Opinie o Jaf Trade Sp. z o.o. w Pilica

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Jaf Trade Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Jaf Trade Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mięs i wyrobów z mięsa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jaf Trade Sp. z o.o. w Pilica

ten który wie

Bardzo interesującą sprawą w tej firmie są remanenty i wychodzące na poszczególnych punktach manka. Konkrety dotyczące sklepów, pracowników i okręgu zachowam dla siebie. Co do samych pracowników nie można mieć zarzutów, ponieważ są to ludzie pracujący od lat samowolnie godzący się płacić powstałe zaległości w kasie w obawie przed utratą pracy. A więc coś jest grubymi nićmi szyte. Manka co miesiąc(większe lub mniejsze), pracownicy płacą notabene zaległości powstałe gdzieś w czarnej (usunięte przez administratora) ie, firma zarabia. Bardzo nie fair play zagrywka, ale pieniążki spływają. Haczyk jest i to w samym środku tej machiny...

haaa

odpowiem:)))szynka była pewnie moczona w wodzie przez personel:)))))aby miała wygląd,oraz dodatkową wagę.

a mnie sie fajnie robilo w jafie

no to ja 3 :)

WIECIE CO? A PRAWDA JEST TAKA ZE BYLYSCIE KOBIETY PRZYZWYCZAJONE DO KIEROWNIKOW Z KTORYMI GADU GADU BOJE O TYM, TAMTYM KAWKA I BAJERY.DOSTALYSCIE [usunięte przez moderatora] A ONA W [usunięte przez moderatora] MA WASZE KAWKI, HERBATKI I OPOWIESCI RODZINNE, GONI DO ROBOTY DO KTOREJ ZOSTALYSCIE ZATRUDNIONE STAD WAM SIE ZOLC ROZLALA.POPRACUJCIE WG JEJ WSKAZOWEK ZOBACZYCIE CZY NIE WARTO. INNE MYDLA OCZY A SWOJE ZROBIA.[usunięte przez moderatora] NIE ZMIENI "KOLOROW"

Sprzedawca

Mam pytanie? Czy waszym zdaniem, macie super kierowniczki? Bo moim zdaniem, nie, wszystkie, nie obrażając!!! O, npz Rybnika J. K. Nie dba o nic!! Mamy ja dość!!!

ja 2

a ja nie jestem w rejonie jka to piszecie P.[usunięte przez moderatora] i tez nie mam zwrotow. To nie ironia, a raczej oszczerswo, pod adresem pan, ktore pracuja uczciwie na swoja wyplate.A to sprzedajac "stare mieso" jest z tego kasa? hehe kobieto...najwyrazniej poleglas w firmie i to pewnie za rzadow p [usunięte przez moderatora] stad tyle pomyslow i sugestii w Twojej glowie :) az sie nasuwa pytanie ...nie pracujesz juz i zal Ci tej kasy? zalosne

to była ironia- ja wiem że to trudne do rozpoznania dla kobiet dla których liczy się kasa a nie mają szacunku do siebie bo sprzedają stare mięso- bo jak rozumiem to u p. [usunięte przez moderatora] nadal nie ma zwrotów

...

no ma i co chyba dobra cecha. obroty wzrastaja, tym samym wyplata ciut wieksza , wiec w czym problem?

Mam pomysł:) Pozwalniajcie wszystkich niezadowolonych i szczerych ludzi a za ladą ustawcie p. [usunięte przez moderatora]. Na pewno obroty wzrosną, będzie nieskazitelnie czysto i będzie polecać, polecać i jeszcze raz polecać. Przecież ta kobieta ma potencjał

pracownica 2

Z wielu rejonowych za "mojej kadencji" sklepowej, obojetne czy to facetow czy kobiet milo wspominam 2 osoby i to wlasnie p [usunięte przez moderatora].Wymagajaca, ostra ale to cecha dobrego szefa.Jesli ktos jest klamca, nierob i kombinator podpisze sie pod zla opinia na jej temat.Co do kawki na zapleczu? w zyciu takiej nie pamietam, zawsze odmawiala gdy poroponowalysmy jej.Jesli w was jest brak szacunku dla niej, czego oczekujecie w zamian? premii? Ja na jej miejscu poswiecila bym sie i wszystkie was zdemaskowala a potem "pomogla" uwolnic sie od tej tak zlej firmy.

koless

ludzie co wy piszecie to mi sie w glowie nie miesci, to zwami jest cos nie tak a nie z rejonowymi.co wy macie do tej [usunięte przez moderatora]? bylo moja rejonowa 2 lata i nie moge oniej zlego slowa powiedziec jest wymagajaca ale nam to na dobre wychodzilo ci co pisza o niej zle, to musieli jej po paznokcie zajsc bo ona jest wporzadku.

