Opinie o Firma Handlowo Produkcyjno Usługowa Małgorzata Sapiechowska w Wolbrom

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Firma Handlowo Produkcyjno Usługowa Małgorzata Sapiechowska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Firma Handlowo Produkcyjno Usługowa Małgorzata Sapiechowska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mięs i wyrobów z mięsa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Handlowo Produkcyjno Usługowa Małgorzata Sapiechowska w Wolbrom

Aplikant

Niepoważny człowiek. Daje ogłoszenie w którym pisze kontakt wyłącznie telefoniczny. Nie odbiera telefonu, nie oddzwania. 8 prób połączenia w różnych dniach tygodnia w różnych godzinach. Jak do pracowników ma takie samo podejście to szkoda nerwów na takiego pracodawcę.

????
@Aplikant

A kogo szukają, że ogłoszenie dali? Na sms jak się napisze, to też cisza i brak odpowiedzi? Dobre warunki proponują że tak ci zależy?

Zuźka Nowy wpis

Czym niby pracownik jest tu straszony, zwolnieniem czy o co chodzi? Piszesz, że chcą wszystko za darmo, ale chyba ludzie nie pracują, nie dostając za to pensji?

Takie określenie to bardzo poważne słowa... Jeżeli uważasz, że (usunięte przez administratora) serio występuje w tej firmie , to może napiszesz jakiś konkretny przykład, przez który można byłoby tak uważać? Wiesz, napisać to każdy może, ale jaka jest prawda? :). Poza tym, jeśli chodzi o to "krętactwo", to w czym ono się przejawia? Myślę nad zatrudnieniem w tej firmie, więc proszę Cię o rozjaśnienie tych dwóch sformułowań... :)

klient Nowy wpis

Nie rozumiem skąd zabieranie stanowiska obronnego przez Ciebie skoro dopiero zastanawiasz się nad pracą w tej firmie :) Powodzenia :) popatrz chociaz na komentaze ponizej

Roksana

W 2022 r firma wystawiła ofertę przez urząd pracy jako pomocnik rzeźnika. Tata szuka właśnie pracy w tamtych okolicach. Zarobki rok temu zaczynały się od 3010 zł. Wie ktoś może jakie jest teraz wynagrodzenie na start? Jak z atmosferą pracy w firmie? Wszystko w porządku?

Znaczy praca nadal jest? Proszę powiedzieć, bo nie wiadomo nawet, po co dzwonić i o co pytać, a aktualnej oferty nie widać w sieci. Jak jest to czy szukacie kogoś z doświadczeniem czy jak ktoś nie ma to odpada totalnie? Bo ja właśnie niestety należę do tych drugich, no i nie wiem, czy pytać w ogóle.

Barbara

Wczoraj na niedzielnym targowisku na świebodzkim we Wrocławiu zakupiłam schab cielęcy i comber jagnięcy. W domu okazało się, że obie porcje mięsa wyglądają tak samo ( schab wieprzowy z kością) . Na paragonie mam w jednej pozycji schab 1,25kg. w cenie 27,99zł. za kilogram, druga pozycja schab 1,704 kg w cenie 35 zł. za kilogram. Razem 94,63 zł.. Pan który mnie obsługiwał nawet przepis podawał jak je przyrządzić, Zajęta rozmową nie zwróciłam uwagi na to, co pakuje. Próbowałam zadzwonić do właścicieli, czy napisać e-maila ze zdjęciami tego, co mi sprzedano. Niestety, na żadnej stronie nie znalazłam nr tel. ani e-mail. Uważam, że sprzedawcy świadomie (usunięte przez administratora) klientów ( może właściciele o tym nie wiedzą?), a może robią to sami. Przy karku wołowym była przyczepiona etykieta i cena antrykotu. Uważajcie przy zakupach.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Firma Handlowo Produkcyjno Usługowa Małgorzata Sapiechowska? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Leszno
Magda

Dziś robiłam zakupu w budce w Gliwicach. Został mi wciśnięty śmierdzący, splesnialy towar. Koszt ponad 20 zł. Niestety, jak się wróciłam, budka była już nieczynna. Pani na stoisku jest tak nie miła i nie uprzejma, że Chyba powinna pracować w piekle przy torturowaniu ludzi. Pani przede mną chciała zakupić 4 szt schabu na kotlety. Została ofuczana , zwyzywana, że to nie problem sprzedawczyni, że kobieta mieszka sama i nie potrzebuje 1.70 kg mięsa, bo tyle zostało zważone i skasowane przez nieuprzejmą Panią. Na dodatek każda waga towaru jest zaokrąglana wzwyż

Edzia
@Magda

Tylko jedna pani tan sprzedaje? To jest zawsze ta sama czy jest kilka pracownic w tym miejscu? Do której godziny oni pracują w ogóle, że było już zamknięte?

Iza

Interesuje mnie praca na stanowisku ekspedientka. Czy wymagana jest dobra znajomość rodzajów i jakości mięsa oraz umiejętność doradzania klientom w ich wyborze? Czy istnieją możliwości rozwoju zawodowego i szkoleń w zakresie produktów i usług sprzedawanych w sklepie?

Borys

Nie polecam tej firmy kupilem rzeczy nie swieze dopiero w domu zobaczyłem jak (usunięte przez administratora)szkoda że nie miałem blisko bo napewno bym się wrócił...

Witold
@Borys

No i szkoda, że się nie wróciłeś, bo takie rzeczy trzeba reklamować. Czasem trafia się źle zapakowana partia mięsa, albo nieodpowiednio przechowywana i może stąd problem. Ja na twoim miejscu bym to wyjaśnił.

Gosia
@Borys

Dzisiaj incydent zostali (usunięte przez administratora) moi rodzice na 200 zł w rydultowaxh wszystko zgłaszacie navpolicje

Niezadowolona

Nieświeże w środku siwo różowa niby wołowina, która smakuje jak wieprzowina i na paragonie została nabita jako wieprzowina. Przypadek, czy zwykle (usunięte przez administratora) Nigdy więcej Nie polecam też pracy w firmie w której szef zmusza do oszukiwania klientów sprzedając im wieprzowinę jako jagnięcinę (o losie!)

Klient

Kupiłem u nich na Targu w Gliwicach niby cielęcinę a okazało się że to wieprzowe, starsza Pani (usunięte przez administratora) jak tylko może. Nie polecam tej firmy

maria

wczoraj kupiłam w kiosku na placu mięso wołowe po promocyjnej cenie. (usunięte przez administratora) Uważajcie na ten sklepik

Klient Jastrzębie

Bardzo nie miła i agresywna Pani. Pomijając fakt że sprzedaje wieprzowe mięso za cielęce/Wołowe itp...

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Handlowo Produkcyjno Usługowa Małgorzata Sapiechowska - Wolbrom

• Jak się pracuje w Firma Handlowo Produkcyjno Usługowa Małgorzata Sapiechowska?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Handlowo Produkcyjno Usługowa Małgorzata Sapiechowska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Firma Handlowo Produkcyjno Usługowa Małgorzata Sapiechowska
  • Sosnowa 9