Opinie o Jaf Trade Sp. z o.o. w Pilica

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Jaf Trade Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Jaf Trade Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mięs i wyrobów z mięsa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jaf Trade Sp. z o.o. w Pilica

ktoś

nie wiem czy zamkneli-ale sklepy cały czas się zamykają i tylko patrzeć kiedy następne pójdą pod kłódkę.firma ma duże problemy- a największy to taki że już mało kto chce tam pracować -jakos kartki o przyjęciu do pracy wiszą a tu zero chętnych przez miesiąc.każdy jak widzi taką kartkę z klientów to aż się smieje w twarz że co to za praca że nie ma chętnych i co chwila kartki wiszą bo nikt niechce pracować a raczej tyrać za 1100 zł na reke i na dodatek płacic manka-które powiedzmy sobie szczerze jak nieoszukujesz to płacić będziesz-a przez co a no przez wydawkę a może i samego dyrektora,ponieważ jeśli się zamawia 5 kg to [usunięte przez moderatora] chce 5 kg a nie 18i jeśli czegoś nie zamawiam to [usunięte przez moderatora] nie chce bo wiem że taki damy produkt mi nieschodzi bo jest albo beznadziejny albo [usunięte przez moderatora] drogi.a rejonowi wychodzą z założenia jak sklepowe nie wcisną klientowi to same zapłacą-tak czy tak kasa do firmy spłynie a za dodatkową sprzedaż premia dla owych będzie

kkkk

czy to prawda że w słomnikach zamknęli już jaf??????

kkkk

popieram:)))dobrze napisałaś:)))

ktoś

a ja napisze takKIEROWNIK [usunięte przez moderatora] jest okropnym człowiekiem-jak na KIEROWNIKA powinien mieć chociaż troche klasy a ON-ordynarny i beszczelny. niepotrafi nic załatwić-udało mi się go poznac ze złej strony-a co do kawy panie kierowniku to nie jest naszym obowiązkiem ją panu zrobić bo to my sobie ją kupujemy za nasze marne wypłaty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!jak chce to zrobie a jak nie to kawa leży na półce w biedronce

Sprzedawca

Mam pytanie? Czy waszym zdaniem, macie super kierowniczki? Bo moim zdaniem, nie, wszystkie, nie obrażając!!! O, npz Rybnika J. K. Nie dba o nic!! Mamy ja dość!!!

jafianka

kkkkk - 2012-08-05 20:02:56 zawsze tak było i -martw się co z tym zrobić:(((bonusy to są meeeeeeeeeeeeega vaty cholera mnie juz bieże na to wszystko do psychologa to powinna iść p. [usunięte przez moderatora] ze swoją świtą niech stanie na tydz na jakimś sklepie tylko nie wysokoobrotowym to się dowie jak się fajnie handluje jak się widzi klientów kręcących nosami bo to albo tamto nie tak narzekacie na p [usunięte przez moderatora] ale ona jest najlepsza z nich wszystkich a przeszłam ich sporo

kkkkk

zawsze tak było i -martw się co z tym zrobić:(((

pracownica

ja już mam dość tych bonusów z wydawki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!czy na kazdym sklepie tak jest ze dają mam duuuuuuuuużo więcej

pracownica

od dawna tlumacze \\\"kolezankom\\\" ze te wejscia i wpisy tutaj sa ponizej godnosci kazdej z nas :( na psychologa za pozno juz :(:(

BYŁA REJONOWA

Do psychologa koleżanki!!! Pracowałam w JAF 6 lat ,ale takiej jazdy nie widziałam.Szkodzicie tylko sobie!!! POWODZENIA!!!

hahahahahahah tak.... slynne ""będom wyciongniente konsekfencje" i Beti hahahahahhaahha rewelka, TRZA hahahahah kupic jej slownik polszczyzny :) jezuuuuuu jak przypomne sobie te jej wejscia na sklep...taka wies ze szok hahahahahah a te wpisy :(:( porazka

