Opinie o Intersilesia McBride Polska Sp. z o.o. w Strzelce Opolskie

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Intersilesia McBride Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Intersilesia McBride Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż chemii gospodarczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Intersilesia McBride Polska Sp. z o.o. w Strzelce Opolskie

Arek

Może podpowiecie czy firma ma jakieś nowe oferty pracy?

Ona
@Arek

A na stronie nic nie wrzucili ? Jeśli nie to jutro spojrzę i napisze czy cos nowego jest.

Ono
@Ona

Arek ma dostęp do internetu by zadać pytanie a nie potrafi sam sprawdzić...Arku, jak Ci możemy pomóc?...

Ona

Administrator dział techniczny Pracownik produkcji Magazynier Technik operator

Toż to nowa metoda, szeptana..
@Arek

Arku, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

Zuzanna

@szczęśliwy, czyli mam rozumieć, że ogólna atmosfera? Bo w każdej pracy są ludzie, których się nie lubi ale nie jest to powód, do skreślania Intersilesia McBride jako pracodawcy. Na forum powinniśmy pisać przede wszystkim argumenty, do których każdy będzie mógł się odnieść.

Z a
@Zuzanna

Wlasnie zostali tam ci nielubiani. Tworza mocny skład :p

Zuzanna

@A.A.A., @szczęśliwy, zachowania prywatne, które wydarzyły się na imprezie integracyjnej nie powinny być głównym tematem forum. Ludzie czekają na opinie na temat samej pracy, a nie zachowania poszczególnych pracowników. @szczęśliwy, piszesz o tej sprawie jako o głównym minusie, a co jeszcze w Intersilesia McBride Ci się nie podoba/podoba?

Szczęsliwy
@Zuzanna

Ludzie

@Szczęsliwy

o co Ci chodzi?

Powiem tak, pracowałem tam dwa lata na produkcji. Ludzie robią jak roboty, a sorry gorzej niż roboty bo niektóre maszyny pracowały wolniej bo już szybciej nie potrafiły. Człowiek przychodził z pracy i nie widział co zrobić z nogami/rękami bo tak bolały. Na szczęście tamte czasy się skończyły i już nie wrócą :)

Magazynier

Przy pierwszym spotkaniu Pani z GI opowiedziała o naszych obowiązkach, opisała czym się będziemy zajmować, odpowiadała na pytania itp. Nie było żadnych zadań ani testów, na początku następnego tygodnia miałem już się zjawić w pracy.

logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Nick2017

Jarek tak bronisz MCBride a widzisz Sam co piszą ludzie którzy tam pracowali.ja pracuje w firmie a której pracują byli pracownicy INTERSILESIA MCBRIDE .Teraz normalnie sie zachowują. Nadal bedziesz bronil MCBRIDE

A. A. A.
@Nick2017

Masz racje. Ale zaraz będą gadać że wszyscy kłamią i że tylko byli pisza cos źle i ze wymyślają. To niby skąd np byli pracownicy wiedzieliby o tym co pracownica robiła na imprezie firmowej. Sami smieją sie z siebie a prawdy w oczy sobie nie powiedza bo przeciez tam taaaakie "przyjaciólki" i "szczere miłosci" ze dajcie siana. Kto tam pracowl wie jak dziewczyny co niektore sie "prowadza",a chyba praca w tej firmie na czym innym polega. Nie gadajcie że to obrazanie. Bo raczej nikt slepy nie jest i gluchy tak samo. Absolutnie nie polecam tam pracy ładnym dziewczynom bo obecne z zawiści je "zeżra":)

@Nick2017

To nie tak że bronie sam myślę o zmianie roboty ale wyzywanie od '' (usunięte przez administratora) pokazuje kim jesteś. Takie jest moje zdanie.

Szczęsliwy
@Jarek.

