Opinie o Jaf Trade Sp. z o.o. w Pilica

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Jaf Trade Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Jaf Trade Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mięs i wyrobów z mięsa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jaf Trade Sp. z o.o. w Pilica

marmolada

tak to ten z okolic Zawiercia, mają dobre wyroby ... to trzeba przyznać. ciekawe co teraz... czy przejmie nas ze wszystkim i będziemy pracować jak do tej pory ?

spokojna

A co do "pochwał" P DYREKTORA hmmm podzielcie je przez 4 conajmniej...to tylko gra słów, a Wasze przekaze Waszym kierownikom zupełnie w innym świetle...a moze tak...jak on to pojmuje? :(((

spokojna

Ja chaialam do "dlugo pracujacej", mam jedna uwage...moze za dlugo pracujesz w tej firmie? Ale co stoi na przeszkodzie by zakonczyc? Twoja droga, Twoj wybor :) przeciez nie musisz czekac az Ciebie zwolnią,sama takze mozesz "uwolnic: sie od "ciemięzcy" to mniemam, ze tak wlasnie okreslasz swoich pracodawcow i kierownikow.Sporadycznie zagladam tu na to forum, ale tylko po to by zobaczyc czy osoby udzielajace sie tutaj zasiegneły odrobine rozumu...przykro,ze nie ..naprawde przykro.I jeszcze jedna istotna rzecz, moze nie jestem az tak dlugo pracujaca, ale kiklu rejonowych juz"przezylam" powtarzam...to takze są ludzie, tacy jak my.Szczerosc, prawda i rozmowa ulatwia prace z kazdym i na kazdym stanowisku i co najwazniejsze? SZACUNEK do drugiej osoby...jak dotad w zadnym z rejonowych nie dostrzeglam takich cech by moc wystrzelic uch w kosmos.Chcociaz z drugiej strony...to ciekawa "przygoda" zycia "dlugo pracujaca"....dla Ciebie i kosmosu szkoda :( juz tak zanieczyszczony i chcac pojsc Twoja droga nalezaloby tu napisac po co im taki "smiec" jak Ty jeszcze :(:( Zabolało teraz? To pomysl na drugi raz jaka przykrość sprawiasz innym.Dodam jeszcze, ze ja osobiście sznuję P. [usunięte przez moderatora] z prostej przyczyny...jakiej? Kazdy kto czuje jak ja zrozumie...innym szkoda tłumaczyć .Pozdrawiam wszystkich pracownikow firmy...i opanujmy emocje, zwlaszcza te wypisywane tutaj, w wiekszosci sa i niesprawiedliwe i niesmaczne :(

lla

to dobrze bo myślałam że będzie plajta a z robotą krucho lepiej siedziec cicho i się cieszyć z tego co się ma .

Sprzedawca

Mam pytanie? Czy waszym zdaniem, macie super kierowniczki? Bo moim zdaniem, nie, wszystkie, nie obrażając!!! O, npz Rybnika J. K. Nie dba o nic!! Mamy ja dość!!!

dlugo pracujaca

I się lolo popisałaś słownictwem i kultura !!!!! Ja nikomu nie ubliżam pisze jaka jest prawda a że boli .... a te twoje słowa to są bardzo podobne do słownictwa pani [usunięte przez moderatora] ....może to właśnie ona pisze bo żadna z pracownic by jej tak gorliwie nie broniła...... no ale cóż chamstwo w państwie jak mówi FERDEK

do tej wulgarnej pani

Po przeczytaniu paru postów, można śmiało stwierdzić jakie typy pracują w tej firmie. Nic tylko obrzucać się błotem, jeden drugiego w łyżce wody by utopił byleby sobie polepszyć sytuację. I za co to wszystko? Za najniższą krajową? Ludzie opamiętajcie się.

klient

to ten [usunięte przez moderatora] z Najdziszowa k. Zawiercia ten od "U Witka" Sp. z.o.o jest teraz właścicielem JAF-u?

dlugo pracujaca

nick a co zabolała prawda że cię nikt w JAFIE nie lubi pani kierownik [usunięte przez moderatora] a co do mojej pracy to niech cię ten mały móżdżek nie boli bo ja na sklepie mam ok i pracuje tak jak trzeba nie ma skarg a nawet sam pan dyrektor jest bardzo zadowolony z naszego sklepu a juz troche kasy zebrałyśmy tak że w KOSMOS cię wystrzelimy ha ha ha

nick

doradzam długo pracującej , żeby wzieła się do roboty , bo będzie odszczelona.

bronia

Masakra nic tylko stękanie że wam niedobrze to po co wy tu pracujecie ja sie ciesze że tu robie choc niedługo ale kasa na czas pełny etat czego chciec . Pracowałam 10 lat u prywaciazy to wiem co potrafią . Dziewczyny szanujcie sobie to co macie.

wnerwiony

ta firma jest porąbana[usunięte przez moderatora]

marmolada

niech kupił nas kto chciał, byle aby firma istniała !! Pracujemy w firmie, którą ktoś zbudował z własnych sił i swojego serca, jest ciężko, w dodatku teraz zwrotów nie można robić, ale starajmy się jakoś trwać !!

aaaa

Kupił nas Kania

margaryna

no i ponoć kupił Nas Gaik ... co dalej ?

drugi życzliwy

życzliwy - 2013-02-01 18:46:56 a pani starsza ze sklepu w woli zawyża wage na paragonach!!!!!!!!!panie życzliwy tak bylo zawsze i się to chyba nie zmieni chyba że go zamkna

życzliwy

a pani starsza ze sklepu w woli zawyża wage na paragonach!!!!!!!!!

pracownica

betina a na który sklep idziesz?

betina

a ja tam idę do pracy od 01.02. normalnie nie wierzę dostałam umowę o pracę . w poprzednich firmach 4 lata pracowałam na czarna. a tu widać że sa narmalne firmy.

była

ludzie kolejne sklepy się zamykają i to z dnia na dzień jak możecie to uciekajcie z tej firmy bo nic ciekawego Was tam nie czeka [usunięte przez moderatora]

b....................

co tu tak cicho-firma się sypie a tu tak cicho???????????

Zostaw merytoryczną opinię o Jaf Trade Sp. z o.o. - Pilica

• Jak się pracuje w Jaf Trade Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jaf Trade Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jaf Trade Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jaf Trade Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Jaf Trade Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jaf Trade Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 256 ocen.
  • żarnowiecka 76
    42-436 Pilica