Opinie o Jaf Trade Sp. z o.o. w Pilica

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Jaf Trade Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Jaf Trade Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mięs i wyrobów z mięsa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jaf Trade Sp. z o.o. w Pilica

Sklepowa

Panie sklepowe jesteście zadowolone z dodatkowego nagrodzenia nas za pracę podczas epidemii, bo przecież obietnica była, tylko tej dodatkowej nagrody brak. Traktują nas jak nie myślące ( niech się głupie cieszą) wystarczy nam przecież nagroda w formie smsa. Swoją drogą to smsami jesteśmy zasypywane, dawniej rejonowe nie słały smsów i firma działała, obroty nie wzrosły od nich. Po co rejonowe skoro zarządzają smsami, lepiej zatrudnić dodatkową osobę na sklep do odbierania i odpisywania na te wkurzające smsy, będzie taniej. Pozdrawiam wszystkie nagrodzone wirtualnie.

Mirek
@Rita

No wiadomo nikt nie jest ze stali i kręgosłup można sobie załatwić. Ciężar pojemników powinien być dwa razy mniejszy. Nikt nie pilnuje tu BHP? Ktoś w ogóle to zgłaszał do przełożonego czy tylko tu piszesz?

Ta firma to porażka, wypłaty marne co do pracy ,wszystko obcinają ,deputaty,karty zabrali,a my musimy tak samo (usunięte przez administratora) no ale jak by nie patrząc rejonowe z czegoś muszą spłacać domy, kredyty,ale oczywiście nie za swoje tylko nasze ,szef woli się kreować w tvs, jaki on to dobry ,jak wszystkim ładuje towar do siaty przed kamerami ,a gdzie w tym wszystkim jesteśmy My ,co na to wszystko robimy.dlaczego nie ma z firmy listy ile nam się deputatow należy, nie ma pasków z wypłaty. Jak tak dalej będzie to szef z rejonowym będzie musiał robić sam na sklepach ,bo nie będzie miał kto. Pozdrawiam Panie, które ciężko zapiepszaja na marna wypłatę.

@Antoni

Pracowałam tam 3 lata.Wykonczyla mnie nerwowo starsza pracownica(tam same po 60) (usunięte przez administratora)niesamowity w tej firmie jest,(usunięte przez administratora)

Jak komuś jest krzywda to po co pracujecie jest tyle pracy na rynku że każdy coś dla siebie znajdzie a skoro twierdzicie że tutaj jest źle to szkoda że nikt nie pracował w byłym JAFie wtedy byście docenili to co macie

Kot

Dokładnie...jak ktoś mysli że,źle mu w tej pracy to zapraszam do Hebe..diabelskiego różowego (usunięte przez administratora) ..ja się zwalniam po 2 mięs.przepracowanych tam.Wiem co to jest ciężka pracą bo też w sklepach mięsnych robiłam i też dzwigalam pojemniki z towarem ale Hebe to zlo

Warto tam iść na produkcję na tego stolarza? W takim zakładzie większym to jeszcze nie pracowałem na stanowisku, ciekawy jestem. Na zmiany też nie robiłem, a tam piszą, że na dwie jest, w tym ogłoszeniu. Czy można jakos te godziny sobie ustalać?

Hej, wyczytałam tu w starszych opiniach, że ktoś pisał o zarobkach rzędu najniższa krajowa dla ekspedientki. Nadal tak macie? Czy może powiększyli jakoś stawki? Jakieś premie na tym stanowisku to są przewidziane? Albo na święta coś? Chętnie się dowiem bo szukam pracy w okolicy

Lena Nowy wpis

Tu nie ma czego szukać stąd trzeba jak najprędzej uciekać. Za chwilę woreczki za swoje będziemy kupować bo nie ma do czego pakować wędlin i mięsa a podłogi myjemy już sama woda bo płynów i środków czystości też nie ma .Porażka ale na festyny reklamy pieniądze są tylko od pracowników bo wszystkie dodatki pozbierali

Sumienna Nowy wpis

Najgorszy pracodawcą w rejonie śląskim, małopolskim pracownicy dla niego to niewolnicy wykorzystywani okradani z pasji i premi Nawet reklamy już mu nie pomogą opinia idzie za panem panie prezesie niech się Pan mauczy szanować pracowników /a zwłaszcza pań na sklepach/ to będą pana szanować Wszystko pań odebrał karty pracownicze ,premie kwartalne nawet miesieczne wymyślając jakaś normę na pracownika śmiechu warte za chwilę będzie pań razem z rejonowymi kierowniczkami stał za lada Życzę tego Panu

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Jaf Trade Sp. z o.o.?

