Opinie o Kompleksowa Obsługa Budownictwa Kobnext Sp. z o.o. w Częstochowa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Kompleksowa Obsługa Budownictwa Kobnext Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kompleksowa Obsługa Budownictwa Kobnext Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kompleksowa Obsługa Budownictwa Kobnext Sp. z o.o. w Częstochowa

nik

kobnext to jedno wielkie niporozumienie i tak bede to wpisywal co tydzien co miesiac co rok az mam nadzieje ze taka firma pelna kapusiow punkciazy i bajko pisazy i co najwazniejsze zlodzieji padnie bo maja niezla wprawe w kantowaniu ludzi co chca uczciwie zarabiac takze omijajcie kobnext i nie wiezcie ze w innych krajach ludzie z kobnextu maja lepiej banda zlodzieji gdzie sa wyplaty gdzie kasa za urlopy i swieta a i dodatki do godzin za druga zmiane o kturych ludziom nie mowiono

PRACUS
@nik

Wypłacili wam kasę za urlopy ,wypłaty i za dodatki godzinowe?w nagrodę co niektórzy pojechali do Szwecji brak słów żeby byli kryci na polskie umowy .dajcie znać czy firma się wywiązała ze swoich zobowiązań .

ja osobiście

Odnośnie wpisu kolegi "szybki" Zsumujmy co otrzymałeś ! 6.80 do ręki + nie płacisz za zakwaterowanie + nie płacisz za ciepłą zimną wodę , za śmieci i prąd, + nie płacisz za dojazd do Niemiec i za dojazd do pracy + nie musisz znać języka Niemieckiego. To ja się pytam , gdzie jest to twoje złe wynagrodzenie. Może poproś żeby płacili ci do ręki 13.95 euro/godzinę, a ty sam sobie poszukasz mieszkania, będziesz dojeżdżał do pracy i rozliczał się. Pracuje ze mną kolega, który właśnie w Monachium PRYWATNIE pracował dla Niemców za 15 euro/ godzinę, po opłatach za wszystkie wyżej wymienione sprawy zostawało mu do reki ciut mniej niż 9 Euro, zauważ że gdzieś się ZGUBIŁO 6 Euro z każdej godziny.Zrezygnował i pracuje w Kobnext. Pytam się wiec CZEMU ON TO ZROBIŁ ??? Ja pracowałem w Irlandii za 16,45 euro/godzinę i też po opłatach zostawało mi około 10 euro, zauważ że u mnie gubiło się gdzieś 6,5 Euro z każdej godziny. Kolorowo to jet tylko w opowieściach ludzi, którzy się przechwalają. Na budowie w Monachium u Pana HS, też miałem coś koło tego, co ty. Pozdrawiam.

Operator żurawia.
@ja osobiście

Glubszej wypowiedzi nie słyszałem. Pewnie dobrze robisz kierownikowi nie tylko na budowie.

szybki

Hank szukaj fajnej firmy bo tutaj jest zatrudnienie na 1/2 etatu i podpisujesz duzo inblanco i zawsze cie maja.W biurze i przez telefon jest kolorowo ale rzeczywistosc jest szara.Pozdrawiam wszystkich pracujacych.

PRACUS

A GDZIE PRACUJESZ ?NAM WYPŁACIŁO NCC.ZJECHALIŚMY 1 SIERPNIA Z DANI.CIEKAWE CZY KTOŚ CO W DANII ROBIŁ DOSTAŁ URLOPOWE I ŚWIĄTECZNE ?CZY CHŁOPAKI ZE SPALARNI DOSTALI KASĘ ?CIEKAW JESTEM JAK FIRMA PŁACI W SZWECJI.POZDRAWIAM I ŻYCZĘ POWODZENIA BO CIĘŻKO O UCZCIWOŚĆ .

