Opinie o Intersilesia McBride Polska Sp. z o.o. w Strzelce Opolskie

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Intersilesia McBride Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Intersilesia McBride Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż chemii gospodarczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Intersilesia McBride Polska Sp. z o.o. w Strzelce Opolskie

A jak wyglafa praca w Kontroli jakosci na sranowisku inżyniera Jakości. Specjalisty jakosci? Ma ktos jakies informacje?

Woda. W.Proszku

Praca w McBride ,jest jak kobieta , trzeba ją tylko pokochać:-)

@Woda. W.Proszku

I dlatego chcialabym tam wrócić bardzo polubiłam tą pracę a ludzi na ktorych trafiłam bardzo mi brakuje. Nigdy nie miałam problemów na maszynie z ludźmi z którymi pracowałam :)

Stęskniona

Znam tylko kilka osob ale na nadgodzinach tez nie bylo źle :)

Woda.W.Proszku
@Stęskniona

W McBride , zepsuło się odkąd pojawił się nowy dyrektor.

Stęskniona

A skąd taki pomysł? Poprostu jak przyszedł nowy dyrektor to były te śmieszne zebrania na makro i myślałam że koleś zna sie na rzeczy nasi mechanicy go chwalili bo chodził z nimi na awarie i mowili ze normalny facet ktory sie interesuje tym co sie dzieje a jak chcesz to zadaj mi jakies pytanie o czym gora nie ma zielonego pojecia np.na temat maszyny to ci odpisze :)

To co mam ci napisac?

Pracowałam na 20 a potem na 19 w stałej obsadzie :)

@Woda.W.Proszku

Możesz powiedzieć coś więcej o zmianach, które zaszły? Dlaczego uważasz, że obecnie jest gorzej? Napisz proszę, jakie są różnice w porównaniu z poprzednim dyrektorem. Na stronie internetowej nie mogę znaleźć informacji dotyczących rekrutacji, czy aktualnie są one prowadzone?

Stęskniona

Moje kochane robaczki a jak teraz jest na zm C z ciekawości pytam. Miłego wieczoru!!!!!!!:):):)

e

hardkorowo

@e

Haha czyli praca pali się w rekach :)

Zuzanna

@Dlaczego, administrator nie zawsze jest w stanie zauważyć wszystkie takie komentarze. Jeśli masz jakieś wątpliwości co do treści, zachęcam do przeczytania regulaminu, bądź też do kontaktu z administratorem. @Stęskniona, rozumiem, że pracę oceniłaś przede wszystkim ze względu na atmosferę, czy jeszcze jakieś plusy dostrzegasz?

@Zuzanna

Jasne po pierwsze nigdzie indziej w strzelcach nie zarobiłam tyle co w interce za 8h pracy. Po drugie wydaje mi sie ze trzeba lubić wysilek fizyczny zeby polubic ta pracę ja lubie wiec dla mnie na plus. Po trzecie nawet jezeli zdarzy sie jakas gafa (ideałem nie jestem)zawsze da sie dogadac. Po czwarte jezeli dasz rade pracowac w interce to dasz rade wszedzie :):):)

@Stęskniona

Ouu,a ja zarabiam wiecej niz tam za 8h w innej Strzeleckiej firmie:) Nie mam garba,nie narobie się cieżko fizycznie. Mam weekendy i nie musze chodzic w tych smiesznych wdziankach. Ale kto co lubi. Niektorzy maja wyższe cele. Ale ktoś musi ta brudna robote robic:)

@Stęskniona

Ale zgodze sie z jednym. Jak ktoś robił w interce to jest tak silny psychicznie że nic go nie złamie. W żadnej bowiem innej firmie nie spotkałam sie z takim fałszem,chamstwem,wywyższaniem sie i prostactwem zwykłych pracownikow wobec innych,nierównym traktowaniem. Jak teraz jest juz mnie nie obchodzi bo jestem jednym z tych co masowo odeszli. Pozdrawiam tych co z ciekawości tu zajrzeli a są byłymi pracownikami :)

@Hej

Ja też nie mam garba,wysiłek fizyczny daje mi satysfakcję,co jakiś czas był wolny weekend a gacie kupiłam se takie jakie lubie. Piszesz o celach.Wiesz jaki jest mój? Zawsze być niezależną kobietą która nie boi sie ciężkiej pracy a życie jest wredne i niewiesz kiedy powrocisz na stere śmieci.Jedna z życiowych zasad nie pal za sobą mostów

@Stęskniona

Nie każdy ma taką małą wiare w siebie że zostawia alternatywe bo w razie czego może wrócić do interki. Bo? Jest jedynym zakładem?;D Ja wierze w siebie na tyle ze nie musze się o to bać ze moje drogi z tym budynkiem sie spotkaja:) Skoro umyłam but z g... to sama drugi raz w nie nie wejdę:) Życie jest takie na jakie sam sobie zasłużysz:) i tyle dostajesz od niego ile chcesz wziąc:)

TEDE
@Zuzanna

(usunięte przez administratora), na jakim stanowisku pracujesz w McBride?

