Induprogress s.c.

Katowice

Opinie o Induprogress s.c.

admin 2015-08-06 06:01
Wiesz czy przyjmują do firmy Induprogress s.c. młodzież i studentów? Pomóż znaleźć innym pierwszą pracę i dodaj komentarz. Twoja opinia ma znaczenie!
feston 2016-01-19 23:01
Praca dobra dla studentów.

Plusy:

- brak potrzebnego doswiadczenia

Minusy:

- Wynagrodzenie
- Zarzadzanie
Induprogress 2017-05-24 11:26
Dzień dobry - dziękujemy za opinie.
Niestety wielokrotnie wynagrodzenie w pierwszej pracy bywa rozczarowujące jednakże dla nas istotne jest aby dawać szanse młodym, zdolnym ludziom którzy jeszcze w czasie trwania studiów pomimo ograniczanego czasu chcą podjąć pracę. Wynagrodzenie studentów jest oczywiście kompromisem pomiędzy czasem jaki może być poświęcony na pracę a wiedzą, doświadczeniem. Po wielu latach działalności możemy stwierdzić, że znakomita większość pracowników którzy rozpoczynali u nas pracę jako studenci pozostali z nami na wiele lat.
W Induprogress cały czas pracujemy nad optymalizacją procesów zarządzania - zależy nam na tym aby Induprogress było miejscem w którym każdy inżynier będzie mógł rozwijać zwoje umiejętności i talenty.
Zostaw swoją opinię o Induprogress s.c. - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Induprogress s.c.