brak słów
@PRACUS

Do kurki nędzy! W Kopenhadze jakoś za nic nie płacili(mieszkania, dojazdy) i niektórym też 7 euro wychodziło! A teraz w AZF na tej samej budowie jest obiad i płacą za przejazdy i mamy te 120-130 koron plus dodatki za drugą zmianę. Pracowałem w innych firmach parę kontraktów i zawsze było 11-13 euro na rękę plus zakwaterowanie i przejazdy-przeloty zapewniały firmy !!! Więc nie pitol mi Pan, Panie chyba pracujący w biurze w Kobnext, wielki obrońco i zwolenniku wyzysku robotnika! 7 euro netto na godzinę to ja w Polsce zarobie na działalności i zleceniodawca mi nocleg zapewni. A za granicę jadę zarobić, a nie dopłacać do kontraktu. Kobnext nas ru chał na godzinach i na stawkach i za to teraz musi zapłacić. OMIJAJCIE KOBNEXT Z DALEKA!!! NIE ZATRUDNIAJCIE SIĘ TAM!!! BĘDZIECIE POTEM ŻAŁOWAĆ. OBIECAJĄ WAM STAWKE A WIELKIE G..NO DOSTANIECIE.

Pracownik Fizyczny

Przepytywany przez 3 kierowników budowy. Każdy pytał i co innego. Jeden studiował dostarczone dokumenty. Ustne ustalenia dotyczące kwoty za godzinę zaakceptowane zostały przez kierowników. W rzeczywistości nijak się to miało. W późniejszej rozmowie z dyrektorem żenada płaszczenie się przez niego o zmniejszenie ustalonej kwoty.

logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
szybki

Wiekszosc wpisow jest prawdą pracuje w Monachium za ostatni miesiąc wyszlo mi 6.80 za godzine kierownkiem jest (usunięte przez administratora)nie ma szacunku do pracownika jak nadazy jakas oferta pracy to sie zawijam,za Danie czekam narazie cierpliwie na kase,ci co dlugo pracuja w Kobnexie to moim zdaniem sa czubki jak bedziecie zakladac sprawe o Danie to dajcie znac,pozdrawiam szybki.

@szybki

jak to możliwe że nie dostaliście kasy za Danię ?nam NCC wypłaciła bo bała się że firma tego nie zrobi ,na co czekacie zadzwońcie do związków zawodowych w Danii ktoś kto zna angielski i sprawa się ruszy i jeszcze macie szansę na odszkodowanie .jak oni chcą wrócić na rynek pracy w Danii?to nie Niemcy tam szybko się załatwia sprawy.

ja osobiście

wow! nie może być takiej sytuacji, ze należne wynagrodzenie dla pracownika nie zostało wypłacone. może być jakiś tam poślizg ale nie ma opcji , żeby nie było go wcale. Myślę , że powinno się zadzwonić, spytać o konkretną datę a w razie dużego opóźnienia zgłosić do sądu pracy, a jego nie interesuje że NCC ma 3 miesiące czasu na zapłacenie faktur jakiejś tam Firmie. Ale, Firma nie upada, więc podejrzewam, że wypłaci. Ostatnio następne 2 ekipy pojechały do Szwecji, trwają budowy w Niemczech i ( co zaskoczy wszystkich twierdzących, ze Kobnext ma problemy z Duńskim prawem pracy) jest szansa na następne prace na terenie Danii). P.S. Ani (usunięte przez administratora), jestem komś kto pracuje na exportach w kobnext 2 lata i nie zamierzam zmieniać pracy

....

Praca w Kobnexcie to mogiła. Dyrektor do bani uwłacza pracownikom, płaszczy się żeby im mniej płacić niż było to ustalone. Typowe medaliki dla siebie zagrabić a innych wykorzystać i ograbić. Nie polecam pracy w tej firmie nikomu, chyba że bardzo szybko chce zejść z tego świata - przez wykorzystywanie do granic możliwości

@....

nam firma nie wyplacila dostalismy przelewy od NCC ,ponoć mają się sądzić z nimi ,oby wam wyplacili macie do tego pelne prawo jak nie to do śądu lub związków zawodowych w Dani zadzwońcie bo Kobnext nie wyplaci chyba ,daj znać jak się sprawy mają .Pozdrawiam

jurek.jurek

Trzeba się brać za chamów zrobić wreszcie porządek jak długo mają nas jeszcze okradać wiecznie im mało i mało i mało tylko gonić może wreszcie zapłacą co się ludziom należy z odsetkami złodzieje

jurek.jurek

"ja osobiście"to jest chyba Tomuś albo p. Małasiewicz bo tylko oni takie głupoty opowiadają

scyzor

W odpowiedzi na opinię "ja osobiście"to chyba jest idiotą bo Kobnext wywalili za to że oszukją pracowników na godzinach za pracę i za dni świąteczne za które Duńczycy im pl=łacili a cobnext nie chce wypłacić tych pieniędzy a tak jak ja mam 5 świąt za kture mi się należą te pieniądze i byłem we związkach zawodowych i będzie oddana sprawa do Sądu w dani więc zobaczą jle ich będzie kosztowało oszustwo.

