Opinie o Jaf Trade Sp. z o.o. w Pilica

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Jaf Trade Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Jaf Trade Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mięs i wyrobów z mięsa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jaf Trade Sp. z o.o. w Pilica

dono

Co tu pisać tu trzeba pracować i będzie wszystko ok prezesi się na chapią potem kierowniczki na zakładzie wszyscy wiedzą o kogo chodzi a na końcu podniosą nam po 50zł i tak do 80 lat a potem to już luz bo emeryturka i będziemy zwiedzać świat za te 600 zł emerytury.Tak to widzę bo jak tak będą rządzić jak do tej pory to ten zakład pójdzie pod młotek a my do biura pracy i co się zmieni nic tylko tyle że będziemy siedzieć w domu i na to samo wyjdzie bo 1100zł minus dojazdy to wychodzi co zasiłek. Pozdrawiam i życzę miłej pracy przed świętami bo po może jej nie być.

koleś

co tu taka cisz nic się nie dzieje na tej firmie czy się boicie

HE HE
@koleś

wszyscy wiedza co się dzieje to po co pisac

kasia

sa przyjecia do pracy??pytam o małopolskie,miechów ??itd.

zalamana

Praca w tej firmie nie jest zła wypłaty na czas urlopy są dni wolne też czego chcieć więcej wiadomo kasy ale jak wiadomo premia jest od obrotu ja nie mam rewelacji 20 tys to prawdziwy cud a ile trzeba się nagimnastykowac aby towar był świeży wiedzą tylko ci co są na takich samych punktach a tak poza tym mogę tu pracować do emerytury byle by towar się sprzedawał pozdrawiam.

Sprzedawca

Mam pytanie? Czy waszym zdaniem, macie super kierowniczki? Bo moim zdaniem, nie, wszystkie, nie obrażając!!! O, npz Rybnika J. K. Nie dba o nic!! Mamy ja dość!!!

Leszno

ty glupia ci......a jak prad j paliwo caly czas drozeje to czemu nic nie mowicie ani w energetyku ani na stacji cpn a to ze mieso zdrozelo to wini tych (usunięte przez administratora) z warszawy a nie szefa

jj

przecież mięso wszędzie bardzo zdrożało,

zaskoczona

ptp - 2013-07-13 09:20:29 nareszcie coś sie dzieje i widac w dobrą stronęa w która strone Ty patrzysz? Ja dostrzegam powolna kleske. Klienci wchodza do sklepu i juz nawet nie komentuja ciagle rosnacych cen.Przez 2 dni sprzedalam 3 sztuki schabu b/k , zaznaczam 3 pojedyncze małe schabiki!!! A komentarz klienta do tego zakupu byl taki" kurde moze i swiezyzna, ale drozyzna na bank, tylko nie mam czasu pojsc gdzie indziej" :( . Utargi leca na leb i mowisz idzie ku lepszemu? Jak za (usunięte przez administratora) chyba :(:( i szybciej widze kres niz JAFu :(

ptp

nareszcie coś sie dzieje i widac w dobrą stronę

IWA

PRACUJE U P (usunięte przez administratora) TRZY LATA I POKI CO W ZYCIU NIE ZMIENILABYM PRACY,PRACUJEMY CIEZKO ALE TEZ DOBRZE ZAROBIMY,A TO CO TU CZYTAM TO ZENADA CHYBA CO NIEKTORZY CHCIELIBY NIC NIE ROBIC I ZAROBIC I JESZCZE NAJBARDZIEJ POSZKODOWANI,NIKT NIKOGO NIE WIEZI,DROGA WOLNA

,,,,,

Nie zgadzam się z tą opinią. I nie wiem skąd ta nagonka na p. (usunięte przez administratora). Pracuje z nią już długo i na pewno nie można jej zarzucić niskiego poziomu kultury. Kobieta jest wymagająca - to fakt. Ale nigdy na sklepie nie zdarzyła się sytuacja żeby nas gnębiła. Jest konkretna i wie jak powinno się pracować w mięsnym żeby klient był zadowolony. A jak Tobie droga koleżanko marzy się obijanie w pracy, stanie przy pustej ladzie to z nią się nie dogadasz. Zamiast narzekać i obrażać innych weź się do roboty.

....