Sprzedawca

Mam pytanie? Czy waszym zdaniem, macie super kierowniczki? Bo moim zdaniem, nie, wszystkie, nie obrażając!!! O, npz Rybnika J. K. Nie dba o nic!! Mamy ja dość!!!

Grażyna

Zaktualizuje ktoś informacje na temat pracy tutaj? Czytam wpisy, domyślam się, że sporo mogło się pozmieniać. Niby coś nowego wpadło, ale to nie opinia od obecnego pracownika :( Jaka rotacja jest w dziale zakupów? Jak teraz stoi stawka? Umowę o pracę dają już na start? Jest jakiś socjal, benefity pracownicze?

Klientka

Witam jestem zbulwersowana sytuacją na sklepie w netto w nowym Bytomiu jedna ekspedientka kolejka do jakubca i za kiełbasą trzeba stać pół godziny w kolejce jak za czasów PRL zawsze kupuję kiełbasę że świniobicia ale tyle czasu to nie będę stała zresztą nie tylko ja może się ktoś tym zainteresuje panie za ladą zmęczone pracują bez wolnego i ledwo się ruszają

Beti
@Klientka

Zawsze kupowałaś tam kiełbasę i tyle czasu w kolejce czy dopiero niedawno się to zaczęło? Ktos wie może czy szukają w takim razie kogoś do pracy? Dużo osób pisało o zmianach po 12 godzin i słabej komunikacji z sztabem kierowniczym, czy coś się zmieniło? Można liczyć na bardziej elastyczny grafik? Nie ukrywam szukam czegoś po 8 godzin...

Sklepowa

Sklepowa 2

Szczera prawda !!!

Przecież były premie cale 100 zl

Ruda sklepowa
@Sklepowa

Jeżeli chodzi o premie to było dużo pisania i gadania i na tym się skończyło.Do dnia dzisiejszego nic nie wiemy a jak się upominamy to wielkie ale. Powinni nas docenić jakby nie było pracujemy w ciężkim okresie i nie uciekliśmy na l4

Nina
@Sklepowa

Mam dość!! Upokazania, przez tą osobę, która niby jest kierowniczka!! Nie rozumie nic, nie robi nic!! Prosić się o wszystko, o plakaty, cenowki, itd!! To jest kierownik!? Potrafi tylko przyjeżdżać, gnoic, pracowników, być ważna!!! Nic więcej!! Chodzi o Rybnik

Kii
@Nina

Tak jest! Tylko ważna, nic więcej!! P. Joanna. Może w końcu ktoś to zmieni?! My nie chcemy takiej kierowniczki!! Nie dba o nas, o firmę, tylko udaje ważna!!! Itd, nie będę dalej się wypowiadać, bo braknie

Świeżyzna
@Kii

Chcąc wyjaśnić kwestię przesłanej opinii prosimy o kontakt za pośrednictwem adresu e-mail: biuro@swiezyzna.pl. Skontaktujemy się z Państwem w celu wyjaśnienia sytuacji.

Rita
@Świeżyzna

Proszę skontaktować się za pośrednictwem adresu e-mail?Kpiny i żarty.My chcemy porozmawiać z szefem i wytłumaczyć mu to wszystko co dzieje się na sklepach.On nie wie nawet jednej czwartej tego co robią kierowniczki nie mówiąc o tym co robi wydawka.Po 30 kg w pojemnikach czasem więcej.Czyj kręgosłup to wytrzyma?Trzeba robić zdjęcia i wysłać do inspekcji pracy.Jak kierują cię na badania to wyraźnie pisze, że dźwigasz 20 pojemników po12 kg.Nie oczekujcie od nas cudów bo my nie jesteśmy robotami.

