Celmax

Częstochowa

Opinie o Celmax

lipa 2009-08-25 23:38
Ta firma to wielka lipa nikomu nie polecam wypłata marna i z wielką łaską najlepiej nie pytać o pieniądze i [usunięte przez moderatora] za darmo bo pracowikowi to nie potrzebne! ale firmie są niezbędne pozdro.
m 2009-08-25 23:40
firma to jakaś partyzanka zprzed pierwszej wojny.
m 2009-08-25 23:42
sorry dla partyzantów bo byli wspaniali.
badylak 2009-09-17 22:59
[usunięte przez moderatora] wykorzystywanie, lepiej omijać szerokim łukiem
nie 2009-09-18 16:49
dajcie sobie spokój z tą firma to dłużej będziecie żyć
Olo 2010-02-28 11:41
A Ja nie żałuje okresu w moim życiu gdy tam pracowałem. Fajna załoga i po prostu fajna atmosfera. Z pracy odpadali tylko Ci którym się nie chciało robić. Jak w życiu...tyle
anonim 2010-03-11 18:29
jak tak fajnie to czemu tam nie pracujesz
Bigos 2011-07-20 09:38
Witam, nie polecam tej firmy nikomu chyba że sprzątaczkom lub sprzątaczom bo to zazwyczaj się tam robi. pomiatają uczniami jak ścierwem zero szacunku dla człowieka. [usunięte przez moderatora]!!! SZCZERZE ODRADZAM TEN KTO TAM SIĘ DOSTANIE MA [usunięte przez moderatora] !!! Adios muciacios.
do taniokik 2015-01-04 22:44
stanowiska?buhahha.Tam każdy jest od wszystkiego.Takie sa wymagania.Chcesz być handlowcem?spodziewaj się zdezelowanego auta i przedpotopowej potrzaskanej komorki na start.A wyplata zalezy od twoich wynikow sprzedazy i powodzenia dziadu.Jak podjedziesz takim sprzetem i zaszpanujesz komora przed potencjalnym klientem sprzedaz gwarantowana haha.A jesli jakims cudem uda ci sie coś sprzedać to nie spodziewaj sie wyplaty tzw podstawy.Wtedy mozesz liczyc tylko na prowizje o ktora musisz sie jeszcze wykłócić,jesli potrafisz,bo argumenty ktore uslyszysz zwala cie z nog.Otworzysz szeroko jape ze zdziwienia,że mozna chrzanic tak coś chorego i zatka ci kakao
hen hen 2016-05-20 20:34
klemencik, chyba żartujesz.. nie ma już miejsc, w których od pracownika wymaga się płacenia za paliwo, bez żadnych zwrotów. Trochę Cię poniosło. Oczywiście, to dobrze, że Celmax tak się rozlicza, nie mam ku temu żadnych wątpliwości.
były 2017-05-04 10:42
jedna wielka porażka,pracodawca obgaduje byłych pracowników do innych firm,oczernia ich
Zostaw swoją opinię o Celmax - Częstochowa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Celmax