A ja tego pana troche rozumiem. Sam byłem świadkiem jak pracownica przytulala sie z bylym juz kierownikiem na imprezie integracyjnej,badz inne rzeczy robila. inna zas na hali wdzieczyła sie do facetow. byly kierownik ktory przymykal oko gdy praktycznie non stop trwaly jakies schadzki na maszynach. glosno bylo o zdradach itp. Kazdy mial przykazy nakazy,a te osoby nie. Ludzi ma prawo denerwowc to ze od lat z tym nic nie zrobili. niestety to chyba tam sie nie zmieni patrząc na skale tego problemu. Myśle że najlepiej jakby pan zmienił prace bo naprawde w innych zakladach takich rzeczy na taka skale nie ma. Nie ma sensu robic sobie problemow przez takie osoby,bo nic pan nie wskóra,a nie ma co schodzic do podobnego poziomu. Pozdrawiam serdecznie

Cecylia

Zastanawiam się jaką macie atmosferę w firmie skoro na forum tak się obrażacie?

@Cecylia

Jak w każdej Firmie są dobre i złe momenty. Nowi pracownicy zwykle się dziwią czemu tacy wyluzowani jesteśmy. Są wymagania no niestety nie ma pieniędzy za siedzenie i pierdzenie w stołek to nie te czasy kiedy wystarczyło przyjść do pracy. No niestety forum ponosi odpowiedzialność za dopuszczanie do publikacji nie potwierdzonych informacji. Nie mówię że wszyscy tu kłamią jest wiele prawdy powiedzianej ale i wiele chamskich odzywek od ludzi wydalonych za alkohol i inne problemy. Polak polakowi wrogiem zawsze i wszędzie.

Prawda
@Jarek

Pieniędzy nie ma za uczciwą pracę. Plotkarze i lizuzy podwyżki i bonifikaty dostają. I nie, nie jestem osobą z grupy wciąż narzekających...

Hmmmmm
@Jarek

Gorzej jak te złe momenty trwają przewlekle...i na koniec nie zapowiada się.

Eh

Prawda boli. Z mojej oceny 90% byłych odeszło samych przez to jak tam jest. Czas wziąć krytyke na klate,bo walka z nia to jak z wiatrakami.

Ludzie chyba nie rozumiecie celu strony gowork. Jeśli nie masz nic ciekawego do powiedzenia o firmie McBride tylko obrażanie i obgadywanie pracownikow, to nie piszcie tylko zajmijcie się swoją pracą i swoim życiem. Na tej stronie wyrażamy opinie o danych stanowiskach, czy są jakieś nowe oferty pracy itp

Była
@..

To jest wyrażenie opini o pracy. a wlasciwie o tym co ktos robił zamiast pracowac. to chyba wazne by ktos kto tam przyjdzie byl swiadomy ze mozliwe ze bd obrazany albo ze bd robic za kogos. A gdy przyjdzie ładna dziewczyna to nie bd miala lekko przez zawistne osoby. Zle mowie? nie sądze

@..

Niestety to wina tego forum, każdy może wejść napisać bzdury i nikt tego nie sprawdza. Wystarczy by rejestracja była wymagana na dowód i już pisane były by tylko prawdziwe opinie pozytywne czy negatywne a tak byle gn....j może wejść i se pisać. Takie opinie to se można w (usunięte przez administratora) wsadzić.

@Jarek

Oj brzydko napisałem przepraszam wielki bracie miało być pupę przecież tu dzieci mamy. Ale wulgaryzmy na ludzi zostawiasz GOOD JOB.

@Jarek

Chyba najwyższy czas zrobić porządek z tym forum. Dosyć obrażania pracowników przez osoby które nie mają co robic i nie mają swojego życia. Jakim prawem ktoś pisze o wszystkich pracownikach źle skoro tam nie pracuje a skoro pracował i się zwolnil to znaczy że albo się nie nadawał albo nikt nie skupiał na nim swojej uwagi. Ludzie zajmijcie się swoim życiem i skończcie wszystkich obrazac. Masz coś ciekawego do powiedzenia o pracy w mcbride to po prostu napisz czy jest ciężko czy nie a nie pisz takich bzdur bo GÓW.O wiesz o tym zakładzie. Praca jak każda inna tylko się ujeb..... Tego zakładu bo wielce tak zle wam tam było. Ale ludzie tam nadal pracują i zarabiają pieniądze tak samo jak w każdej innej firmie. Zajmijcie się w końcu swoim życiem !!!!

@..