Magazynier

Przy pierwszym spotkaniu Pani z GI opowiedziała o naszych obowiązkach, opisała czym się będziemy zajmować, odpowiadała na pytania itp. Nie było żadnych zadań ani testów, na początku następnego tygodnia miałem już się zjawić w pracy.

logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Zuzanna

@..., forum jest od tego, by każdy mógł podzielić się swoimi doświadczeniami. Zrozumiałym jest, że komentarze będą subiektywne. Ważne jest jednak, aby wpisy były merytoryczne i poparte argumentami, niezależnie od tego, jaki mają wydźwięk. Czy możesz się zatem wypowiedzieć na temat pracodawcy i przedstawić swój punkt widzenia? @TEDE, wiesz może, czy na tym stanowisku występuje duża rotacja? Czy nastąpiły jeszcze jakieś zwolnienia?

Dlaczego
@Zuzanna

Post, zdziwienie Wojtka został usunięty a inne z danymi personalnymi były wyświetlane jakiś czas?

TEDE
@Zuzanna

Rotacji nie było na tym stanowisku. Pan (usunięte przez administratora), pełnił funkcję kierownika magazynu przez 10 lat.

Skoro tak wam dobrze i zmieniliście pracę i sami mówicie że się odcieliscie od tej firmy to po cholerę komentujecie cokolwiek na tym forum ? Trzymac się swojej nowej cudownej pracy i tam się udzielać a nie tutaj. (usunięte przez administratora) wiecie i piszecie. 8 godzin pracy i do domu. Wielce tak narzekacie a ludzie przychodzą i wcale nie narzekają są zadowoleni . Pracują i zarabiają wypłata jest na czas. Studenci , Polacy , Ukraina .. wszyscy mają się dobrze. Czesc nie pozdrawiam

Ajajaj

Przeczytaj moze regulamin tego forum istoto. Otoż opinie może wyrazić także były pracownik;) Wiem ze wam to nie na reke bo prawdziwe opinie nie pasuja do tych kolorowych. Ale na szczeście poczty pantoflowej nie zatruje nic. Czym zajechało-tym smierdzi. Rowniez nie pozdrawiam:*

Stęskniona

Nie pracuje już w tej firmie ale napisze???? bardzo dobrze mi sie pracowało na zm.C jak dla mnie ludzie są zaj.... i nie miałam na co narzekać, nasi wózkowi poprostu lepszych nie znam.Żartowałam z każdym i to co ludzie nazywają klejeniem się do kogoś nie zawsze musi to oznaczać (w ramach rozsądku) jeżeli żarty i wygłupy są motywacją do pracy to nic w tym złego a jak chciałam zapalić to pytałam całej ekipy z maszyny a później kierowniczki wszystko da się zrobić tylko trzeba być w porządku ???? pozdrawiam ludzi którzy nadal tam pracują i mam nadzieję że jeszcze się spotkamy

Zuzanna

@Ja, w moim wpisie zawarte jest pytanie do użytkownika @xxx. Nie wiem, czy coś się zmieniło, dlatego też staram się tego dowiedzieć. Czy jesteś osobą zatrudnioną w Intersilesia? @..., Twój komentarz nie wnosi wiele do dyskusji, może opowiesz coś o charakterze samej pracy. Czy jest ciężko?

...
@Zuzanna

Czy sadzi Pani że na tym forum można pisac tylko sztuczne wykreowane opinie ktore Pani chce tu widziec? By sztucznie oczyscic wizerunek firmy?

...

Porażka ze pare osób z jednej ze zm smenty walą o osobie ktora ewidentnie dawno odeszła z tej firmy (jak wiekszosc szczęsliwcow) Ludzie opamiętajcie sie,to żałosne co robicie juz od lat..

Zuzanna

@:), czy jesteś pracownikiem firmy? Możesz opowiedzieć o swoich doświadczeniach związanych z pracodawcą? Rozumiem, że nie do końca jesteś zadowolony/na, a dostrzegasz jakieś pozytywne aspekty? @xxx, czy przy wysokich temperaturach pracownicy mają zapewniony stały dostęp do wody? Może godziny pracy są nieco krótsze?

