Opinie o uPaid Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie uPaid Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w uPaid Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o uPaid Sp. z o.o. w Lublin

Mike

A mnie denerwuje kierownik zmiany na magazynie, zawsze patrzy na ręce

Robert
@Mike

Długo już pracujesz na magazynie w firmie uPaid? Możesz podzielić się z nami swoją wiedzą na temat tego, jak wygląda praca w tym miejscu? Ilugodzinne zmiany panują? Przysługuje przerwa krótsza, czy dłuższa w ciągu dnia dla pracowników?

Pracuś
@Mike

Co to ma do rzeczy skoro w uPaid nie ma magazynu?

Robert
@Pracuś

Zadałem pytanie na podstawie informacji użytkownika @Mike, który napisał o kierowniku na magazynie w firmie uPaid. Czyli mam rozumieć, że firma nie ma magazynu i komentarz tego użytkownika nie jest zgodny z prawdą? Mógłbyś to szczegółowo przedstawić?

Zawsze smacznie i zdrowo - polecam!

Karol

Jest okej, dowóz zawsze na czas

Karol
@Karol

czasami tylko spóźnienie ale to korki

Zofia

@ok, nie wiem, czy zapoznawałeś się z regulaminem forum gowork.pl, jednak wydaje mi się, że nie, ponieważ gdybyś się zapoznawał, to wiedziałbyś, że na forum zabrania się spamowania. Poza tym kompletnie nie wiem, co Twoje wypowiedzi miały wnieść do tematu, jeżeli chodzi o pracę w firmie uPaid? Możesz chociaż nam wyjaśnić, dlaczego masz taką opinię?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie uPaid Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant ds. Oprogramowania Sage DPW z j. niemieckim
Katowice
SD Worx Poland Sp. z o.o.
nowy

wzieli mnie więc chyba ok

okej

dla mnie ok

Emma

Atrakcyjne ceny czego chcieć więcej

Eliza

Polecam zawsze świeży tower, niskie ceny

Bartek

ok

Zofia

@Były, rozumiem, jednak w dalszym ciągu w temacie nie ma żadnych nowych wiadomości na temat tego, jak wyglądają obecnie warunki zatrudnienia w firmie uPaid. Nastąpiły jakieś kluczowe zmiany bądź planowane są jakieś wydarzenia, którymi warto by było się podzielić na forum? Wiesz coś na ten temat?

Zofia

@Były, z jakiego źródła masz tak szczegółowe informacje związane z pracą w firmie uPaid? Może poza podaną przez Ciebie informacją wiesz coś jeszcze o obecnych warunkach zatrudnienia, które oferuje firma uPaid? Wiesz coś, co mogłoby być pomocne dla osób, które mają zamiar podjąć pracę w tej firmie?

Były
@Zofia

Na linkedin widać kto gdzie pracuje

Pracowałem tam dłuższy czas. Projektów za bardzo nie ma, cały czas klepanie jednego i tego samego.. dla juniorów okej, ale mid już nic się nie nauczy i będzie się denerwował. Zero zaangażowania kierownictwa w to co kto robi, lub to ze ktoś nic nie robi. Hajs się zgadza i tak, nikt nikogo z niczym nie kontroluje, pełna samowolka. Poza tym należy pamiętać, że są równi i równiejsi.

Pracuś
@pracownik

Faktycznie tak jest. Zgadzam się z tą wypowiedzią w 100%. W firmie panuje chaos. Kadra kierownicza nie istnieje, każdy robi co chcę. Dodatkowo brak wyraźnej struktury organizacyjnej. Upaid to klasyczny przykład Januszy biznesu, którzy w momencie rozpoczęcia budowy firmy totalnie nie myśleli o rozwoju na przyszłość, a teraz już nie są w stanie zapanować nad tym wszystkim. W tym momencie to przekłada się na ogólne zadowolenie pracowników, którzy czują się zagubieni. Dodatkowo w firmie istnieją tzw. kółka wzajemnej adoracji.

Współpracownik
@Pracuś

Faktycznie było takie kółko, ale chyba całe opuściło firmę?

Były
@Współpracownik

Z tego co wiem to team leader dalej pracuje

Zofia

@Pracuś, jak sądzisz, czy sytuacja organizacji pracy w firmie uPaid ma szansę ulec jeszcze zmianie? Organizowane są może wewnętrzne zebrania z szefostwem firmy, aby na bieżąco omawiać pomysły pracowników na usprawnienie pracy w tej firmie? Napisz, czy firma praktykuje taką formę rozwoju.

A jak dla mnie jest spoko. Atmosfera jest ok, warunki pracy też, projekty bywają rozne ale tak jest raczej wszedzie. Dobrze, ze nie ma korpo ludków i wyscigu szczurów.

Zofia

@pracownik, napisałeś, że wynagrodzenie jest na zadowalającym poziomie, czy możesz przybliżyć, jak dokładnie ono wygląda? Zastanawia mnie również jaka atmosfera panuje pomiędzy zatrudnionymi pracownikami w tej firmie? Na początku kariery w firmie uPaid można liczyć na wsparcie doświadczonych kolegów z zespołu?

Zofia

@Ciekawski może pani pracująca w HR po prostu nie zauważyła Twojego maila? W każdej firmie pracują tylko ludzie i wypadki zdarzają się każdemu. Czy jest na forum ktoś kto miał podobne doświadczenia w pracy z uPaid Sp. z o.o.? Nie udało mi się znaleźć żadnych ofert zatrudnienia w internecie. Czy jest na forum ktoś z uPaid, kto mógłby dać znać czy jest jakaś szansa na dostanie się do pracy?

Ciekawski

Odpowidziałem kiedyś na ogłoszenie i chciałem dopytać HRkę o parę konkretów. Na pierwszego maila odpowiedziała, a na drugiego już nigdy. Za jakiś czas dostałem ofertę od tej samej osoby. Nie wiedziałem czy śmiać się czy płakać... Za dużo Milenialsów w kadrach czy o co chodzi ? a szkoda bo wygląda że robią fajnie rzeczy.

Czujny

Akurat atmosfera jest super, a Grześ który napisał powyżej pewnie w żadnej pracy się nie odnajdzie, może gdy dorośnie. Do poprawy: organizacja i pewnie zarobki, ale firma się rozwija nie tracąc na klimacie.

gość

Mi odpisali, że niestety nie, ale rozmowa była bardzo w porządku. Rzeczowo, można też pogadać merytorycznie, osoba przeprowadzająca rozmowę z dużo wiedzą na temat tego co robi.

Zawiedziony

Byłem na rozmowie, na wejsciu rozmowa techniczna z team leaderem około godziny (co dla mnie bylo szokiem ale podołałem). Pani HR powiedziala, że "napewno odezwiemy się do piątku", gdyż rozmowa przebiegła pomyślnie i widać było zadowolenie. Jak widać nie tylko mi zrobili nadzieje... Do tej pory ani jednego telefonu. Dziwne traktowanie kandydatów...

Zostaw merytoryczną opinię o uPaid Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w uPaid Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy uPaid Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w uPaid Sp. z o.o.?

uPaid Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 27 ocen.
  • Cząstkowska 14
    01-678 Lublin