zzz

Co do kier.rejon PANI [usunięte przez moderatora] niech pani siądzie dziś wieczorem i zastanowi się nad swoi życiem i pracą jaką wykonujesz stanowisko i władza to nie wszystko jeszcze jest sumienie ale pani tego nie ma mam nadzieje że pani nie chodzi do kościoła i do spowiedzi bo chyba ŻADEN KSIĄDZ nie dał by pani rozgrzeszenia/???OPAMIĘTAJ SIĘ KOBIETO bo może być za późno ??????Bo ci kiedyś ktoś łeb ukręci....Wszyscy w tej firmie nie mają lekko ale trzeba pracować i koniec. A co do reszty kier.rej. to z każdym da się pracować nie tacy źli jak ich opisujecie... a czy ktoś się złotem obwiesza albo jest zgrabny i umie się ubrać to jest normalne i ludzkie bo my kobiety lubimy dobrze wyglądać..

pracownica

mówcie co chcecie ale p.[usunięte przez moderatora]umiała docenic dobrego pracownika-pracowałaś sumiennie miałaś kase i spokój a teraz-robisz to samo a kasa- hahahhah bez komentarza

k....

dziękuje za radę,ale uwierz mam serdecznie Dość tej ........firmy,mam prace super:)a tam padałam na pysk i byłam sama ,,,nikt oprócz P.[usunięte przez moderatora] TEGO NIE DOCENIAŁ-UWIERZCIE.A Z MOJEGO MANKA-TEGO WŁAŚNIE KTÓREGO NIE BYŁO MOŻE P.[usunięte przez moderatora] ZNÓW WYJECHAŁA NA KANARY:)))))LUB DORZUCIŁA NA SIEBIE ZŁOTA:))))POZDRAWIAM PRACOWNICE....

zaniepokojona

była - 2012-03-15 10:50:38 uwieżcie kiedyś pensji wzięłam 100zł bo p.kierownik rejonu!nie sprawdziła stron inwentaryzacji!!!!!byłyśmy wtedy 3-liczyłyśmy,myślicie że firma oddała to?????nie!!!!!!!!jak można robić za 100zł?i nawet komornik nie ma takiego prawa aby zostawic bez środków do życia!a ta firma takie PRAWO MAAAAA!!!!!JAKIM CUDEM???? na bank bym pojechala i prezesowi z gardla wyciagnela to co w tym przypadku mi oni ukradli!!! co za paranoja, nie mowiac juz o uczciwosci, a raczej jej braku ze strony pracodawcow

pracwnica

takie zapracowane a pisać wiadomosci maja czas

ech

kazda zalaca sie tutaj niech pomysli wiec o emeryturze lub zmianie firmy :) a nie "jedzie" po rejonowych, tez nikt po nich niezadowolonych nie bedzie plakal :):)

to jak tak pracuje ponad swoje siły to może niech pomyśli o emeryturze- nikt nie będzie płakał:)

...

aneczki, zule, ale i jakies tam inne czy Wy uzywacie swoich prawdziwych imion? nie sadze.A moze warto podpisac wszystkie zale swoim wlasnym imieniem(o nazwisku nie wspomne).Wychodzicie z zalozenia ze anonimy sa prawda? a od kiedy to one byly dowodem w sprawie? A jesli tak tu piszecie z rozmachem, moze warto sie ujawnic? Strach to zly doradca.Pod czyims szyldem mozna zdzialac wiele , ale czy uczciwie?

pracownica

droga Alicjo, jesli jest jak piszesz to rozumiem, ze nie jest tak najgorzej skoro dasz rade utrzymac dwoje dorastajacych dzieci? a co do kierowniczki ktora wymieniasz z inicjalow...ta kobieta pracuje ponad swoje sily wiec wymaga od swoich pracownikow.Poza tym czy faktycznie jest tak zle? Czy znacie miejsca gdzie jest lepiej?Chyba z opowiadan...a to ....bajki :) Pozdrawiam wszystkie \"kolezanki\" z branzy

pracownica

a jak sobie polepszyć sytuacje jak rejonowymi są kobiety po zawodówkach i one rządzą

Zostaw merytoryczną opinię o Jaf Trade Sp. z o.o. - Pilica

• Jak się pracuje w Jaf Trade Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jaf Trade Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jaf Trade Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jaf Trade Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Jaf Trade Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jaf Trade Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 256 ocen.
  • żarnowiecka 76
    42-436 Pilica