@Zuzanna

Godziny pracy są krótsze? Od kiedy? I kogo to dotyczy?

Pracownicy, jakie temperatury na stanowiskach pracy? Pracodawca dostrzega problem?

xxx

Są dodatkowe przerwy po 15 minut.

@xxx

Hahaha,lol. Wy tak na serio robicie sobie ciagle sztuczna reklame?;D A tak wgl. Na klime nie stac?;) *Smutek*

@xxx

Czyli od lat nic się nie zmieniło, smutne. Zakład miał być modernizowany, w każdym biurze klima, tylko ciągle na produkcji ukrop...

Ale jak pewnie wiesz ludzie sa tam dziwni. mysla ze 100na karcie i + 15min przerwy w upaly to luksus. Nie wiedza ze klima to juz raczej standard. Mowie o klimie nie o rozwalonych wiatraczkach. Ogolnie daleko tam od standardow,ale ci ludzie chyba tego nie pojmuja. Po co maja im cos zmieniac skoro sami nie wiedza chyba co im wolno/należy sie/co normą. Maja niewyparzone buzie niektorzy,ale tylko na hali. Wiec komu wspolczuc

Zuzanna

@Ktoś, piszesz, że w firmie można dobrze zarobić, czy poza podstawowym wynagrodzeniem pracownicy otrzymują też premie? Czy wymagane są nadgodziny? Może pracodawca oferuje jakieś szkolenia? @I tyle., czy dawno odszedłeś z firmy? Widzę, że nie byłeś zadowolony z atmosfery, a czy dostrzegasz również pozytywy zatrudnienia w tym miejscu, jak na przykład terminowe wypłaty?

I tyle.
@Zuzanna

Na czas. Ale. Pieniadze na czas sa praktycznie wszedzie(przynajmniej w naszych rejonach) wiec nie ma co tego punktowac,bo na umowie widnieje termin kiedy dostaje sie pieniadze i sie dostaje. Nic nadzwyczajnego w tych czasach;) Moim zdaniem za duzo mlodych przemadrzalych osob tam jest,ktore zostaly z resztek tych co odeszli i mysla ze sa niewiadomo kim;)

I tyle.

A ja się ciesze z tego ze najgorszych ludzi zostawili. Jest 100% pewność że nie będe musiał ich mijac w innej firmie:) A tak wogole-skoro sa zmiany to widze ze wreszcie zrobili szkolenie tym co g... robili ze praca polega na pracy,a nie jest to miejsce spotkan towarzyskich,a do lizania nadaja sie tylko lody? Wkoncu.. Szkoda ze podpisujac umowy tego nie wiedzieli:) I ze tyle czasu nie umieli im tego przekazac:) Ale dzieki temu inni dostali impuls do lepszego życia,a nie marazmu bez weekendow,w brudnej robocie gdzie niektorym juz wygiely sie kregosłupy. Dla mnie to była wegetacja,byle zarobic kase(jak kazda inna),z dnia na dzien,bez perspektyw. Koniec z tym. Pozdrawiam. BYLY PRACOWNIK:)

Zuzanna

Czy możecie w rzetelny sposób wypowiedzieć się na temat pracy w firmie? Jakie wady i zalety zatrudnienia w Intersilesia dostrzegacie? Czy pracodawca oferuje umowę o pracę? A może zapewnia dostęp do prywatnej opieki medycznej i innych dodatków? Tego typu informacje przydadzą się potencjalnym kandydatom.

Ktoś
@Zuzanna

W końcu ktoś kto interesuje się pracą a nie jakimiś pierdołami. Praca jest ciężka. Trzeba się nadzwigac ale można fajnie zarobić. Oczywiście że są proponowane umowy o pracę wystarczy pokazać że chce się pracować. Atmosfera no jest różna czasami gorsza czasami lepsza. Trzeba się nastawić na to że przychodzi się na 8 godzin pracy zrobić swoje i do domu. Każdy jest traktowany indywidualnie. Wypłata myślę że jest ok. Są karty doładowane co miesiąc po 100zl na jedzenie tzn jakiś napój kanapka itp. i podwyżki tak jak obiecali tak były. Pamiętajcie wszędzie jest dobrze gdzie was nie ma. Nie ma co narzekać trzeba zacisnąć zeby i pracować. W końcu ludzie którzy tam przychodzą wiedzą z jest to ciężka fizyczna praca a nie jakieś sanatorium. Pozdrawiam i oczywiście zbędne są głupie komentarze byłych pracowników którzy wiecznie będą narzekać i złe mówić o byłym pracodawcy. A byli pracownicy odeszli dawno więc uwierzcie mi że nie mają zielonego pojęcia jak aktualnie jest w zakładzie.

