Opinie o Jaf Trade Sp. z o.o. w Pilica

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Jaf Trade Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Jaf Trade Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mięs i wyrobów z mięsa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jaf Trade Sp. z o.o. w Pilica

kola

Od jakiegoś czasu czytam te opinie i szczerze.. oczom nie wierze. Wszystkie te " mądre" autorki komentarzy powinny iść do sklepu typu 'biedronka" , "żabka" itp, żeby się oczy otwarły i widziały jaką mają suuper pracę! Docenicie to co jest dobre. Nie każdy " prywaciarz" daje takie dobre warunki jakie są. Jak się nie podoba zawsze można dać wypowiedzenie i poszukać sobie pracy, która będzie Cię satysfakcjonowała. . . Pozdrawiam i powodzenia w znalezieniu luksusów. pomocna (1) odpowiedz

Pracująca
@kola

Ta co pisała komentarz kola to widać że pani kierownik. Luksusy to wy macie bo nic nie robicie. Tylko pierdzicie w stołek na zebraniach bo się boicie odezwac a szef nie ma zielonego pojęcia cowy wyprawiacie. Zebranie zrobic pracowników z szefem. Moze teraz my powiemy co mamy do powiedenia.

@Pracująca

Praca jest jak najbardziej w porządkutylko panie kierowniczki do (usunięte przez administratora) Halo Szefue moze jakieś zebranie ze sklepowymi. Niektore pracowaly w zabce czy innych marketach i wiedzą jak praca wygląda

@toja@
@kola

Masakra! Może Kola nigdy nie pracowałas w żabce ani biedronce? Ostatnio tam szanują swoich pracowników nie to co w sklepach Świeżyzna:-( a twoja wypowiedź brzmi jak "JAD" broniącej się kierowniczki .

@Pracująca

To akurat nie jest kierowniczka. To jest moja wypowiedź z innej strony skopiowana przez tego kogoś. A ja jestem zwykłym pracownikiem na sklepie właśnie pod P. Ewą. I zachwujecie sie jak rozeydrzone bachory bo nie potraficie powiedzieć prosto w oczy co myslicie. Szkoda mi Was.

mmmmm

kkkkk

JOGA;L
@kola

Szef pewnie w porzadku,tylko pewne osoby,nie sa w porzadku

Ktoś
@@toja@

Pewnie do ręki coś dostała (usunięte przez administratora)

pracownica

życzę udanych Świąt dla całej firmy dla Pana Prezesa i jego rodziny wszystkiego najlepszego najlepsza firma w jakiej pracowałam jak koś jest nie zadowolony z pracy to proszę się zwolnić a nie wypisywać głupot jeżeli są uwagi do kierowniczek to proszę mówić wprost i nie będzie problemów

Iwona

Drogie Panie, przypominam, że na każde oskarżenie należy mieć odpowiednie dowody. Jeżeli piszecie o występowaniu jakiegoś niekorzystnego zjawiska w pracy, to najlepiej, jeżeli opiszecie je na konkretnym przykładzie z pracy. Z dyskusji wynika, że pracodawca nie zapewnia dobrej atmosfery w pracy? Czy inni pracownicy się z tym zgadzają? Jakie środki podjęto do tej pory, ze strony pracodawcy, ale tez i pracowników, żeby uzdrowić sytuację w firmie Jaf Trade?

jo iona
@Iwona

bedziemy robic wszystko zeby bylo ok na sklepach,zeby sie nam dobrze robilo

jo iona
@Iwona

tz ze sie nie damy oszukiwac..

