Opinie o Jaf Trade Sp. z o.o. w Pilica

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Jaf Trade Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Jaf Trade Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mięs i wyrobów z mięsa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jaf Trade Sp. z o.o. w Pilica

koles plum pracownica

W każdej bajce jest coś prawdy a tak właśnie wykorzystuje się pracowników pracują bo nie mają wyjścia. Pozdrawiam.

!pracownico

Zgadzasz się z moją opinią to czemu chwalisz dzień przed zachodem słońca czyżbyś się pomyliła

plumplum

Żartujesz chyba -100 % Zonk

koleś lola

Nie znam tak wulgarnej i bezczelnej baby jak ona tyranie od piątej rano nie wiadomo do której kto zapłaci nadgodziny

Sprzedawca

Mam pytanie? Czy waszym zdaniem, macie super kierowniczki? Bo moim zdaniem, nie, wszystkie, nie obrażając!!! O, npz Rybnika J. K. Nie dba o nic!! Mamy ja dość!!!

Leszno
lola

Super koles wkoncu ktos napisał prawde ja tez wspołpracowałam z Pania Elunia niema Takiej kobiety na świecie dba o pracownika i nieda zrobic mu krzywdy nieznam drugiej tak wspaniałomslnej i kochanej osoby ma klase i osobowosc a nieroby wara do pola kopac ziemniaki!!!!!całuje (adlozi)

koles

Ludzie co wy w ogóle wygadujecie na tym forum . Co wy chcecie od Pani kierownik Eli . To osoba wymagająca dużo od siebie i od swoich pracowników . Jeżeli komuś się chce pracować to na pewno nie ma z nią żadnych problemów . Wiem , że to jest kobieta , która nie da zrobić krzywdy pracownikowi . Współpracowałem z nią 3 lata i nie było żadnego problemu . A nieroby do domu . W pracy się pracuje , a nie "leży" na ladzie . Pozdrawiam Panią Elę, wiem że jest teraz na moim rejonie i zrobi z niektórymi porządek . Weźcie się do roboty .

pracownica
@koles

Zgadzam sie w 100% w Twoją opinią. To wspaniała kobieta,ale doceniająca ludzi pracowitych i rzetelnych.Jest w tej kobiecie prawda, której wymaga od innych.Tu jest sedno.Pozdrawiam i szczerze życzę otwórzcie oczy,macie wspaniałą kierowniczkę.Wymagającą owszem, ale z nią jest sukces :)

do obserwator

Naucz się pisać poprawną polszczyzną wtedy pogadamy.Żenujący jest twój słownik jakże uproszczony......

@do obserwator

a ktory to twoj slownik? pochwal sie! "funf" czy jeszcze lepiej?

ja do ja

Ludzie z wyższym wykształceniem mają więcej klasy, rozumu i szacunku do drugiej osoby i szkoła jest tu bardzo istotną stroną pani Elżbieto...

@ja do ja

no teraz to polecialas po calosci.Naprawde w to wierzysz? hahahahahahahahahahahaha serio? porazka naprawde!

Firma może ok ale kierowniczka Elunia niszczy wszystkich kto jej stoi na drodze ale czego można się spodziewać po osobie ze skończona zawodówką

@ja

"ja" a czy ty skonczylas(es) cokolwiek oprocz "domowego przedszkola"?.Widzisz wyksztalcenie to nie wszystko.Trzeba miec w sobie chociazby gram inteligencji i dobrych manier,by zachowac sie wszedzie przyzwoicie.Nawet drogie "ja" na takim forum.A tego tobie brakuje! Czujesz sie zniszczona(y)to ogarnij sie!!! Byl pewnie tego powod.Obserwuje od czasu do czasu te wypociny tutaj i az sie chce krzyczec z waszej glupoty! Mniej gadania, opluwania,a wiecej energii w prace wlozcie.Wtedy przeciez nikt tobie(wam)nic nie zrobi.Dobrych ludzi sie ceni i szanuje.Moral? Zatem kim jestes(cie) tu tak sie uzalajacy?

ktos
@ja

niewiesz kiedy beda przyjecia

porazka jeden drugiego w lyzce wody topi zeby mial 20 zl wiecej do wyplaty

świezyzna

pani elu Jaworzno goraco pozdrawia, trzymamy kciuki za panią na nowym rejonie.

do ja

Bingo dobijaniem klientom wagi zmienianiem cen bingo kto się zmierzy

odp.

odezwały się wszystkie pokrzywdzone ,odpoczywające w pracy,długie wakacje się skończyły,teraz zabierajcie się do pracy ,brudu u was nie brakuje.

@odp.

haha bingo! pewnie tu je boli :) lezaly sparte na lokciach lata w oczekiwaniu na klienta, teraz czas popracowac ha ha

do funfu

To prawda traktuje ludzi jak bydło a Pan Witek powinien się temu przyjrzeć póki nie jest zapozno bo może dojść do tragedii.

@do funfu

tak tak,popieram///

fufnf

p.Ela nie powinna być na stanowisku kierownika nawet sprzedawcy to jest praca z ludźmi,a nie z bydłem.

Brawo dla Pana Prezesa i Pani Natalio życie jest zbyt krótkie aby je zmarnować...

Irmina

No to ciekawe chwila prawdy nadchodzi bo gorzko będą płakać

olki

Śmieszne

@olki

śmieszne to jest to forum i bezsensowne

obs.

zgłosiła wpisy na policji,oficjalnie.wiem na 1000 procent.

Ad rem

Wszystkie kierowniczki są wymagające , taka ich praca . Wydając polecenia widzą , w nas człowieka nie urągaj nam. Jeden wyjątek stanowi kulturalna inaczej Pani (usunięte przez administratora) , jest apodyktyczna nie znosząca sprzeciwu , nie przepuści żadnej okazji , aby poniżając kogoś sprawić sobie przyjemność. Krzykiem podkreśla swój patent na nieomylność . Jej ego rośnie , gdy widzi , że ktoś się boi. Tak , więc być wymagającą , a chamską to różnica .

ali
@Ad rem

one sa najwazniejsze,,tylko sie za takie uwazaja,,,nie maja pojecia o handlu!!!!!!!!!szkoda szefa,,,bo jest w porzadku,,,tylko kierowniczki,,ciul...a szkoda... pracownikow!!

Zostaw merytoryczną opinię o Jaf Trade Sp. z o.o. - Pilica

• Jak się pracuje w Jaf Trade Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jaf Trade Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jaf Trade Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jaf Trade Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Jaf Trade Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jaf Trade Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 256 ocen.
  • żarnowiecka 76
    42-436 Pilica