Fakt,nie wszyscy sa zli,ale niestety tak w zyciu bywa że wystarczy 1/2/3 osoby by posypalo sie wszystko. Nawet jakby nie istnial Gowork to istnieje poczta pantoflowa ktora rowniez nie niesie przychylnych opini. I to chyba juz sie nie zmieni. Co do pracy-praca jak praca,wszedzie trzeba robic. Co do atmosfery?-nagorsza z jaka sie spotkalam. I moglabym nawet podac nr dowodu piszac to;) Pozdrawiam serdecznie.

Kolejnemu facetowi rogi dorabia. Na imprezie firmowej pokazala ze z wprawy nie wyszla jak za moim kumplem latala. Szkoda słow,bo faceta nie. Widziały i słyszaly gały co brały;)

Smerf

A o kim mowa?

@Smerf

Czyżby S.W zwana dalej "grypą"?

@Bolec

Inna

A literki podałbyś?

Była
@Bolec

Drugi raz te same cyrki z ta sama osoba? Juz raz przez nia ludzi potracili i kazdy zna historie. Sama jej kumpela bylam i krylam jej tylek bo nie widzialam od razu jakie to falszywe. Byle sie zabawic i by faceci latali. Pewnie robi to tak umiejetnie jak ostnio by na swieta wyjsc a obecny sie nie dowiedzial:D Serio porażka.

@Była

P czy K ?

Piękna Pogoda Prawda?;)

Papasmerf
@Smerf

Pilnuj mój mały wirów na rzece bo w konkurencji oczy przecierają od łez, śmiechu rzecz jasna.

LiteraPtopustalitera
@..

Żałuje że tam robiłam.. Garstka Polakow a to oni nagorsi.Laski puste fałszywe i wredne,a same soba pokazuja 0.

@Papasmerf

To jest prawda że w konkurencji przebierają oczy że śmiechu.Teraz pracuje w pewnej firmie co dużo ludzi tam też pracuje a to wszystko byli pracownicy Intersilesia Mc Bride Strzelce opolskie Matejki 2a

Byly z a.
@Nick2017

Ci co odeszli wygladają nawet lepiej. Dziewczyny piękniejsze. Żadne tam fryzury"na mopa" :p Żadne tam fałszywe przyjaznie. Teraz z kazdym bylym mozna pogadac na mieście, bo co jak co,ale łaczy nas to ze jesteśmy kims wyrywajac sie z tego Jest z czego się smiać bo komizmem jest ze z braku ludzi,zostawili osoby ktore zrobili z fajnej zmiany szrot i ten szrot robia dalej Fajnie na to patrzec z boku. i fajnie ze tam siedza a nie tam gdzie teraz robimy,bo przymykałem oko na te jazdy,ale drugi raz bym nie uduxxx z szczekajacym gosciem,z zarozumiałymi,zaklamanymi osobami Teraz my mozemy sie smiac chociaz przyznaje ze mamy juz ciekawsze tematy

Napewno Kasia ze zm.B lub Renata też że zm. B.To są dwie ku..y

Ni,nie ta zm

@Nick2017

no w końcu ktoś docenił...zawsze chciałam być wredna su.a bo takie mają w życiu lepiej... no ale jak ktoś woli ku...a to niech i tak będzie :D

@Renia

Bu teraz nie ma o mnie łe nick2017 się nie stara, opuszczasz się. Renia oprawiamy to w ramkę bedzie dla potomnych.

@Nick2017

A co do ciebie nick2017 to jakos sobie nie przypominam,żebym sie kur...a z kims kto sie tak nazywa Wiec sa dwie opcje... 1.albo ci nie dałam 2.albo byłes taki beznadziejny,że nie byles wart nawet najmniejszej notatki w kurews...m notatniku

Nick!
@Renia

No to fajnie!Pewnie tylu ich miałaś,że nawet nie pamiętasz?Brawo!

@Nick!

Nick przychodzisz obrażasz ludzi i myślisz że tak to zostawimy. Szerzysz nie prawde nie mająca nic wspólnego z firmą. Zresztą rób co chcesz złamałeś prawo dziwne, że administrator nie reaguje. No ale z tego co pamiętam na maszynie tez nie grzeszyłem inteligencją tak samo jak twoja kobieta.

@Nick!

