez banki.

Branże: Doradcy finansowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kredytum.pl SA w Kołobrzeg

kredytum

ania - 2013-05-31 09:20:46 a czemu nie zostawiliście co dopisałam o (usunięte przez administratora) że najlepsza jest współpraca bezpośrednia przez (usunięte przez administratora) . decyzja w kilka sekund bo sprawdzają tylko infomonitor i uruchomienie na scany. polecam (usunięte przez administratora) bo jest to forum kredytum i stosowne pismo zostanie do państawa wysłane za obrażanie pracowników

agent

torun - 2013-05-30 06:29:16 W kredytum na tą chwilę przechodzi mało wniosków. bardzo mało.no ten dok chodzi o produkty sms kredyt, a przecież masz w systemie inne produkty dla bikowców. ekspreskasa, gwarant, sms365, wierzyciel też ale nie polecam za dużo papieologi zresza poczytaj w pomocy jest tam napisane co gdzie jak

z

agent - 2013-05-29 17:46:56 z - 2013-05-29 16:41:08 Nie o to chodzi. W instrukcji wstępnej dla agenta otrzymałem info, że mam nie wysyłać żadnych wniosków do centrali jeśli klient ma neg. hist. w BIK ( bez rozróżnienia jaki to produkt ). Pytam więc - skoro z takich firm korzystają własnie takie osoby to jak mam je obsługiwać, skoro centralka nie życzy sobie nawet wniosków od nich ?chyba coś sie Tobie pomyliło.Nic mi się nie pomyliło - otrzymałem taką procedurę pkt. 2 lit b : "... Jeżeli klient potwierdzi, że posiada negatywną hist. w BIK to współpracownik nie może przekazać danych klienta do SMS Invest sp. z o.o. Kredyt S.K.A. "

torun

W kredytum na tą chwilę przechodzi mało wniosków. bardzo mało.

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

agent

z - 2013-05-29 13:36:07 Ja prowadzę taki zawód, że klienci często pytają o pożyczki. Pomyślałem, że dorobię w kredytum. Przyszły dokumenty i informacja, że jeśli takie osoby są z neg. hist. w BIKu to nawet nie mam prawa wysłać wniosku do centrali. To ja się pytam kochani dla kogo są te pożyczki, bo jak ktoś ma czyste konto, dochód to idzie do banku i tam też te 2000 zł migiem otrzyma. Fakt, faktem nie tylko na sam dowód ale za to taniej... Z drugiej strony na stronie Kredytum chwali się, że pożyczki są bez BIK ... To o co chodzi ? przecież masz tam pożyczki i pozabankowe i bankowe. bez BIk oznacza pożyczkę bez sprawdzania biura Informacji Kredytowej- bo tą bazę sprawdzają banki i vivus. Twoi Klienci prawdopodobnie nie przeszli weryfikacji na podstawie innych baz np KRD czy Erif lub wpisałeś ten sam numer telefonu lub inne błędne rzeczy we wniosku. Napisz do nich to ci wytłumaczą dla czego wnioski twoje zostały odrzucone.

Wiśnia

Ja dzięki Kredytum byłem na wczasach za sprzedane kredyty w tamtym roku.Pozdrawiam Centralę!

piotr

zgadzam się. to cała prawda.

wrocławianka

agentkowa - 2013-05-20 11:29:38 jasneeeee kredytum to jedna wielka ściema, pracujesz u nich za darmo. to skoro ci tak zle to zmien sobie bo narzekac to kazdy potrafi,nawet nie masz odwagi powiedziec kim jestes ale oczerniac to potrafisz,wspólczuje kredytum ze musza współpracowac z takimi ludzmi jak ty,najlepiej idz sie zarejestruj do pup oni znajda ci dobrze płatną prace za 800 zł umowa zlecenie ,ewetualnie idz na kasy tam zawsze jest zapotrzebowanie.kurcze skad sie biora tacy ludzie wiecznie im zle porażka....pozdrawiam kredytum;-) i nie pozwolcie sie oczerniac przez takie cos na forum

ewa
@wrocławianka

wyciągam od nich 3-5 koła ściema

Agent

[usnięte przez moderatora] Ja robie u nich już długo i wyciągam od 3 - 5 koła.Pozdrox

worky

pewnie mają tyle roboty,że otwierają nowy oddział żeby kolejek nie było.Słyszałem,że płacą najwięcej agentom.

gucio

Napewno otwiera. Ma tyle kasy z prowizji ktorej nie zaplacil agentom ze stac ich na otwieranie nowego oddzialu i dalsze robiebie w konia agentow. Ale to sie skonczy. Sprawa jest zgloszona na prokuraturze.

Kuriata

Czy to prawda,że Kredytum ma otworzyć nowy Punkt Obsługi we Wrocławiu?

jozefl

nie polecam.

wroc

też byłem na bardzkiej, u przmiłej pani zapłaciłem rachunki i dostałęm bonik :)

karol

Ja ostatnio dostałem w Kredytum w Kauflandzie przy ul.Bardzkiej we Wrocławiu 800 zł na sam dowód i jeszcze BON miła blondynka mi podarowała o wartości 50 pln :-)

panji

Platforma do przyjecia ale co z tego.

gigant

a co to za firma co ma taką platformę ?

Zostaw merytoryczną opinię o Kredytum.pl SA - Kołobrzeg

• Jak się pracuje w Kredytum.pl SA?

Zobacz opinie na temat firmy Kredytum.pl SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kredytum.pl SA?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kredytum.pl SA?

Kandydaci do pracy w Kredytum.pl SA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kredytum.pl SA