Ooooo

To jest dobry pijar...

Aha

To twoja 1praca widze:)

Aha
@Ktoś

PS. Przeciez "zuzanna"jest tak jakby adminem tej str a nie kims kto interesuje sie praca. hahaha. Ale jaja

Ci co chcą pracować to pracować będą. Ci co nie chcą to wiecznie będą szukać wymówek. Każdy pracuje na własny rachunek jaką sobie zrobisz atmosferę i jak będziesz pracować to zależy tylko od każdego indywidualnie. Każdy ma indywidualna wypłatę. Wypłata na czas. Jestem nowy i praca mi się podoba. Na początku jak nie potrafisz to ludzie się denerwują jak już wejdziesz w rytm to jest ok. Atmosfera jak wszędzie jedni lepsi drudzy gorsi.

K. P
@Nowy

Masz racje. Gdy trwaly romanse to osoby zamiast roboty staly i gadly ze tak +/- 20min co godz + fajeczka oczywiscie. Tam kierownik byly musial pomagac frajerzyne laske wyrwac. Laski do kazdego sie kleily. Czy zajete czy wolne. Normalnych oczerniali a sluchali lizusow. Jedni darli jape na innych,wysmiewali gdy ktos nie ogarnial. A sami pstro w glowach. Ale liczyly sie plecki. Rzygac sie chcialo od prywaty ludzi o ktorej kazdy musial wiedziec bo zalatwiali na hali swoje sercowe rozterki. I najlepsze- To wlasnie te osoby tam robia;D Dajcie se siana teraz z tymi gadkami ze tam jest fajnie:) Fajnie bylo kiedys bez tych ludzi. Ale fajnie ze macie poczucie humoru. Grunt to optymizm:)

Baltazar szczęścia.

Witam .Mija już dosyć długi czas od kiedy na tym forum zamieszczano wpisy o złej atmosferze w pracy, o osobach które miały romansować ze sobą w czasie pracy.Czy teraz sytuacja jest normalna ? Czy po "czystkach" jakie miały miejsce tzn. po odejściu dosyć sporej grupy pracowników niezadowolonych z pracy jest już ok?

Była
@Baltazar szczęścia.

Watpie. Osoby z tych"romansow",te lizusy,falszywi i wredni zostali(wiekszosc)tam wiec o sobie zle nie powiedza. A ci co znali swoja wartosc i mieli dosyc faworyzowania TYCH ludzi dawno maja lepsze roboty i juz maja gdzies ten zaklad. W kazdej robocie cos jest,ale takiego chamstwa i nierownego traktowania nigdzie nie spotkalam. Taka moja opinia. Nie polecam tam pracy.

Smerf
@Baltazar szczęścia.

Hahaha. Czystkach..... Tak duża grupa normalnych ludzi stamtąd odeszla i ma się lepiej

Ojojoj
@Baltazar szczęścia.

Ładnie...to co się tam dzieje podciągać pod romanse?... Chyba nie wiesz o czym piszesz. Ryba psuje się od głowy.... dziękuję

Belo

I tu pies pogrzebany bo takiej osoby nie ma w tej firmie !

Igor

Jeśli mają miejsce takie sytuacje to dlaczego nie zgłosicie kompetentnej osobie w firmie?

obserwator_

Witam. Przykro to mówic ale bezpieczenstwo w tej firmie to fikcja. Przyklad z dzis: podnosnik koszowy jezdzi niemal metr od linii, na wysokosci okolo 8 metrow powodujac powazne zagrozenie dla pracowników, ale linia musi isc, bo sztuki najwazniejsze. Gdzie w takim momencie jest pani od BHP?

Olek

Podpowiedzcie na jaką umowę może liczyć nowy kandydat?

aa

Witam Może ktoś wie/orientuje się, jak wygląda praca na utrzymaniu ruchu np: Elektromechanik, warunki, przybliżona płaca, zmianowość. Dziękuje za ewentualną odpowiedź.

Zostaw merytoryczną opinię o Intersilesia McBride Polska Sp. z o.o. - Strzelce Opolskie

• Jak się pracuje w Intersilesia McBride Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Intersilesia McBride Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Intersilesia McBride Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Intersilesia McBride Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Intersilesia McBride Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Intersilesia McBride Polska Sp. z o.o.