logo Intersilesia Mc.Bride

Intersilesia Mc.Bride

Strzelce Opolskie

Opinie o Intersilesia Mc.Bride

gość 2017-08-07 11:07
Smerf - orientujesz się kiedy dokładnie?
gość 2017-08-07 11:15
i jak ma na imię???
gość 2017-08-07 11:21
ciekawe jakie dała nazwisko... haha
Smerf 2017-08-07 11:26
Aż tak dokładnie to niewiem :-), ale napewno urodziła już
gość 2017-08-07 11:32
może chociaż wiesz w którym szpitalu, lub gdzie wynajmują wspólne gniazdko? ;-) sprawa życia lub śmierci ;)
Smerf 2017-08-07 11:40
Przykro mi, nie posiadam takich informacji :-)
Gość 2017-08-07 13:04
1 sierpnia urodziła.
gość 2017-08-07 13:33
wszystko z nimi ok? z nią i dzieckiem?
gość2 2017-08-08 12:16
czy ktoś się orientuje gdzie rodziła? Strzelce? Opole?
Zula 2017-08-08 19:09
To się jej zapytaj a na forum mieliśmy rozmawiać o pracy a nie żyć plotami.
Zula 2017-08-08 19:12
My też dziękujemy tobie i Ani trzymajcie się i trzymajcie dla nas miejsce
Zula 2017-08-08 19:23
Zuza pytasz o nie równe traktowanie to zapytaj co teraz się dzieje ludzie odchodzą a oni przyjmują ludzi z Ukrainy nie znających języka i traktują ich jak święte krowy . Ludzie ci nie mają pojęcia o naszej pracy są leniwi (oczywiście nie wszyscy) i twierdzą że na Ukrainie się tak szybko nie pracuje. Straszne jest także to że papier którym się podcierają ląduje w koszu na śmieci zamiast w muszli bo u nich się tak robi smród nie miłosierny.
Nas biurowiec nie docenia ale chyba się przeliczą bo każdy myśli o zwolnieniu. Nie potrafią nas doceniać to niech cierpią!!!!
Tak ale.. 2017-08-09 08:55
Jak to czytam to nie jest mi nikogo zal. Moze tylko tych co do emerytury im brakuje paru mies\lat dlatego tam robia. Kazdy ma swoj rozum. Dla wiekszosci ludzi ktorzy tam jeszcze robia,robota zawsze szla gladziutko bo wyreczali sie tymi ktorych juz nie ma( bo byli madrzejsi) albo mieli fory u kierownikow.
Jak dla mnie ukraincy dla tych ludzi to teraz troche 'nauczka' za wczesniejszy"smrod",falsz,chamstwo,lenistwo,zajmowanie sie plotami,ingerowanie w czyjes zycie,wysmiewanie i lizustwo ktore mialo sie tam dobrze.
Trzeba pamietac ze glownie atmosfera byla powodem odejscia wielu osob. Wszystko od tego sie zaczelo.
Milego dnia.
Asia 2017-08-09 20:06
Tak było rzeczywiście.Np. na zmianie B jeden nie mógł dostać urlopu choć było to dla niego coś ważnego i powiedział o tym na dluuugo przed inny mógł zaspać ta nockę czy drugą zmianę i przyjść godzinę pózniej bez problemu albo dostać wolny poniedziałek po zakropionym weekendzie tak z dnia na dzień i gut. Tak, tak to u p. Mireli.Albo jak na 18 tce jednego gnębili i nic.A nowi bez przerwy nic nie umieją, do niczego się nie nadają a pani kierownik nawet nie raczyła pogadać tylko słuchała jak stare wygi na kogoś nadają aż się sam zwolnił albo oni go zwolnili.Albo te szkolenia co CI na ucho gadają jak ty pracujesz a potem masz podpisać ,że już wszystko wiesz.A teraz są Ukraińcy i jest ok.
James Bond 2017-08-10 23:38
Kiedy mają wprowadzić 3zmiany ??
Nnn 2017-08-11 16:54
Na Mwg praca dzieli system sap..to system przydziela zadania operatorom i wozkowym Ty jełopie a wgląd w przesunięcia ma tylko adm.magazynu...czyli już mamy krąg piszących na forum zawęzony...może trzeba by do zarządu z tym kto tu pisze
Chemik 2017-08-14 17:32
A możesz coś więcej napisać? Co to za jedna pani,np.ku przestrodze innych? Gdzie pracuje itp?
Zdradzona 2017-08-14 18:24
Jaka zmiana? Wiem jedno nie warto przejmować się puszczalską lodziarą i facetem który nie umie utrzymać ptaszka w spodniach. Taki który kocha tego nie zrobi współczuję ale taka jest prawda wiem coś o tym :-)
Tomi 2017-08-15 02:50
Zaden z nas nie zostawi swojej kobiety jak jest swietna babka, zamias kolo [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] chlopakowi robic szukaj winy w sobie bo chyba swieta nie jestes a raczej doniczego sie nie nadajesz. Co na sile wspolczucia szukasz.
MakBrajd 2017-08-15 06:54
Dokładnie zamiast sciemniac ludzi może zobacz na siebie czy przypadkiem nie jest to Twoja wina że tak się stało. Na tym forum dużo ludzi już kłamało na temat McBride i tego co tam się dzieje takie problemy nikogo nie interesują tutaj
Rozumiem 2017-08-15 14:06
Dokladnie masz racje.
Na jednej ze z mian tez byla podobna akcja.
Laska majac swojego faceta(juz ex) poza brama,to w pracy urzadzala se schadzki z pracownikiem z ktorym teraz jest nawet.
A jednoczesnie na bylą tego chlopaka wymyslali historyjki by sie jej pozbyc
Nie wiadomo bylo czasem czy smiac sie czy plakac
Chyba tylko wspolczuc takim ludziom braku wstydu
Szkoda ze musieli/musza w tym uczestniczyc inni pracownicy. No ale kto madry to odszedl.
Pozdro
kubek 2017-08-15 14:50
Kogo interesuje życie prywatne tych ludzi. Sa dorośli niech sobie robią co im się podoba. Pranie spraw prywatnych na forum jest trochę słabe.
Marek 2017-08-15 20:06
Wiadomo coś kiedy i czy wgl będzie wprowadzona znowu 3 zmiany ??
Portier 2017-08-17 09:51
Leci po zakladzie domino zbiera zniwo decyzji mondro glwych.
Ciekawe kiedy zejda na produkcje uzupelnic stany swaja osoba.
Starych zwolnili a nie ma juz nowych.

