Opinie o Kompleksowa Obsługa Budownictwa Kobnext Sp. z o.o. w Częstochowa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Kompleksowa Obsługa Budownictwa Kobnext Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kompleksowa Obsługa Budownictwa Kobnext Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kompleksowa Obsługa Budownictwa Kobnext Sp. z o.o. w Częstochowa

leszek

czytam wpisy na tym mini forum i zastanawiam się gdzie leży problem , moim zdaniem rozwiązaniem dla wszystkich tych co narzekaja i tych co chwalą firme kobnext będzie zrzeszenie się w jedno ciało do dysusji czyli związek zawodowy który będzie dbał choc troche o nasze interesy

pit

ja pracowalem w niemczech na kontrakcie w niemieckiej firmie placili mi 10 euro brutto i 40 euro dziennie diety z czego musialem oplacic sobie mieszkanie i dojazd do pracy

KIRUNA

Człowieku co ty piszesz 15 euro coś ty czytał ty poprawkę na siebie wez gdzie takie pieniądze powiedz kolegom ile zarabiasz na godzine to cię wysmieja siedzisz w domu i piszesz bzdury opamiętaj się idzie zarobic ale nie tyle na godzinę totalny bezmózg z ciebie i tyle.

Pawel

zastanawiam się czy startować tam jako żurawista ale po tym co przeczytałem to średnio bo nie interesuje mnie praca po 250 h/m czy zarobki 2500 euro gdzieś daleko jak 2000 mam u innego pracodawcy w Niemczech w spokojniejszych warunkach.Ale chętnie poznam opinie operatorów którzy tam pracują

Pracownik Fizyczny

Przepytywany przez 3 kierowników budowy. Każdy pytał i co innego. Jeden studiował dostarczone dokumenty. Ustne ustalenia dotyczące kwoty za godzinę zaakceptowane zostały przez kierowników. W rzeczywistości nijak się to miało. W późniejszej rozmowie z dyrektorem żenada płaszczenie się przez niego o zmniejszenie ustalonej kwoty.

logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wujek dobra rada

nikt nikogo przecież nie zmusza, wiadomo zawsze chce sie wiecej ale jak zarobie te 7,50 euro na godzine to i tak nigdzie więcej w Polsce nie dostane, a pana Małasiewicza pozdrawiam bo nawet go lubie mimo ze czasami (usunięte przez administratora) a!!

