Opinie o Jaf Trade Sp. z o.o. w Pilica

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Jaf Trade Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Jaf Trade Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mięs i wyrobów z mięsa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jaf Trade Sp. z o.o. w Pilica

ol

Pani (usunięte przez administratora).ma przynajmniej klasę w przeciwieństwie do innej zmory zobaczy które pół dnia dłuższe .

lo
@ol

"OL" pisz zrozumiale nic nie idzie wykapowac z tego twojego wpisu.ze kto ma klase?

nieeeeeeeeeee

Tylko nie Beatka!!!!!!!!! No prosze was! wies wsią itd.A inteligencja nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

smutna

Co wy wiecie przecież ja pracowałam z wszystkimi rejonowymi ale takie jak Ela i Kijasowa to nie ma w całym kosmosie już nawet chodzą jak w kosmosie bo nie dotykają ziemi takie gwiazdy tyłkim im porosły i nic więcej nie potrafią tylko głowa do nieba i wydzierać się. Przecież to typowa wiocha ale to świadczy o ich wychowaniu ale nie pamięta wół jak cielęciem był . Dlaczego nikt nie pisze o reszcie kierowniczek ???? bo..... Są normalne i da się pracować.

@smutna

no nie! Smutna!!!!11 z jakiego powodu? z kosmitami Ci sie zle pracuje? zapomnialas jezyka w gebie? jesli krzycza na Ciebie spokojnie zapytaj dlaczego tak postepuja to tez sa ludzie, jak Ty. jesli sie nie da w danym dniu, zapytaj w nastepnym, a nie pisz glupot tu na forum,bo prawda jest ze te rejonowe sa calkiem niezle.o innych nie pisza? a o ktorych.Wiekszosc juz nie pracuje,podobno nie wytrzymaly z Kurkowa haha

aaa
@ja

święte słowa...

hatka
@ja

Pozdrowienia dla P.Beatki ,ona przynajmniej płaci za swoje zakupy ...

zdumiona
@hatka

no wiesz, przezylam juz wszystkie rejonowe te wymieniane tu i nie,jakos wszystkie placily zawsze za swoje zakupy.Tobie nie? Hm ciekawe dlaczego.Wiedzialy, ze Ty tez za swoje nie placisz?

słonka

niewiem co wy chcecie od Pani Eli kobieta jest wymagająca ale jest spoko trzeba tylko dbac o porzadek na sklepie miec towar to podstawa a jak komus nie pasuje to drzwi sa otwarte nikt was siła nietrzyma

Sprzedawca

Mam pytanie? Czy waszym zdaniem, macie super kierowniczki? Bo moim zdaniem, nie, wszystkie, nie obrażając!!! O, npz Rybnika J. K. Nie dba o nic!! Mamy ja dość!!!

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
jojo

szef to powinien lepiej poprzygladać sie pracy co niektorym rejonowym a mocno się zdziwi zapewniam ze warto

@jojo

zartujesz? a kto przygladnie sie pracy szefa? dopiero "jojo" bys sie zdziwił(a)

pamietliwa

a ja to bym sie pochlastala jakby wrocila do nas na rejon ciapa zosia (na szczescie niewykonalne) albo plastikowa beti no porazka. a tak to kazda inna moze byc

...

cholewcia, jak to jest? pojawi sie wymagajacy i pracowity szef od razu nieroby wszczynaja lament hahah

eluniu

Straszc to nas nikt nie będzie rejonowa Elżbieta też jak się zbierzemy z całego rejonu to coś wymyślimy mobbing jest karany ale tym razem wygramy niech Ela mas się boi pozdrowienia.

sprzedawca
@eluniu

Wy sie zbierzcie i grupowo z tego rejonu do lekarza!!!!!!!!!!! Koniecznie przebadac tylko czy na leczenie nie bedzie za pozno? Zal was kobiety...wy nie znacie pijecia mobbing, ale przyznam same go po czesci stosujecie i to WOBEC SIEBIE.Osmieszacie sie tu nieziemsko :).Powiem jeszcze ze my z calym rejonem chetnie przyjmiemy Wasza rejonowa.

...

Kobiety zamiast wypisywac tak NIEPRAWDZIWE opinie poznajcie najpierw tą kobiete, a nie oceniajcie po tzw "pierwszym wejściu".Tak bardzo poprzednia rejonowa was nastraszyła? To ją powinni sie zajac.Za podrzeganie i mowienie NIEPRAWDY!!!!!Wstyd kobiety!

do eluni

Znikaj z naszego rejonu bo będzie tak że nie będzie pracować żadna z nas

Natalia
@do eluni

Witam była u nas na zastępstwie za IZE przewalone same mat..z tych kierowniczek oprócz IZY

Benia dominika
@do eluni

Witam jak są te same rejonowe co były to pozdro...