Ot taki wiersz wyszedl
Gość123 2017-08-20 10:26
O kogo chodzi w "sprawie" z 1 sierpnia?
Chyba mogę w razie w pomóc ;)
ALE... Czemu piszecie jakieś sraty-taty na forum zamiast się w pracy zapytać... No LUDZIE!!!
Są komórki, facebooki i inne pierdoły żeby się skontaktować.

Piona.!
Gość 2017-08-20 10:39
Takie jakie powinna :*
Szlachcic 2017-08-20 10:41
Nic nie wynajmują :)
Rozumiem 2017-08-20 19:38
A czy kogos interesuje? Wlasnie mowa o tym ze to niepowazne ze musiala cala zmiana tolerowac to ze gosciu schodzil z maszyny by se isc pogadac,albo kazdy musial słuchac wymyslonych historyjek tej laski typu ze tamta ja sledzila,grozila,chciala rozjechac wozkiem itp.
A wlasnie NIKOGO nie interesowalo zycie takich"doroslych"ludzi. Bo hala jest po to by pracowac a nie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] pierdoly i ploty na inne osoby. Atmosfera beznadziejna tam panowala.

Dziekuje.
Zula 2017-08-22 15:27
Nie nikogo to nie interesuje bo ta biedna poszkodowana super pracownica za którą się wstawiliśmy obrobiła nam potem [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
Zula 2017-08-22 15:35
Jak się robić niechciało
Rozumiem 2017-08-22 19:20
Sami sobie nawzajem obrabiacie ... xd
A wiemy ze zadne"wstawianie"nie bylo nawet potrzebne,gdyz decyzja jednej osoby(zreszta nie pelniacej juz takich obowiazkow) nie miala zadnych podstaw i roznila sie od decyzji ludzi wyzej usytuowanych ;)
Osoba na ktora niektorzy wymyslali plotki,odeszla sama nie przedluzajac umowy.
Nie jest nowoscia tez to ze wy sami powoli sie wykruszacie. Dziwne. Czyzby"robic wam sie nie chcialo"? Xd
("Nie chcialo" piszemy oddzielnie)
Elo 320 2017-08-23 05:42
Ja to się ogólnie dziwie że ta strona jeszcze funkcjonuje ponieważ takie głupoty jakie ci ludzie tutaj wypisują to jest tragedia!!!! Chyba ta strona była przeznaczona w trochę innym celu a wyszło jakieś dziwne forum do obrażania anonimowo ludzi ????
To ja 2017-08-23 17:33
Masz rację też tak sądziłam. To może coś o pracy jest coraz gorzej coraz trudniej dostajesz na maszynę 3 ludzi z Ukrainy a potem jeszcze ochrzan za to że nie wyrobiłeś normy. Na każdej zmianie codziennie ktoś się zwalnia. Mam jeszcze pytanko czy to z tym bukietem do jednej z naszych wysokich głów to prawda :-)
Zula 2017-08-23 17:39
Wszyscy wiedzą o kogo chodzi jak już pisaliśmy chcemy tutaj wypowiadać się na temat tego co się dzieje w zakładzie sorry za to co napisałam ale ta zakochana świruska mnie denerwuje. Kaśka chcesz informacji oni nadal są razem i się bardzo kochają więc daj już spokój.
Rozumiem 2017-08-23 21:15
Pojmujesz co to znaczy"nikogo nie obchodzi życie prywatne"?
Po kiego grzyba komus wiedziec kto kogo tam kocha. Litości.
Wyśmiewajac i wymieniajac z imienia kogos kto juz chyba z rok tam nie pracuje chcecie ocieplic swoj wizerunek,czy to juz desperacja bo coraz mniej ludzi was słucha?
Tez stad spadam tak wiec powodzenia w grze"daj żala":p
Dobrej nocy.
To ja 2017-08-24 19:49
Chcecie coś wiedzieć zarobki to zależy jak Cię ocenili ja osobiście nie narzekam mam to samo co przed zmianami ale są osoby które teraz dużo mniej zarabiają a są osoby które nie zasługują na tak wysoką stawkę jaką dostali szczególnie mówię tu o liderach obszaru wielu z nich ma to na co zasługują ale są osoby które nie mają zielonego pojęcia o naszej pracy a zostali liderami bo wypłakali to sobie.
Alfons 2017-08-25 21:13
Pozdrawienia dla [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] którzy tak jeszcze pracują.
Marcin Malec autentyczny ja 2017-08-31 20:57
W dniu dzisiejszym dobiegła końca, moja przygoda z Intersilesia Mc Bride. Bardzo dziękuję Wam wszystkim za te pięć lat współpracy. Było lepiej, bywało gorzej, ale zawsze do przodu. Szczególne podziękowania dla zmiany B, z Wami można było "konie kraść". Coś się kończy, coś się zaczyna ... Życzę Wam powodzenia a najbardziej ZDROWIA, bo teraz tam jest potrzebne, jak nigdy dotąd. Pozdrawiam

