Opinie o Jaf Trade Sp. z o.o. w Pilica

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Jaf Trade Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Jaf Trade Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mięs i wyrobów z mięsa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jaf Trade Sp. z o.o. w Pilica

Justyna

Witam też pracuje długo w tej firmie i uważam ze pani Kasia super kierowniczka.Zawsze można na nią liczyć,sklepy z małymi utargami podniosła o 9000 w niedługim czasie.Zawsze wszystko było co potrzebowałam.Rozwiązywała każdy problem.Kupujacych zadowolonych jest coraz wiecej.Szkoda że odchodzi.Firma straci osobę znającą sie na rzeczy,Szkoda,

izabelka

JEST TO PRZYKRE PANIE PREZESIE!TEJ FIRMY,Ze pracownice musza sie urzalac,choc przypuszczam ze pan moze o tym nie wie,moze nie czyta,tego co te dziewczyny przechodza!!z takimi.niby ,kierowniczkami.!

@izabelka

Witam pracuje juz troche dlugo w tej firmie i nie moge sie pogodzic ze pani kasia odchodzi jeszcze takiej kierowniczki nie bylo i napewno nie bedzie takiej drugiej szkoda mi bardzo pani kasi super byla i nie powiem nigdy na nia zlego slowa pozdrawiam

Klientka zory

Nie mogę pojąć jak tak może być, panie ekspedientki skarżą się na swoją menadżer a daleko nie trzeba szukać tylko popatrzeć stojąc w kolejce jak tzw. Pani kierownik wysoka w ciemnych włosach i okularach zwraca uwagę koleżance przy klientach. Jak tak może być, zero szacunku, wszystkie kierowniczki są siebie warte.Co jedna to mądrzejsza, wszystkie rozumy pozjadaly.

Klara

Wymiencie wreszcie te dupne kierowniczki rejonowe z rybnika.maja swoich pupilków i to im pasuje.reszte dziewczyn mają w du...ie zakupy,solarium,fryzjer w czasie pracy to moze byc ,bo szef nie widzi ,a my zapier....my.

Sprzedawca

Mam pytanie? Czy waszym zdaniem, macie super kierowniczki? Bo moim zdaniem, nie, wszystkie, nie obrażając!!! O, npz Rybnika J. K. Nie dba o nic!! Mamy ja dość!!!

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Ilona

Znow to samo z wydawka rece opadaja. Caly tydzien dostaje skrzydelka, kosci , korpusy, dzis oczywiscie pelno pieczeni z lopatki , szynkowego, karczku, kulek!!! Rzeczy te na samym starcie musze przeceniac bo inaczej sie nie sprzedadza tym bardziej przy poniedzialku. Pofatygowalam sie dzis i przeszlam po sklepach miednych kolo naszego sklepu i tylko my mamy zaje.... lady taka iloscia miesa!!! Widocznie wlascicielowi naszej firmy to nie przeszkadza i widocznie ma nadto kasy ze moze sobie pozwolic na przeceny +/-2000tys. Co miesiac bo jak widac nic z tym nie robi!!! I osoby odpowiedzialne za wydawanie towaru nie ponosza żadnych konsekwencji z tego tytulu. Pozdrawiam Wydawke

@Ilona

holahola prosze sie nie rozpedzac i zapytac pania kierowniczke rejonu co tzn rozpisywanie towaru.albo ja wyjasnie -jezeli towaru na magazynie jest duzo to trzeba go jakos wydac mimo ze sklepowe go nie zamawiaja trzeba go dopisac do zamowienia -i to nie jest wina wydwki bo to nie oni dopisuja tylko pani dyrektor czy kieownik.lepiej zeby zepsulo sie na sklepie niz na magazynie-tj motto firmy

kapus
@anonymous

chore banda!lepiej na skep wcisnac,niech se radza,baby by sprzedac!ku,,rwa,co za (usunięte przez administratora) w tej firmie!!jak tak idzie?gdzie prezes?pewnie nie wie co sie dzieje

jo
@anonymous

no tak jak mozna??tyle towaru dowalac?