Poziom kultury człowieka na kierowniczym stanowisku, nie określa się tylko tym jaki ma stosunek do szefostwa, a przede wszystkim tym jak odnosi się do podwładnych pracowników. Niestety niektóre kierowniczki powinny tylko uprawiać czosnek w polu tak jak Pani (usunięte przez administratora), która upokarzała, gnębiła i doprowadzała do łez pracownice na sklepach.Dochodziło do sytuacji, że ludzie bali się dzwonić do niej z jakimkolwiek problemem, woleli sami się wykaraskać.

iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

w marketach ludzie pracujący na pełny etat mają lepsze zarobki i pakiet socjalny,więc wulgarny stworze nie jesteś w temacie,ciekawi mnie tylko co będzie jak ludzie zaczną zmieniać pracę,kto będzie stał za ladą ,może ty, i wtedy pokażesz na co cię stać.

Natalia

Ciekawie piszecie ale i tak każdy kiedyś....

weteran

Znam Pana (usunięte przez administratora) od bardzo długiego czasu , takich pracodawców już w tej chwili się nie spotyka . To człowiek uczciwy i mający zasady . Wszyscy uczciwi pracownicy z Jafa którzy się boją niech śpią sokojnie bo krzywdy im napewno nie zrobi to nie w Jego stylu . A ci z Najdziszowa powinni się wstydzić że tak oczerniają swojego Prezesa , który nie jedno świństwo im darował i utrzymał w pracy. Gdyby nie decyzja(usunięte przez administratora) - zakupu Jafa wszyscy Jego pracownicy byliby na bruku , nawet bez swiadczeń i odpraw , bo trafnie ktoś określił że byli szefowie uciekli (usunięte przez administratora) Pomóżcie (usunięte przez administratora) a zobaczycie za parę lat będziecie dumni że pracujecie w Jego Zakładzie !!!

ktoś

sądzisz że 139 tys w 3 osoby to nieróbstwo?śmieszna jesteś...i za to 1.6tys wypłaty(z czego 200w towarze) to jest ok? pewnie - niech zrobią z nas chińczyków pracujmy po 16 godzin za miskę ryżu albo za poł bo cała to pewnie zbytek luksusu

pracownica

Dostajemy w kość , to pomaga, ale i kasę też , a w jakiej formie to wszystko jedno. Zobaczycie , że nikt nie zostanie z obiboków.A WYPŁATY SĄ SPRAWIEDLIWE.Za parę paragonów nikt chyba nie dostał kasy, a raczej wyleci.

xd

ciekawe ze sa premie 200 czy 300zl w towarze bo niektore sklepy nic nie maja tylko charowa i jeszcze zle i malo bez konca malo to ciekawe kto zgarnia kase za pracownikow jedna banda tylko pod siebie a nami tyrac robolami w jafie chociaz (usunięte przez administratora) byl marny ale byl

obserwator

no no coraz lepiej...panie (usunięte przez administratora) gratuluje nowego pomysłu na wyplaty dla pracowników zarabiających dla Pana ciężkie pieniądze. Pracownica robi 35tys obrotu i ci dostaje w zamian?podstawe + premie w postaci 200 czy 300pln (usunięte przez administratora). Praca w wymiarze 14 godzin dziennie też nie jest niczym szczegulnym więc ile wychodzi na godzine?-nawet nie chce liczyć...miało być lepiej niż w JAF-ie BZDURA! z czym lepiej??tam była przynajmniej kiepska wypłata a tu-zasiłek? bo nie wiem jak to można inaczej nazwać WSTYD...

alevo

Racja ze -BYLY ZAROBKI- to juz nie wroci,

U (usunięte przez administratora) TO BYŁY ZAROBKI A TU OPIEPRZYLKASZANE ROBIMY DWA RAZY WIENCEJ A ZAROBKI O POLOWE W DOL NIE ZADOWOLENI JESTESCIE PRACOWNICY (usunięte przez administratora) POLEPSZYLO SIE WAM DO PUKI (usunięte przez administratora) BEDZIE JEGO DORACA TO BEDZIEMY ZARABIAC PO 1900 ZL SMIESZNE JAK ROBILEMW NAJDZIszoWIE TO 1900 MIALEM ZA 2 TYGODNIE ROBOTY SA DWA WYJSCIA ODEJSC POZEGNACPANA (usunięte przez administratora)ALBO SIE POWIESENIAC POWODZENIA CZEMU POZMIENIAŁ MAJSTRÓW KTO JEST TERAZ MAJSTREM A CO Z ALKOMATEM (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Jaf Trade Sp. z o.o. - Pilica

• Jak się pracuje w Jaf Trade Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jaf Trade Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jaf Trade Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jaf Trade Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Jaf Trade Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jaf Trade Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 256 ocen.
  • żarnowiecka 76
    42-436 Pilica