Mirek
@Rita

Betty

A może by tak stworzyć zamknięta grupę aby wymieniać sie doświadczeniami i spostrzeżeniami??? U nas też różnie bywa i zastanawiałyśmy sie czy tylko u nas tak jest ale okazuje sie ze problemy dotyczą większości

Góralka
@Betty

Powstała już tajna grupa? Chętnie dołacze

Betty

Czlowiek chce uczciwie pracować a tu same kłody. To samo z tym ich grafikiem nie mozna po 8 godzin pracować tylko dybać po 12 zeby na drugi dzień wrócić na rano. Bo my kobiety nie mamy rodzin....

@Góralka

Może by i nawet powstała ale tutaj nie masz pewności w jakich zamiarach ktoś chce się z tobą skontaktować.

klient
@Betty

sprzedawczynie zawyżają wagę towaru, przy ważeniu na wadze pokazuje 0,250 g a na paragonie już 0,255, tak jest np. w sklepie w Rybniku i takie uczciwe

Julia
@klient

To czemu tego nikomu nie powiesz i nie zgłosisz? Poza tym... spokojnie to tylko 5 gram... :D

reni

Zgadzam się wszystko obcinają były karty nie ma deputaty coraz marniejsze a szefunio się w mediach kreuje i robi jakieś festyny na co my musimy (usunięte przez administratora)

Sławomir
@reni

Praca na sklepie nadal po 12 godzin? Żona jest sprzedawczynią w niewielkim sklepiku. Można wiedzieć, ile by u Was zarobiła?

Lena
@reni

(usunięte przez administratora) na wszystkim nawet na praniu.Dziewczyny przyjrzyjcie się grafikom mamy wpisane w jeden dzień po 12 godzin godziny pasuja ale w miesiącu jest więcej dni wolnych czyli mniej dni do wypłaty za pranie za miesiąc wychodzi 70 zł od osoby mniej (usunięte przez administratora) w biały dzień

Paula

Dziewczyny powiedzcie czy dostajecie paski od kierowniczek.Pracuje już osiem lat i nigdy nie dostałam żadnego paska

Antoni
@Paula

O to już długo tam pracujesz. I co nigdy nie zwracałaś się o ten pasek? W ogóle, co do wypłaty to pozwolę sobie zapytać Cię skoro już tu jesteś, ile teraz w tej firmie na rękę dają? Bo moją narzeczona szuka pracy i tak jej trochę pomagam. Warto tam iść, jak ktoś na dobre zarobki jest nastawiony? Niepokoiły mnie tu komentarze o atmosferze i traktowaniu przez zwierzchników, dlatego liczę, że mi napiszesz.

Pracownica
@Paula

Proszę się upomnieć u kierowniczki rejonowej zawsze ma ze sobą. A mam zapytanie jak wychodzą teraz remanenty po nowemu ? Bo raczej nie ciekawie a nam każą spłacać manka co wychodzą nie z naszej winy

@Antoni

Jakie godziny pracy obowiązują w Jaf Trade Sp. z o.o.?

Anonimowo

Szefowa zamiast robić naloty z(usunięte przez administratora) powinna przyjść jako kryptonim szef!Szefowa nie wie co dzieje się tak naprawdę na sklepach ! Kierowniczki chodzą tylko na rano resta załogi czasami do 20 nie wie jak ma przyjść na drugi dzień do pracy,urlopy nie są planowane tylko dawane z dnia na dzień . Wiec jak masz dzieci to nic nie możesz zaplanować ! Niech się lepiej szefowa przyjrzy bo jest mobbing w niektórych sklepach ! Według prawa pracy powinien być grafik do 20 każdego miesiąca , jedna sobota wolna w miesiącu i urlopy do końca roku ,na nowy rok!

Mobbing
@Anonimowo

Pracowałam w Zawierciu na ulicy Reymonta,miałam taki mobbing przez jedną(usunięte przez administratora)de przez 3 lata że zrezygnowałam z handlu do końca życia,nie zostawię tak tego,mam nagrań w cholerę.Jak nie sąd to dowiedzą się inni.Wszystko udostepnie w odpowiednim czasie.

Pracownica

W Jafie??? To właśnie była dyscyplina,ale tylko doceniali ci którym się pracować chciało Reszta narzekała,I narzeka na Jaf. Szefostwo dawało duże wsparcie,I doceniało dobrego pracownika.Co mogę powiedzieć?? Współczuję tyko obecnemu Szefowi.