PS> Do kierownictwa wyższego szczebla:
Nauczcie się szanować ludzi - tak chętnie i tak licznie odchodzą !!!
Chemik 2017-08-31 22:30
Cześć Marcin- powodzenia w nowej firmie.A tak poza tym to straszne że odchodzą wartościowi ludzie,fajni kumple , znajomi.Czarno to widzę.Czy w niedalekiej przyszłości zdecydowaną większość pracowników napełniania stanowić będą ukraincy???Przeraża fakt że przełożeni "wyższego szczebla" nie chcą tego widzieć.
Zawiedziony 2017-09-02 21:23
Witam.chciałbym pozdrowić kolegów z magazynu zwłaszcza zm.C miło mi było pracować z wami.Pozdrowienia dla PRODUKCJI zm.C .
Przesyła Darek.
Badii 2017-09-02 23:09
A dla nas Nie!Cieszymy się bardzo,że największa szuja i konfident w firmie w końcu wylatuje na zbity ryj! I Ty nie miałeś tu NIGDY kolegów!
Zawiedziony 2017-09-03 13:01
Drogi Kordianie B.dziękuję za Twoją opinię.
Powodzenia w dalszej pracy w Mrówce.
Andzia. 2017-09-03 15:46
Ja również dziękuję za Twoją opinię na temat Dariusza N. z którą zgadzam się w stu procentach.Jestem przeszczęśliwa,że w końcu ten gościu zniknie z naszej zmiany,jak i z firmy.Przez jego dziecinne zachowanie i kapowanie źle się działo i dzieje nadal na naszej zmianie.Słyszałam,że sam się zwolnił bo Kazik go strasznie gnębił?A czego się spodziewał po swoim zachowaniu skoro nic innego nie robił jak tylko plotki,kawka i kapowanie?Jak dla mnie to super,że go już nie będzie.Może nastanie cisza i spokój na zmianie.Przy okazji również pozdrawiam Kordiana.Pracuj w tej mrówce i niech Ci się wiedzie.Andzia.
Rafał 2017-09-04 08:45
Również przyłączam się do życzeń dla Kordiana.Powodzenia w nowej pracy Ci życzę.Rafał.
NICK 2017-09-04 18:29
o ktora zmiane chodzi dokladnie?
To ja 2017-09-05 12:25
Troje Ukraińców na maszynie i ty super robota ciekawe jak długo to będzie trwało. Niech przyjdą i spróbują sami tak popracować!!!
Chemik 2017-09-09 10:12
Patrząc z boku: Małgosia sobie poradzi jest pełna zaangażowania i cudownie piękna.
Zuzanna 2017-09-11 15:33
@Chemik czy powiesz coś o pracy w firmie Intersilesia Mc.Bride? Na jakie warunki pracy można liczyć? Czy powiesz coś o swoich doświadczeniach związanych z pracą w tej firmie? Czy można liczyć na podwyżkę? Po jakim czasie jest to możliwe?
Kasia 2017-09-14 21:23
Hallo a jak tam w obecnym składzie wygląda wydajność?Na zielono czy na czerwono?
Mietek 2017-09-15 09:59
Kasia ty pierwszy dzień tam pracujesz ???????????nie wiesz w jakim się oznacza wydajność??????
masakra szkoda słów na ciebie jpr.
Zostaw swoją opinię o Intersilesia Mc.Bride - Strzelce Opolskie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Intersilesia Mc.Bride