Czytaj ze zrozumieniem od tego jest kurew..i notatnik,żeby ich wszystkich pamiętać-to po pierwsze. A po drugie teraz tak poważnie-ten kto mnie zna wie jaka jestem,a ten kto nie zna to jak chce może sobie wierzyć opinią odważnego kozaka,który jedynie co potrafii to obrażać wszystkich na gowork.a że jest taki odważny to robi to anonimowo.i sprawa ta będzie zgłoszona-nie dlatego,że sie przejełam opinią tego odważnego kozaka,który nawet mnie nie zna tylko dlatego,żeby sobie nie myślal,że jest anonimowy i wszystko mu wolno

@Jarek

oj wpadka merytoryczna miało być grzeszyłeś no tak zaraz riposta dzieciaka będzie.

Witam czy są aktualnie jakieś nowe oferty pracy ?

A

Jak piesek,a oboje pstro w glowach. Cwaniackie,falszywe i niedojrzale. Ciekawe co zaklad zbuduje na tak mialkim fundamencie.. Wspieranie romansow nie wyszlo na dobre widzac sklad zmian i puski w glowch ktore odstraszaja wrecz

Ask
@A

Zwolnili w koncu ta z a co takie cyrki odwalala z tym dziwakiem? Co te spotkania towarzyskie na hali sobie urzadzali zamiast robic i mieli pelne przyzwolenie na to?

@Ask

Sądzac po wpisach to chyba nie;) Cenni tacy chyba bo daja rozglos firmie. a ze zly? Cóz;))

Najciemniej pod latarnia?
@A

Osobiście bardziej fałszywych ludzi nie poznałam. Także pierwszy raz widzę że tak oczywisty i błahy problem jakim od dana są dane osoby(1/2)-jest trudny do rozwiazania.

Podwyżki obiecane dostaliscie???

Chemiczny Mag.
@Nick2017

Owszem dostałem i to całkiem fajną.Mówię tylko za siebie bo nie mam wiedzy jak inni.

Paulina

Widziałam ofertę pracy przy obsłudze klientów międzynarodowych. Podpowiedzcie coś w temacie tej pracy.

Nick 2017

Może chodzi o JARKA że zmiany B

Zaznaczam że to nie opinia o firmie tylko o liderkach pracujących na produkcji. Zamiast zajmować się pracą to zajmują się gnojeniem i obgadywaniem ludzi. Chodzi o to ze jeżeli któraś jest ładniejsza od niej albo ma większe powodzenie u facetów to jest traktowana jak śmieć. Morał taki ze nikt nie che tam pracować i firma ma przez to gorsza opinię, niestety. Nawet ukrainki nie chcą tu wracać. Każdy jest człowiekiem i ma swoją godność . A takie pseldo liderki których rozwój umyslowy zatrzymał się w przedszkolu, psują opinię całej firmie. Pozdrawiam i mam nadzieję ze może ktoś zauważy co tam się dzieje i jak są traktowani zwykli pracownicy na których jest zwalana cala wina za bledy i niekompetencje liderek, przez te właśnie cudowne i przepiękne pożal się Boże liderki

Nick2017

To tylko pracownicy psują opinie tej firmie nikt wiecej

Nick2017

Bo dla niektórych liderem liczy się tylko wydajność a nie patrzą na jakość produktów. Jak również nie liczą się z ludźmi bo myślą że człowiek jest robotem

Chciałem dodać ze nie wszystkie Liderki takie są jest parę osób które psują opinię całemu zakladowi. Reszta dziewczyn ma normalne podejście do pracy i ludzi. Widać ze można

Gość/

Dokładnie. Takie osoby psuja opinie od dawna. Zostalo ich mało i niestety niektore nie potrafia przyjac do wiadomosci ze ani nie sa najładniejsze ani madre,a zachowuja sie jakby mialy nerwice z zawisci ze nie sa w centrum. Odcien farby na wlosach i glupie kokietowanie sa chyba priorytetem u niektorych. Praca na ostatnim miejscu. Fałsz,obgadywanie i wysmiewnie to norma. Ja bym z taka nie wytrzymal.