Ilona

Czytam to wszystko i nie wiem czy u Nas w firmie pracuja dorosłe,poważne kobiety czy raczej jakies dzieci , ktore oskarża sie mamusi!!! Bo bedac osoba poważną i dojrzałą to tego typu pretensje, skargi i zażalenia powinny byc napisane w oficjalnym pismie podpisane imieniem i nazwiskiem, a nie wypisywane na forum i podpisywane incognito. Jesli potraficie byc takie cwane za ekranem to powiedzcie to miejcie rowniez cywilna odwage powiedziec to kierowniczka prosto w twarz, w koncu i tak jak twierdzicie macie dosc tej pracy przez owe panie wiec co Wam zależy !? Tego typu pomowienia sa przestepstwem wiec jesli nie macie dowodow swiadkow itp. To mozecie poniesc tego konsekwencje. Tak bardzo narzekacie na kierowniczki ze stosują wobec Was mobing , ze sie nie interesuja sklepami, ze biora towar dla siebie , a za chwile ktos pisze ze kierowniczka zafundowala komus z firmowych pieniedzy imprezę... same sobie przeczycie. Gdybym ja byla mobingowana w pracy to modlilabym sie zeby kierowniczka nie odwiedzala mnie zbyt czesto, a wy sie zalicie za chwile ze nie przyjezdza na sklep... KOBIETY SAME SOBIE PRZECZYCIE !!! Widac ,ze co nie którym myslenie idzie bardzo kiebsko a glowe to macie tylko od parady. Pozdrawiam

Sprzedawca

Mam pytanie? Czy waszym zdaniem, macie super kierowniczki? Bo moim zdaniem, nie, wszystkie, nie obrażając!!! O, npz Rybnika J. K. Nie dba o nic!! Mamy ja dość!!!

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Tośka

Dziewczyny skoro firma jest tak zła a kierowniczki tak okropne to kto was tu trzyma zmieńcie pracę i tyle po co te okropne komentarze ....

@Tośka

PRAWDA BOLI?

Panie szefie ,gdzie Pan jest??

ja mam dosc!oszukac sie nie dam!za nim sie zwolnie,zrobie to co postanowilam!!

SŁONKO

CZY MOŻE KTOŚ WIE JAK SĄ LICZONE PREMIE

Świeżynka
@SŁONKO

Jakie premie? Pokaż mi sklep który dostaje premie. Już wszystko pozabierali. Nie ma premii. Niedługo kierowniczki i sam szef bedą stali za ladami bo ludzie uciekają. Nic dziwnego coraz gorzej się dzieje. Na miesnym trzeba się obdzwigac i narobic. A za takie wypłaty to znajdziemy pracę w obuwniczym i bedziemy dzwigac kartoniki z szpileczkami a nie pojemniki 50kg!!!!!!

zniesmaczona
@Świeżynka

premia od 30tys po 100zł

sylwia n
@SŁONKO

A ja swoim autem towar przewoziłam smrodu do dziś pozbyć sie nie mogę a oni tak szybciutko sie mnie pozbyli MMM macierzyński i koniec hehehe

mojamoja
@SŁONKO

Premie śmieszne zależy id kierowniczek czy kogoś lubią czy nie i tyle na temat. Wiem to z wlasnego doświadczenia

@mojamoja

no wlasnie zabieraja,dodaja tym ktorym sie spodoba,i dupylizom,kapusiom,to te maja premie ze hejjjjjjjjjjjjjjjjj

Julia
@mojamoja

to prawda,moja cora,na poczatku, premie ,karte,miala,teraz nie ma nic!!DLACZEGO??????????????????????/

gnojona

ja kobity bym zrobila tak spotkanie z prezesem.kiedy i gdzie?trzeba napisac do prezesa!i wtedy bedzie ok,mam nadzieje,rozmowa z szefem,niech sie dowie,tylko uzgodnic razem,i umowic sie z dziewczynami na spotkanie,nie dajcie sie oszukiwac przez takie osoby!!!!!!!wiem cos o tym,bo mnie tez oszukano!

ona

No i prosze kolejne Panie sie zwolnily i to z jednego sklepu rejon p. Ewy K. Nue daje szefowi do myślenia? Chyba coś jest nie tak

Pati
@ona

Dlaczego?

mila

Zgadzam sie dziewczyny z Wami w 100% to co sie dzieje z tymi naszymi kierowniczkami szkoda słów! Wpadaja na sklep wiecznie niezadowolone przeklinaja na nas obgaduja przy innych pracownicach tak nie moze byc. E. K i J. K ogarnijcie sie wreszcie bo nie jestescie niezastapione toco wy robicie z pracownicami tak sie nie postepuje. Pracowalyscie za lada a teraz tepicie sprzedawczynie. Uwazajcie bo predzej czy pozniej noga sie podwinie i ciekawe co wtedy zrobicie.