Funiek

fck - 2012-09-29 20:55:13 exportowiec ty to chyba sie z sliwki urwales skoro taki z ciebie wielki exportowiec to powinienes wiecej wiedziec o tym socjalu i o tym ze firma kobnext go nie oferuje w szwecji. 10tys masz za ponad 250godz zeczywicie nie ma sie czym szczycic, rob jak szwed po 8 i zarob tyle co on wtedy bedziesz zadowolony do tego pelen socjal i na koncie 15-20tys i co miesiac zjazd na tydzien. Amator kto chce pracowac to znajdzie ta prace mi firma zycia nie uratowala i nie uratuje tak jak niektorym tutaj ze tak powiem flachowca ktorzy tylko patrza na zegarek ktora to godz bo trzeba jechac na kwatere sie odstresowac (male zarobki i super majtrowie, kierownictwo-ZAL) Funiek a co do ciebie mozesz sobie byc tak jakims kierownikiem zatudnienie moze legalne ale tak pogmatwane ze nie wiadomo co sie podpisuje jakies umowy na 1/2 etatu i inne. dziwne by bylo zeby jeszcze placic za transport to wkoncu my pracujemy na wszystko nie oni, z mieszkaniami to rzeczywiscie roznie jest w lebgi z grzybem albo i nie w niemczech podobnie w szwecji super warunki, szczerze jakbym wiedzial z etakie ciuchy dostane to wolalbym sobie sam je kupic jakos naprawde slaba, a to ze praca akordowa w szwecji to bzdura w skandynawi (szwecja norwegia finlandia + dania wszystkie kraje) robia na godz i nie ma czegos takiego jak akord, a co do stawek to dobrze ze sa zroznicowane jeden robi mniej drugi wiecej a wszyscy by chceli tyle samo na godz wez sie do roboty to zarobisz. Nikt tu nie placze nad swoim losem tylko nad tym co nam sie nalezy a nie dostajemy tego. a wracajac jeszcze ci co robia po kilka kilkanascie lat w ffirmie to tak naprawde im jest dobrze tutaj bo sa daleko od starej nic ich nie obchodzi i te 5-6 tys co miesiac im wystarczy, nie mowie juz o socjalu bo pewnie co niektorzy nie wiedza co sie nalezy Bardzo cię proszę , żebyś podał mi namiary na firmę w której pracujesz. Muszę postarać się tam o angaż. Pracowałem w różnych i na dzisiejsze czasy i REALIA nie jest źle w KOBNEXT, zawsze można pojechać za granicę i nie zarobić nic , bo firma "Krzak " obiecała socjal, kase i cuda na kiju a rzeczywistość pokazała swoje. Więc powtarzam prośbę :" proszę o namiar na firmę, w której jesteś zatrudniony, skoro aż tak dobrze tam jest to idę w ciemno. I w tym momencie zastanawiasz się pewnie , co odpisać. No cóż , wymyśl coś . heheh Pracując w Skandynawii pod jakąkolwiek agencją, otrzymuje się wynagrodzenie w granicach 140- 160Koron ( sprawdź w Necie ) legalna praca, bez mieszkania, najczęściej bez dojazdu, bez ciuchów, może płacą za urlopy. Teraz policz: 40h/ tydzień ( bo tak się pracuje w Skandynawii), daje ci to około 176 h/miesiąc razy 160koron ( zauważ że liczę najwyższą jaką znalazłem stawkę ) daje ci 33440 koron. Teraz policzmy najniższy podatek jaki można w Skandynawii zapłacić czyli 32% i zostaje ci : 22739,2 koron. Od 4000koron na miesiąc zaczyna się wynajem pokoju , czyli zostaje ci 18739,2. Policzmy teraz że dojeżdżasz do pracy tylko 25 km dziennie a samochód pali 6 litrów ropy na 100 to paliwo kosztuje cię(licząc 22 dni w miesiącu ) za 33litry ropy około 400koron, jedzenie minimum 3000 koron jak nie palisz , bo alkoholu nie liczę wcale, zapłać za światło, wodę , kup ciuchy robocze i masz takie kokosy że głowa mała. A o jakichkolwiek dodatkach zapomnij , bo agencja nie Caritas zarabiać też musi. Teraz ponarzekaj na Kobnext. Gdzie za przerobienie takiej samej ilości godzin masz na koncie 15840koron, nie martwisz się o transport, mieszkanie, opłaty, ciuchy , narzędzia. Tylko jedzenie musisz kupić. P.S. Po przedłożeniu w jakimkolwiek banku zaświadczenia o zarobkach z firmy otrzymasz kredyt jakikolwiek chcesz ( oczywiście pracując dla Kobnext za granicą ). Nie rozumiem wiec czemu narzekacie.

fck

Funiek

gall anonimus - 2012-09-22 17:42:27 wszystko co tu piszą na temat firmy kobnext to kłamstwa, jeżdze z tą firmą od dawna i ngdy nie miałem mniej niż 15 euro na godzine, zjazdy są co 5tygodni na5dni ,mieszkamy w komfortowych warunkach po dwoje w pokoju z łazienką tv sat to standart, pracujemy najwyżej po 9 godzin dziennie soboty wolne wolny czas spędzamy na zwiedzaniu miasta , bardzo polecam tę firme choć trudno się do niej dostać ,ja musiałem ,dać w łape,pozdrowieniano gall anonimus. Żarty żartami, ale ja serio pisałem a ty se jaja robisz. Zjazdy są tak jak się umówisz , czyli do dogadania, zarobki też nie są złe, zakwaterowanie , tak jak pisałem w poprzednim wpisie, raz miałem nie za fajne innym razem doskonałe. Każdy ma prawo do własnej oceny, jednak pamiętajmy , że wpisy na tej stronie będą pochodziły jedynie od ludzi, którym albo zależy na dobrym imieniu firmy , z którą się związali, albo od tych , którzy nie sprawdzili się w tej firmie, ale tacy i w następnych się nie sprawdzą). Większość pracowników to STAŁA ekipa, czytając wasze wpisy to oni są co ? akcja charytatywna? sami sobie robią na złość i pracują w podłych warunkach za darmo ? Czy wyście na łby poupadali ? No tak , może odrabiają tu karę więzienia. Proponuję najpierw pomyśleć, potem jeszcze raz pomyśleć a potem wsiąść się do porządnej roboty a nie płakać , jak to was \"światowej sławy FACHOWCÓW\" firma oszukała. Żal mi was!