@Pracownica

A teraz już nie dają wsparcia? Dobry pracownik nie jest doceniany np. wyższą wypłatą? To jak motywują pracowników do wydajniejszej pracy?

Kot

Jola

Najgorsze jest to, że nie ma z kim porozmawiać.Szef ufa ludziom na zakładzie, którzy tak go (usunięte przez administratora) jak się tylko da.Osocze w pojemniku waży ok 0.80 kg.To jest doliczane jako towar na sklep.Jak my ekspedientki mamy wychodzić na remanentach jeśli dzienne braki to około 3 kg osocza?Nie ma komu tego zgłosić bo pani siedząca w biurze nie przyjmuje do siebie tych informacji.Szef nie ma czasu ani ochoty rozmawiać z pracownikami.Kasa i tylko kasa się liczy a ekspedientka to pionek,który zawsze dostaje po (usunięte przez administratora) i pracuje za najniższą krajową.W dzisiejszych czasach najmodniejsze zdanie to "CHWAŁA UKRAINIE"a ja to zmienię na CHWALA DZIEWCZYNĄ,KTORE PRACUJĄ W SWIEZYZNIE NA SKLEPACH.Bo musimy walczyć o swoje jak żołnierze.

Hanna
@Jola

A co w sytuacji gdy sklep ma manko na tych remanentach? Pracownikowi dostaje się po kieszeni? Skoro szef nie ma ochoty rozmawiać, to może po prostu napiszcie mu maila ze swoimi spostrzeżeniami i obiekcjami co do braków jakie później Wam wychodzą na inwentaryzacjach.

Onaaa
@Jola

Sama prawda, sklepy co miesiąc wykazują manka na sklepach, przez osocze które jest doliczane jak i sznurki, foremki, folie z szynek. Zamiast doliczyc to w faktyczne przeceny, trzeba za to placic..Grunt to straszyć kontrolami, naganami dziewczyny które (usunięte przez administratora) na sklepach. Wszystko poucinane, praca za najniższa krajowa. Ucinanie etatów przez kierowniczki, bo góra tak kazała??? Kierowniczek też zaraz nie będzie, może w końcu szefostwo zmieni podejście do pracowników i zacznie wszystkich choć trochę szanować???

Hanna
@Onaaa

A próbowaliście zaproponować taki pomysł, żeby te osocze doliczyć do przeceny? A dlaczego te etaty są ucinane? Myślisz, że to kwestia małej ilości pracy? A poza tym, że kierowniczka wykonuje polecenia góry, to jest za pracownikami, jaki jest z nią kontakt na poziomie pracownik - przełożony?

Onaaa
@Hanna

Przeceny na sklepach są indywidualne, dzielone na konkretna kwote z danej puli kierowniczki rejonowej i nijak się maja z rzeczywistym stanem dodatkowych strat z osocza. Etaty ucinane, a pracownik jeden musi roboc za dwoch. Sklepy wielkoobrotowe pracują na te niskoobrotowe, które powoli są już likwidowane i wypadają z obiegu. Kierowniczki, każda jedna z innym podejściem, ale też już mają dość tego co dzieje się w tej firmie.

Wiecie, czy Jaf Trade Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Zaraz jebane ze śmiechu ????

Tak.oplaca również mieszkanie .

Pracownia

Witam jestem pracownicą od prawie 6 lat dowiedziałam się że nie mam umowy przedłużonej itd... ale nie ważne , jestem bardzo zadowolona z tej pracy i sobie ją chwalę. Dziewczyny są super ☺️ tak samo jak klienci. A to że każdy piszę że to zabrali i tamto to nie ważne ....ważne że jest praca i wychodzisz do ludzi uśmiechnięta ☺️

Zdziwiona
@Pracownia

Dziwi, mnie Twój punkt widzenia. Jeśli nie liczy się dla Ciebie płaca, ani warunki pracy to jesteś jakąś fanatyczką, albo idiotką. Firma takie kocha. Masz mentalność niewolnicy. Gratuluję takiego stosunku do samej siebie.

