uPaid Sp. z o.o.

Lublin

Opinie o uPaid Sp. z o.o.

admin 2015-08-06 08:37
Jakie masz wspomnienia z pracy w firmie uPaid Sp. z o.o.? Czekamy na Twój komentarz.
TomekZ. 2016-02-29 17:34
Byłem na rozmowie w sprawie pracy. Rekrutacja przebiegała w przyjaznej atmosferze. Juz na drugi dzien dostałem odpowiedz, że są zainteresowani współpracą. Jako, że i ja byłem zainteresowany to pani z HR powiedziała, że będzie się ktoś ze mną kontaktował w sprawie konkretów. Po dwóch dniach dostałem wiadomość @, że jednak nie są zainteresowani współpracą. Mało poważne podejście z ich strony. Tym bardziej, że odwołałem inne rozmowy rekrutacyjne po tym jak zadzwonili, że są zainteresowani zatrudnieniem mnie.
Zawiedziony 2016-05-17 14:04
Byłem na rozmowie, na wejsciu rozmowa techniczna z team leaderem około godziny (co dla mnie bylo szokiem ale podołałem). Pani HR powiedziala, że "napewno odezwiemy się do piątku", gdyż rozmowa przebiegła pomyślnie i widać było zadowolenie. Jak widać nie tylko mi zrobili nadzieje... Do tej pory ani jednego telefonu. Dziwne traktowanie kandydatów...
gość 2016-05-31 13:48
Mi odpisali, że niestety nie, ale rozmowa była bardzo w porządku. Rzeczowo, można też pogadać merytorycznie, osoba przeprowadzająca rozmowę z dużo wiedzą na temat tego co robi.
G 2017-06-16 19:44
Nie polecam, zachowanie ludzi jak w gimnazjum. Pisanie kodu "aby działał". Brak żadnej reakcji kierowników na podłe zachowanie innych pracowników. Szef nie powstrzymuje się od wyrażania na głos swoich opinii o pracownikach, których w tym momencie nie ma.
Czujny 2017-09-05 10:19
Akurat atmosfera jest super, a Grześ który napisał powyżej pewnie w żadnej pracy się nie odnajdzie, może gdy dorośnie.
Do poprawy: organizacja i pewnie zarobki, ale firma się rozwija nie tracąc na klimacie.
Zostaw swoją opinię o uPaid Sp. z o.o. - Lublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie uPaid Sp. z o.o.