Nick2017

Widać że tak jest bo same nic nie potrafią a na innych wszystko zwalaja

@Gość/

Nie tylko fałsz i obgadywanie Ale również sprzedawanie do kierowników i liderów obszarów innych pracowników. I to z takimi bzdurami że to głowa boli. A taki pracownik nadal pracuje ,Z wami tu rozmawia i tak wasz obgadać i sprzeda żeby tylko nadal pracować w tej firmie .Ja to słyszałem na własne uszy .Już niedługo się dowiecie jaką macie koleżankę.

MM

Pozdrawiam (usunięte przez administratora) którzy tam pracują =)

Maniek Z...
@MM

Hmmm a o kogo chodzi bo nie bardzo z tego wpisu wynika?Jakieś literki może?Pzdr.

Mańka
@Maniek Z...

Maniek jak Jarosław...

NICK2017

Jezeli chcesz w Intersilesia Mc Bride Strzelce opolskie zostac pracownikiem dzialu napelniania to sie zastanow.Jeszcze trafisz na zmiane B gdzie kierownikiem zmiany jest Iwona która nie szanuje pracownika az mnie to dziwi ze taka osoba jeszcze pracuje.Jezeli cos ci sie stanie i jej to zglosisz to tylko uslyszysz "a co mnie to obchodzi".A powina napisac notatke z tego zdazenia.Jednym slowem to jest (usunięte przez administratora) za najniższą krajową.Pracuja niektórzy dłuższy okres chyba oni się boją ze nie znajdą nigdzie pracy.Jesteś nowym pracownikiem ktorego maja uczyc ale tego nawet nie robią albo tak uczą aby nie nauczyć.W TEJ FIRMIE NIE JEST SZANOWANY ZADEN CZŁOWIEK TYLKO USLYSZYSZ ZE ZA MAŁO ZOSTAŁO ZROBIONE A MASZYNY SA PRZYSBIESZONE TAK ZEBY PRODUKCJA BYLA WIĘKSZA MOIM ZDANIEM ALBO JAKOŚĆ ALBO ILOŚĆ A W TEJ FIRMIE WSZYSTKO IDZIE NA ILOŚĆ A POTEM SA ZDZIWIENI ZE PALETY IM WRACAJA ZE SKLEPOW I TRACĄ KONTRAKTY Z KLIJENTAMI

@NICK2017

Akurat o pani Iwonie jeśli źle to nie pisz wcale!

Nick2017

Widze że lizusek sie znalazł. Tak bronic kierowniczke zmianny

Nikt
@Nick2017

Mylisz się kolego lub koleżanko to jedyny porządny kierownik Zmiany n bardzo długim doświadczeniem, niemam pojęcia ile tam pracujesz ale jesteś w błędzie. Pomyśl być może ta cała sytuacja również i ją przytłacza. Troszeczkę merytoryki. Pozdrawiam

Nick 2017
@Nikt

Ja sie nie myle zastanow sie dlaczego wraca tyle palet z towarem i bedzie wracac jezeli nadal beda poganiac pracownika i traktowac jak robota.Jeżeli kogoś przytłacza sytuacja że jest kierownikiem zmiany .To znaczy że nie nadaje się na te stanowisko .

@Nikt

A jak wyrobisz ponad normę to dostaniesz medal z kartofla od kierowniczka IWONY

No wey
@Nick2017

To się zwolnij jak tak bardzo Ci źle, no chyba że lubisz ziemniaki :)

byly_pracownik

Witam a dostaliście przynajmniej kartę na święta w tym roku??

Cichy

Traktują ludzi jak śmieci , (usunięte przez administratora) w papierach, 15 kierowników na jednego pracownika , sami nie potrafią się dogadać między sobą , nie zapisują urlopów ani wolnego, a potem (usunięte przez administratora) ludzi za NN i o tym nie informuja , człowiek się nie liczy, żenada ????????

@Cichy

Masz rację traktują ludzi jak smieci.Mysla ze jestesmy robotami ktore nie czują zmęczenia

Zostaw merytoryczną opinię o Intersilesia McBride Polska Sp. z o.o. - Strzelce Opolskie

• Jak się pracuje w Intersilesia McBride Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Intersilesia McBride Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Intersilesia McBride Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Intersilesia McBride Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Intersilesia McBride Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Intersilesia McBride Polska Sp. z o.o.