Bo nie

Saunę i basen też

Stała klientka Diana

Witam.Jestem stałą klientką sklepu netto "Świeżyna "w Chwałowicah .Jako klientka jestem ZBULWERSOWANA zachowaniem Pani manager.Będąc na zakupach byłam świadkiem skandalicznego zachowania pani manager,względem jednej z pracownic "świeżyny".Uważam,że owa pani manager zdecydowanie przekroczyła swoje kompetencje.Tak nie traktuje się pracowników. Uważam,że ktoś wyżej niż owa menagerka powinien się tym zainteresować.Nazywajac sprawę po imieniu, to po prostu (usunięte przez administratora) PRACOWNIKA.Nawet można by nazwać, że naruszono prywatność i w jakimś sensie cielesność pani sprzedawczyni.Takie sytuacje są niedopuszczalne.Pani sprzedawczyni,ze łzami w oczach obsługiwała klientów,zachowując zimna krew.Proszę,aby ktoś się.tym zainteresował. Pozdrawiam serdecznie .Klientka.

Katarzyna
@Stała klientka Diana

Proszę o wyjaśnienie dlaczego administrator (usunięte przez administratora)słowo (usunięte przez administratora) z komentarza tej Pani?Czytałam wczoraj i było tam tak napisane.

Katarzyna
@Stała klientka Diana

Szanowny administratorze.Nie podano odpowiedzi na pytanie moje,ale już (usunięte przez administratora)słowo.Dlaczego?Czy jeśli zadałaby pani komentujący,że to" nękanie " to byłaby inna historia?Pozdrawiam.Bardzo mnie zainteresowała ta sprawa.

Klient swiezyzny
@Stała klientka Diana

Również byłem świadkiem pomiantania przez managera pracownicami sklepu to jest oburzające jak.mozna tak traktować pracowników coś musi się zmienić!!! Zachowanie menadżerki nie na miejscu szok postawiła w niefajnej sytuacji pracowników ale i klientów. Wczorajsze zakupy były niekomfortowe z udziałem tej pani a uwielbiam kupować tam produkty. Panie zawsze mile doradza kompetentne a niestety ich nie szanują obłęd!!!!!

@Stała klientka Diana

Czy były poczynione jakieś kroki w tym przypadku,czy wszystko rozeszło się po koscich?

Kaja
@Stała klientka Diana

Pracowałam w sklepie swiezyzna . Panie kierowniczki rejonowe traktują tam ludzi ja zero . Ja k na kogoś się uwezma to już jest tak cały czas . Wszycy są dobrzy z pracowników a ta czarna "owca "nie . I już myślą o miej jak już usunąć. Jednym słowem porazka . Jak najdalej od takiej pracy

Wojtek

Witam . Proszę o pomoc w skontaktowaniu się z panem Prezesem tej firmy w celu szczerej rozmowy. Ps nie interesują mnie pośrednicy typu kier czy dyr.

@Wojtek

Witam mija już 12 dni od mojej prośby i totalna cisza. Czy nikomu pracującemu w firmie Świwżyzna nie zależy żeby właściciel dowiedział się jak jego firma jest zarządzana .w jaki sposób traktowani są pracownicy.

@Wojtek

No jak widać najwyraźniej nie, bo wciąż milczą. A Panu czemu tak zależy?

Iza
@Agnieszka

Napisał w jaki sposób traktowani są pracownicy. Mam nadzieję że mu się udało.

@Iza

A to teraz mnie zainteresowałaś tematem. Wiadomo co z tą próba kontaktu?

Ewelina
@Agnieszka

A co ma być pewnie nie udało mu się. Jaki szef takie kierownictwo..

@Ewelina

No cóż... Ale to coś więcej o tym całym kierownictwie możesz powiedzieć?

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Jaf Trade Sp. z o.o.?

Na tępe noże, siekiery ,jak sobie sama nie naprawisz lub załatwisz to na cuda nie licz ze strony rejonowej że ci nowe da .

Czy Jaf Trade Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

dobre hahaha!

dobre hahaha!!!!

Gabriela
@dobre hahaha!

A co w tym śmiesznego? Teraz w wielu firmach to standard. Firma nie zapewnia Wam szkoleń? Albo nie nagradza osób które podnoszą swoje kompetencje na własną rękę?

dobre hahaha
@Gabriela

oczywiście że tak!!!! oplacaja jeszcze mieszkanie i wyżywienie:)

@dobre hahaha

Sarkazm goni sarkazm? A tak całkiem na poważnie to co innego oferują w takim razie?

