Opinie o Jaf Trade Sp. z o.o. w Pilica

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Jaf Trade Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Jaf Trade Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mięs i wyrobów z mięsa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jaf Trade Sp. z o.o. w Pilica

jestem ciekawa która z kierowniczek rejonowych pisze takie pozytywne opinie jakby zarabiala tyle co panie to tez bym tak mowila żal

Aneczka

Witam wszystkie niezadowolone Panie,zastanawiam się czy jest aż tak źle?skoro dalej pracujecie,to widocznie jesteście do niczego,jak można dawać się wykorzystywać i narzekać ,a nic dalej z tym nie robić.Pozdrawiam i znajdźcie odrobinę przyzwoitości aby sobie polepszyć by swojej osobie i rodzinie którą ma się na utrzymaniu.

Alicja

Droga koleżanko jeśli masz alternatywę innej pracy to się nie zastanawiaj. Ja pracuje tam długo bo nie mam pieniędzy a na utrzymaniu mam dwójkę dorastających dzieci. Jeśli trafisz na taka kierowniczkę jak p.[usunięte przez moderatora] to będzie kiepsko, nie dość że krzyczy to potem zrobi z ciebie nienormalną że ona ma taki ton głosu. Na dziennym porządku będzie ci wmawiać wiele rzeczy że ona tak nie mówiła labo mówiła- standard.

bezstronna

JAF to nie je-bajka,jest nabór aczkolwiek odradzam tam pracowac, jesli masz propozycje innej roboty

Sprzedawca

Mam pytanie? Czy waszym zdaniem, macie super kierowniczki? Bo moim zdaniem, nie, wszystkie, nie obrażając!!! O, npz Rybnika J. K. Nie dba o nic!! Mamy ja dość!!!

z zapytaniem

Mam pytanie: czy to prawda że Rejonowe krzyczą na sklepach bo mam zamiar iść do prac do tej firmy?

a ja życze wszystkim paniom wesołych świąt ,zdrowia i wytrwalości!!!!!

pracownica

a ciekawi mnie czy ta siatke sciagalej przed czy po zaparzeniu szynki? u nas kazdy klient chwalil ja, byli tacy, którzy wracali po kolejna:)

haha no po aferze solnej moze wszystkie zaklady "oszczedzają" na soleniu?

trick

dzisiaj kupiłem \"szynkę surową wędzoną\" firmy ZPM \"JAF\". Szynka bez zapachu. Wędzenia to ona nie doświadczyła.to samo można powiedzieć o smaku tegoż wyrobu, szynka nawet nie jest słona, jakby w zakładzie soli brakło :) po zdjęciu siatki, szynka rozpadła się jakby była z 4 kawałków mięsa sklejona. w środku całkowicie surowe mięso.takie coś firma JAF sprzedaje w cenie 22pln/kg w swoich firmowych sklepach.to jest skandal!

należy też wspomnieć, że brak tym Panią kultury osobistej i ogłady

znajoma

nie przejmujcie sie sprzataniem od tego sa kierownicy rejonu a my jestesmy od [usunięte przez moderatora]

znajoma

ja chyba nie jestem w temacie czyzby [usunięte przez moderatora] kierowniczka juz nie robila heh to bym byla najszczesliwsza na swiecie!a wiecie kochane czemu:)bo mnie tez zostaewila na bruku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Natlia

Masz racje chcia la bym zobaczyć jak maja w domu bo tylko sprzątac myślą ze my leżymy

tomi

praca tam byla z moich najgorszych gozej niz [usunięte przez moderatora] kierownik ludzi traktuje jak smieci wyzywa od jakiego tylko pokazuje palcem tu jak do psa aby do niego podejsc i np.podniesc papierek [usunięte przez moderatora] odradzam takiego kierownika z brodka [usunięte przez moderatora]

oj fakt ! rejonowe malo ktore rozgarniete . na sklepach pracuja kobiety po maturze, a rejonowe hmm sadze wszystkie po zawodowach, a moze i to nie.Tez zawsze sie zastanawiam jak oni je dobieraja.No a juz ta serwetkowa krolewna hihi [usunięte przez moderatora] to dopiero niewypal. [usunięte przez moderatora] jakich rzadkosc, a szpanuje ze hoho co to nie jest pani kierownik, a podstaw ortografii nie kuma :)

Natalia

i jeszcze palenie papierosów na zapleczu

gala

no jasna sprawa... Rejonowym to doskonale wychodzi rozmawianie na koszt firmy z innymi kierowniczkami i picie kawy na sklepach. W tym są dobre. BRAWO. Przynajmniej w czymś są dobre:)

hfbgvdjs

zawsze zastanawia mnie tok myślenia naszych pracodawców. Jak można zatrudnić kierowników regionów bez wykształcenia wyższego, co najbardziej mnie śmieszy nawet bez średniego z maturą. Przecież to jest żenada... Te Panie nie mają pojęcia o zjawiskach ekonomicznych, przecież to są kpiny. Z ich wykształceniem to co najwyżej kopać doły, a nie zarządzać. Śmiech na sali

Natalia

Masz racje

BYŁA

ODPOWIADAM:)JAK ZAWSZE ,,,,,,,,,,,,,,BARDZO SIĘ SPIESZYŁA:)A KSIĘGOWA TEŻ NIE MA TELEFONU-PRAWDA?WYSTARCZYŁO ZADZWONIC I POWIEDZIEC.PROSZE PANI KONCOWEJ SUMY PANI NIE DOLICZYŁA,LECZ POPRZEDNIA STRONE PANI WPISAŁA.TYLE.

Zostaw merytoryczną opinię o Jaf Trade Sp. z o.o. - Pilica

• Jak się pracuje w Jaf Trade Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jaf Trade Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jaf Trade Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jaf Trade Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Jaf Trade Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jaf Trade Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 256 ocen.
  • żarnowiecka 76
    42-436 Pilica