gall anonimus

Funuiek

Witam serdecznie. Jestem jednym z tych pracowników , którzy są zadowoleni z pracy w Kobnext. Mam stanowisko osoby prowadzącej , czy jak kto woli kierownika, ale pracuje ( w zależności od możliwości i potrzeby ) razem z podwładnymi. Podam kilka faktów o których zapominacie państwo: - zatrudnienie jest legalne - za transport nie płacisz - za mieszkanie nie płacisz ( są i takie, które mają standard bardzo wysoki, są też z niskim standardem , to zależy od dostępności a nie od chęci zakwaterowania nas w slumsach ) mało tego, możesz powiedzieć że nie zgadzasz się na mieszkanie w takich czy innych warunkach - za ciuchy robocze nie płacisz , a jak się zniszczą dostajesz od ręki następne - za narzędzia nie płacisz - podatki płacone od otrzymanej kwoty ( nie pomniejszane ) - w chwili otrzymania danych, gdzie jedziesz do pracy, dostajesz odpowiedź, ile zarobić powinieneś , a że nie dowiadujesz się od razu konkretnej stawki to z tego powodu , iż najczęściej są to prace akordowe , wiec sami odpowiadamy za to ile zarabiamy. Czasem dowiadujemy się, że około 8 Euro/h a czasem 11Euro/h , raz wychodzimy 7Euro a raz 12Euro. Jak dostane do pracy ludzi, którzy uważają , że jak kierownik nie widzi, to nie muszą robić a kasa leci za darmo, to wszyscy na tym cierpią i zarobki akordowe błyskawicznie maleją. Podejrzewam, że negatywne opinie, tutaj zamieszczają osoby, które pytane o umiejętności, odpowiadają nie zgodnie z prawdą, a murarzami, cieślami , czy zbrojarzami są, bo WIDZIELI jak to się robi, bez praktyki. Lub osoby, które zostały zwolnione za pijaństwo, nieróbstwo lub inne tego typu sprawy. Miałem pod sobą ludzi, którzy wykonywali tę samą pracę a zarobki mieli inne , bo wynagrodzenie lenia,czy też osoby uczącej się dopiero roboty i pracownika robotnego, czy też fachowca nie może być takie same, pierwszy dostanie 5Euro/h a drugi 8, czy nawet więcej. I w takiej sytuacji ten \"niemiły siwy pan \" od zatrudnienia, będzie mi kazał wytłumaczyć się , czemu tak mało, czemu 5 Euro i prawdopodobnie trochę to podniesie. Ale tego nie wiecie, bo widzicie tylko, że należy się wam po RÓWNO , DUŻO i ZA NIC. Więc proszę nie płakać mi tu nad swoim losem, tylko albo w ciszy wykonywać swoje obowiązki w każdej następnej pracy z odpowiednim podejściem do pracy, albo idźcie na polityków, oni nic nie robią, dużo zarabiają i mają nas gdzieś, tam pasujecie Z wyrazami szacunku zadowolony pracownik firmy Kobnext.

po wpisach i treści pisanej przez ,exportowca ,i,amatora oraz tym że wpisy były po godzinie 7 myśle że nie pisały to osoby fizyczne i myśle też że te ,pseudo ,osoby nigdy za granicą w pracy nie były po prostu firma chce się wybielić straszenie zasiłkami itp, bież co dają a jak nie to na ulice,prawa pracownika system opieki socjalnej prawidłowa ilość godzin diety rozłąki słowa z księżyca Co.

