Opinie o Kompleksowa Obsługa Budownictwa Kobnext Sp. z o.o. w Częstochowa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Kompleksowa Obsługa Budownictwa Kobnext Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kompleksowa Obsługa Budownictwa Kobnext Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kompleksowa Obsługa Budownictwa Kobnext Sp. z o.o. w Częstochowa

sprawiedliwy

A moze by tak powalczyć o swoje? Chlopaki w kupie siła... Ciekawe co na to pasibrzuch powie?

@sprawiedliwy

witaj,pracuję dalej w Kopenhadze na garażach,co dalej nie wiemy chciałem spytać o co chcecie powalczyć może się przyłączymy nie wiemy jak wypłacą nam nadgodziny i resztę oby uczciwie ,napisz coś więcej pracujesz jeszcze w(usunięte przez administratora)Pozdrawiam

sam

(usunięte przez administratora)Chcieli sie nachapać i nie wyszło...jaka szkoda

basik

Witam ja o kobnexcie mam niepochlebną opinię. Traktują pracownika jak pomiot. Co innego przy rozmowie rekrutacyjnej, a co innego w rzeczywistości. Mało tego kierownik w dniu 2 lipca wraz z dyrektorem straszył, że nie wypłaci pieniędzy, gdyż dla niego praca jest nieefektywna. Terroryzują ludzi, zabierają telefony do depozytu kto to widział. Nie ma przerwy śniadaniowej. Mogiła. Horror. (usunięte przez administratora)

ja osobiscie

Ciekaw jestem czemu moi "koledzy" z firmy , pracujący w Kopenhadze nie napiszą GŁÓWNEGO powodu, który wpłynął na rozwiązanie umowy. Chcecie wiedzieć jaki to powód ? Zgadujcie. Oto podpowiedź: na jednej ze zmian popołudniowych stawiło się 12 pracowników, z czego 4 to dźwigowi. Wiecie sami ilu ludzi powinno być do 4 dźwigów.Reszta nie stawiła się bo nie była w stanie. A teraz 2 sprawa. Kto powiedział że NCC było niezadowolone z firmy ? Było niezadowolone z dyscypliny pracowniczej! Co do prowadzenia firmy zastrzeżeń nie miało. Najlepszym dowodem na to jest fakt ,że to firma NCC załatwiła transport dla ludzi, pomogła Kobnextowi. Poza tym następna sprawa, skoro NCC miałoby być niezadowolone z prac to, czemu firma przejmująca pracę chciała zwerbować naszych pracowników , Część przeszła, i niechaj im się dobrze wiedzie. Ale skoro jakość wykonywanych prac , piszecie była niezadowalająca, to coś jest nie tak. I ostrożny byłbym z pisaniem tu że wykonane prace były złej jakości, bo to przecież wy je robiliście, to wy jesteście fachowcami podobno. Jacy pracownicy taka jakość. Mam nadzieję, że ci wszyscy , którym się nie podoba, czy nie podobało w Kobnext, znajda pracę w lepszej firmie, gdzie za nie fachowość tez płacą.

@ja osobiscie

SZANOWNY PANIE DYREKTORZE. W sprawie słabej dyscypliny ma pan rację, - ALE; Kto podjął decyzję o wysłaniu niesprawdzonych ludzi z majowo-czerwcowej "łapanki" do Kopenhagi?. Przecież to wyglądało tak; CZWARTEK rano ok. godz. 9.00 -krótka rozmowa rekrutacyjna, spisanie umowy o pracę, krótki kurs BHP i już o godz. 13.00 nowo przyjęty miał w garści worek z odzieżą i narzędziami, oraz BILET na SOBOTĘ do Kopenhagi. Nie było w Kobnexie ludzi z przynajmniej kilkumiesięcznym Stażem? Tylko prosto z ulicy (BEZ PRZESIEWU) na PRESTIŻOWĄ budowę "Amager Bakke" ??? Druga sprawa to nierówne traktowanie pracowników na budowie - Duńczyk miał w czasie przerwy darmową GORĄCĄ MICHĘ, a Polak jak nie przyniósł ze sobą kanapek ...., to po przerwie był mało wydajny.

prawda
@ja osobiscie

Kobnext sam ukręcił na siebie bat. Myśleli, że tak jak w Niemczech będą mogli kroić ludzi z kasy i zaniżać stawki (na głodowe), za które w rzeczywistości pracują ludzie bojący się szukać pracy gdzie indziej ze względu na małe doświadczenie lub jego brak! I się Kobnext nadział! Dobrze, że oszustów żerujących na ludziach spotka surowa kara.

nie prawda
@ja osobiscie

Kolego, skoro masz takie informacje, to napisz dlaczego Ci ludzie w Kopenhadze nie byli w stanie przyjść na zmianę popołudniową, o której piszesz, a było to w sobotę 28.06? Odpowiedź: ponieważ duża grupa z drugiej zmiany pojechała na urlop w piątek. Kto jest winny za brak utrzymania stanu ludzi na zmianie?