Popieram ona jest nienormalna chyba SOLARIUM WYPALIŁO JEJ ROZUM Wpadła na sklep jak by była BOGIEM To nie do wiary że takich ludzi trzyma Pan Witek

No to nadszedł czas zemsty pani kierownik ELI wróciła na swoje stare śmieci .... wczoraj pokazała klasę WIEŚNIAKA zgnoiła cały swój nowy rejon SZEFIE CO PAN ZROBIŁ BĘDZIEMY SIĘ ZWALNIAĆ A Z TĄ KOBIETĄ NIE BĘDZIEMY PRACOWAĆ

pracownica
@0000000

I co? Zrobilyscie juz "rachunek sumienia"? Przeprosilyscie same przed soba wasza nowa rejonowa? Krew czlowieka zalewa na takie wpisy jak Twoj!!! Wstyd i obraza.A jesli mialyscie tzw "jazde" to starajcie sie panie,o porzadek,o klienta.Nie tylko obrzucac kogos blotem nieslusznie.Macie zle informacje pewnie od Beatki.To jej styl!!!!

swiezyzna

Ja pracuje w swiezyznie od ponad 2 lat i jedno co mogę powiedzieć to to, że z miesiąca na miesiąc jest coraz gorzej. Utargii coraz mniejsze przez to, że na wydawce dokładają towaru często nie świeżego i z tymi cenami ciężko cos sprzedać. Zwrotów nie ma,przeceny zawsze urywane przez kierowniczkę na koniec miesiąca a premii jakby nie musiała to najlepiej wcale by nie dala. Wieczne marudzenie przy podawaniu utargu, że mało no ale sklepow coraz więcej niestety konkurencja się rozwija a nasza firma nie robi nic my byc lepszym od reszty. Kiedyś było na prawdę tanio a teraz ? Niektóre towary o wiele droższe niż w innych sklepach. Kiedyś sklep na którym pracuje robił po 100 tys obrotu teraz jest ledwo 75 ale kierowniczka i tak sądzi, że to wina pracownic, że to my się nie staramy. Szukam innej pracy choc wiem ze nigdzie nie jest kolorowo ale tutaj mam już dość.

ktos
@swiezyzna

Popieram ,,, zamawia sie 2 kg a dostaje 23kg i rob z tym co chcesz czlowieku .. zgloszenie do kierowniczki nic nie daje wiec uzeramy sie z tym a w zamrazarce rosnie ... sa przeceny a jakze ale obcinane bo za duzo a jak tu miec malo przecen skoro tyle dokladaja i nikomu sie poskarzyc nie mozna ? malo tego to ciagle niedowazenie .. na fakturze np 1,27 w rzeczywistosci po zwazeniu 1.20 a gdzie 7 dk? a bywa i wiecej niedowagi .... kto za to ma zaplacic ? pracownik ... bo jak wyjdzie manko to nikogo nie obchodzi tylko placic trzeba :) ehh u kogo szukac pomocy .. chce pracowac ale tak ?

ja tez

ludzie co wy mowicie jak w jafie -okrasie jest dobrze to was podziwiam i ze kierowniczki sa spoko (usunięte przez administratora)

Benia dominika
@ja tez

To super idziemy do pracy

teresa

przyjęcia są do firmy - nie zwalniają !!! wypłata na czas i premie !!! mam super kierowniczkę - jest spoko babka !!!

Dawna Jafka

Witam tak sobie czytam te Wasze opinie i wzdycham sama do siebie.Kiedyś pracowałam w firmie Jaf przeszło 3 lata bywało różnie ale nie było tak żle i pewnie pracowałabym dalej gdyby biedronki nie likwidowały stoisk.Nikt przynajmniej nie wykańczał człowieka psychicznie ,wypłata zawsze była na czas. Cieszcie się tym co macie bo nie wiadomo kiedy wylądujecie na bezrobociu tak jak ja.Pozdrawiam

Nowak ! Wróćććććććććććććććććććć!!!!!!!!!!!!! Porzuciles nas,ale wybaczamy.TYLKO WROC.RATUJ nas od tych "panstwa"

ostry

Ja tam pracowałem i to nie dawno i musze powiedziec ze byla to moja najgorsza praca czlowieka wogule nie szanuja tylko kierowniczka Pani Sz....ta lata i pilnuje zeby zapiepszac a jak przyjdzie do wyplaty to 1200 i potem koperta ze 100zl a rodzina po 1500zl i jak tu bedzie dobrze jak sie przyjmowałem to mialem okres prubny potem mialem zarabiac wiecej przepracowalem z 2 lata i nic ile napoczatek tyle do konca czyli 1300zl jak sie odezwalem to mialem obiecane ze bedzie wiecej bo przeciez nigdy nie wiedzialem ile mam na godzine bo jak by wiedzial to by sobie czlowiek policzyl a i jeszcze jak by bylo malo ty nie legalnie zabieraja urlopy ze niby brak godzin boze jak mozesz patrzec na takie oszukiwanie ludzi.Na cale szczenscie juz tam nie pracuje ale ile jest tam takich ludzi co robia za grosze i na czarno pani kierownik przyjmuje jak sie nie boi

pracownica

pracowac pracuje, ale zeby mnie rozpierala duma,ze tu pracuje? hmmmm......zjem kanapke...przyjada siły :)

pik

święte słowa będzie tak jak napisałeś bo jak na razie to zarabiają kierowniczki i ci co donoszą kierowniczką i rodzina a reszta to według uznania do koperty od 50zł do 1500 zł dla swoich ciekawe czy prezes wie ile kto dostaje

Zostaw merytoryczną opinię o Jaf Trade Sp. z o.o. - Pilica

• Jak się pracuje w Jaf Trade Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jaf Trade Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jaf Trade Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jaf Trade Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Jaf Trade Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jaf Trade Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 256 ocen.
  • żarnowiecka 76
    42-436 Pilica