@scyzor

pracowałem w Danii na 2 budowie.kasę wypłaciła NCC.Ciekaw jestem czy chłopakom ze spalarni wypłacili ?

@pracuś

Nie wypłacili jeszcze, ale to jest kwestia kilku dni-tak myślę.

Ula
@pracuś

Najwazniejsze zr wyplacili

Krymek

Z tego Co wiem to zapłacone będą mieli tylko Ci którzy zostali na 2 budowie ale nie przez KOBNEXT tylko przez NCC i przelewy już poszły to jest tylko kwestia czasu,

darkoo

A skąd masz taką wiedzę że ludzie z Danii nie dostaną wynagrodzenia skoro skończyli pracę??

Maciek i Darek

Ta firma to jedna wielka pomyłka... Jeśli stać kogoś na społeczną i darmową prace bez wynagrodzenia to proszę bardzo wiem o tym iż w niedalekim czasie firma ta bedzie miala bardzo duże kłopoty finansowe które już teraz ma... Nie wiem czy rodacy pracujacy w polsce szwecji i niemczech beda otrzymywali nadal wypłaty??... Panowie oby wam sie udało bo tym co byli w danii nie bedzie do smiechu w najblizszych dniach...

adriano41

co za(usunięte przez administratora)podszywa sie za GS

Grzegorz Słabosz

Cześć panowie ta firma schodzi na psy jest coraz gorzej w obecnej sytuacji nikomu nie polecam pracy w kobnext

XXX

Z TEGO CO SŁTSZAŁEM około20 osób pojechało do Szwecji, kilku do Monachium chyba, a ja i kilku innych mamy jechać do Hanoweru.

nick

Jak chodzi o tych 100 ludzi to wiekszosc zwolnili bo bo co mogli im zaoferowac przeciez to kobnext bylem w tej 100ce I na tym koncze ten wpis I radze ci zawczasu szukac roboty bo I tak sie wypna na ciebie nara

nick

No a co zielona trawka he he he nara Lepiej szukaj juz roboty

pracuś

Witam,chciałem spytać kolegów czy ktoś z was wie co firma zrobiła z tymi 100 osobami zwolniła czy coś zaproponowali inną robotę dajcie znać bo nie wiemy co będzie z nami robimy w Kopenhadze do 30 tego co dalej nie wiemy .

jurek.jurek

LUDZIE o co i z kim chcecie walczyć 100-u ludzi z sześcioma osobami w na jednej budowie nie ma o czym rozmawiać ponieważ każdy się boi ażeby reszta na niego nie doniosła albo co mi więcej trzeba w moim wieku(to idź głąbie na emeryturę w twoim wieku)i nie blokuj miejsca młodszym nie ma szans na żadną walkę z FIRMĄ cząstka ludzi się odważy reszta będzie siedzieć cicho ponieważ nie wierzą w swoje możliwości i boją się PASIBRZUCHA jak to kolega pracuś słusznie podkreślił pozdrawiam wszystkich walczących a tych niezdecydowanych pozdrawiam przez kupę kamieni bo to przez nich jest takie dziadostwo

Zostaw merytoryczną opinię o Kompleksowa Obsługa Budownictwa Kobnext Sp. z o.o. - Częstochowa

• Jak się pracuje w Kompleksowa Obsługa Budownictwa Kobnext Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kompleksowa Obsługa Budownictwa Kobnext Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kompleksowa Obsługa Budownictwa Kobnext Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Kompleksowa Obsługa Budownictwa Kobnext Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kompleksowa Obsługa Budownictwa Kobnext Sp. z o.o.