Sumienna

Luidzi ... Przepraszam , jakim trzeba być ? ... Na sklepie jestem o godzinie 5-tej chociaż nie muszę i płacą nam od 6-tej , przychodzę wcześniej tylko po to żeby na otwarcie wszystko było w jak najlepszym porządku ! Połowę marca.i cały kwiecień przepracowałam sama na sklepie ( koleżanka poszła na opiekę ) . Sklep czynny od 7 do 17, przez wszystkie te godziny nawet nie usiadłam na minutę ( no chyba, że korzystalam z WC) , wychodziłam ze sklepu o 18 ( czyli 13 h codziennie) , po otrzymaniu wynagrodzenia zapytałam KR o moje nadgodziny i co usłyszałam ? ... " Jakie nadgodziny? Ja Cię tu na siłę nie trzymam , powinnaś się cieszyć że masz pracę " . Za zrobione 68 tysięcy dostałam 200 deputatu !!!! I to sama na sklepie ! Pani KR zamiast zapłacić mi nadgodziny które dymałam na sklepie raczyła siebie do grafiku dopisać w momencie kiedy to nawet nie zapytała czy potrzebuje jakiejś pomocy ! Na liście obecności , która to osobiście Pani KR sporządza wpisała mi ustawowa ilość dni wolnych ( nie ma mozliwosci zmiany owej listy ) podczas gdy tylko niedziele były moimi dniami oddechu ! Została mi również zabrana karta przedplacowa ( ale to chyba już większości pracownikow jej nie ma ) , obiecywana premia za pracę podczas pandemii zakończyła się na smsach ! ... Tyle

@Sumienna

Sumienia A jaka to Pani kierownik albo jaki rejon bo miałam bardzo podobna sytuację że pracowałam sama A Pani kierownik moje wypracowane nadgodziny przypisana sobie

@K

Katowice

A czy to czasem nie Pani Kierownik MK

@K

Nie , Pani BP .

@Sumienna

Czyli wychodzi z tego że Panie kierowniczki wszystkie takie same pozdrawiam

reni
@Sumienna

Pani BP nie jest za pracownikiem tylko patrzy na dobro firmy i swoje

K.M.J

Moze mi ktos wytlumaczyc ( ja mysle ze same te panie o ktorych mowa zaraz cos napisza bo reguralnie obserwuja forum i robia wpisy podszywajac sie pod kogos innego) chyba jednak maja cos na sumieniu i trzesa (usunięte przez administratora) jak szef sie dowie. Znowu mowa o naszych kierowniczkach, jezdza po sklepach Racibórz Rybnik Radlin Żory itd na kazdum sklepie obgaduja pracownice ze sklepow to jest jakas masakra. Nie mozna nic powiedziec bo zaraz wszystko wszyscy wiedza i to ma byc kierownik? Te panie nie nadaja sie na te stanowisko absolutnie. Lubia wysmiewac i obgadywac pracownice juz nie chce sie tego sluchac a jeszcze jak z nimi jest pupilek ktory nic nie robi to juz wogole jakis dramat.

Ola
@K.M.J

Obgadywaly zawsze nie wiem.czy jeszcze pracują ale tylko czekały na jakąś plotkę Zosia Beata ta ostatnia wielka kierownicza A nawet zdania poprawnie nie umiała napisać A życzliwych pracownic było pełno czekały tylko że by komuś oddalić i tyłek obronić

Elwira
@K.M.J

Zgadzam się z tym ..Panie kierowniczko które mają coś do pracownicy to niech jej powiedzą A nie za plecami obgadywac. !

Iwona
@K.M.J

To prawda,usuwają to co nie wygodne dla nich.I nikt nie próbuje nawet wyjaśnić tych własnych sytuacji.Obgaduja jedne na drugich,to po prostu żenada.Wstydzcie się panie szumnie nazywane menagerami świeżyny.Żeby robić (usunięte przez administratora) w swojej firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o Jaf Trade Sp. z o.o. - Pilica

• Jak się pracuje w Jaf Trade Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jaf Trade Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jaf Trade Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jaf Trade Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Jaf Trade Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jaf Trade Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 256 ocen.
  • żarnowiecka 76
    42-436 Pilica