Sklepowa

Najwyższy czas położyć kres wyzyskowi panującemu w firmie Pracuję w sklepie , jest nas dwie , kiedy jedna idzie na urlop lub zachoruje , zostaje się samej . Wtedy grafik jest rozpisany zgodnie z kodeksem pracy . W poniedziałek mamy wolne , reszta dni to od godz. 8 do 16 , ale każdy wie , że aby otworzyć sklep o godz. 8 trzeba zacząć o godz.6.30 , pytam więc , kto zapłaci półtorej godziny pomnożone przez 5 . Kolejne oszustwo dotyczy poniedziałku , rejonowa milczy udając głupią , liczy że każdej z nas braknie odwagi odmówić pracy w poniedziałek (co zazwyczaj ma miejsce) , bywa że rejonowa na listę obecności wpisuje siebie w poniedziałek , choć to my faktycznie pracujemy. Jesteśmy państwem prawa ,dlatego też rozważam bardzo poważnie złożenie skargi do inspekcji pracy. W normalnych warunkach pracujemy po 12 godzin co drugi dzień , ale przerwy 15 min. nie mamy , a kodeks nam to gwarantuje . Deputaty to wolnoamerykanka kier. rejonowych . Co tym sądzicie ?

2 sklepowa
@Sklepowa

taka prawda!!kto w koncu rzadzi firma??kto??szef???czy jakies kierowniczki???i to jakie kierowniczki???ktore oklamuja!szefie?czy pan tego nie widzi?no pewnie nie.bo Pan tego nie czyta,ma pan ludzi od tego,tylko jakich ludzi??MY JAKO PRACOWNICE DZIEKUJEMY PANU ZA PRACE ITD,DO PANA NIE MAMY NIC PANIE GAIK!TYLKO DO TYCH OSOB.KTORE NAS OSZUKUJA, I PANA,PAN MIAŁ DO NICH ZAUFANIE!PAN PŁACI UCZCIWIE!A ONE OKRADAJA NAS I PANA!Bardzo prosimy o zebraie z szefem.dziekujemy!!

swiezak3
@2 sklepowa

tak tak jedne maja duzo premi,karte,jedne nie maja nic,ani karty,ani premi hi hi.i co pan na to?SZEFIE??Kiedy spotkanie z Panem?gdzie zgłaszac problemy ?gdzie kto podpowie??kadry?skoro do szefa nie ma kontaktu?

Stella

Słyszałam, że firma to dobry pracodawca. Zastanawiam się kto pisze te niektóre opinie?

Klient
@Stella

Od kogo pani slyszala ? Bo chyba nie od pracownic , moge panià skontaktowac z bylymi pracownicami to opowiedzà co wyrabiajà panie kierowniczki pozal sie boze....

Sklepowa
@Klient

Jakby sie skontaktowac z bylymi pracownicami to by sie szef ciekawostek dowiedzial. Moze wreszcie ktos zrobi pozadek z tym wszystkim. Jezeli chodzi o urlopy czy chorobowe to zawsze tak bylo ze jedna zostawala na sklepie po całych dniach a p. Kierowniczi ???? zbieraja za nas kase i to duza jezeli chodzi o rejon Żory Rybnik Racibórz totalna masakra.

Martiii

Nie narzekanie my to mamy super zarobki i wogole Wejdźcie na forum g a i k To Ci co z niedospielina Co tam się dzieje Pieniądze marne manka na sklepach itd. Taka firmę to powinno zamknąć! A nie narzekać ze za dużo towaru to problem minimalny! Szacunek macie kasę macie co więcej? Zatrudnić się do G a i k a ż z niedospielina porobisz trochę i finish zwolnią się po 1 miesiąc u max

Jerzy

Tak trudno dowiedzieć się coś więcej o atmosferze w pracy i w ogóle czy warto starać się do firmy?

lila

ileż mozna?ileż mozna otrzymywać zamiast 1kg?12kg????????????????na sklep?wczoraj dostałam znow taka porcje po raz kolejny!!

@lila

dlaczego nikt nie robi z tym porządku?

Grzesiek

Opinie o firmie słyszałem dobre i chciałbym się zatrudnić. Potrzebni są ludzie?