exportowiec

kolega 07 kłamie w zywe oczy - nie co pół roku tylko co 3miesiące był zawsze zjazd

amator

„Coraz większa bieda w Polsce, szturm po zasiłki”-to cytat z dzisiejszej prasy. Niezadowolone „mądrale” , które wypisują tutaj swoje bzdury niech się spieszą , bo im tych zasiłków braknie....

chciałbym się odnieść do wypowiedzi ,exportowca,przejazd owszem opłacjają ale co pół roku ubrania dają ale jakie co do pieniędzy to trzeba mieć 250 godzin na te 10 tysi nie masz sie czym chwalic

exportowiec

Co do poprzedniej wypowiedzi to jest wyssana z palca!!! Byłem na kontraktach i w niemczech i w Szwecji i nie moge złego slowa powiedziec. Firma gwarantuje bezpłatny dojazd, mieszkanie, ubranie robocze i wszelki socjal. Powiem tylko tyle ze najlepszą opinia bedzie fakt iz po pełnym miesiącu w Szwecji 10tys na koncie jest!!!

Jerry

Nie polecam tej firmy. Zarobki są śmieszne i nie adekwatne do wykonywanej pracy. Byłem z tej firmy wydelegowany do Niemiec i zarobek za 250 godzin 3200zł, to jakaś kpina! Nie stawiają jasno kryterium dochodowe, umowa śmieciowa za 1500zł brutto, nie płacą za urlopy, masz umowę i niekiedy czekasz tygodniami na to że z \\\"łaski\\\" Cię wyśla gdzieś do pracy. Te skubańce biorą gruba kasę, w zarządzie jest takich osłów pełno, a nam płacą gówniane pieniądze! Dobrze że w porę się opamiętałem i skończyłem z ta pracą. Teraz pracuję w Niemczech i przy dokładnie takiej samej pracy wyciągam na miesiąc 7 tys. to tyle. pozdr.

gosc

Ogolnie firma to krzak za urlopy nie placa wszystko jak najnizszym kosztem chca zrobic przez co dziaduja bo sie tylko nachapac chca. A co do pracy w szwecji to tak nie chwalcie moze i zarobisz te 10-12 mozna i 5-6 zarobic przy czym na zarcie wydasz ok 1-2tys bo drogo sam chcleb 10zl. a co do pracy to zalezyz na jakiej budowie jestes i czy godzinowka czy przerob ogolnie to powinno sie wiecej zarazbiac samej dziety powinnismy dostawac 170koron dziennie ktore idzie do kieszeni nie naszej tylko firmy krzak nie mowiac juz o 50 i 100 ktore tez dostaja od szwedow. A co do pracy w Niemczech czy Belgi za 3-3.5tys nie polecalbym przy 300godz na szczescie juz wolne od kołchozu

Zbigniew S.

Firma stwarza dobre warunki pracy oraz mieszkaniowe pracownikom zatrudnionym z Szwecji. Płaca jest zadowalająca.

kamil21

witam! Pracuję w firmie Kobnext i nie mogę powiedzieć złego słowa na ta firmę.Jest firmą wypłacalną i bardzo solidną.polecam!!!

Grzegorz Słabosz

Byłem na budowie w Kirunie i nie mam żadnych zastrzeżeń do warunków pracy ani do prowadzących.Praca przyjemna, warunki mieszkaniowe bardzo dobre, wszystko było załatwione pozytywnie. Finansowo jestem bardzo zadowolony.

Zostaw merytoryczną opinię o Kompleksowa Obsługa Budownictwa Kobnext Sp. z o.o. - Częstochowa

• Jak się pracuje w Kompleksowa Obsługa Budownictwa Kobnext Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kompleksowa Obsługa Budownictwa Kobnext Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kompleksowa Obsługa Budownictwa Kobnext Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Kompleksowa Obsługa Budownictwa Kobnext Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kompleksowa Obsługa Budownictwa Kobnext Sp. z o.o.