kkkkkkkkk

Po pierwsze jest to strona Swiezyzny z Pilicy. P. Kierowniczki sie boja opinii i wkrecaja dziewczynom ze to nie to forum:))) po drugie praca byla superowa teraz co sie dzieje to jedna wielka porażka. Ja nie wiem ileż można pisać a szef nic z tym nie robi bo dlaczego ze Niejedna p. Kierownik jest koleżanką pani. N. K. Jest to niepoważne Niech ktos zrobi z kierowniczkami wreszcie pozadek

onaona
@kkkkkkkkk

Popieram. Juz tyle razy bylo pisane na temat kierowniczek i nic sie z tym nie robi. Najbezpieczniej czuje sie p. J. K i E. K dobrze wszyscy wiedzą o kogo chodzi nawet moge napisać z rejonu Rybnik Racibórz Żory. Z takimi falszywymi paniami juz dawno sie nie spotkałam naprawdę. Robią wszystko żeby zniechęcić do pracy jest to bardzo nie w porządku w stosunku do pracujących pań. A SZEF niech otworzy oczy.bo to co sie dzieje jest cos strasznego.

@kkkkkkkkk

Macie całkowitą racje drogie Panie. P. Ewa i P. Asia robią się mądrzejsze od naszego Pana prezesa co by nie mówiły to sie tylko słyszy"od górnie"prezes zarządził a tak naprawde nic podobnego. wymyslaja jakieś swoje chore zasady itd itp inaczej mówiąc MOBING w pracy. A dziewczyny one mają szerokie plecy i robią co chcą nikt z tym nic nie robi. Najlepiej to jeszcze jednej p. Kierownik wychodzi chodzenie po sklepach na miescie ze swoim niby skoczkiem i obiadki w knajpach w czasie swoich godz pracy żenada.

Filip

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników? warto starać sie?

Kola

Jak nie ma kto porządku zrobić to niech logo firmy cierpi. Skoro szefostwu nie zależy a kierowniczka ma to gdzieś to niech opinia idzie w świat. Znajomości znajomościami a alkocholizm trzeba leczyć. Dobro i opinia firmy najwazniejsza. Ale kierowniczki sa za stare i nic z tym nie robia. Wymienic na mlodszy model skoro sie juz wypaliły!!!!!!!!!!!!!!

Prawdziwa
@Kola

Głupota i zawiść jest nieuleczalna jedno jest pewne

fuks

jest zle i ciezko patrzec w przyszlosc pracuje w swiezyznie w Pilicy od kilku lat .pracy przybywa a rak do pracy ubywa-produkcja brakuje ludzi,rozbiór brakuje ludzi wydawka brakuje ludzi-dodam ze jest ok 230 sklepów w terenie na wydawce pracuje 13 osób-ktorzy musza ogarnac wszystko-kiedys było 120 sklpów i pani kierowniczka obecnie pani dyrektor twierdziła ze na wydawce musi pracowac conajmniej 15 osób teraz jest2razy wiecej sklepów a ludzi mnej parodja

Obecny pracownik

Pracuję w Jaf Trade i powiem jedno, wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

Iwona

Pracujesz w Jaf Trade? Chętnie dowiemy się jak obecnie wyglądają warunki zatrudnienia. Jakie benefity oferuje pracownikom firma?

starająca sie o pracę

witam jakie zarobki tak naprawdę są bo przez firmę Okrasa dziewczyny zarabiają 1400 zł + 190 zl karta żywnościowa + deputat a jak są zatrudnieni u Witka maja więcej wypłaty i premii ?

mikx

ol, nie koniecznie wszystko co z zzagranicy to syfiaste. Czasami i krajowe produkty potrafią być fatalnej jakości

ol

czyli wszystko z zagranicy :)

Zostaw merytoryczną opinię o Jaf Trade Sp. z o.o. - Pilica

• Jak się pracuje w Jaf Trade Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jaf Trade Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jaf Trade Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jaf Trade Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Jaf Trade Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jaf Trade Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 256 ocen.
  • żarnowiecka 76
    42-436 Pilica