Iwona

Jak prezentuje się atmosfera w Jaf Trade? Jak wygląda organizacja pracy zespołowej? Czy kontakty między pracownikami ułatwiają jej przebieg? Jak oceniacie pracę w firmie pod tym względem? Zachęcam pracowników firmy do dzielenia się swoim doświadczeniem.

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutację?

Iwona

@Zenia, a jak oceniasz warunki zatrudnienia w firmie Jaf Trade? Na jakim typie umowy byłaś zatrudniona? Czy wynagrodzenie było zadowalające? Czy oprócz stałej pensji była możliwość otrzymania dodatkowych profitów od pracodawcy np. w postaci pakietu socjalnego? Zachęcam Cię do wypowiedzi. Może ona pomóc innym w podjęciu decyzji o rozpoczęciu pracy w tej firmie.

Iwona

Czy ktoś z obecnych na forum posiada pozytywną opinię o Jaf Trade? Jak wygląda współpraca z firmą? Jaka atmosfera panuje między współpracownikami? Pamiętajmy, że wypowiadamy się na forum publicznym. Opinie poparte prawdziwymi doświadczeniami będą cenną wskazówka dla osób zastanawiających się nad pracą w tej firmie.

Iwona

@luz @olx Czy jesteście pracownikami firmy Jaf Trade czy jej kontrahentami? Na forum GoWork.pl oceniamy pracodawcę oraz wymieniamy się aktualnymi informacjami na temat warunków pracy w danej firmie. Czy jesteście pewni, że wasze uwagi dotyczą firmy Jaf Trade?

luz

k...skoro czegos nie zamawiam tzn ze tego nie chce-

olx

witam dziewczyny -mam pytanie czy wy równiez dostajecie coraz wiecej towaru którego nie zamawiacie?

Iwona

@magila Czy próbowałaś porozmawiać z przełożonym na ten temat? Czasami rozmowa potrafi pozytywnie wpłynąć na komfort w pracy i usprawnić procesy. Czy możesz napisać jaka atmosfera panuje w firmie Jaf Trade i czy pracownicy są zatrudnieni na umowę o pracę? Wasza opinia o firmie jest bardzo ważna, na pewno są osoby, które szukają o tej firmie świeżych informacji.

WIOLA

Ja mam zastrzeżenia do WYDAWKI , ktora ma w du.... ,ze do Nas przychodzi sanepid i w dalszym ciągu nie daje dat na mieso juz 3 raz z rzędu powinnam nie otworzyc sklepu bo nie znam pochodzenia miesa i czy jest świeże czy nie!!!! Jesli dostaniemy MANDAT osobiscie sie pofatyguje i zawioze go do biura bo ja placic za czyjes lenistwo nie bede. No i jeszcze jedna kwesta z , która Prezes ponoc zrobil porzadek ale w praktyce to wyglada inaczej. Dostajemy kielbasy , wedliny i miesa , ktorych nie zamawiamy bo po prostu sie nie sprzedaja i później wielkie zdziwienie ze mamu tyle przecen i strat , ale co mamy z tym zrobic ? Kupowac ?? To nie sa dwa kg. Ale po calych skrzynkach !!!!

ok
@WIOLA

witam pracuje na wydawce -i prosze mnie nie oczerniac ,poniewaz mnie równiez nie usmiech sie dodatkowo wydawac towar którego Wy nie chcecie-ale jezeli szanowna pani dyrektor NADKRANC.zamawia za duzo towaru to musi puzniej gdzies to upchnac -czyli na sklepy!!!wiec dopisuje do zamuwien!lepiej żeby zepsuło sie na sklepie niz na magazynie-tak to działa

@ok

jaga

magila
@ok

no prosze,,a my musimy sie wkurzać,kombinowac,jak tyle towaru sprzedac!!to niech pani dyrektor z wydawki,,se niech radzi skoro nie potrafi zamawiac.

Zostaw merytoryczną opinię o Jaf Trade Sp. z o.o. - Pilica

• Jak się pracuje w Jaf Trade Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jaf Trade Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jaf Trade Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jaf Trade Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Jaf Trade Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jaf Trade Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 256 ocen.
  • żarnowiecka 76
    42-436 Pilica