Opinie o Kompleksowa Obsługa Budownictwa Kobnext Sp. z o.o. w Częstochowa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Kompleksowa Obsługa Budownictwa Kobnext Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kompleksowa Obsługa Budownictwa Kobnext Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kompleksowa Obsługa Budownictwa Kobnext Sp. z o.o. w Częstochowa

Olek

Nie jestem zadnym majstrem! Nie wiem na jakiej budowie robiles ale 5euro na h?! to nie dziwie sie ze poddenerwowany chodzisz

olek

Ja pracuję w firmie 1,5miesiaca i nie narzekam. W Kopenhadze jest ok nie wiem skad te opinię.

olek

WARUNKI I PIĘĆ EURO NA GODZINĘ

Pracownik Fizyczny

Przepytywany przez 3 kierowników budowy. Każdy pytał i co innego. Jeden studiował dostarczone dokumenty. Ustne ustalenia dotyczące kwoty za godzinę zaakceptowane zostały przez kierowników. W rzeczywistości nijak się to miało. W późniejszej rozmowie z dyrektorem żenada płaszczenie się przez niego o zmniejszenie ustalonej kwoty.

logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
karo

Z Piotrkowa.pojechales tam i rozumiem ze przerazily cie warunki mieszkalne czy praca jaka miales wykonywac?

1974

czytaj ze zrozumieniem i nie zadawaj głupich pytań !!! Skąd ty jesteś???

1974

Jeżeli jesteś desperatem i nie stronisz od alkoholu to miejsce dla ciebie .Człowieku ja straciłem 900 zł na podpisanie umowy w czestochowie i wyjazd swoim autem do kopenhagi i powrót byłem tam 1,5 godziny i wróciłem(usunięte przez administratora)

@1974

Z tego co mi mowili to przejazd, ciuchy robocze i zakwaterowanie oplaca firma w czwartek mam podpisac umowe...w 1,5h to chyba sie nie napracowales?! Jaka miales stawke godz.? Pozdro

karo

W sobotę wyjezdzam do Kopenhagi, czy na serio jest az tak zle? Bo juz sam nie wiem co o tym myśleć. ..

1974

Dzisiaj otrzymałem informację od przedstawiciela duńskich związków zawodowych,że zgłoszono im nieprawidłowości w firmie Kobnext.

1974

dzisiaj wróciłem z jednodniowego pobytu w kopenhadze. Tragedia warunki socjalne KATASTROFA ,na niejednym kontrakcie byłem ,ale czegoś takiego nie widziałem łóżka zaszczane ,śmierdzące, w kiblu jeden wieli syf chyba cały kamp do niego srał. Po placu na terenie kampu sporo pijanych rodaków paraduje . Żałuje ,że dałem się zmanipulować tym szmaciarzom z częstochowskiego biura.Człowiek chce pracować za uczciwe pieniądze i w godnych warunkach a te gnoje to wykorzystują Moja rada dla tych którzy mają propozycję wyjazdu DAJCIE SOBIE SPOKÓJ ,lepiej szukać czegoś innego.

jurek.jurek

Dziadostwo,dziadostwo i jeszcze raz dziadostwo za nic mają każdego pracownika a najgorsze że my na to wszystko się godzimy

Zbycuh

Panowie 20 osób przyjechało w Biurze w Polsce Powiedziano im że bedą miec 10 euro na godz.chłopaki mieli powiedziane że Bedą Busy do pracy wszystko a dzisiaj im powiedziano że po 7 euro mają na godz jak się sprawdzą to po 8 a jak nie to po 6 jak ludzie zapytali czemu w biurze co innego mówią a tu co innego to młody siurek co nawet majstrem nie jest tylko praktykantem powiedział jak ci nie pasuje to (usunięte przez administratora) goście zapytali bo dostali mieszkanie po kimś co ze jszczał się i łózko ze srane powiedział jak ja mam spać na takim łóżku .< odpowiedz jak ci nie pasuje to do IkeI po Materac > Panowie czy to normalne ...