pracownica

macie racje co do Pani [usunięte przez moderatora] nie ma zastrzeżeń ona naprawdę tam gdzie się znajdzie pomoże całym sercem tak samo jak podniosła z ruiny rejon na którym teraz jest z poprzedniczki słynnej Paniii [usunięte przez moderatora] która niszczy albo już zniszczyła inny rejon wiem gdzie ona teraz wojuje i naprawde sklepy ida na dno tam jest potrzebna do odbudowy Paniiiiii [usunięte przez moderatora] a P. [usunięte przez moderatora] powinni sie zajac szefoswto bo ona nic nie robi nawet liczyc nie umie a naprawde mam rodzine gdzie ona teraz jest i ma swoje pupilki na sklepach i maja luzy a inne [usunięte przez moderatora] na innych konto powiem tak USUNĄĆ JĄ JAK INNE KIEROWNICZKI REJONU USUNIĘTO A DAC TAM PANIA [usunięte przez moderatora] POZDRAWIAM

kkkkkk

PANI ELU ZAWSZE BĘDĘ PANI WDZIĘCZNA ZA POMOC I DOBRE SŁOWO

Pani Elu ,,,,,,ma Pani bardzo dobre serce,,,,,,,,,,,,,,,,uwielbiam Panią

pracownica

A wiecie że zaczynają się dobierać do rejonowych

kkk I TAKŻE NAPISZĘ ŻE ZA POCZĘSTUNEK,ZAWSZE SZCZE

I NAPISZĘ ŻE ZA POCZĘSTUNEK ZAWSZE PODZIĘKUJE SZCZERZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!WIĘC NIE KŁAM BYYYYYYYYYYYŁŁŁŁŁAAAAA

kkkkkk......

DO BYŁEJ NIGDY TEGO NIE BYŁO P. [usunięte przez moderatora] ZAWSZE MIAŁA ZE SOBĄ KAWĘ,LUB BIEGŁA KUPIĆ...DLA PERSONELU TAKŻE!!!!WIĘC CZEMU KŁAMIESZ????BO???JECHAŁA PO TOBIE [usunięte przez moderatora] ???

CYTRYNKA

DOKŁADNIE MASZ RACJĘ OBIECYWALI MI ZŁOTE GÓRY A TERAZ MUSZĘ ZA KOGOŚ MANKO PŁACIĆ PREMII NIE DOSTAŁAM A ZA NADGODZINY TEŻ NIE GOŁA WYPŁATA ZA TYLE GODZIN ROBOTY MASAKRA FAKTYCZNIE TO (usunięte przez administratora)

obecna pracownica

w odpowiedzi do bylej pracownicy w jednym sie zgodze, ze dodzwonic sie do rejonowych graniczy z cudem,Ciegle zajety numer.Ale co do p.[usunięte przez moderatora] kompletnie inne wrazenie zawsze jak wchodzi grzecznie podziekuke za kawe czy herbate nie znam takiego przypadku jak pisze kolezanka w jej wykonaniu.

była pracownica

piszecie, że p. [usunięte przez moderatora] nie toleruje nieróbstwa, picia kawek i ploteczek, tak? Gdy pracowałam w tej Firmie p. [usunięte przez moderatora] ciągle przyjeżdzała na pogaduchy na sklepy i bez pytania częstowały się naszą kawą i nie tylko- tak nie postępują ludzie na poziomie tylko proste kobiety:) ona taka zapracowana- spóbuj się do niej dodzwonić, tylko klepanie z koleżankami. w firmie pracowało mi się bardzo dobrze- jedynym elementem firmy który należałoby zgładzić podobnie jak [usunięte przez moderatora] - jest p. [usunięte przez moderatora] - praca w firmie byłaby super. Przez takich ludzi jak owa Pani firma może mieć kłopoty

:):)

BRAWO w koncu ktos, kto naprawde wie! Dzisiaj przewazylam towar i powiem MASAKRA! braki w dostawach sa kazdego dnia, ale jak sie czlowiek odezwie usłyszy"i co ja pani zrobie na to? albo dzwon sobie sama na wydawke" a ci wysla nastepnego dnia wudru z 3 wag , ze wszystko jest ok.Im sie zgadza na 3 wagach, a mnie cholera na 4 nie! Co za wagi ma ta firma, chce sie zapytac.Albo uslyszysz od rejonowego, ze cos inne ci dali.Co sie pytam? Pasztetowa po 8 zl zamiast wiejskiej po 20? No ale im waga gra! Prawda, szaraki na sklepach haruja, placa i placza, reszta ....no wlasnie!

Zostaw merytoryczną opinię o Jaf Trade Sp. z o.o. - Pilica

• Jak się pracuje w Jaf Trade Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jaf Trade Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jaf Trade Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jaf Trade Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Jaf Trade Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jaf Trade Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 256 ocen.
  • żarnowiecka 76
    42-436 Pilica