uPaid Sp. z o.o.

Lublin

Opinie o uPaid Sp. z o.o.

admin 2015-08-06 08:37:07
Jakie masz wspomnienia z pracy w firmie uPaid Sp. z o.o.? Czekamy na Twój komentarz.
TomekZ. 2016-02-29 17:34:26
Byłem na rozmowie w sprawie pracy. Rekrutacja przebiegała w przyjaznej atmosferze. Juz na drugi dzien dostałem odpowiedz, że są zainteresowani współpracą. Jako, że i ja byłem zainteresowany to pani z HR powiedziała, że będzie się ktoś ze mną kontaktował w sprawie konkretów. Po dwóch dniach dostałem wiadomość @, że jednak nie są zainteresowani współpracą. Mało poważne podejście z ich strony. Tym bardziej, że odwołałem inne rozmowy rekrutacyjne po tym jak zadzwonili, że są zainteresowani zatrudnieniem mnie.
Zawiedziony 2016-05-17 14:04:43
Byłem na rozmowie, na wejsciu rozmowa techniczna z team leaderem około godziny (co dla mnie bylo szokiem ale podołałem). Pani HR powiedziala, że "napewno odezwiemy się do piątku", gdyż rozmowa przebiegła pomyślnie i widać było zadowolenie. Jak widać nie tylko mi zrobili nadzieje... Do tej pory ani jednego telefonu. Dziwne traktowanie kandydatów...
gość 2016-05-31 13:48:53
Mi odpisali, że niestety nie, ale rozmowa była bardzo w porządku. Rzeczowo, można też pogadać merytorycznie, osoba przeprowadzająca rozmowę z dużo wiedzą na temat tego co robi.
Zostaw swoją opinię o uPaid Sp. z o.o. - Lublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie uPaid Sp. z o.o.