jurek.jurek

Ogólnie firma KOBNEXT to banda chamów tak jak napisał Zbycuh kradną jak tylko się da za wszystko musisz zapłacić łącznie z przejazdami do pracy i z powrotem potwierdzam to co napisał Zbycuh>

Jakie warunki na budowie w Kopenhadze?

jurek.jurek

do ja osobiście w przeciwieństwie do ciebie nie sprzedałem nikogo a i tak cały czas pracuje(usunięte przez administratora)

ja osobiście

i proszę bardzo! Wystarczy adwersarzowi zbić wszelkie argumenty i co pozostaje mu ? ucieczka do płytkich tekstów typu: " do ja osobiście jesteś zwykły bałwan jaśnie jełopie". Może i jestem bałwan i jełop, ale w odróżnieniu od ciebie ja nadal mam dobrą pracę w tej firmie. (usunięte przez administratora)

ja osobięcie

oczywiście , że są przestoje, ale po 6 miesiącach za granicą, tylko z kilkoma dniami w domu, to taki przestój 2 lub 3 tygodniowy jest jak znalazł. A czasami nawet nie ma się 4 dni i znowu wyjazd. Gotowość pracy w Polsce, owszem, ale zarobki w Polsce są, że tak powiem takie sobie.

ja osobiście

(usunięte przez administratora)Chce pracować z ludźmi, których nie ma za co podkablować !!! reszta niech idzie do Kościoła pomodlić się o rozum. Ale duży PLUS dla ciebie, za to, że 'Myślisz" bo tak napisałeś, no nie spodziewałem się tego po Jaśnie Panu FACHOWCU. Do Cort. 200 osób produkcyjnych, ale nie na jednej budowie. Obecnie mamy kilkanaście budów, Po kilka w Niemczech, Belgii, Szwecji, Polsce i 1 w Kopenhadze.

ja osobiście

Jak czytamy w powyższym tekście, kolega "fachowiec" nie może pogodzić się z tym, ze ktoś go zakablował! Pytanie brzmi co takiego przeskrobał, że aż koledzy go podkablowali. Jeżeli tacy fachowcy mają przychodzić do Kobnext, to lepiej niech się słuchają Pana jurek,jurek i omijają Kobnext z daleka. Poza tym jak myślicie? W konext jest prawie ponad 200 osób produkcyjnych , czy oni wszyscy są kablami, czy oni wszyscy robią sami sobie na złość i pracują w furmir , (usunięte przez administratora) Oj jurej,jure weź zacznij zmieniać świat od siebie. P.S. To, że osoby składające podania do firmy nie mają odpowiedzi wiąże się z tym, że dziennie przychodzi do firmy minimum kilkanaście CV, szansa na kontakt wzrasta w raz z przebojowością osoby poszukującej pracy. Jedź pokaż się kadrowcowi i dobrze się sprzedaj i po sprawie. A czekanie na odpowiedź w domu nie jest idealnym rozwiązaniem.

jurek.jurek

Do cort rekrutacja trwa przez cały rok z reguły jak jest zapotrzebowanie p. (usunięte przez administratora)dzwoni od razu ale tak jak napisałem jeżeli jesteś dobrym fachowcem to zapomnij o kobnext bo cię zniszczą chyba że będziesz kablował jeśli chcesz więcej napisz mi swój nr telefonu pogadamy

Zostaw merytoryczną opinię o Kompleksowa Obsługa Budownictwa Kobnext Sp. z o.o. - Częstochowa

• Jak się pracuje w Kompleksowa Obsługa Budownictwa Kobnext Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kompleksowa Obsługa Budownictwa Kobnext Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kompleksowa Obsługa Budownictwa Kobnext Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Kompleksowa Obsługa Budownictwa Kobnext Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kompleksowa Obsługa Budownictwa Kobnext Sp. z o.o.