@medalik

Witam 80 procent ludzi w Kobexie jest z łapanki

jurek.jurek

Wystarczy że poczytasz opinie tych negatywnych jest 95 procent samo przez się mówi trzeba tylko to zrozumieć że cały kobex to jedno wielkie (usunięte przez administratora)

@nie prawda

Witam,czy wiesz może co stało się z ludzmi którzy zjechali z Kopenhagi?Zwolnieni?ponoć 100 ludzi zatrudnionych jest teraz w stanie zawieszenia?ciekawe czy w Szwecji dzieją sie takie historie ?gdzie szukać dobrych pracodawców?

Pracownik Fizyczny

Przepytywany przez 3 kierowników budowy. Każdy pytał i co innego. Jeden studiował dostarczone dokumenty. Ustne ustalenia dotyczące kwoty za godzinę zaakceptowane zostały przez kierowników. W rzeczywistości nijak się to miało. W późniejszej rozmowie z dyrektorem żenada płaszczenie się przez niego o zmniejszenie ustalonej kwoty.

logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Zbycuh

bARDZO bARDZO BARDZO dobrze najbardziej dla tych lizi dupowłazów co tak donosili na jednego i 2 co tak bronili firmy debile ludzie podpisywali ze wzięli pieniądze a nie brali i siedzieli dalej w firmie wierząc że firma ma pracy jak lodu

jurek.jurek

A jednak prawda powolutku wychodzi na jaw ludzi okradali cały czas teraz KOBNEXT też zapłaci karę kłamstwo zawsze ma krótkie nogi a tych którzy tak bardzo chwalili firmę pozdrawiam przez kupę kamieni ha ha ha ha ha dobrze (usunięte przez administratora)

zadowolony

W końcu sprawiedliwosci stali sie za dość Jak nie płacą to i oszukują to tak się dzieje z polskimi firmami. To nie Niemcy...

@zadowolony

Witaj,wiesz coś bliżej ,co się stało że zwolnili chłopaków i musieli opuścić budowę ?nic nie wiadomo mi o oszustwach Dania to rynek pracy ma bardzo restrykcyjne prawo pracy ,jeśli masz jakieś wieści co firma robi ostrzeż innych.Pozdrawiam

@zadowolony

ZNOWU USUNĘLI MÓJ WPIS chociaż był kulturalny. Może ten się utrzyma do rana. Ale do rzeczy. W Kopenhadze z budowy spalarni śmieci przy ul. Vindmollevej w poniedziałek 30 czerwca wyproszono z budowy całą załogę firmy "K..." z Częstochowy, wraz z kierownictwem i odebrano im przepustki. Poprzednio w maju wyproszono z tej samej budowy firmę "Wrobis" z Wrocławia. Większość polskich pracowników już odwieziono autokarami do Polski. Ta budowa jest prestiżowym i unikatowym projektem pod nazwą "AMAGER BAKKE". Dym z komina tej spalarni śmieci, ma być wypuszczany kółeczkami (jak z fajeczki) i podświetlany laserami, a z dachu o wys. 100m będzie - uwaga ! - sztucznie naśnieżana NARTOSTRADA. Inwestor ma dużą kasę na te fanaberie, ale i duże wymagania wykonawcze i WIZERUNKOWE. Tu się nie da odwalać kichy i kręcić lodów kosztem pracowników, bo budowa jest pod ciągłym nadzorem.

pracuś

witaj,co się stało że wyrzucili ludzi?robię też w Kopenhadze i wieści szybko się rozchodzą .ktoś przejmie tą budowę ?co z ludzmi?do domu pojechali ?sam, już nie wiem co myśleć o tej firmie

nick

tak dzisiaj zeszli z budowy z tego co wiem to powodem jest niska jakosc wykonywanych robut i nie terminowosc.A do jutra maja opuscic kwatery numer ze hej.

