Opinie o Despol Sp. z o.o. w Piaseczno

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Despol Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Despol Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Despol Sp. z o.o. w Piaseczno

Maryana Khrupa - Dyrektor Nowy wpis

Jestem nowym dyrektorem spółki. Nie mogę ocenić przeszłości, ale na pewno mamy nowe otwarcie. Nowe pomysły, nowe wdrożenia. Dbamy o atmosferę i rozwój. Warto nas poznać bliżej. Zapraszam potencjalnych kandydatów na otwarte rekrutacje!

Zofia Nowy wpis
@Maryana Khrupa - Dyrektor

A na jakie stanowiska teraz szukacie? Jeśli to nie problem, to od razu chciałabym poznać też wymagania. Znajdzie się jakaś praca dla młodej studentki?

Maryana Khrupa - Dyrektor Nowy wpis
@Zofia

Na chwile obecną szukamy kandydata na stanowiska Serwisantów. Młodą studentkę proszę o przesłanie CV na info@despol.pl, na poczet przyszłych rekrutacji.

Czy pracownicy w Despol Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

życzliwy Nowy wpis

brak kontaktu z Zarządem , pracownicy są manipulowani przez dwie ambitne panie przed emeryturą

Iza

Macie maseczki dla pracowników ?

@Iza

tak mamy

Anka

@Ja i tylko w dni powszednie ?

@Anka

poniedziałek - piętek 8-16

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Despol Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Młodszy specjalista / Młodsza specjalistka ds. technicznych - Serwisant?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Despol Sp. z o.o.?

8-16

toja

Wszystkie wpisy nt. firmy to szczera prawda. Pracowałam tam kilka lat... Szalone kobiety :), powiedziałabym, że raczej wredne, dbające o swój kuper i nic dziwnego, że zarobki są niskie w tej firmie, bo najwyższe mają właśnie te 2 damy, który dbają o swój interes i przekabaciły "ala" prezesa na swoją stronę. Na szczególną uwagę zasługuje jedna - niejaka Pani Małgorzata, która nie pozwala nikomu rozwijać swoich możliwości ze strachu, że może zagrażać jej karierze, no bo gdzież ona w wieku 50+ znajdzie inną taką dobrze płatną pracę za kilka tysięcy złotych mając jedyne doświadczenie w pracy w Despolu od 20 lat?? A jeśli ktoś śmie odejść z tak wspaniałej firmy to po prostu strzela focha i już do takiej osoby się nie odzywa. Żenada i zachowanie dziewczynki z przedszkola.

Stach

Mam jedną odpowiedz na takie teksty. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma a teraz chętnie by się wróciło do starej dobrej firmy?

Życzliwy ????
@Stach

Mam jedną odpowiedź na taki banał. Żałuję że tyle cennego czasu zmarnowałem. Jeśli chodzi o klimat w starej dobrej firmie to niestety jej już nie ma. To zupełnie inna organizacja inni właściciele.

M.N

Nie polecam zatrudniać się w tej firmie. Prezes bywa w firmie 5 dni w miesiącu. (usunięte przez administratora) Rotacja pracowników częsta, chociaż mało osób też zgłasza się do pracy. Wywalili wszystkich przedstawiecieli terenowych, przejeła to jedna z trójcy, oczywiście (kasa kasa), serwis obsługuje całą polske w 1 czy 2 osoby. Dział maszyn to jedna osoba. Magazyn? Raz 2, raz 3, raz mają prace że się nie wyrabiają, raz nic się nie dzieje. (usunięte przez administratora) Jeśli myślisz o zatrudnieniu się w tej firmie, to polecam ominąć ją szerokim łukiem i poszukać gdzie indziej. Staż mojej pracy w tej firmie - kilka lat. Ocena 1/10

F.E.
@M.N

Jeżeli było tak źle, to nie dokonać jest nam jasne jakim cudem przepracował Pan u nas tyle lat! Bardzo nam przykro, ze tak negatywnie nas Pan ocenia po tylu latach współpracy, niemniej jednak życzymy powodzenia!

Życzliwy ,????
@F.E.

Witam, Z przykrością muszę się zgodzić z M.N. . Kolega pracował w firmie lat x , bo każdy miał nadzieję że uda się wspólnie osiągnąć sukces co spowoduje zadowolenie wszystkich zainteresowanych , wkładał mnóstwo energii w rozwój firmy Despol . Niestety " prezes " tylko z nazwy nie ma najmniejszego pojęcia o prowadzeniu biznesu. Dopóki dopóty Tata będzie finansował to śmieszne przedsięwzięcie tak długo będzie śmiesznie. Nie polecam pracy w tej firmie. Pozdrawiam wszystkich pozostałych.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Despol Sp. z o.o.?

Nie ma atmosfery. Tylko pomówienia i szeptanie do siebie starych pracownic. Układanie prezesa pod siebie. Brak możliwości rozmowy z zarządem.

Miejsce opanowane przez kobiety. Brak jakiegokolwiek zarządzania i strategii firmy. Brak możliwości realizacji zawodowej jak i ścieżki kariery. Zarobki bardzo niskie. Wiekowa kadra brak młodych ludzi. Firma wydaję się być w stanie agonalnym. Nie polecam.

Poszukujący

Odradzam. (usunięte przez administratora) Brak o perspektyw na rozwój . Idealne miejsce na przeczekanie zimą . W tych warunkach raczej firmie się zwinie z rynku.

życzliwy

Witam, Firma jak firma , jeśli nie chcesz tracić czasu poszukaj czegoś konkretnego w innym miejscu. Miejsce opanowane przez szalone kobiety , jeśli nie jesteś operatywny-a nic nie zdziałasz . Zarobki poniżej średniej. Moje sugestie dla Despol Sp. z o.o.: przykro, ale na głupotę nie ma lekarstwa.

Zostaw merytoryczną opinię o Despol Sp. z o.o. - Piaseczno

• Jak się pracuje w Despol Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Despol Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Despol Sp. z o.o.?

Despol Sp. z o.o.
  • Raszyńska 13