@nick

witaj,też pracuję w Kopenhadze o jaką budowę chodzi ?co się dzieje że ludzie muszą opuścić opuścić kwatery z tego wynika że tracą pracę tak ?u nas spokój póki co !

kobneksiarz

niestety ale to bolesna prawda!żal mi tych chłopaków,jak to mówią miało byc tak pięknie a wyszło jak zawsze,firma jest sama sobie winna tylko co teraz mają zrobic ci ludzie?

nick

medalik

Dostałem dzisiaj SMS że w KOPENHADZE wyrzucają pracowników "Kobnext" razem z narzędziami z placu budowy spalarni śmieci. Czy ktoś może to potwierdzić i podać więcej szczegółów ?

pijany rodak

Pijani rodacy zapraszamy do dani do pracy:)

@pijany rodak

jest tak dobrze że możecie pić pracując w Dani ?skoro tak musicie niezle zarabiać

@pracuś

Witam tu bardziej chodzi o to że wódka w Danii jest tania nie tak jak w Szwecji pozdrawiam

barrios

dobrze, że odnajdujesz w Kobnextie przynajmniej takich samych ludzi jak Ty... masz się z kim dogadać

jurek.jurek

a skąd ty wiesz że nie pracuje w tym dziadostwie może nawet obok Ciebie

jurek.jurek

Witaj Zbycuh ten zbrojarz o którym piszesz to [usunięte przez administratora] znam głąba wiesz może jaką nazwę ma ta firma Norweska jeśli tak to napisz prosze gHFI

Zbycuh

Ten Olek To Albo lizi Dupa Albo majsterek w Kopenhadze ok śmieszne ludzie podpisują umowę w polsce inna jak to ma być wspaniale busy mają być wozić ludzi jakie dobre warunki socjalne a w rzeczywistości oszukują ludzi płacąc 6-7 euro na godz donosiciele maja tylko 11 euro na godz jest ich dwóch Mr Jerzy zbrojarz co lata do biura co przerwa i płacze jak mu źle jacy beznadziejni nowi ludzi przyjechali a sam g ó w n o robi tylko wydaje rozkazy to po 1 na szczescie jeszcze zostało 3 tygodnie kobnex i przejmuje całą Budowę spalarni śmieci firma norweska która przejeła wrobis była złodziejską firmę jeśli ktoś chce uderzyć do dani to Polecam wszystkim to firmę Norweską Ponieważ płacą w koronach umowa+skat+wszystko do tego obiad dają na budowie i firma zapewnia busami dowóz do pracy ... a kobnext hmmm jeśli ktoś chwali to szkoda gadać przyjmują młodych cycków na przyuczenie na majstra (usunięte przez administratora) im odżyje po 2 dniach i gnoi ludzi co mogli by być ich rodzicami szkoda gadać w Sobote ma znów przyjechać 20 osób ciekawe czy zjedzie tyle co w ubiegłym tygodniu czyli ponad połowa a co do lizi (usunięte przez administratora) tej firmy Związki Zawodowe Duńskie 3F dobrze znają wasz temat i uwierzcie Już niedługo Dania to nie Polska czy Niemcy Tutaj związki szybko się Pozbywają takich FIRm .... Pozdrawiam tych Co przyjechali widzieli jak było i Zjechali Powodzenia Wam Życzę....

nero

DO OLEK TO CO SIĘ PODPISUJE W CZĘSTOCHOWIE TO JEST FIKCJA A CO INNEGO OKAZUJE SIĘ W NA MIEJSCU

olek

Czemu tak uważasz? Co poszlo nie tak? Przecież widziales co podpisujesz?

mero

(usunięte przez aministratora) MIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM MOWA O EURO A WYPŁATA W KORONACH ŻEBY PRZEŻYĆ 6 TYGODNI TO TRZEBA WYDAĆ 4000 TYSIĄCE KORON I TO BARDZO SKROMNIE

Zostaw merytoryczną opinię o Kompleksowa Obsługa Budownictwa Kobnext Sp. z o.o. - Częstochowa

• Jak się pracuje w Kompleksowa Obsługa Budownictwa Kobnext Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kompleksowa Obsługa Budownictwa Kobnext Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kompleksowa Obsługa Budownictwa Kobnext Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Kompleksowa Obsługa Budownictwa Kobnext Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kompleksowa Obsługa Budownictwa Kobnext Sp. z o.o.